USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Czarna Seria Trwa Dalej
 Strona:  1  2  »» 
Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#1 - Wysłana: 1 Gru 2010 00:34:41 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
Czarna Seria trwa dalej,

W dniu w którym opłakiwaliśmy Irvina Kershnera oraz Lesliego Nielsena odeszła również Irena Anders, wspaniała wesoła i zawsze serdeczna ludziom osoba którą miałem zaszczyt spotkać w swoim życiu w czasie jej wizyty na KULu. Dzisiaj natomiast spadła na mnie informacja o śmierci Gabrieli Kownackiej, aktorki filmowej i teatralnej, młodemu pokoleniu znanej głównie ze swej roli w serialu Rodzina Zastępcza.
W takiej chwili nasuwaja mi się wersy wspaniałego utworu Budki Suflera: Ona przychodzi chytrze, Bez ostrzeżeń i gróźb...
mozg_kl2
Użytkownik
#2 - Wysłana: 1 Gru 2010 14:55:20
Odpowiedz 
Kolejną osobą, któa nas opuściła w tym tygodniu to Gabriela Kownacka. Znana pewnie fanom baldur's gate z roli Viconii
MarcinK
Użytkownik
#3 - Wysłana: 1 Gru 2010 14:59:10
Odpowiedz 
Tu można jedynie zacytować Godzilla: Final Wars:

Co się Dzieje?

Aktorzy i reżyserowie masowo umierają!! Oby nic nie stało się Cameronowi i Emmerichowi.
biter
Użytkownik
#4 - Wysłana: 1 Gru 2010 16:15:55
Odpowiedz 
mozg_kl2

Kolego jakbys przeczytał dokładnie mój post to napisałem w nim o Gabrieli Kownackiej:

biter:
Dzisiaj natomiast spadła na mnie informacja o śmierci Gabrieli Kownackiej, aktorki filmowej i teatralnej, młodemu pokoleniu znanej głównie ze swej roli w serialu Rodzina Zastępcza.

a O Baldur's Gate nie wiedziałem, dzięki.
Eviva
Użytkownik
#5 - Wysłana: 1 Gru 2010 17:18:39
Odpowiedz 
Była cudowna w komedii "Hallo Szpicbródka" jako Anitka. Urocza osoba, będzie nam jej brakowało.
RaulC
Użytkownik
#6 - Wysłana: 1 Gru 2010 21:31:03 - Edytowany przez: RaulC
Odpowiedz 
Eviva
Wyjęłaś mi to z ust.

Do tego pamiętam ją z kilku ról w teatrze telewizji, także w różnych kryminałach, zwłaszcza wedłuch Chandlera, gdzie często grywała z Fronczewskim. Zresztą zauważyłem, że często grywali razem od czasu "Szapicbródki"
Eviva
Użytkownik
#7 - Wysłana: 1 Gru 2010 21:37:37
Odpowiedz 
RaulC

Pewnie się po prostu polubili, trudno się dziwić.
mozg_kl2
Użytkownik
#8 - Wysłana: 1 Gru 2010 23:19:10
Odpowiedz 
biter:
mozg_kl2

Kolego jakbys przeczytał dokładnie mój post to napisałem w nim o Gabrieli Kownackiej:

Wybacz mistrzu, że śmiałem zdublować Twoją wiadomośc. D
MarcinK:
Co się Dzieje?

o bycia moim kolegą to dużo Ci brakuje.

Może przygotowują jakąś sztukę w niebie?
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 1 Gru 2010 23:46:38
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Oby nic nie stało się Cameronowi i Emmerichowi.

Po pierwsze: zestawienie tych dwu panów w jednym zdaniu to duże nadużycie.

Po drugie: z częścia wypowiedzi odnoszącą się do Emmericha nie będę się sprzeczał tylko dlatego, że ogólnie dobrze życze ludziom.

mozg_kl2

mozg_kl2:

Grzeczniej proszę.
mozg_kl2
Użytkownik
#10 - Wysłana: 2 Gru 2010 00:16:13
Odpowiedz 
Q__:
Po pierwsze: zestawienie tych dwu panów w jednym zdaniu to duże nadużycie.

Po drugie: z częścia wypowiedzi odnoszącą się do Emmericha nie będę się sprzeczał tylko dlatego, że ogólnie dobrze życze ludziom.

Jeden i drugi tworzy efekciarskie kino więc nie rozumiem Twojego oburzenia. Zasadniczo też źle nie życze nikomu, wstrzymam się zatem z komentarzem w stosunku do Camerona.

