USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Wyszalnia - czyli co nas doprowadza do szału
 Strona:  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#1 - Wysłana: 20 Lip 2010 21:09:19
Mam prośbę do Szanownej Moderacji:
Niech to będzie temat, w którym będzie się można wykrzyczeć, wywściekać, i ochłonąć na koniec. Nie wiem, czy inni - ja tego potrzebuję.
Eviva
Użytkownik
#2 - Wysłana: 20 Lip 2010 21:11:36
I na dobry początek - co wkurzyło wasza cichą, łagodną i słodka Evivę:

Serwis GoAnimate zmienił zasady. Obecnie bez pełnej rejestracji można zamieszczać najwyżej 2-minutowe filmy. Haczyk w tym, że do pełnej rejestracji żądają:

1. pełnego imienia i nazwiska
2. pełnego adresu
3. numeru karty kredytowej
4. numeru kodu bezpieczeństwa karty.

KICHAM NA TAKI INTERES!!!!
Tina46
Użytkownik
#3 - Wysłana: 20 Lip 2010 21:20:53
Eviva:
2. pełnego adresu
3. numeru karty kredytowej
4. numeru kodu bezpieczeństwa karty.

I po co im to?
Oni się chyba źle czują

Eviva:
Obecnie bez pełnej rejestracji można zamieszczać najwyżej 2-minutowe filmy.

To znaczy że twoje filmy na GoAnimate będą tylko trwać max 2 minuty?
Madame Picard
Moderator
#4 - Wysłana: 20 Lip 2010 21:30:34
Eviva:
2. pełnego adresu

Tutaj to właściwie prosta sprawa, bo możesz im napisać coś w stylu: Zenobia Paranoidalna, ul. Mielona 13, 66-666 Berdyczów; dalej już trudniej.

Pozostaje Ci chyba robić animacje w np. 3 dwuminutowych odcinkach.
Eviva
Użytkownik
#5 - Wysłana: 20 Lip 2010 21:38:45 - Edytowany przez: Eviva
Tina46:
To znaczy że twoje filmy na GoAnimate będą tylko trwać max 2 minuty?

Na to wygląda

Madame Picard:
Pozostaje Ci chyba robić animacje w np. 3 dwuminutowych odcinkach.

Tak, ale wtedy będzie problem z podkładem muzycznym i dramaturgią - strasznie skomplikowali mi sprawę. Rozumiem, że za darmo to tylko śmierć, a i ona kosztuje, ale co by im szkodziło domagać się zapłaty za pełną aktywację konta np., przelewem przez PayPal? Płaciłam tak za możliwość używania pewnych elementów i było dobrze!
Wg mnie wymaganie takich danych, i to po tak długim okresie bezproblemowej działalności, to nadużycie zaufania userów.

EDIT: Wystosowałam oficjalny protest do serwisu, ale już widzę, jak to pomoże.
Poklok
Użytkownik
#6 - Wysłana: 20 Lip 2010 23:16:15 - Edytowany przez: Poklok
Eviva

Rada dość trywialna, ale: nie ma w sieci innego serwisu/programu, który dawałby podobne możliwości, nie stawiając takich wymagań?
Eviva
Użytkownik
#7 - Wysłana: 21 Lip 2010 17:17:22
Poklok

Niestety, bracie, nie ma. I w tym sęk. Zostałam sfaulowana i nie ma odwołania.
Christof
Użytkownik
#8 - Wysłana: 21 Lip 2010 23:37:02
Nie jestem specem od takich spraw, ale jak to się ma do ustawy o ochronie danych osobowych ?? Zwłaszcza informacje dotyczące karty kredytowej.
Paradoks
Użytkownik
#9 - Wysłana: 22 Lip 2010 00:00:06
Christof:
Nie jestem specem od takich spraw, ale jak to się ma do ustawy o ochronie danych osobowych ?? Zwłaszcza informacje dotyczące karty kredytowej.

Pod tamto raczej się tego nie podciągnie. Pomijając już, że oni gwiżdżą sobie na Polskie prawo, to przecież oni nic bez zgody Evivy tych danych nie przetwarzają. Jest tam pewnie pole wyboru typu "akceptuję regulamin". Tak samo nikt nie sądzi się z Allegro, że wymagają podania nazwiska przy rejestracji - przecież rejestrując, zgadzasz się na to.

