USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Nasze "dziś" - wydarzenia wesołe, smutne, straszne i dziwne
 Strona:  ««  1  2  3  ...  6  7  8  9  10  11  12  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#271 - Wysłana: 13 Lis 2013 21:27:31
Odpowiedz 
Elaan

Nie obgadujmy zbanowanego... Ale trochę się udzielał, czasem naprawdę fajnie się z nim gada o SF.
mozg_kl2
Użytkownik
#272 - Wysłana: 14 Lis 2013 15:24:44
Odpowiedz 
https://www.youtube.com/watch?v=L5Wx4gwvWtc#t=56 i podpis

w uzupełnieniu do naszej wczorajszej rozmowy. Jak mówiłem Q ale nie chcesz słuchać. Zamykasz nie wygodne tematy.
Q__
Moderator
#273 - Wysłana: 14 Lis 2013 16:01:13 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

Taka eskalacja do niczego dobrego nie prowadzi, ani w realnym życiu, ani na YouTube, ani na niniejszym forum. Moratorium na politykę jest nieodwołalne. Powiedzmy, że ostatni raz przymknę oko, ale następnym razem za takie wypowiedzi jak Twoja tu, czy Fedka (ostatni akapit) o serialach będą bany, a i same wypowiedzi polecą. Toczcie te swoje ideologiczne wojny poza forum. To jest miejsce dla wszystkich, gdzie dobrze mają się czuć i ci, który w wolnych chwilach palą tęcze, i ci, którzy w wolnych chwilach palą flagi, i ci którzy palą zupełnie inne rzeczy, i niepalący też. Wchodząc polityczne szaliki klubowe proszę zdawać w szatni.
Elaan
Użytkownik
#274 - Wysłana: 14 Lis 2013 19:15:18
Odpowiedz 
Q__:
Nie obgadujmy zbanowanego

Kiedy ja nie w sensie obgadywania.
Tylko to samo pomyślałam, że czasem naprawdę fajnie się z nim gadało...
Q__
Moderator
#275 - Wysłana: 14 Lis 2013 19:19:39 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
Tylko to samo pomyślałam, że czasem naprawdę fajnie się z nim gadało...

Za miesiąc wróci, jeśli zechce. Ba, przy obecnym moratorium można nawet od biedy pomyśleć o przedterminowym zakończeniu bana (po 2 czy 3 tyg., nie wcześniej jednak) jeśli pojawią się takie głosy. A sprawę - jeśli zajdzie taka potrzeba - załatwiać wyłącznie banami porządkowymi i cięciem.
MarcinK
Użytkownik
#276 - Wysłana: 18 Lis 2013 09:45:45 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Znacie nową funkcję Google która dobiera reklamy na podstawie odwiedzanych witryn?
Wszedłem w ustawienia reklam google i oto czego się dowiedziałem o sobie:

Edytuj
Na podstawie odwiedzonych witryn

Edytuj
Języki
angielski i jeszcze 2
Edytuj
Zainteresowania
Anime i manga i jeszcze 36.
Edytuj
Mav
Użytkownik
#277 - Wysłana: 18 Lis 2013 13:14:20 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
MarcinK:
Wszedłem w ustawienia reklam google i oto czego się dowiedziałem o sobie:

Mężczyzna, 25-34, zainteresowania: filmy i jeszcze 26

MarcinK:

Ciekawe, jakie zainteresowania zrobiły z Cibie kobietę
Q__
Moderator
#278 - Wysłana: 18 Lis 2013 13:23:04 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Mav:

Mniemam, że co doroślejsza "japońszczyzna" +.... Trek. (Tak, z badań wynika, że Trek ma więcej żeńskiego fandomu w USA.)
Mav
Użytkownik
#279 - Wysłana: 18 Lis 2013 13:37:12 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:
+.... Trek. (Tak, z badań wynika, że Trek ma więcej żeńskiego fandomu w USA.)

Ciekawe, czy ma to związek z tą eskalacją wątków miłosnych i typowo obyczajowych pod koniec TNG, przez całe DS9 i tym, że kobieta była kapitanem w VOY?
MarcinK
Użytkownik
#280 - Wysłana: 18 Lis 2013 17:07:14
Odpowiedz 
Mav:

Sam chciałbym to wiedzieć. Tak samo zastanawia mnie skąd wziął się w moich zainteresowaniach Hip Hop.

Mav:
czy ma to związek z tą eskalacją wątków miłosnych i typowo obyczajowych pod koniec TNG, przez całe DS9 i tym, że kobieta była kapitanem w VOY?

