USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Filmy w 3D
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Enterprise D
Użytkownik
#61 - Wysłana: 16 Wrz 2011 18:38:31
Odpowiedz 
Toudi:
Przekopałem się przez setkę postów, by znaleźć ten link:

Dzięki za linka.
mozg_kl2
Użytkownik
#62 - Wysłana: 16 Wrz 2011 18:44:13
Odpowiedz 
Toudi:
Tytana, jednego z księżyców Saturna, w około (tak przy okazji) którego odbywa się akcja Eureki sezonu 4.5.

Zakłada karton na głowe i błaga o wybaczenie. Moja wina, moja wina moja bardzo wielka wina.
Elaan
Użytkownik
#63 - Wysłana: 16 Wrz 2011 19:18:40
Odpowiedz 
Enterprise D:
Gdyby tak zrobili Treka XII w 3D
Swoją drogą, ciekawie by wyglądał w 3D.
Jak myślicie?

Jeżeli Abrams nie wyciągnie właściwych wniosków z krytyki fanów i nie zrobi z XII przyzwoitego Treka, to i 3 D tu nie pomoże .
A tak w ogóle to jestem przeciw 3 D - zwłaszcza w Treku !

Enterprise D:
Ale fajnie było by zobaczyć cały Enterprise w 3D. No i przybyło by może więcej fanów.

Czyli jednak interesuje Cię w Treku tylko kolorowe opakowanie, a nie to czy w pudełku naprawdę coś jest ?
Szkoda .

Toudi:
Przekopałem się przez setkę postów, by znaleźć ten link:

Chcę podziękować za ten link . Zdjęcia są wspaniale .
Kor
Użytkownik
#64 - Wysłana: 16 Wrz 2011 19:26:45 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Elaan:
Jeżeli Abrams nie wyciągnie właściwych wniosków z krytyki fanów i nie zrobi z XII przyzwoitego Treka, to i 3 D tu nie pomoże .

Heh, ale XI nie jest zupełną tragedią. Bardzo ją krytykuję, bo i jest za co, ale - jak już zauważyłem w pewnym wątku - rzeczywiście rodzi wrażenie nieskrępowanej, iskrzącej się kolorami wyobraźni, a to akurat jest bardzo trekowe. Daje poczucie nieskończonych możliwości*. Trzeba tylko liczyć na to, że XII nabierze trochę rozsądku w tym, by głębiej o czymś mówić i nie pokazywać ważnych elementów świata (jak natura Wolkan) w zbyt krzywym zwierciadle.

* Doceniłem to w XI dopiero po którymś obejrzeniu. Wcześniej wszystko przesłaniała mi złość na względne prostactwo fabuły i wypaczanie wizerunku znanych postaci.
Elaan
Użytkownik
#65 - Wysłana: 16 Wrz 2011 19:35:16
Odpowiedz 
Kor:
Heh, ale XI nie jest zupełną tragedią.

Ja też nie uważam " jedenastki " za zupełną tragedię .
Co nie znaczy, że Abramsowi nie przydałaby się dawka refleksji i pokory, a nowemu Trekowi pogłębienie treści - bez utraty atrakcyjności .
Mam jeszcze cichą nadzieję, że Abrams zatrudni innego kompozytora do warstwy muzycznej filmu, bo IMVHO Michael Giacchino to pomyłka .
Kor
Użytkownik
#66 - Wysłana: 16 Wrz 2011 19:39:20
Odpowiedz 
Elaan

Na pewno by się mu przydała dawka pokory i refleksji, klingońska dawka

Co do muzyki pewnie masz rację bowiem w ogóle jej nie pamiętam Chociaż XI oglądałem zawsze w nocy (w kinie nie byłem) więc może to dlatego.
Elaan
Użytkownik
#67 - Wysłana: 16 Wrz 2011 20:17:10
Odpowiedz 
Kor:
Chociaż XI oglądałem zawsze w nocy (w kinie nie byłem) więc może to dlatego.

Nie, to dlatego, że ta muzyka jest doskonale nijaka .
Mam ścieżkę dźwiękową i naprawdę słuchałam jej kilka razy .
Naprawdę próżno szukać tam tematów z charakterem .
mozg_kl2
Użytkownik
#68 - Wysłana: 16 Wrz 2011 23:32:52
Odpowiedz 
Elaan:
ie, to dlatego, że ta muzyka jest doskonale nijaka .

Ja mam OST i bardzo lubie do niego wracać.
Elaan
Użytkownik
#69 - Wysłana: 17 Wrz 2011 16:17:20
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Ja mam OST i bardzo lubie do niego wracać.