Q__:
Grzeczniej proszę

O co Ci chodzi? To że Ty i biter bawicie sięw ojców moralności to Wasza sprawa. Nie jestem Waszym kolegą, kumplem czy ziomem.
Kowal155
Użytkownik
#11 - Wysłana: 2 Gru 2010 01:23:28 - Edytowany przez: Kowal155
Odpowiedz 
mozg_kl2:
MarcinK: Co się Dzieje?o bycia moim kolegą to dużo Ci brakuje.

Czy ktoś Cię tu nazwał "kolegą"? Z moich obserwacji wynika, że mało kto tutaj byłby w stanie sobie to wyobrazić.
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 2 Gru 2010 01:28:56
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Jeden i drugi tworzy efekciarskie kino więc nie rozumiem Twojego oburzenia.

Róznica jest jedna. Cameron ma lepsze i gorsze "dni", ale jego scenariusze są dosc spójnie i logiczne, i z sensem rozwijają przyjęte założenia (choćby T i T2). Emmerich dostaje podobne budżety, ale jego scenariusze nie trzymają się kupy, logika zawodzi w nich raz po raz. Owszem, obaj tworzą rozrywkę, daleko im do takiego Kurosawy, ale jest rozrywka i rozrywka.

Camerona oglądam chetnie, nawet jeśli pozżymam się na głupoty w "Avatarze". Emmericha obwniam za to co stało się z kinem SF w latach '90 i '00.

mozg_kl2:
To że Ty i biter bawicie sięw ojców moralności to Wasza sprawa.

Ja i biter. Nice.

mozg_kl2:
Nie jestem Waszym kolegą, kumplem czy ziomem.

Rozumiem, że masz wizję forum jako miejsca spotkań ludzi sobie obcych, nie jako mikro-społeczności. Masz prawo. Uprzedzam tylko, że większość naszych forumowiczów ma inne oczekiwania
Eviva
Użytkownik
#13 - Wysłana: 2 Gru 2010 17:28:22
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Nie jestem Waszym kolegą, kumplem czy ziomem.

Przepraszam, że będę obcesowa: to co tu w ogóle robisz?
MarcinK
Użytkownik
#14 - Wysłana: 2 Gru 2010 18:28:48
Odpowiedz 
mozg_kl2:

A kiedy napisałem że chcę być twoim kolegą. Inaczej to ujmę: NIE CHCĘ!
TSan
Użytkownik
#15 - Wysłana: 2 Gru 2010 18:43:29
Odpowiedz 
biter:
Czarna Seria trwa dalej,

Nie wiem co odpowiedzieć. Co się dzieje? Dlaczego?

biter
MarcinK
Q__
Eviva

Odnosicie się z rezerwą co do postów mozg_kl2. Ja poprostu mam pewne wątpliwosci do powodu obecności mozg_kl2. To raczej nie jest tylko zainteresowanie Star Trekiem. Nic nie podsuwam!!!
Jurgen
Moderator
#16 - Wysłana: 2 Gru 2010 18:51:22
Odpowiedz 
MarcinK:
A kiedy napisałem że chcę być twoim kolegą. Inaczej to ujmę: NIE CHCĘ!

Spokojnie, nie musimy zniżać się do pewnego poziomu.
MarcinK
Użytkownik
#17 - Wysłana: 2 Gru 2010 19:01:13
Odpowiedz 
TSan
Nie wiem czemu ale jego teksty o kolegach/przyjaciołach kojarzą mi się z Hitlerem/Stalinem
Q__
Moderator
#18 - Wysłana: 2 Gru 2010 19:06:59 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
TSan

TSan:
Ja poprostu mam pewne wątpliwosci do powodu obecności mozg_kl2. To raczej nie jest tylko zainteresowanie Star Trekiem.

Ja mam wrażenie, że jest to świadomy trolling. Ale nie zamierzam dać się sprowokować do emocjonalnych działań, ani do - tak kochanych przez trolle - ostrych polemik, ani nawet do bana bez zdecydowanych podstaw (on może próbować naruszać zasady, które sobie ustanowiliśmy, ja nie zamierzam).

Nie róbmy sensacji z byle powodu. Nie tacy jak mozg_kl2 tu przychodzili i albo sami ochodzili, albo się cywilizowali, albo wylatywali przez śluzę jeszcze szybciej niż weszli. Poczekajmy, jeśli nasze podejrzenia są słuszne, lada chwila przegnie (troll zawsze musi kiedyś przegiąć), a tylko na to z Jurgenem czekamy (prawda Jurgen? ).

mozg_kl2

Jeśli natomiast mylę się w ocenie masz jeszcze czas tego dowieść.