Raczej z Kirkiem nawalającym się na gołe klaty z Khanem
Mav
Użytkownik
#281 - Wysłana: 18 Lis 2013 18:57:39 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
MarcinK:
Raczej z Kirkiem nawalającym się na gołe klaty z Khanem

No całkeim mozliwe Swoją drogą, jakby Abrams tak świecił klatą Khana w 12, to pewnie byłaby niezła afera

MarcinK:
Tak samo zastanawia mnie skąd wziął się w moich zainteresowaniach Hip Hop.

Nie chce mi się znowu szukać tych danych, ale z tego co pamiętam u mnie też był Hip Hop, więc to pewnie normalne, nie musisz się martwić
MarcinK
Użytkownik
#282 - Wysłana: 18 Lis 2013 20:42:44
Odpowiedz 
Mav:
Nie chce mi się znowu szukać tych danych, ale z tego co pamiętam u mnie też był Hip Hop, więc to pewnie normalne, nie musisz się martwić

To zapewne spisek.
Tylko co tak wielka firma jak google ma wspólnego z bandą kolesi tańczących na ulicy?
Mav
Użytkownik
#283 - Wysłana: 7 Gru 2013 23:22:57 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
z

Nie ma to jak spacer w śnieżycy. Uwielbiam taki klimat. Mój pies tak samo Przed chwilą ładnie się rozpadało, więc trzeba było skorzystać. A teraz czas na walkę Chalidowa.
Seybr
Użytkownik
#284 - Wysłana: 9 Gru 2013 11:23:24
Odpowiedz 
Mav

Drogowcy i energetyka jak zawsze zaskoczeni ;]. Huragan narobił bałaganu w moim powiecie ;].
Elaan
Użytkownik
#285 - Wysłana: 31 Gru 2013 12:28:06 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Prezenty świąteczne są zawsze miłe, ale w tym roku dostałam prezent wyjątkowy, którym pozwolę sobie się pochwalić.

a

Wszystko w jednym, cudownie grubaśnym tomie.
Mav
Użytkownik
#286 - Wysłana: 28 Gru 2014 00:25:18 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Nie uwierzycie, ja sam w to nie wierzę, ale dziś byłem przez ok 2 sekundy przekonany, że w pobliżu mojego miasta uderzył pocisk nuklearny i już czekałem przez tą chwilę na falę uderzeniową Jesteście ciekawi dlaczego tak pomyślałem? To przeczytajcie.

Wracam sobie z psem, wchodzę do domu, kręcę się przez chwilę i słyszę, że wyją syreny alarmowe. Wiecie, ten straszny dźwięk, który znany jest choćby z wojennych kronik. Nie wiem czy to przez to, że się z tym kojarzy jest taki straszny, czy po prostu sam w sobie ma taki złowieszczy charakter - stawiam na jedno i drugie. W każdym razie wielokrotnie już takie testy syren słyszałem, jednak w tym przypadku zaskoczyło mnie to, że akurat dzisiaj zaraz po świętach przeprowadzają test, i to już był pierwszy czynnik, który gdzieś we mnie wlał pewien niepokój. Drugi to oczywiście sytuacja z Rosją, która ustawia Iskandery na Krymie, zdolne przenosić głowice atomowe, no i w Obwodzie Kaliningradzkim są rakiety wycelowane w polskie miasta. Mimo wszystko spokojnie wychodzę na balkon, patrzę w prawo, a tam całe niebo czerwone jak krew! Całe jakby rozświetlone potężną eksplozją w skali atomowej, bo co innego by tak rozświetliło niebo i na taki ognisty kolor? Niebo krwawi, syreny wyją, przez dwie, może 3 sekundy byłem przerażony i przekonany, że nastąpił wybuch koło miasta i zaraz dojdzie fala uderzeniowa... W ułamku sekund różne myśli mi przychodziły do głowy, że może Putin zwariował i zrobił pokazówkę, może jakiś generał pił przez całe święta i narozrabiał...

W tym momencie spojrzałem w dół i okazało się, że to z centrum miasta pochodzi źródło światła... pomyślałem, że tam coś musiało wybuchnąć, że nie atomówka, wracam w pośpiechu włączyć TVN24, ale nie zdążyłem bo już wszystko wiedziałem - Powstanie Wielkopolskie, setki kibiców odpaliło race w mieście przy wyciu syren upamiętniając ten dzień. Kompletnie mi to wypadło z głowy... to było tysiące rac, już wiele razy to widziałem, ale tym razem akurat naprawdę spektakularnie to wyglądało, w idealnym momencie wyszedłem na balkon

Uwierzcie mi, że czekanie na falę uderzeniową bomby atomowej nie jest miłym przeżyciem, nawet jeśli mowa o dwóch, trzech sekundach