Widać znalazłeś tam coś, czego ja nie mogłam się dosłuchać - mimo najlepszych chęci .
Pod względem muzyki najwyżej z Treków cenię TMP, FC i Insurrection .
mozg_kl2
Użytkownik
#70 - Wysłana: 17 Wrz 2011 16:21:38
Odpowiedz 
Elaan:
Widać znalazłeś tam coś, czego ja nie mogłam się dosłuchać

Mówią, żę nie mam wycziucia rytmu i słoń mi na ucho nadepnął wiec możę dlatego. Wiadomo jak to z gustami jest. Z Trekowych OST ma jeszcze właśnie Rebelie, też przyjmeny i Nemesis. innych nie znam.
Elaan
Użytkownik
#71 - Wysłana: 17 Wrz 2011 16:25:05
Odpowiedz 
mozg_kl2:
innych nie znam.

Łatwo znaleźć na YT tematy z TMP i nie tylko . Posłuchaj i oceń sam .
mozg_kl2
Użytkownik
#72 - Wysłana: 5 Paź 2011 20:55:07 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
Kolejne klasyki Disneya trafią do kin w 3D

Po ostatnim sukcesie "Króla Lwa" w kinach, Disney postanowił o powrocie innych swoich klasyków do kin w 3D.

Disney/Pixar ogłosiły, że w ciągu następnych kilku lat na duży ekran w nowej, trójwymiarowej wersji trafią "Piękna i Bestia", "Gdzie jest Nemo?", "Potwory i spółka" i "Mała syrenka".

Na pierwszy ogień pójdzie "Piękna i bestia", której premierę zaplanowano na 13 stycznia 2012 roku. Następnie, 14 września 2012, pojawi się "Gdzie jest Nemo?".

"Potwory i spółka" będą miały premierę 18 stycznia 2013, na kilka miesięcy przed premierą sequela (a w zasadzie prequela) filmu, "Potwory i spółka 2".

"Mała syrenka" trafi do kin 13 września 2013.

za hatak.pl

Upadek kin przeskoczył rekina. Oni naprawdę uwierzyli, żę mogą nam sprzedac dwa razy to samo.
Hanz
Użytkownik
#73 - Wysłana: 5 Paź 2011 22:07:09 - Edytowany przez: Hanz
Odpowiedz 
mozg_kl2

Uwierz w to, mogą. Stary (czyt wszystko sprzed Króla Lwa włącznie) Disney sprzeda się kolejny raz nawet i za 20 lat. A Piękną i Bestie obejrzałbym w 3D choćby dla samej sceny tańca.
mozg_kl2
Użytkownik
#74 - Wysłana: 16 Lis 2011 11:29:11
Odpowiedz 
Mistrz odcinania kuponów wraca. Plakat do Titanica w wersji 3D
http://1.fwcdn.pl/an/867323/29917.$.jpg
Dukat
Użytkownik
#75 - Wysłana: 16 Lis 2011 11:56:48
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Upadek kin przeskoczył rekina. Oni naprawdę uwierzyli, żę mogą nam sprzedac dwa razy to samo.

To już nie nam. To jest dla następnego pokolenia.
Elaan
Użytkownik
#76 - Wysłana: 16 Lis 2011 19:32:43 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Oni naprawdę uwierzyli, żę mogą nam sprzedac dwa razy to samo.

Zdaje się, że przeliczyli się co do powtórek i co do filmów 3D w ogóle.
Niedawno słyszałam w radio, że Multipleksy w całym kraju obniżają masowo ceny na filmy 2D.
Wniosek jest oczywisty : filmy 3D przyniosły ogromne straty, nowinka przestała się sprzedawać, więc właściciele próbują odzyskać choć część kasy.
mozg_kl2
Użytkownik
#77 - Wysłana: 17 Lis 2011 10:54:47
Odpowiedz 
Był plakat jest trailer Titanica w wersji 3D. Już w kwietniu. Ktos się wybiera?

