USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Nasze "dziś" - wydarzenia wesołe, smutne, straszne i dziwne
 Strona:  ««  1  2  3  ...  6  7  8  9  10  11  12  »» 
Autor Wiadomość
Enterprise D
Użytkownik
#211 - Wysłana: 5 Lip 2012 21:52:34
Odpowiedz 
Mam takie pytanie do Q: ile na tym forum znajduje się użytkowników, i czy jak są goście to oni mogą oglądać całą tę strone czy muszą akurat znajdować się na forum?

Eviva:
Ja dziś dostałam zdrowy op...opieprz od szefowej...

A za co? Jeśli można spytać?
Q__
Moderator
#212 - Wysłana: 5 Lip 2012 22:44:17
Odpowiedz 
Enterprise D

Enterprise D:
ile na tym forum znajduje się użytkowników

Lista użytkowników jest w statystykach. Pytanie jednak ilu z nich/nas jest aktywnych?

Enterprise D:
i czy jak są goście to oni mogą oglądać całą tę strone czy muszą akurat znajdować się na forum?

Goście widzą tyle samo co zalogowani Użytkownicy (co sam b. łatwo możesz sprawdzić oglądajac stronę/forum zalogowany i bez logowania).
Eviva
Użytkownik
#213 - Wysłana: 6 Lip 2012 07:36:04
Odpowiedz 
Enterprise D:
A za co? Jeśli można spytać?

Za karmienie dzikich kotów na terenie przychodni. To jednostka medyczna, a koty sa niehigieniczne. To, że karmienie odbywało się na tyłach dziedzińca, gdzie pacjenci się nigdy nie zapuszczają (bo i po co), a koty boją się ludzi i za diabła do nikogo nie podejdą, nie ma dla niej znaczenia.
MarcinK
Użytkownik
#214 - Wysłana: 6 Lip 2012 08:40:58
Odpowiedz 
Eviva:
To jednostka medyczna, a koty sa niehigieniczne.

A myszy są?
Enterprise D
Użytkownik
#215 - Wysłana: 6 Lip 2012 09:54:34
Odpowiedz 
Q__:
oście widzą tyle samo co zalogowani Użytkownicy (co sam b. łatwo możesz sprawdzić oglądajac stronę/forum zalogowany i bez logowania).

Znaczy to wiem, ale chodzi mi o to, że jak wchodze na forum to widze ile użytkowników i gości jest aktualnie, więc miałem na myśli to, czy goście żeby bili aktualni muszą znajdować się na forum czy mogą po całej stronie latać żeby byli widoczni?
Q__
Moderator
#216 - Wysłana: 6 Lip 2012 10:26:06
Odpowiedz 
Enterprise D

Enterprise D:
czy goście żeby bili aktualni muszą znajdować się na forum czy mogą po całej stronie latać żeby byli widoczni?

Goście nikogo nie bili, mam nadzieję. Licznik natomiast dotyczy FORUM, prawda? Czyli logiczne jest, że liczy ruch - zalogowanych lub nie - właśnie na nim.
(Jak wejdziesz na Forum bez logowania też policzy Cię jako gościa.)
mozg_kl2
Użytkownik
#217 - Wysłana: 6 Lip 2012 12:06:21
Odpowiedz 
Eviva

Miała sporo racji. BTW jak się ciesze, że juz nie pracuje w nasze skostniałej, nepotycznej i niedofinansowanej służbie zdrowia.

Q__:
Pytanie jednak ilu z nich/nas jest aktywnych?

Można policzyć, palce jednej ręki wystarczą a jeszcze zostanie parę zgiętych.
Elaan
Użytkownik
#218 - Wysłana: 6 Lip 2012 13:32:08
Odpowiedz 
Eviva:
Za karmienie dzikich kotów na terenie przychodni. To jednostka medyczna, a koty sa niehigieniczne. To, że karmienie odbywało się na tyłach dziedzińca, gdzie pacjenci się nigdy nie zapuszczają (bo i po co), a koty boją się ludzi i za diabła do nikogo nie podejdą, nie ma dla niej znaczenia.

A jeśli po przepędzeniu kotów na terenie placówki pojawią się szczury [co jest prawie pewne], to będzie to bardziej higieniczne?
Niepojęta bywa ludzka logika.
MarcinK
Użytkownik
#219 - Wysłana: 6 Lip 2012 13:35:49
Odpowiedz 
Elaan:
A jeśli po przepędzeniu kotów na terenie placówki pojawią się szczury [co jest prawie pewne], to będzie to bardziej higieniczne?