Na swoją obronę znalazłem zdjęcie, słabej jakości, innego nie znalazłem, ale dobrze widać jaką chmurę potrafią stworzyć race nad Poznaniem:

a

Ta była jeszcze większa, rozciągała się na całe niebo z mojej prawej strony, pulsowała lekko, zupełnie jakby tam gdzieś kilka kilometrów dalej nastąpiła silna eksplozja atomowa Za dużo filmów i za duża wyobraźnia
Q__
Moderator
#287 - Wysłana: 28 Gru 2014 07:18:01 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Spytam niedelikatnie: nadmiar SF, nadmiar Putina w mediach, czy nie tylko generał pił przez całe święta?
pirogronian
Użytkownik
#288 - Wysłana: 28 Gru 2014 09:25:28
Odpowiedz 
Q__:
Spytam niedelikatnie: nadmiar SF, nadmiar Putina w mediach, czy nie tylko generał pił przez całe święta?

Kolega chyba dostatecznie wyjaśnił. Może to więc w istocie pytania do ciebie?
Seybr
Użytkownik
#289 - Wysłana: 28 Gru 2014 10:01:59
Odpowiedz 
Q__

Q__:
czy nie tylko generał pił przez całe święta?

Kolega spożywał napoje z zawartością etanolu ? Ktoś nadrabiał moją normę ;]. Całe święta jedna lampka wina ;].

Mav

Wiesz dla tego mieszkam na dużej wsi. Jak pierdyknie atom, to poczuje powiew wiatru. Jak wybuchnie epidemia zombi to mam większe szanse na przeżycie ;].
MarcinK
Użytkownik
#290 - Wysłana: 28 Gru 2014 13:25:34
Odpowiedz 
Seybr:
wybuchnie epidemia zombi to mam większe szanse na przeżycie ;].

Wiesz Ludzkie zombie pewnie jest łatwiej pokonać niż np. krowę albo dzika zombie więc nie był bym tego taki pewien.
Mav
Użytkownik
#291 - Wysłana: 28 Gru 2014 13:31:49 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:

Standardowe popijanie whisky... raczej jakiegoś większego wpływu na moją ocenę sytuacji to - chyba - nie miało

Tak jak pisałem, po prostu kilka czynników się zsumowało - od złowieszczego dźwięku syren po sytuację z Rosją i na kulminacyjnym momencie odpalenia rac kończąc. Nawet taki szczegół, że najpierw spojrzałem w niebo się do tego przyczynił, bo gdybym spojrzał na panoramę miasta, to bym od razu zauważył, że to tam jest źródło zadymy. A tak trafiłem na to spektakularne czerwone niebo z tym dźwiękiem syren w tle, no i się stało

pirogronian:
Kolega chyba dostatecznie wyjaśnił. Może to więc w istocie pytania do ciebie?

Spytam z ciekawości, czy jako fan teorii spiskowych chciałbyś przeżyć takie 3 sekundy, w których jesteś przekonany, że walneła atomówka, a w Twoją stronę zmierza fala uderzeniowa?

Seybr:
Wiesz dla tego mieszkam na dużej wsi. Jak pierdyknie atom, to poczuje powiew wiatru. Jak wybuchnie epidemia zombi to mam większe szanse na przeżycie ;].

Z mojej perspektywy wyglądało to jakby właśnie atomówka spadła kilka kilometrów od miasta na jakąś wieś, bo Putin mimo wszystko miasta nie chciał niszczyć, tylko mniejszą wieś pokazowo. Swoją drogą zadziwiające jest to, ile człowiek ma różnych analitycznych myśli w ciągu raptem 3 sekund

MarcinK:
dzika zombie więc nie był bym tego taki pewien.

Jeśli mowa o klasycznych wolnych zombiakach, to normalny dzik jest groźniejszy
pirogronian
Użytkownik
#292 - Wysłana: 28 Gru 2014 13:53:54
Odpowiedz 
Mav:
Spytam z ciekawości, czy jako fan teorii spiskowych chciałbyś przeżyć takie 3 sekundy, w których jesteś przekonany, że walneła atomówka, a w Twoją stronę zmierza fala uderzeniowa?