http://www.youtube.com/watch?v=K9JRKHKpfM8

Elaan:
filmy 3D przyniosły ogromne straty, nowinka

Tak było z autami 2. Więcej osób poszło na wersje 2d niż 3d.
balbinka019
Użytkownik
#78 - Wysłana: 21 Lis 2011 14:18:07
Odpowiedz 
Niektóre filmy ogląda się gorzej w 3d niż w 2d, czego przykładem była chociażby ostatnia część Piratów z Karaibów. Poza tym bilety na takie seanse są znacznie droższe.
Robotronik
Użytkownik
#79 - Wysłana: 8 Sty 2012 21:33:17 - Edytowany przez: Robotronik
Odpowiedz 
Witam, ogladalem dzisiaj w kinie reklame pewnego filmu -- Darkest Hour -- moze ktos kojarzy tytul i cos wie na temat, film ma byc wyswietlany w 3D, jestem ciekaw w jakiej jakosci te 3D bedzie, byla reklama jeszcze jednego filmu ale nie wiem jaki byl tytul, kilku osob ze szkoly wygladalo jakby posiadali jakas moc czy moze robili jakies badania,przesowali samochody sila woli itp, moze ktos kojarzy tytul ?
mozg_kl2
Użytkownik
#80 - Wysłana: 5 Kwi 2012 12:51:22
Odpowiedz 
Pierwsze miliony "Titanica 3D"

W środę w amerykańskich kinach zadebiutował "Titanic 3D". Wszystko wskazuje na to, że Cameron będzie miał znów hit.

Według wstępnych szacunkowych danych film zarobił około 4,4 mln dolarów. Oznacza to, iż do niedzieli powinien zarobić nawet 30 milionów. To może wystarczyć, by zdetronizować "Igrzyska śmierci" na liście weekendowego box office'u.

"Titanic 3D" musi jednak zarobić 160 milionów, by pokonać hit wszech czasów w Stanach, czyli "Avatara". Przed premierą obraz miał na swoim koncie 600,8 mln dolarów, zaś widowisko SF 760,5 miliona.

za filmweb.pl

Czekam teraz na terminatora w 3d.
Toudi
Użytkownik
#81 - Wysłana: 5 Kwi 2012 18:35:34
Odpowiedz 
mozg_kl2:
znów

Znów? Jakie znów, odgrzewany film sprzed lat ma być nowym hitem? Nie wiem czy się śmiać, czy płakać?
mozg_kl2
Użytkownik
#82 - Wysłana: 5 Kwi 2012 20:27:12
Odpowiedz 
Toudi:
Jakie znów, odgrzewany film sprzed lat ma być nowym hitem? Nie wiem czy się śmiać, czy płakać?

Cytując kapitana Picarda witamy w 21 wieku. Jak przebije Avatar, dam na msze.
Q__
Moderator
#83 - Wysłana: 6 Kwi 2012 11:31:24
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Czekam teraz na terminatora w 3d.

A ja się tam na 3D przeróbki nie wybieram, poczekam, aż zaczną to wyświetlać w 4D...
Toudi
Użytkownik
#84 - Wysłana: 6 Kwi 2012 13:21:17
Odpowiedz 
Q__:
poczekam, aż zaczną to wyświetlać w 4D...

Ale to chyba lepiej iść na Tarantino niż na Camerona, lepiej by mnie krwią oblali niż bym miał unikać kul (a w Terminatorze zdaje się sporo kul leciało prosto w kamerę... ;))
mozg_kl2
Użytkownik
#85 - Wysłana: 8 Kwi 2012 18:38:22
Odpowiedz 
http://www.youtube.com/watch?v=1VWTq34JN74

Internet postanowił się ponabijać z Titanica w 3d.
Toudi
Użytkownik
#86 - Wysłana: 8 Kwi 2012 20:26:52
Odpowiedz 
mozg_kl2, późno ale na poziomie ;)
mozg_kl2
Użytkownik
#87 - Wysłana: 16 Kwi 2012 09:38:40
Odpowiedz 
"Titanic" okazał się niezatapialnym przebojem zarabiając poza granicami Stanów 88,2 mln dolarów. Zdecydowana większość tej kwoty pochodzi z Chin. Tam film pobił rekord otwarcia wynikiem 58 mln dolarów. Jest to również o 14 milionów więcej niż łącznie zarobił "Titanic" w 1998 roku w Chinach! Obraz dobrze sprzedał się także w Rosji, gdzie wszystkie filmy w 3D przyciągają tłumy. Rosyjski wynik to 10 milionów dolarów. Łącznie na świecie film zarobił już 1,4 mld dolarów, a po dodaniu wpływów amerykańskich "Titanic" przekroczył w weekend granicę 2 miliardów dolarów.

frag. za filmweb.pl

Ciekaw jestem czy przebije Avatar.
mozg_kl2
Użytkownik
#88 - Wysłana: 23 Kwi 2012 12:52:26
Odpowiedz 
Na drugim miejscu znalazł się "Titanic". Wpływy filmu topnieją z tygodnia na tydzień w tempie szybszym niż tonął prawdziwy statek. Na szczęście dzięki Chińczykom zarobił 34,3 mln dolarów. Z tej kwoty aż 24 miliony pochodzą właśnie z Chin.

