USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kawiarenka [luźne rozmowy] - faza II
 Strona:  ««  1  2  3  ...  77  78  79  80  81  82  83 
Autor Wiadomość
krzychu
Użytkownik
#2461 - Wysłana: 28 Lip 2018 21:51:42
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#2462 - Wysłana: 29 Lip 2018 15:37:55
Odpowiedz 
krzychu

Mamy kącik muzyczny :P Jest poświęcony temat :P
annami
Użytkownik
#2463 - Wysłana: 1 Sier 2018 00:50:36
Odpowiedz 
MarcinK:
Licencjat obroniony, możecie mi gratulować

Gratulacje No proszę, a ja obroniłam magisterkę tego samego dnia, w którym zamieszczony został ten wpis, i się nie pochwaliłam do tej pory

Q__:
No to teraz - jak mawia Terminus z Lem.pl - jeszcze tylko magisterka, doktorat i możesz zacząć zabawę na poważnie.

Czyli, jak rozumiem, mogę się pocieszyć pośród trudów, że jeszcze tylko jeden krok do pełni szczęścia
Q__
Moderator
#2464 - Wysłana: 1 Sier 2018 08:18:29
Odpowiedz 
annami

annami:
że jeszcze tylko jeden krok do pełni szczęścia

Żeby to tak łatwo było szczęście (a zwł. jego pełnię) zdefiniować.
krzychu
Użytkownik
#2465 - Wysłana: 1 Sier 2018 18:46:12
Odpowiedz 
ja sie bronilem 10 grudnia
MarcinK
Użytkownik
#2466 - Wysłana: 1 Sier 2018 19:01:16
Odpowiedz 
krzychu
To ty stary jesteś
NKWD aresztowało we Lwowie w dniach 9 i 10 grudnia około 2 tysięcy oficerów Wojska Polskiego, których osadzono w poklasztornym więzieniu przy ul. Kazimierzowskiej (tzw. Brygidkach), a następnie wywieziono w głąb ZSRR.
krzychu
Użytkownik
#2467 - Wysłana: 1 Sier 2018 19:25:08
Odpowiedz 
ja odkrylem swoje szczescie nie plywac w kisielu
MarcinK
Użytkownik
#2468 - Wysłana: 1 Sier 2018 19:30:02
Odpowiedz 
Mydło powidło
krzychu
Użytkownik
#2469 - Wysłana: 2 Sier 2018 10:12:52
Odpowiedz 
Seybr
Użytkownik
#2470 - Wysłana: 5 Sier 2018 12:48:33
Odpowiedz 
Polecacie jakiś serial ?

No tak, Colony skończony, The 100 zaraz się skończy. The Expanse zaliczony z uśmiechem. Szukam czegoś nie koniecznie w takich klimatach ale świeżego.
MarcinK
Użytkownik
#2471 - Wysłana: 5 Sier 2018 14:39:29
Odpowiedz 
Seybr
Transformers Prime Wars Trilogy, chociaż całość trwa pewnie z 6 godzin
Seybr
Użytkownik
#2472 - Wysłana: 5 Sier 2018 14:47:36
Odpowiedz 
MarcinK

Film animowany, nie tego szukam.

Ktoś ogląda Salvation ?
Dreamweb
Użytkownik
#2473 - Wysłana: 8 Sier 2018 23:33:05
Odpowiedz 
https://naekranie.pl/aktualnosci/oscary-walcza-o-w idza-bedzie-kategoria-dla-blockbusterow-3419712

Czyli będzie kategoria typu: nie musi być mądrze, byle budżet wysoki.
Q__
Moderator
#2474 - Wysłana: 9 Sier 2018 08:39:51
Odpowiedz 
Dreamweb

To by się nadawało do topicu o kinie superbohaterskim. Z przyczyn oczywistych.
Dreamweb
Użytkownik
#2475 - Wysłana: 9 Sier 2018 08:46:54
Odpowiedz 
Tak początkowo chciałem dać, ale skoro i na Mission Impossible się tam powołują...
Swoją drogą, nie wiem czy śmiać się z tego czy płakać, że częściowo przestaje się liczyć jakość historii i aktorstwa, a zaczyna to, kto miał więcej kasy na CGI.

A tak trochę na marginesie, zawsze śmieszyły mnie te polskie nagrody typu Telekamery, gdzie kategorie typu "Najlepszy aktor", "Najlepsza aktorka" powinny tak naprawdę nazywać się "Aktor grający w najchętniej obecnie oglądanej telenoweli", "Aktorka grająca w najchętniej obecnie oglądanej telenoweli" itd. Bo z jakością aktorstwa to też nie miało wiele wspólnego.
Q__
Moderator
#2476 - Wysłana: 9 Sier 2018 10:02:49
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Tak początkowo chciałem dać, ale skoro i na Mission Impossible się tam powołują...

Jest jeszcze topic o upadku kina.

Dreamweb:
A tak trochę na marginesie, zawsze śmieszyły mnie te polskie nagrody typu Telekamery, gdzie kategorie typu "Najlepszy aktor", "Najlepsza aktorka" powinny tak naprawdę nazywać się "Aktor grający w najchętniej obecnie oglądanej telenoweli", "Aktorka grająca w najchętniej obecnie oglądanej telenoweli" itd.