W końcu szczury wykorzystuje się do testowania leków.
mozg_kl2
Użytkownik
#220 - Wysłana: 6 Lip 2012 21:16:03
Odpowiedz 
MarcinK

A nie myszy przypadkiem?

Elaan:
kotów na terenie placówki pojawią się szczury

Naiwana wiara niektórych w to, że posiadanie kot równa się nie posiadaniu szczurów, jest wbrew logice.
Elaan
Użytkownik
#221 - Wysłana: 6 Lip 2012 21:29:49 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Naiwana wiara niektórych w to, że posiadanie kot równa się nie posiadaniu szczurów, jest wbrew logice.

To nie wiara, to empiria.
W moim mieście przekonała się o tym pewna spółdzielnia mieszkaniowa - nie moja, na szczęście - a raczej mieszkańcy bloków do niej należących.
mozg_kl2
Użytkownik
#222 - Wysłana: 6 Lip 2012 23:26:41
Odpowiedz 
Elaan:
To nie wiara, to empiria.

Nie każdy kot to urodzony łowca. Szczurów można się pozbyć wystawiając trutkę na nie.
The_D
Użytkownik
#223 - Wysłana: 7 Lip 2012 01:29:58
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Szczurów można się pozbyć wystawiając trutkę na nie.

To trafiają się jeszcze tak głupie że trutkę zjedzą?
Eviva
Użytkownik
#224 - Wysłana: 7 Lip 2012 08:16:40
Odpowiedz 
MarcinK:
A myszy są?

Jeśli to takie małe biegające, to są

Elaan:

Najwyraźniej tak. Ale wiesz, dyskusja z szefami nie ma racji bytu.

The_D:

Konkretnie zje ją jeden szczur, wytypowany przez stado. Jeśli padnie, żaden inny szczur w stadzie nie weźmie żarcia o tym zapachu do pyska.
mozg_kl2
Użytkownik
#225 - Wysłana: 7 Lip 2012 11:39:06
Odpowiedz 
The_D:

u mnie w spółdzielni i w moim domku letniskowym trafiają. A i to tańsze niż utrzymanie miałczka.
MarcinK
Użytkownik
#226 - Wysłana: 7 Lip 2012 12:35:26
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Nie każdy kot to urodzony łowca.

Ale tu nie chodzi tyle o łowy a oto że szczury boją się z natury kotów i nie zapuszczają się tam gdzie jest kocie terytorium
Np. u mnie w oborze zanim zdobyliśmy kota było pełno szczurów i trutki nic nie dawały, a odkąd mamy kota nie ma szczurów.
mozg_kl2:
A i to tańsze niż utrzymanie miałczka.

Ale trutki do serca nie przytulisz.
Eviva
Użytkownik
#227 - Wysłana: 7 Lip 2012 12:44:05
Odpowiedz 
MarcinK:
odkąd mamy kota nie ma szczurów.

Nie wspominając już o tym, że trutka jest niebezpieczna dla zwierząt gospodarskich i małych dzieci. Jeden z moich psów zjadł kiedyś trutkę na szczury i weterynarz mógł go tylko uśpić, by się nie męczył.
U mnie co prawda blok, ale mieliśmy kiedyś myszy w piwnicy (pewnie są nadal, ale co tam). Spółdzielnia sprowadziła jakichś magików z motopompą, którzy naszprycowali nam do piwnicy jakiegoś gazu. Skutkiem tego myszki rozlazły się po bloku. Moje koty sprawiły się dzielnie - cztery myszy wlazły mi do mieszkania i cztery trupki zostały mi położone na łóżku w charakterze prezentu
Elaan
Użytkownik
#228 - Wysłana: 7 Lip 2012 15:12:09
Odpowiedz 
Eviva:
Moje koty sprawiły się dzielnie - cztery myszy wlazły mi do mieszkania i cztery trupki zostały mi położone na łóżku w charakterze prezentu

Brawo dla łowców. Koty górą.
Eviva
Użytkownik
#229 - Wysłana: 7 Lip 2012 17:20:10
Odpowiedz 
Elaan

Szkoda że nie słyszałaś ich tryumfalnego miauczenia. Od razu można było się zorientować, że są z siebie bardzo dumne.
mozg_kl2
Użytkownik
#230 - Wysłana: 7 Lip 2012 20:22:05
Odpowiedz 
MarcinK:
Ale trutki do serca nie przytulisz.

A kto powiedział, żę ja chce przytulać gdziekolwiek dachowca osiedlowego? Nie lubię kotów tak jak i psów.