Sam nie wiem... 3 sekundy ulgi, że zaraz wszystko się skończy? Tylko potem gorzki zawód
Mav
Użytkownik
#293 - Wysłana: 28 Gru 2014 13:58:16 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
pirogronian:
Sam nie wiem... 3 sekundy ulgi, że zaraz wszystko się skończy? Tylko potem gorzki zawód

Takiej odpowiedzi się nie spodziewałem Ja się przeraziłem widmem śmierci, ale jednak przede wszystkim byłem wkurzony (delikatnie mówiąc) na Putina, że skurczybyk jednak zaatakował mój kraj, że zniszczy to moje miasto, okolicę. Chyba nawet powiedziałem coś w stylu: Nie wierzę, sku.... to zrobił! Na pewno tak pomyślałem, ale chyba i powiedziałem
Seybr
Użytkownik
#294 - Wysłana: 28 Gru 2014 14:09:05
Odpowiedz 
MarcinK

Jest wieś i wieś. Na mojej wsi nie uświadczysz krowy. Ale świnia czy kura zombi się znajdzie. Wiesz w USA moja wieś to by miała prawa małego miasteczka. Mieszkam w dużej wiosce. To nie taka wieś, gdzie są gospodarze i śmierdzi gnojem.

Mav:
Jeśli mowa o klasycznych wolnych zombiakach, to normalny dzik jest groźniejszy

Dzik zombie miał by większy skil do urazów. Trzeba by precyzyjnie strzelać w głowę. Z tym u mnie żaden problem ;].

Mav

Raczej nie przypominam sobie żeby miał takie odczucia. Jedynie co w mojej okolicy widziałem to raptowne załamanie pogody. Niebo stało się pod kolor różu i fioletu. Przeszła piękna trąba powietrzna. Kilometry lasów połamane. Kilka trąb w różnych miejscach.
Co do atomówek, jedynie miałem klimaty w snach. Moja okolica i coś na wzór Stalkera. Putin zasadził bombki na Szczecin i Koszalin. Efekt, powstała streda Zone w mojej okolicy.
pirogronian
Użytkownik
#295 - Wysłana: 28 Gru 2014 15:08:06 - Edytowany przez: pirogronian
Odpowiedz 
Mav, Seybr

Na Szczecin

Seybr
Użytkownik
#296 - Wysłana: 28 Gru 2014 19:24:48
Odpowiedz 
pirogronian

Heheh dobre. Dwa lata mieszkałem w tym mieście ;]. Teraz mam humor. Z kolegą poszła 60 % whisky zwana inaczej Galopka ;]. Dodane do niej orzechy laskowe z lasu. Mam ochotę się dotrzeć ;]. Ja tu wyciągam Balentajsa a kolega dawaj Galopkę ;]. Dla tych co nie wiedzą. Pewna pani robi trunek. To nie bimber a wysoko gatunkowy trunek, który smakuje jak wysokiej klasy whisky. Jakiś czas temu dałem koledze. Jego ojciec uwielbia whisky i stwierdził, że jest kozacka ;]. Znajomy od tej pani zamawia hurtowo a potem nam rozprowadza. Najlepsze jest to że pracowałem na weselu gdzie jej syn brał ślub. Robiłem film i foty ;].
Q__
Moderator
#297 - Wysłana: 9 Cze 2015 18:08:01 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
JDM
Użytkownik
#298 - Wysłana: 9 Cze 2015 20:17:51
Odpowiedz 
Q

Gratuluję!
Q__
Moderator
#299 - Wysłana: 27 Paź 2015 15:19:31 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Autor bloga SKoST pyta nas o najważniejsze - naszym zdaniem - realne zdarzenie związane z ST:
http://trekclivos79.blogspot.com/2015/10/30-days-o f-trek-day-twenty-seven.html

Dla mnie będzie to - b. tradycyjnie - nazwanie wahadłowca mianem Enterprise, a zaraz po nim oficjalno-nasowska premiera TMP. Choć nie są to "moje" zdarzenia, znam je z drugiej ręki... więc... jeśli mam wybrać coś z własnego życia to był to moment gdy obejrzałem pierwszy epizod TNG - "Encounter at Farpoint" na TVP1. (Gdzieś po nim lokują się chwile gdy obejrzałem DS9 "Emissary" na Polsacie i TMP na TVP1.)
Elaan
Użytkownik
#300 - Wysłana: 28 Paź 2015 15:37:28
Odpowiedz 
Q__:
Autor bloga SKoST pyta nas o najważniejsze - naszym zdaniem - realne zdarzenie związane z ST:

Q__:
Dla mnie będzie to - b. tradycyjnie - nazwanie wahadłowca mianem Enterprise, a zaraz po nim oficjalno-nasowska premiera TMP.

W skali ogólnej ja też wybrałabym te dwa wydarzenia, choć w odwrotnej kolejności.
A w osobistej mikroskali byłyby to ex aequo: pierwsze ST obejrzane w kinie i zarejestrowanie się tutaj, na tym forum.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  6  7  8  9  10  11  12  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Nasze "dziś" - wydarzenia wesołe, smutne, straszne i dziwne

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!