USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Nasze "dziś" - wydarzenia wesołe, smutne, straszne i dziwne
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  10  11  12  »» 
Autor Wiadomość
IDIC
Użytkownik
#121 - Wysłana: 19 Cze 2011 20:04:08
Odpowiedz 
Seybr:
Oj ja wiedziałem jak nauczyciele marnowali te środki.

A ja widziałam, jak wykorzystywali je z pożytkiem dla uczniów
widocznie miałeś pecha i natykałeś się tylko na tych, którzy tego nie potrafili
TSan
Użytkownik
#122 - Wysłana: 20 Cze 2011 16:47:05
Odpowiedz 
No i to jest cudowny dzień.

Wczoraj przyjaciel miał straszliwy wypadek. Spadł razem z rowerem z prawie pieciu metrów (swoją drogą, cud, że żyje!). Wreszcie odzyskał przytomność no i się okazało: wstrząs mózgu, złamana noga, fioletowo-czerwony od siniaków i ran, ale żyje!
Doctor_Who
Użytkownik
#123 - Wysłana: 20 Cze 2011 16:52:14
Odpowiedz 
TSan

A co z rowerem ?!
Q__
Moderator
#124 - Wysłana: 20 Cze 2011 16:53:39
Odpowiedz 
Doctor_Who

Doctor_Who:
A co z rowerem

ROTFL
Doctor_Who
Użytkownik
#125 - Wysłana: 20 Cze 2011 16:54:59 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Powinienem się wytłumaczyć.
Otóż jest u nas znajomy fryzjer, gościu dobrze około siedemdziesiątki-osiemdziesiątki, który daje na dwóch kółkach jak młody.
Ostatnio potrącił go samochód.

Pierwsze o co się zapytał po ocknięciu to co z rowerem
Niesamowity gościu...
Chciałbym w jego wieku być w takiej formie. Ale pomarzyć dobra rzecz.
Elaan
Użytkownik
#126 - Wysłana: 20 Cze 2011 16:55:11
Odpowiedz 
TSan

Miał chłopak szczęście . To mogło się bardzo źle skończyć .
TSan
Użytkownik
#127 - Wysłana: 20 Cze 2011 16:59:34 - Edytowany przez: TSan
Odpowiedz 
Doctor_Who:
A co z rowerem

Sporty ekstremalne... Rower cały.
Eviva
Użytkownik
#128 - Wysłana: 20 Cze 2011 17:04:03
Odpowiedz 
TSan

Dobrze, że nic poważnego mu się nie stało, mógł być trup na miejscu lub kaleka na resztę życia.

Doctor_Who

Gdybym tak miała dobrze w głowie, to sama powinnam sobie sprawić rower i trochę pojeździć. Osiemdziesięciu lat jeszcze nie mam, ale dobrze by mi to zrobiło na figurę i samopoczucie. Na pewno lepiej niż siedzenie przy internecie i czytanie inwektyw.
TSan
Użytkownik
#129 - Wysłana: 20 Cze 2011 18:02:15
Odpowiedz 
Eviva

Weź mnie nawet nie strasz!
Jurgen
Moderator
#130 - Wysłana: 21 Cze 2011 07:46:41
Odpowiedz 
Doctor_Who:
A co z rowerem ?!

Q__:
ROTFL

No nie ROTFL, tylko normalna reakcja. Ja jakiś miesiąc temu też miałem poważną kraksę i pierwsza reakcja to była sprawdzenie, czy rama jest cała.

PS Jak jeździcie na rowerze, to ubierajcie kaski!
Seybr
Użytkownik
#131 - Wysłana: 22 Cze 2011 13:56:17 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Dziś rano wstaje, chce odpalić kompa a tu niciewo. Patrzę a prądu brak, patrzę na klatkę, no jest. Schodzę do liczników, patrzę a bezpiecznik cały. Oczywiście jak trzeba to neonówka gdzieś się zapodziała. Patrzę u sąsiada też nie ma. No dobra robię dalszą dedukcję. Jest neonówka sprawdzam a tu skrzynce, w drugiej klatce w dwóch bezpiecznikach też prądu brak. Idę do przyłącza na ostatnim piętrze, lina napowietrzna tam wchodzi. No i patrzę a tam wielka wkładka topikowa i no cała. Sprawdzam i nadal fazy brak. Telefon do energetyki i heja. Jestem ciekaw kiedy oni to zrobią. Wiecie że awarię można złożyć tylko przez telefon, osobiście ją nie przyjmą bo mają taki głupi przepis. Co jak jest jak nie mam np. telefonu, kupić kartę do budki ?