Eviva:
cztery trupki zostały mi położone na łóżku w charakterze prezentu

Pewnie nie chciał, żebyś spała sama w zimne noce.
Elaan
Użytkownik
#231 - Wysłana: 7 Lip 2012 20:35:13
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Nie lubię kotów tak jak i psów.

A że to zwierzęta inteligentne, to pewnie odpłacają Ci tą samą monetą, prawda?

mozg_kl2:
Pewnie nie chciał, żebyś spała sama w zimne noce.

Cóż za błyskotliwa uwaga, wręcz bije po oczach.
mozg_kl2
Użytkownik
#232 - Wysłana: 7 Lip 2012 23:21:09
Odpowiedz 
Elaan:
A że to zwierzęta inteligentne, to pewnie odpłacają Ci tą samą monetą, prawda?

Spodziewałem się ogólnoforumowej paniki kociarzy i psiarzy. W końcu wszyscy muszą kochać ich zwierzątka.

Elaan:
Cóż za błyskotliwa uwaga, wręcz bije po oczach.

Oh oh.
Elaan
Użytkownik
#233 - Wysłana: 8 Lip 2012 12:23:49
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Spodziewałem się ogólnoforumowej paniki kociarzy i psiarzy.

Czyli trafiłam? Nie martw się, jest na to rada:

http://www.youtube.com/watch?v=9MaV1jaN6P8
mozg_kl2
Użytkownik
#234 - Wysłana: 8 Lip 2012 21:45:37
Odpowiedz 
Elaan:
Czyli trafiłam?

Mój owczarek niemiecki oraz akwarium z rybkami pozdrawiają.
Elaan
Użytkownik
#235 - Wysłana: 9 Lip 2012 16:22:45 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Mój owczarek niemiecki oraz akwarium z rybkami pozdrawiają.

Cóż, jak wiadomo, ryby głosu nie mają.
Co do wilczura, to żal mi biedaka - nawet psu niełatwo żyć ze świadomością, że jest niekochany.
The_D
Użytkownik
#236 - Wysłana: 9 Lip 2012 18:34:24
Odpowiedz 
Eviva:
Nie wspominając już o tym, że trutka jest niebezpieczna dla zwierząt gospodarskich i małych dzieci.

U mnie w bloku był przypadek zjedzenia trutki przez dziecko. Na szczęście małej ilości i skończyło się tylko na strachu.
Eviva
Użytkownik
#237 - Wysłana: 9 Lip 2012 19:02:30
Odpowiedz 
The_D

No właśnie. Małe dzieci są nie do upilnowania, a co zobaczą, to do buźki. Najczęściej jednak trują się psy.
mozg_kl2
Użytkownik
#238 - Wysłana: 9 Lip 2012 19:40:00
Odpowiedz 
Elaan:
Co do wilczura, to żal mi biedaka - nawet psu niełatwo żyć ze świadomością, że jest niekochany.

Spoko moi rodzice nadrabiają tą miłość przedkładajac czas poświecony psu, nad czas dla mnie.

The_D:
U mnie w bloku był przypadek zjedzenia trutki przez dziecko.

Deska do prasowania też jest niebezpieczna dla dziecka. Ja jako smark zjadłem szklankę i żyje.
MarcinK
Użytkownik
#239 - Wysłana: 23 Lip 2012 09:57:57
Odpowiedz 
Dziś zauważyłem na pewnym forum na które zaglądam temat w którym odbywała się dyskusja na temat napisania w regulaminie zakazu skrótów typu EOT, BTW.
Ja bym rozumiał zakazać wulgaryzmów, ale tego.
Toudi
Użytkownik
#240 - Wysłana: 23 Lip 2012 13:14:46
Odpowiedz 
MarcinK, ciężko ocenić sytuację, gdy nie wie się o jakie forum chodzi. Ale to są skróty terminów angielskich, więc na forum, na którym chcą za wszelką cenę (IMHO daremny trud) używać tylko polskiego języka i jeszcze najlepiej tylko czystego literackiego, nie potocznego, to całkowicie zrozumiała sytuacja.
Inny szczegół, że ilość akronimów jest olbrzymia i wiele nie jest znanych szerszej publiczności, więc może też chodzi o takich początkujących użytkowników, by sobie poradzili z przyswajaniem forum...
 Strona:  ««  1  2  3  ...  6  7  8  9  10  11  12  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Nasze "dziś" - wydarzenia wesołe, smutne, straszne i dziwne

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!