(Zwł, że commenty na main site dowodzą, że potrafisz pisać rozsądnie, na mile widzianym u nas poziomie.)

MarcinK

Chcesz oberwać karą moderatorską przez walkę z....? Wyluzuj...
TSan
Użytkownik
#19 - Wysłana: 2 Gru 2010 19:07:09
Odpowiedz 
MarcinK:
Nie wiem czemu ale jego teksty o kolegach/przyjaciołach kojarzą mi się z Hitlerem/Stalinem

Modów nie ma w pobliżu, co oznacza...
Q__
Moderator
#20 - Wysłana: 2 Gru 2010 19:09:55
Odpowiedz 
TSan

TSan:
Modów nie ma w pobliżu

Jak Ty czytasz ten topic, że modów nie widzisz? Czyżbyś jakiś filtr zainstalowała...
TSan
Użytkownik
#21 - Wysłana: 2 Gru 2010 19:12:57
Odpowiedz 
Q__:
Czyżbyś jakiś filtr zainstalowała...

Tak, nazywa się Poczucie Humoru i jest bardzo prosty do zainstalowania. Chcesz? Darmowy egzemplarz na próbkę!
Eviva
Użytkownik
#22 - Wysłana: 2 Gru 2010 19:14:12
Odpowiedz 
Q__:
TSan:
Modów nie ma w pobliżu

Jak Ty czytasz ten topic, że modów nie widzisz?

Chociaż miłość stu oczyma
patrzy, lecz nie widzi.
I dostrzega, czego nie ma
chociaż patrzy stu oczyma...
Jurgen
Moderator
#23 - Wysłana: 2 Gru 2010 19:23:35
Odpowiedz 
Q__

The_D
Użytkownik
#24 - Wysłana: 2 Gru 2010 19:40:36
Odpowiedz 
MarcinK:

Ja też nie wiem.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#25 - Wysłana: 2 Gru 2010 20:27:38
Odpowiedz 
Porponuje zamknąc temat, Seria się skończyła, temat wyczerpał...
The_D
Użytkownik
#26 - Wysłana: 3 Gru 2010 00:36:15
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
temat wyczerpał...

Chyba rzeczywiście. Miejmy też nadzieję, że nieprędko będzie okazja go otworzyć.
Q__
Moderator
#27 - Wysłana: 3 Gru 2010 14:06:11
Odpowiedz 
Jurgen
TSan
MarcinK
Kowal155
biter

Rzućcie tu okiem:
http://www.startrek.pl/modules.php?op=modload&name =NS-Comments&file=index&sid=1016#c810862
Jak widać, nie należy spieszyć się ocenami. Może i mozg_kl2 miał mało fortunne wejście, ale chyba jednak zasługuje na możliwość rozgoszczenia się na forum. Niektórzy z nas mieli wejścia równie niefortunne.

W każdym razie moderacja ma powody być dumna z nierychliwości .

(Teraz faktycznie można zamknać temat .)
mozg_kl2
Użytkownik
#28 - Wysłana: 3 Gru 2010 16:34:17
Odpowiedz 
Długo zastanawiałem się czy odpowiadacw tym temacie. Odnosze dziwne wrażenie, że wiele postów powyżej spełnia znamiona mitycznego trollingu Panie moderatorze prawda? Zatem cieżko mówić tu o jakimś zniżaniu się do poziomu, bo on jest równy. Osobiście drażni mnie takie sztuczne wsadzenie wszędzie kolego. Normalnie też tak mówicie? Moja wizja forum pokrywa się z wizja przedstawiona prze Q. Przychyle się do propozycji Federacyjnego w myśl zasady, że jak ktoś nawiąże do Hitlera to znak, że dyskusja się skończyła.

Q__:
Niektórzy z nas mieli wejścia równie niefortunne.

Śmiem zauważyć się nie tylko wejścia a także działalność i wyjscia oraz powroty
Q__
Moderator
#29 - Wysłana: 3 Gru 2010 17:22:08
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Śmiem zauważyć się nie tylko wejścia a także działalność i wyjscia oraz powroty

I tym tekstem zyskałeś paru wrogów
mozg_kl2
Użytkownik
#30 - Wysłana: 7 Gru 2010 11:00:05
Odpowiedz 
Q__:
I tym tekstem zyskałeś paru wrogów

Czyli skończyło się kolegowanie?;) No coż taka prawda jest. Największe pochodnie przeciwko mnie niosły właśnie te osoby.
 Strona:  1  2  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Czarna Seria Trwa Dalej

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!