Ale rzeczywiście to bardzo niefajne z ich strony. I słusznie, lepiej nie dawać nikomu dostępu do swojej karty.
The_D
Użytkownik
#10 - Wysłana: 22 Lip 2010 00:34:10
Paradoks:
I słusznie, lepiej nie dawać nikomu dostępu do swojej karty.

Tylko, że właściwie robimy to za każdym razem kupując coś przez internet przy użyciu karty.

Dlatego do zakupów przez internet korzystam z karty wirtualnej prepaidowej. Co prawda płace za nią 20zł / rok, ale doładowuje tylko wtedy gdy chcę za coś zapłacić, więc nikt mi z niej nadmiarowej kasy nie ściągnie.
Eviva
Użytkownik
#11 - Wysłana: 22 Lip 2010 07:22:32 - Edytowany przez: Eviva
The_D

W internecie używam osobnego konta, na którym trzymam parę złotych. Uważam, że żądanie od kogoś numeru karty kredytowej za możliwość korzystania z dotychczas bezpłatnego serwisu to po prostu świństwo, albo przygotowanie do jakiegoś wielkiego przekrętu. Zrozumiałabym, gdyby żądali po prostu opłaty, bo to można robić na różne sposoby, ale coś takiego? Cóż, albo dam sobie spokój, albo będę robić krótkie odcinki, o takie

http://goanimate.com/movie/02LFIc2C0KcI?utm_source =linkshare&uid=07lKfjZiHhKk]Planeta Grunwald
Seybr
Użytkownik
#12 - Wysłana: 22 Lip 2010 17:22:27
Eviva

Podajesz lipne numery karty kredytowej i jaki problem ?
Eviva
Użytkownik
#13 - Wysłana: 22 Lip 2010 19:42:02
Seybr:
Podajesz lipne numery karty kredytowej i jaki problem ?

Taki, że oni to weryfikują - przypuszczalnie karty polskiego banku w ogóle by nie uznali.
Scully
Użytkownik
#14 - Wysłana: 19 Wrz 2010 15:18:35
Mam do obróbki parę widm 2D NMR i gigantyczny z tym problem.
Terminy gonią, a tu spinworks się wychrzania, mestrec to samo, wszystko, nawet matlab, próbowałam też maszyny wirtualnej, bez skutku.

Typowy stres nerda który ma ochotę zatłuc swój komputer tak, żeby mu bebechy wyleciały.
TSan
Użytkownik
#15 - Wysłana: 24 Wrz 2010 16:14:50
Skoro tu można sie wywściekać, pozwole sobie powkurzać na moją szkołe. U mnie nauczyciel wogle nie są zorientowani. Połowa nauczycielek poszła na macierzyński min. jedny plastyczka w szkole, trenerka drużyny siatkowki czy główna historyczka nadzorująca samorząd. Ale przicez ciąża według dyrektora trwa 2 tygodnie, a nie 9 miesięcy, więc jakże on mogł zastanwiać się, że ktora kolwiek z nauczycielek jest w ciąży i pójdzie na macierzyński(Chociaż plastuyczka była w ciąży trojaczków!! i ledwo chodziła) Ogólnie Wiesio(dyro) jest strasznie nieogarnięty. Uczy informatyki, ale do wsztskich klas ma identyczny program. Identyczny do 5 klasy, identyczny do 2 gimnazjum. Nasz nauczyciel od muzyki(jedyny w szkole zresztą) jest idotą. Tak, dobrze przeczytaliscie. Wymaga od kazdek, powtarzam każdego niesamowitego talentu muzycznego, chociaż większosc nie potrafi zagrać gamy na flecie. I wychodzi jeden, jedyny wniosek:

http://demotywatory.pl/szukaj?q=polskie+szkolnictw o
The_D
Użytkownik
#16 - Wysłana: 24 Wrz 2010 17:48:54
Akurat do zagrania gamy na flecie nie potrzeba ani grama talentu - wystarczy trochę wiedzy i ćwiczeń.
kanna
Użytkownik
#17 - Wysłana: 24 Wrz 2010 17:57:21
Nie darmo dzieciaki w szkołch ucza się gry albo na flecie, albo na cymbałkach - każdego da sie (bez problemu) nauczyc na tym grać.

