USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Nasze "dziś" - wydarzenia wesołe, smutne, straszne i dziwne
 Strona:  ««  1  2  3  ...  6  7  8  9  10  11  12  »» 
Autor Wiadomość
krzychu
Użytkownik
#241 - Wysłana: 24 Wrz 2012 18:48:11 - Edytowany przez: krzychu
Odpowiedz 
osy komunistki

mialem na balkonie gniazdo os

zadzwonilem po straz pozarna i je usuneli

a dzis zmienalem antene od tv i patrze a w tej antenie w takim czarnym pudeleczku martwe osy

osy nie wiedzialy co robic nie umialy sie przystosowac i weszly do anteny gdzie umarly
Q__
Moderator
#242 - Wysłana: 24 Wrz 2012 18:54:37
Odpowiedz 
krzychu

Coś Ci sie dowcip nie udał, lub też jestem za mało subtelny, by wychwycić jego subtelną głąbię .
Seybr
Użytkownik
#243 - Wysłana: 20 Wrz 2013 15:19:50 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Robiłem reset akwarium, zmieniła mi się koncepcja środka itp.
Jak to bywa trzeba poświęcić trochę czasu, wyłapać rybki itp. Moje rybki zostawiłem w miskach. Zaniosłem do kuchni i doznałem zonka. Mamy kotkę Maine Coon. Młoda wariatka, będzie miała za raz 5 miesięcy. Ja patrzę a ona przy rybkach siedzi. Patrzę w miski a tu zonk. Franca zjadła kilka. Platka czerwona - samczyk - sztuk brak. Dwa Gupiki, samczyki - sztuk zero. Ostatnio okocił mi się Gupik. Małe zostawiłem w akwarium, ale wyłapałem do słoika. Są dość małe i znajoma je chciała. Trzeba będzie kupić z jednego samca. Takie ładne były, amerykańskie, szkoda :P.

Moja kotka łowna. Jak powiem mojej żonie to padnie ze śmiechu. Mam też glonojada, ale nierób.
Slovaak
Użytkownik
#244 - Wysłana: 4 Paź 2013 02:18:13 - Edytowany przez: Slovaak
Odpowiedz 
Witam

Pomożecie? Znalazłem w moim miejscu sieciowym taki folder:
http://s4.ifotos.pl/img/aaaaPNG_nswherx.PNG

Nie bawię się w żadne sieci i nie przypominam sobie bym wcześniej go widział, ktoś mi się wbił na kompa?

Gdy pierwszy raz wszedłem w moje miejsce sieciowe to folder ten wyglądał tak:
http://s4.ifotos.pl/img/ssssssPNG_nswhers.PNG

i nie mogłem w niego wejść a teraz to przekierowuje mnie do Documents and Settings\ja\NetHood\SharedDocs na DRUGIKOMP (Komputer-b5c1ba)
Q__
Moderator
#245 - Wysłana: 4 Paź 2013 08:01:57
Odpowiedz 
Slovaak

Welcome back Pomóc Ci - niestety - nie umiem, ale mam nadzieję, że będziesz wpadał do nas częściej .
Toudi
Użytkownik
#246 - Wysłana: 4 Paź 2013 09:15:03
Odpowiedz 
Wygląda na to, że nie ktoś się włamał do ciebie o ile ktoś się raczej łączy z twoją siecią. A że windows domyśle udostępnia ten folder, zawsze, to go widzisz.
Slovaak
Użytkownik
#247 - Wysłana: 4 Paź 2013 10:48:27 - Edytowany przez: Slovaak
Odpowiedz 
Cześć

o ile ktoś się raczej łączy z twoją siecią.

Jak to wyłączyć, bo to musiał ktoś zrobić bez mojej wiedzy? Zapora windows wystarczy?