Czasem zdaje się, że nawet gra w telenoweli ma drugorzędne znaczenie, wystarczy w paru reklamach wystąpić...
Dreamweb
Użytkownik
#2477 - Wysłana: 9 Sier 2018 12:46:22
Odpowiedz 
Q__:
Jest jeszcze topic o upadku kina

Fakt.

Q__:
gra w telenoweli ma drugorzędne znaczenie, wystarczy w paru reklamach wystąpić

Tak, ale kolejność dla aktora jest zazwyczaj taka: gra w telenowelach -> rośnie popularność -> gra w reklamach

Co do tej kategorii oscarowej, może po prostu niech ją nazwą "Best Disney Movie". Tylko co na to fani DC?
Q__
Moderator
#2478 - Wysłana: 9 Sier 2018 13:44:56
Odpowiedz 
Dreamweb

Dreamweb:
Tylko co na to fani DC?

I potencjalni fani Tarantino Treka.
Doctor_Who
Użytkownik
#2479 - Wysłana: 9 Sier 2018 16:05:15
Odpowiedz 
Tak naprawdę czy to wszelkie nagrody Oskary czy Maliny, wszystko sprowadza się do opinii... czyichś. Kubrick i DePalma byli nominowani do malin za reżyserię "Lśnienia" czy "Scarface", DeVito za świetną rolę Pingwina. Jeśli bawiłem się na "Stój bo mamuśka strzela", a przysypiałem na "Titaniku" to nie zamierzam udawać, że jest inaczej i snobować się "aaach, Bach!" (MASH się kłania).
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#2480 - Wysłana: 11 Sier 2018 20:57:51 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Doctor_Who:
Tak naprawdę czy to wszelkie nagrody Oskary czy Maliny, wszystko sprowadza się do opinii... czyichś

Sami sobie przyznają nagrody. Dlatego do tych statuetek nie ma co przywiązywać wagi. Show na użytek mediów by robiło się zamieszanie z nie wiadomo czego.

Dreamweb:
A tak trochę na marginesie, zawsze śmieszyły mnie te polskie nagrody typu Telekamery, gdzie kategorie typu "Najlepszy aktor", "Najlepsza aktorka" powinny tak naprawdę nazywać się "Aktor grający w najchętniej obecnie oglądanej telenoweli", "Aktorka grająca w najchętniej obecnie oglądanej telenoweli" itd. Bo z jakością aktorstwa to też nie miało wiele wspólnego.

Po ostatnich cudownych uzdrowieniach z amnezji w tej branży, powinni wprowadzić jeszcze dwie kategorie

-na najlepszego ogiera branży
-najbardziej giętką aktorkę
MarcinK
Użytkownik
#2481 - Wysłana: 13 Sier 2018 18:32:42
Odpowiedz 
Czytał ktoś nowe Kawaii? Podobały mi się teksty o klasykach: Akirze, NGE i Dragon Ball
Q__
Moderator
#2482 - Wysłana: 13 Sier 2018 19:47:13
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

FederacyjneMSZ:
-najbardziej giętką aktorkę

Nazwijmy to ładniej: np. Miss Dubaju.

MarcinK

MarcinK:
Podobały mi się teksty o klasykach: Akirze, NGE i Dragon Ball

Bo o klasyce zawsze fajnie się czyta, a jeszcze fajniej się ją ogląda, dlatego jest... klasyką.
MarcinK
Użytkownik
#2483 - Wysłana: 14 Sier 2018 20:05:49 - Edytowany przez: MarcinK
Odpowiedz 
Q__
Ty lepiej powiedz jak ci się podoba ta reanimacja. Młodsi znajomi fani anime mieszają ją z błotem (za błędy, literówki, podobno wykorzystywanie zdjęć cosplayerów bez ich zgody itp.)

Pojawiło się tam ciekawe stwierdzenie że autor stawia Akirę ponad Odyseją Kubrika bo jest dziełem kompletnym, jednak nie rozwijał dalej tej myśli.
Q__
Moderator
#2484 - Wysłana: 14 Sier 2018 20:33:54
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
Młodsi znajomi fani anime mieszają ją z błotem (za błędy, literówki, podobno wykorzystywanie zdjęć cosplayerów bez ich zgody itp.)

Jako starszy fan gotowym w tym widzieć powrót do tradycji.

MarcinK:
Pojawiło się tam ciekawe stwierdzenie że autor stawia Akirę ponad Odyseją Kubrika bo jest dziełem kompletnym, jednak nie rozwijał dalej tej myśli.

Przesada, jednak fanowi można ją wybaczyć*.

* Choćby z racji źródłosłowu...
MarcinK
Użytkownik
#2485 - Wysłana: 16 Sier 2018 07:02:20
Odpowiedz 
Co trzeba mieć w głowie żeby nie zabrać dziecka w krzaki tylko trzymać je ponad trawą przy chodniku by się odlało?
 Strona:  ««  1  2  3  ...  77  78  79  80  81  82  83 
USS Phoenix forum / Różności / Kawiarenka [luźne rozmowy] - faza II

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!