Miałem dzisiaj tyle planów, fucha przy kompie. Będę robił ją wieczorem ;]. Normalny elektryk nie połapie się w elektryce mojego bloku, porażka, robili jak chcieli. Za komuny kto tym się przejmował.
Elaan
Użytkownik
#132 - Wysłana: 22 Cze 2011 14:08:44
Odpowiedz 
Seybr:
Normalny elektryk nie połapie się w elektryce mojego bloku, porażka, robili jak chcieli.

Nie tylko u Ciebie tzw . " fachowcy " uprawiali radosną twórczość - miałam , niestety , okazję niedawno sama się o tym przekonać .
Seybr
Użytkownik
#133 - Wysłana: 22 Cze 2011 16:19:23
Odpowiedz 
Elaan:
Nie tylko u Ciebie tzw . " fachowcy " uprawiali radosną twórczość - miałam , niestety , okazję niedawno sama się o tym przekonać .

W mieszkaniu przewody szły na ukos i znikały w ścianie ? Przerabiałem to w swoim jak kładłem nową instalację ;].
Elaan
Użytkownik
#134 - Wysłana: 22 Cze 2011 16:35:09
Odpowiedz 
Seybr

Nie , ale też było ciekawie .
Żadna puszka w danym pomieszczeniu nie zasilała tego co powinna , tylko całkiem coś innego .
TSan
Użytkownik
#135 - Wysłana: 22 Cze 2011 18:40:19
Odpowiedz 
Seybr
Elaan

Pamiętam jak w starym komunistycznym mieszkaniu dziadku kładli nowe panele. Okazało się, że ściana zamiast 90, ma 83 stopnie .
The_D
Użytkownik
#136 - Wysłana: 22 Cze 2011 22:48:27
Odpowiedz 
TSan:
Pamiętam jak w starym komunistycznym mieszkaniu dziadku kładli nowe panele. Okazało się, że ściana zamiast 90, ma 83 stopnie

Budynek, w którym teraz mieszkają rodzice budowano już na początku 90/, ale jak tak samo ;) Różnica pomiędzy podłogą a sufitem jest prawie na 2/3 deski z boazerii. Ale jeszcze ciekawsza sytuacja była w jednym z gniazdek, które nie działało. Po oględzinach, skuwaniu tynku w kilku miejscach itd. okazało się że kotwa do kaloryfera w łazience była tak długa, że przecięła masę przewodu po drugiej stronie ściany. Nie chciałbym być na miejscu tych budowlańców gdyby przecięli przewód z "fazą", bo oczywiście wyłączników rożnicowoprądowych nikt wtedy nie montował.
Eviva
Użytkownik
#137 - Wysłana: 18 Lip 2011 19:12:59
Odpowiedz 
Właśnie się dowiedziałam, że zmarła matka mojej przyjaciółki - prawdę mówiąc, jedynej prawdziwej przyjaciółki, jaką mam. Pani Maria zmarła na zapalenie płuc, które wywiązało się po operacji brzusznej. Jest mi bardzo smutno. W relatywnie krótkim czasie Kasia straciła trzy bliskie osoby - ojca, brata, a teraz matkę.
MarcinK
Użytkownik
#138 - Wysłana: 19 Lip 2011 11:16:46 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Wczoraj wróciłem ze śląska. I oto co ciekawego dostrzegłem. Byłem w Ustroniu w kilku sklepach z pamiątkami i oto jakie pamiątki można kupić w Ustroniu:
-Miecz Samurajski
-Balon-Ultraman Tiga
-Figurki z GoGo Sentai Boukenger

Ciekawe nieprawdaż?
Madame Picard
Moderator
#139 - Wysłana: 1 Sier 2011 18:00:30
Odpowiedz 
Wyły u Was dziś syreny?
W Krakowie syreny są włączane według jakiegoś nieodgadnionego klucza. Kiedyś ich chyba w ogóle nie włączano, włączono je w okrągłą rocznicę powstania, potem znów ich nie włączano, potem przez kilka lat z rzędu tak, a dzisiaj znowu nie...
Q__
Moderator
#140 - Wysłana: 1 Sier 2011 18:20:41
Odpowiedz 
Madame Picard

Madame Picard:
Wyły u Was dziś syreny?