Czy to może byc po prostu wirus?
Kain
Użytkownik
#248 - Wysłana: 4 Paź 2013 18:36:14
Odpowiedz 
W jaki sposób łączysz się z siecią? LAN?
Q__
Moderator
#249 - Wysłana: 4 Paź 2013 18:48:55
Odpowiedz 
Kain

Ohoho, czas powrotów .
Kain
Użytkownik
#250 - Wysłana: 4 Paź 2013 20:56:27
Odpowiedz 
Bywam od czasu do czasu - ostatni raz gdy odwiedzałem brakowało tutaj przedstawiciela kontinuum ;)
Q__
Moderator
#251 - Wysłana: 4 Paź 2013 21:04:45 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Kain

Wiem, czytałem tamte spory.

ps. Dołączysz do nas w topicu "No, hej"? Mimo prawie-pokemonicznego tytułu gadamy tam bowiem o Treku... (Slovaak, zapraszam takoż.)
Slovaak
Użytkownik
#252 - Wysłana: 4 Paź 2013 22:53:33
Odpowiedz 
Kain

Mam internet bezprzewodowy UPC oraz zainstalowaną sieć hamachi do gier MP.
Seybr
Użytkownik
#253 - Wysłana: 5 Paź 2013 10:03:27
Odpowiedz 
Windows udostępnił standardowo. Ktoś z twojego otoczenia sieciowego widzi folder i nic więcej. Możesz całkowicie zablokować udostępnianie. Jak ktoś będzie widział twój komp, to musi podać hasło by wejść.

Slovaak:
oraz zainstalowaną sieć hamachi do gier MP.

Z tego co wiem hamachi jest na hasło. Pomijam do czego służ ;].
Adek
Użytkownik
#254 - Wysłana: 12 Paź 2013 11:54:59 - Edytowany przez: Adek
Odpowiedz 
Chciałbym zakomunikować wszem i wobec, że nasza forumowa koleżanka Eviva dostała nominację literacką za "Duszę".
Nagroda Nautilius

Tutaj można głosować na Evivę. ;)
http://www.falkon.co/falkon/index.php/informacje/a ktualnosci/499-nautilus-na-falkonie-2013
[b]Jej kod to FPR013, a głosować można pod numerem 71480 (koszt SMSa
1.23[ zł ) /b]
Wyciąg z regulaminu konkursu:
2.11. Każdemu z utworów, które biorą udział w głosowaniu, przypisano trzycyfrowy kod z poprzedzającym go identyfikatorem literowym: FST dla Opowiadania Roku, zaś FPR dla Powieści Roku.

a) W przypadku głosowania za pomocą smsów, o których mowa w pkt 2.8., należy wpisać kody wybranych utworów w następujący przykładowy sposób:

- głosowanie na powieść:

np. FPR444, FPR888, FPR555

- głosowanie na opowiadanie:

np. FST444, FST888, FST555

i wysłać wiadomość pod numer 71480.
Eviva
Użytkownik
#255 - Wysłana: 12 Paź 2013 12:08:20 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Adek
Użytkownik
#256 - Wysłana: 12 Paź 2013 12:38:23
Odpowiedz 
Eviva:
Dzięki, Adek

Cała przyjemność po mojej stronie. ;)
Eviva
Użytkownik
#257 - Wysłana: 14 Paź 2013 07:49:43
Odpowiedz 
Adek

Przyjemność przyjemnością, ale bez pomocy kumpli ani rusz. Zreszta i z pomocą nic z tego nie będzie, konkurencja zbyt silna.
Q__
Moderator
#258 - Wysłana: 14 Paź 2013 08:51:58
Odpowiedz 
Eviva

Noo, gratulacje.

(Kwestię kota wrzucałem do "Polityki". Strasznie niski ten wyrok.)
Elaan
Użytkownik
#259 - Wysłana: 14 Paź 2013 19:58:09
Odpowiedz 
Adek:
nasza forumowa koleżanka Eviva dostała nominację literacką za "Duszę".

Gratulacje, Evivo. Będę trzymać kciuki.
Seybr
Użytkownik
#260 - Wysłana: 14 Paź 2013 20:45:45
Odpowiedz 
Eviva

Nie długo koleżanka będzie po Polsce jeździć i dawać autografy. Jak zahaczysz Koszalin, to mnie uprzedź.
Eviva
Użytkownik
#261 - Wysłana: 15 Paź 2013 07:55:42
Odpowiedz 
Seybr