Mój brat zmieniał szkołę po 1 klasie podstawówki. Trafił do klasy "muzycznej" gtali na fletach od 1 klasy.
Moja mama kupiła flet, nauczyła sie - z załączonej instrukcji - chwytów i nauczyła grać brata w dwa tygodnie.
TSan
Użytkownik
#18 - Wysłana: 24 Wrz 2010 17:57:43
The D

Właśnie o to chodzi. A barany w mojej klasie nie potrafią nawet tego.
MarcinK
Użytkownik
#19 - Wysłana: 24 Wrz 2010 17:58:57
Mnie wkurza:
-Ludzi nie lubiący Science-Fiction (Czyli moja szkoła)
-Ludzie nie lubiący Teorii wielkiego podrywu (jak wyżej)
-Alkoholicy, Palacze ,Ćpuny , Dzieci Neo
TSan
Użytkownik
#20 - Wysłana: 24 Wrz 2010 18:03:42
MarcinK:

W mojej szkole nikt praktycznie nie wie, co to U2 i Queen czy nawet Beatelsi, a ja mam to głęboko. Niech dalej żyja w niewidzy, nawet nie próbuj ich uświadamiać.
Scully
Użytkownik
#21 - Wysłana: 24 Wrz 2010 18:06:58
MarcinK:
Mnie wkurza:-Ludzi nie lubiący Science-Fiction (Czyli moja szkoła)-Ludzie nie lubiący Teorii wielkiego podrywu (jak wyżej)-Alkoholicy, Palacze ,Ćpuny , Dzieci Neo

wysoce poważne kryteria
Q__
Moderator
#22 - Wysłana: 24 Wrz 2010 18:17:45
MarcinK

MarcinK:
-Ludzie nie lubiący Teorii wielkiego podrywu (jak wyżej)
-Alkoholicy, Palacze ,Ćpuny , Dzieci Neo

Aż boję się spytać: ci z trzeciej linijki to też Twoja szkoła?
kanna
Użytkownik
#23 - Wysłana: 24 Wrz 2010 18:19:03
Mnie wkurzają ludzie nie lubiący ludzi nie lubiących s-f ;)
Eviva
Użytkownik
#24 - Wysłana: 24 Wrz 2010 18:29:32
MarcinK

Podzielam Twe animozje w stu procentach co najmniej!
I dodaję, ze nienawidzę jeszcze:

1.Murzynów
2, Azjatów
3. Żydów
4.Gejów
5. A przede wszystkim nietolerancji...

Trochę wisielczego humoru nawet w tym temacie nie zaszkodzi.
MarcinK
Użytkownik
#25 - Wysłana: 24 Wrz 2010 18:32:42
A kto lubi żydów? Azjaci robią nam tanie sprzęty made in China i ich lubię, czarnych trzeba lubić bo od rasistów zaczną wyzywać.
TSan
Użytkownik
#26 - Wysłana: 24 Wrz 2010 18:34:00
Eviva:
1.Murzynów
2, Azjatów
3. Żydów
4.Gejów
5. A przede wszystkim nietolerancji...

1.Dobry mudżin z Afryka powienien zsotać w Afryka, tak?
2.Małe chińskie rączki. Ci nic nie robią, tylko sie mnożą i mnożą.
3.Hmm, godadałabyś sie z moją rodziną.
4.Homoseksualizm to ochydne zboczenie, które powinno sie leczyć.
5.Tak...
Eviva
Użytkownik
#27 - Wysłana: 24 Wrz 2010 18:35:00 - Edytowany przez: Eviva
TSan

MarcinK

To był tylko żart, wiesz...
MarcinK
Użytkownik
#28 - Wysłana: 24 Wrz 2010 18:36:16
A i jeszcze
-Rządu Polski
-Obrońców Krzyża
-Tych co nie postawili pod pałacem symbolów innych Religi (hinduizmu, islamu, budyzmu itp.)
Eviva
Użytkownik
#29 - Wysłana: 24 Wrz 2010 18:38:30
MarcinK

I Palikota
I Henryki Krzywonos!
MarcinK
Użytkownik
#30 - Wysłana: 24 Wrz 2010 18:42:31
Palikot pochodzi z mojego powiatu, więc ma zemną na pieńku
 Strona:  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Wyszalnia - czyli co nas doprowadza do szału

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!