USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Zmarł Irvin Kershner - reżyser "Imperium kontratakuje"

Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#1 - Wysłana: 29 Lis 2010 17:05:00
Odpowiedz 
W wieku 87 lat zmarł reżyser bodaj najlepszej części "Gwiezdnych wojen", a także bardzo dobrego Bonda "Nigdy nie mów nigdy". Pokój jego filmowej duszy.

http://film.onet.pl/0,0,2237342,wiadomosci.html
Dragon
Użytkownik
#2 - Wysłana: 29 Lis 2010 17:14:49
Odpowiedz 
To już jakaś czarna seria...

Jednego dnia dowiaduje się o stracie następnej osoby która dała mi w życiu tyle radości...

Niech spoczywa w pokoju, jego dokonania pozostaną nieśmiertelne. Non omnis moriar
biter
Użytkownik
#3 - Wysłana: 29 Lis 2010 17:23:26
Odpowiedz 
Eviva:
W wieku 87 lat zmarł reżyser bodaj najlepszej części "Gwiezdnych wojen"

Tu się zgodzę,
Eviva:
bardzo dobrego Bonda "Nigdy nie mów nigdy"

Pojechałas ostro po bandzie. Jeden z najgorszych filmów o Bondzie w dodatku nie należy do oficjalnej serii bo powstał w wyniku kłótni o prawa do nakręcenia filmu, bez zgody Brokkolego.

Eviva:
. Pokój jego filmowej duszy.

To już druga świeczka dzisiaj, mówi się że nieszczęścia chodzą parami. Mimo że serdecznie nie znosiłem Nielsena to jednak przykro.

Dragon:
To już jakaś czarna seria...

Kiedyś nad tą kwestią rozmawialiśmy z narzeczoną i doszliśmy do wniosku, że wielu z nas urodziło sie o dekadę za późno. Osoby o pewnym poziomie intelektualnym zupełnie nie odnajdują się w dzisiejszej popkulturze. Dla mnie wszyscy świetni muzycy juz umarli albo są na emeryturze. To samo tyczy się aktorów.
Eviva
Użytkownik
#4 - Wysłana: 29 Lis 2010 17:43:48
Odpowiedz 
biter:
Dla mnie wszyscy świetni muzycy juz umarli albo są na emeryturze. To samo tyczy się aktorów.

"Wszyscy ludzie z talentem umrzyli już od dwa wieki." - hiszpański malarz, książka "Klaudyna w Paryżu" Collette.
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 29 Lis 2010 19:44:00
Odpowiedz 
Eviva

[*]

Eviva:
reżyser bodaj najlepszej części "Gwiezdnych wojen", a także bardzo dobrego Bonda "Nigdy nie mów nigdy"

A także, gniotowatego "RoboCopa II" (aż dziw zresztą, że facet od wybitnych komiksów - F. Miller oczywiście; i facet od TESB nakręcili coś tak złego...), ale nwet ten film lubiłem.
Dragon
Użytkownik
#6 - Wysłana: 29 Lis 2010 19:54:04
Odpowiedz 
Ale nie zapominajmy o pilotowym odcinku Seaquest
biter
Użytkownik
#7 - Wysłana: 29 Lis 2010 21:14:12
Odpowiedz 
Dragon:
Ale nie zapominajmy o pilotowym odcinku Seaquest

Eh to były czasy, chyba muszę sobie zobaczyć ale tego pierwszego bo dokrętka 2032 czy jak jej tam było to już nie to
Joe Chip
Użytkownik
#8 - Wysłana: 30 Lis 2010 13:49:27 - Edytowany przez: Joe Chip
Odpowiedz 
Q__:
A także, gniotowatego "RoboCopa II" (aż dziw zresztą, że facet od wybitnych komiksów - F. Miller oczywiście; i facet od TESB nakręcili coś tak złego...), ale nwet ten film lubiłem.

"Robocop 2" jest całkiem niezły. Zła jest dopiero część trzecia. W dwójce udało się utrzymać anarchiczny klimat pierwowzoru i odpowiednią brutalność. Świetny też jest końcowy pojedynek. Natomiast muzyka nienajlepsza i Robo-kretyn - można było tą scenę sobie darować. Czasem pojawia się kiepski humor ale i nie brakuje fajnych, wisielczych tekstów. Jak najbardziej 7/10 się należy dla Roba 2.

USS Phoenix forum / Różności / Zmarł Irvin Kershner - reżyser "Imperium kontratakuje"

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!