Nie tak zaraz ten ambaras
Co prawda dziś mi się śniło, że zaproszono mnie do telewizji, ale to był tylko sen. Tak na marginesie - dziwne było nie to nawet, że mnie zaproszono, kogo to dziś nie zapraszają, ale to że kazali mi śpiewać! I to nie byle co, a "Papaję" Urszuli Dudziak. Musiałbyś usłyszeć, jak śpiewam, by zrozumieć absurdalność takiego pomysłu.
MarcinK
Użytkownik
#262 - Wysłana: 6 Lis 2013 20:56:43
Odpowiedz 
Ogłaszam wszem i wobec że wczoraj za trzecim podejściem zdałem egzamin praktyczny na prawo jazdy.
Eviva
Użytkownik
#263 - Wysłana: 7 Lis 2013 07:37:06
Odpowiedz 
MarcinK

Gratulejszn
Q__
Moderator
#264 - Wysłana: 7 Lis 2013 12:23:06
Odpowiedz 
MarcinK

Przestraszony chowam się na drzewie.... Znaczy... No.... Gratuluję
Seybr
Użytkownik
#265 - Wysłana: 7 Lis 2013 14:42:55
Odpowiedz 
MarcinK

Gratulacje. Bezpiecznej i miłej jazdy, oraz nauki. Faktycznie teraz będziesz się uczył jazdy w tym grajdołku. Wcześniej to dowiedziałeś się jak zdać egzamin ;].
Kor
Użytkownik
#266 - Wysłana: 13 Lis 2013 20:02:05 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Q__. Dokonać komentarza, a później zamknąć topic, gadając przy tym o brzydzeniu się cenzurą, zasługuje jedynie na:

Miałem dodać (byłem w trakcie edycji posta), że rozumienie propagandy wymaga w szczególności: rozumienia językowej i logicznej ewolucji sporów. Tak, Q__, w tym sensie wymaga siedzenia ludziom w głowie. A jak tego nie rozumiesz, to jesteś osobą, która nawet nie wie, na czym polega propaganda. Dosłownie - nie masz o tym najmniejszego pojęcia. Nawet startu do jej rozumienia.

Wynika to zresztą wprost z definicji propagandy, jako manipulacji (a więc grania umysłowością). Ja to rozumiałem już w podstawówce. Ty, ile tam lat masz na karku, nadal tego trywializmu nie pojmujesz. Propaganda właśnie liczy, na takich jak Ty - pseudo-oświeconych, którzy wszystkich będą pouczać, że się doszukują czegoś, czego nie można palce wprost wskazać.

Umieram ze śmiechu, że przed chwilą chciałeś ludzi właściwie skazywać prawnie na podstawie statystyki, a teraz blokujesz topic, bo ktoś dokonał oceny pewnych działań na zasadzie uprawdopodobnienia (jedynej możliwej w walce z propagandą, dlatego propagandzisty nie sposób skazać prawnie, LOL).

Koniec tematu.
Q__
Moderator
#267 - Wysłana: 13 Lis 2013 20:09:53 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Kor

Ban miesięczny, Sorry.

(Zgłaszam sprawę Kai'owi. zdecyduje inaczej - upiecze Ci się. A co do cenzury - mogłem ciąć, a zostawiłem - tu również spytam Kai'a o wytyczne.)
Mav
Użytkownik
#268 - Wysłana: 13 Lis 2013 20:33:16
Odpowiedz 
Q__:
Ban miesięczny, Sorry.

Od razu ban miesięczny? Nie został po nim nawet szalik.
Q__
Moderator
#269 - Wysłana: 13 Lis 2013 20:34:28 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Ban wynika z kumulacji poprzednich kar - vide kartoteka - i drobnych* przewin teraz.... Tak prywatnie to go nawet lubię...

* drobnych, jak drobnych, zresztą: nazywać ludzi szujami i zdrajcami, przyznając, że się nie ma dowodów...
Elaan
Użytkownik
#270 - Wysłana: 13 Lis 2013 21:04:54 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Q__

Czy to tylko moje wrażenie, czy Kor rzeczywiście ostatnimi czasy prawie nie udziela się w innych tematach poza polityką?
I to byłoby naprawdę smutne...
 Strona:  ««  1  2  3  ...  6  7  8  9  10  11  12  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Nasze "dziś" - wydarzenia wesołe, smutne, straszne i dziwne

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!