Ja nie słyszałem ani jednej, przyznam.
Eviva
Użytkownik
#141 - Wysłana: 1 Sier 2011 18:22:09
Odpowiedz 
Madame Picard

W Warszawie wyły jak cholera, a potem samolot warczał tuż nad dachami.
Madame Picard
Moderator
#142 - Wysłana: 1 Sier 2011 18:24:00 - Edytowany przez: Madame Picard
Odpowiedz 
Eviva

Byłoby raczej dziwne, gdyby akurat w Warszawie nie wyły...
Eviva
Użytkownik
#143 - Wysłana: 1 Sier 2011 18:35:31
Odpowiedz 
Madame Picard

Mnie już nic nie zdziwi, nawet gdyby wszyscy ateiści w Polsce się ochrzcili, a katolicy powyrzucali swe różańce i założyli nowy PZPR.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#144 - Wysłana: 1 Sier 2011 19:52:59
Odpowiedz 
Eviva:
a potem samolot warczał tuż nad dachami.

a ulotki zrzucał może przypadkiem?
Elaan
Użytkownik
#145 - Wysłana: 1 Sier 2011 20:12:11
Odpowiedz 
Madame Picard:
Wyły u Was dziś syreny?

U nas była dziś cisza i spokój . Żadnych syren, samolotów i ulotek .
Będzie się coś działo dopiero za kilka dni, jak zaczną docierać pielgrzymki .
Eviva
Użytkownik
#146 - Wysłana: 1 Sier 2011 20:17:23
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
a ulotki zrzucał może przypadkiem?

A wiesz, że nie wiem? Masowałam wtedy moją kumpelkę, a to jest robota, bo z niej kawał baby. Nie miałam czasu patrzeć.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#147 - Wysłana: 1 Sier 2011 20:33:05
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
Będzie się coś działo dopiero za kilka dni, jak zaczną docierać pielgrzymki

nieżły biznes:P
Elaan
Użytkownik
#148 - Wysłana: 1 Sier 2011 20:38:26
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
nieżły biznes:P

Mógłby być lepszy, gdyby miastu udało się wprowadzić planowaną opłatę " pogłównego " od pielgrzyma, ale nic z tego, bo podniosła się fala świętego oburzenia na taki proceder .
mozg_kl2
Użytkownik
#149 - Wysłana: 4 Sier 2011 11:38:44
Odpowiedz 
Hightower z "Akademii policyjnej" nie żyje

W środę, 3 sierpnia, Bubba Smith, a właściwie Charles Aaron Smith, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Los Angeles. Miał 66 lat.

Smith był wielką gwiazdą amerykańskiego footballu. Swoją karierę zaczynał w barwach uniwersytetu stanu Michigan i brał udział jako obrońca w "meczu stulecia" przeciwko Notre Dame. W latach 1967-76 grał w lidze NFL. W 1970 roku zdobył ze swoją drużyną tytuł mistrzowski.

Świat zapamięta go jednak z roli Mosesa Hightowera, giganta-kwiaciarza, który zostaje policjantem w pierwszej "Akademii policyjnej". Hightower stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy serii i pojawił się we wszystkich, poza jednym, sequelach.

Oficjalna przyczyna śmierci nie jest na razie znana. Wydaje się jednak, iż zmarł z przyczyn naturalnych.

za filmweb.pl
Eviva
Użytkownik
#150 - Wysłana: 4 Sier 2011 17:10:40
Odpowiedz 
mozg_kl2

Nie ten temat, brachu.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  ...  10  11  12  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Nasze "dziś" - wydarzenia wesołe, smutne, straszne i dziwne

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!