USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kompetencje reżyserów
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#31 - Wysłana: 22 Lis 2010 16:16:54
Odpowiedz 
biter:
że klocki można poodczepiac i powkładać ponownie tak że wygląda jak ułożona.

Ja wpadłem na lepszy pomysł, wziąłem flamaster i pomalowałem wszystkie strony na ten sam kolor.
biter
Użytkownik
#32 - Wysłana: 22 Lis 2010 17:16:10
Odpowiedz 
MarcinK

To bynajmniej nie jest lepszy pomysł, w sposób nieprzemyślany pozbawiłeś się możliwości dalszej zabawy kostką przy stałym jej posiadaniu.

Ja swoją rozczepiałem i składałem by później móc znowu poćwiczyć układanie.
Eviva swoją wyrzuciła żeby się nie wkurzać więc pozbyła się problemu. Ty nie dość ze pozbawiłeś się możliwości dalszej zabawy tym przedmiotem to jeszcze dorobiłeś sie niepotrzebnego śmiecia w pokoju,
MarcinK
Użytkownik
#33 - Wysłana: 22 Lis 2010 17:21:37
Odpowiedz 
biter
Na swoje usprawiedliwienie dodam że następnego dnia "podarowałem" tę kostkę pewnemu nocującemu w rowie pijaczkowi.
biter
Użytkownik
#34 - Wysłana: 22 Lis 2010 17:26:45
Odpowiedz 
MarcinK

mam nadzieję że miał dobrą zabawę.
Eviva
Użytkownik
#35 - Wysłana: 22 Lis 2010 17:44:46 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
biter:
Eviva swoją wyrzuciła żeby się nie wkurzać więc pozbyła się problemu.

Eviva, jako osoba niezwykle łagodna, spokojna i słodka, nienawidzi, gdy coś zakłóca ten jej wrodzony spokój i opanowanie. Musiała więc wyrzucić tę *%$#@! kostkę.
borgus
Użytkownik
#36 - Wysłana: 25 Lis 2010 18:30:02
Odpowiedz 
Czyżbym był jedynym w tym gronie, który potrafi takową kostkę ułożyć? Ej no, nie wygłupiajcie się, przecież to proste - w jeden wieczór można się nauczyć, a potem zajmuje to góra kilkanaście minut. Ech, wstyd mi za Was...
kanna
Użytkownik
#37 - Wysłana: 25 Lis 2010 18:34:06 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
borgus:
Czyżbym był jedynym w tym gronie, który potrafi takową kostkę ułożyć?

Nie, ja tez potrafie

Hm, właściwie to potrafiłam , znałam kiedys sposób, ale zapomniałam i teraz mogę ułozyć tylko górną ścianke i pierwsza warstwę boków.

biter:
powkładać ponownie tak że wygląda jak ułożona.

Nawet nie tylko wyglada, ale de facto, JEST ułozona. Nie?
Eviva
Użytkownik
#38 - Wysłana: 25 Lis 2010 18:46:53
Odpowiedz 
borgus:
Ech, wstyd mi za Was...

A czemu wstyd? Mogłoby Ci być wstyd, jakbyś był naszym mentorem, ale tak to najwyżej możemy się wstydzić sami. Ja tam zresztą nie mam takiego zamiaru.
MarcinK
Użytkownik
#39 - Wysłana: 25 Lis 2010 18:51:08
Odpowiedz 
borgus:
wstyd mi za Was...

A nie znam (osobiście) nikogo kto by umiał to coś ułożyć szybciej niż w ciągu 2 tygodni (rekord gminy).
The_D
Użytkownik
#40 - Wysłana: 25 Lis 2010 18:57:19
Odpowiedz 
W internecie można bez problemu znaleźć instrukcje pozwalającą ułożyć kostkę w kilkanaście/kilkadziesiąt minut. Żeby układać w sekundy to trzeba niestety mase układów znać na pamięć.
ortkaj
Użytkownik
#41 - Wysłana: 25 Lis 2010 18:59:37 - Edytowany przez: ortkaj
Odpowiedz 
The_D:
W internecie można bez problemu znaleźć instrukcje pozwalającą ułożyć kostkę w kilkanaście/kilkadziesiąt minut

No tak ale ja w 1978 czy 1979 nie miałem jeszcze internetu

a teraz mi się nie chce do tego wracać
biter
Użytkownik
#42 - Wysłana: 25 Lis 2010 19:00:27
Odpowiedz 
Eviva:
Eviva, jako osoba niezwykle łagodna, spokojna i słodka,

I z dystansem do siebie

borgus:
Czyżbym był jedynym w tym gronie, który potrafi takową kostkę ułożyć? Ej no, nie wygłupiajcie się

w 3 lata się nie nauczyłem. niestety.

borgus:
wstyd mi za Was...

Tak długo jak sam się nie wstydzę nie ma powodu byś czynił to za mnie, a mi rzadko jest wstyd za mnie.
MarcinK
Użytkownik
#43 - Wysłana: 25 Lis 2010 19:01:52
Odpowiedz 
ortkaj:
No tak ale ja w 1978 czy 1979 nie miałem jeszcze internetu

A ja ostatni raz tę kostkę miałem w dłoni w 1999 lub 2000 a w tedy to dopiero Wideo miałem
kanna
Użytkownik
#44 - Wysłana: 25 Lis 2010 19:08:10
Odpowiedz 
W kilka minut sie układa, jak sie zna "chwyty"
Eviva
Użytkownik
#45 - Wysłana: 25 Lis 2010 19:13:32
Odpowiedz 
biter:
Eviva:
Eviva, jako osoba niezwykle łagodna, spokojna i słodka,

I z dystansem do siebie

Kurcze, zapomniałam o dystansie... a jeszcze o ugodowości, spolegliwości... ktoś jeszcze coś pamięta?
Q__
Moderator
#46 - Wysłana: 17 Paź 2020 22:41:47
Odpowiedz 
Weaver

Weaver:
zabitego całkowicie Pullmana

A co sądzisz o serialowej ekranizacji His Dark Materials, której drugi sezon nadciąga?
https://www.youtube.com/watch?v=3CdQm6gLHUM
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Różności / Kompetencje reżyserów

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!