frag. za filmweb.pl

Choć to Cameron i w 3d ludzie widać nie dali się nabrać dwa razy na ten sam numer.
mozg_kl2
Użytkownik
#89 - Wysłana: 25 Kwi 2012 08:26:10
Odpowiedz 
"Hobbit" rozczarowuje na CinemaCon

Podczas trwającego CinemaCon w Las Vegas Peter Jackson wyemitował po raz pierwszy 10-minutowy sneak peek "Hobbita" w 48 klatkach na sekundę. Czyżby próba przejścia na wyższą liczbę klatek była kiepskim pomysłem?

48 klatek na sekundę ma być nowym standardem kinowej projekcji, który jest bardzo promowany przez Petera Jacksona oraz Jamesa Camerona. Prezentacja była głównie dla właścicieli kin, aby zobaczyli, czy warto inwestować w nowy sprzęt, mogący wyświetlać film w tej liczbie klatek.

Z relacji zachodnich dziennikarzy dowiadujemy się, że pierwsze wrażenie było oszałamiające. Z lotu ptaka pokazano góry i krainy Śródziemia - urywki krajobrazów pokazywane równocześnie w 3D tworzyły efekt zapierający dech w piersi. W tym miejscu wszyscy są zgodni, że to, co widzieli, zmieni postrzeganie kina, ale potem przyszły inne sceny.

Okazuje się, że tylko krajobrazy wyglądały fantastycznie w 48 klatkach na sekundę. W pozostałych scenach wyglądało to tragicznie. Ujęcia nie wyglądały filmowo - scenografia wyglądała jak scenografia, w takim samym stopniu, jakby widziało się ją na żywo. Podkreślają, że wszystko prezentowało się zbyt realistycznie - jakby pokazano klip z planu, a nie gotowe fragmenty. Jeden z dziennikarzy porównał wygląd do serialu "Ja, Kladiusz" w wersji HD - ten sam rodzaj obrazu przypominającego operę mydlaną. Wszyscy zgodnie podkreślają, że to, co obejrzeli było pozbawione filmowej magii. Wyglądało zbyt realistycznie - technologia pozbawiła iluzji, która sprawia, że widz widząc scenografię w miejscowości hobbitów jest w stanie uwierzyć, że to może być prawdziwe.

Same krajobrazy wyglądają znakomicie i prawdopodobnie technologia może być przyszłością filmów dokumentalnych o naturze. Opinie właścicieli kin także były nie najlepsze.

Co ciekawe - czytamy, że postacie komputerowe wyglądają bardziej naturalnie - tak jakby naprawdę stały na planie filmowym. Prawdopodobnie Peter Jackson rzucił się na głęboką wodę wykorzystując technologię, która jeszcze nie jest dopracowana.

Premiera pierwszej części "Hobbita" w grudniu tego roku.

za hatak.pl

Już za dwa lata powró Avatara w nowej technologii
mozg_kl2
Użytkownik
#90 - Wysłana: 28 Kwi 2012 18:51:29
Odpowiedz 
Peter Jackson odpowiada na krytykę "Hobbita"

Informowaliśmy, że podczas CinemaCon Peter Jackson zaprezentował fragmenty "Hobbita" w 48 klatkach na sekundę. Opinie o efekcie były negatywne. Reżyser zdecydował się wypowiedzieć na ten temat.

Reakcje zebranych były negatywne, gdyż obraz, poza krajobrazami, sprawiał wrażenie zbyt realistycznego, przez co uciekła magia kina. Dotyczy to m.in. scenografii, która wyglądała jak scenografia na planie. Pojawiały się zgodne głosy, że obraz przypominał operę mydlaną.

- Nikt tego nie zatrzyma. Technologia będzie ewoluować. Zastanawiałem się podczas pokazu, jak bardzo zebrani wciągali się w dialogi, postaci i historię. Tak się dzieje z filmami. Po czasie przyzwyczajasz się do nowości - opowiadał Jackson.

Reżyser podkreślał, że efekt będzie jeszcze dopracowywany i nie zamierza rezygnować z emisji w 48 klatkach na sekundę. Premiera w grudniu tego roku.

za hatak.pl

Innymi słowi nie znacie się, ja wiem lepiej i uszczęśliwie Was na siłę. Ode mnie duży minus dla tego Pana.
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Filmy w 3D

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!