USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kawiarenka [luźne rozmowy] - faza II
 Strona:  ««  1  2  ...  56  57  58  59  60  ...  85  86  »» 
Autor Wiadomość
Seybr
Użytkownik
#1711 - Wysłana: 6 Cze 2012 11:47:49
Q__:
Może ma obawy, że powyższa dyskusja nie mieści się w jej granicach?

Ty chyba ostatnio nie widziałeś rozmowy Sztuki z jakimś politykiem, skrajne poglądy a ten polityk to zacofany homofob.
Slovaak
Użytkownik
#1712 - Wysłana: 6 Cze 2012 12:05:31
Seybr
Użytkownik
#1713 - Wysłana: 6 Cze 2012 12:40:56 - Edytowany przez: Seybr
Slovaak

Film dobrze jest mi znany, dwóch gliniarzy przebiera się za panie, jadą na coroczny zlot. Mieli je ochraniać ale zdarzył się wypadek a ten z zadrapanym noskiem nie pojadą. Aby nie zaliczyć wpadki panowie się przebrali, dobra komedia. Ten wielki murzyn jest kozacki, szczególnie po tabletach.

Jak sobie przypomnę tytuł to dam znać

Hahah znalazłem w sieci.

Agenci Bardzo Specjalni (White Chicks)

Film trochę durny, scenariusz prosty. Za to posiada masę ciekawych gagów. Taka komedia na odchamienie ;].
Slovaak
Użytkownik
#1714 - Wysłana: 6 Cze 2012 12:47:46
hehe, dzięki. Wiedziałem tylko że w filmie gra ten aktor: http://www.filmweb.pl/person/Terry+Crews-127661 ale sobie nic nie mogłem przypomnieć :P
Q__
Moderator
#1715 - Wysłana: 6 Cze 2012 13:06:44
Że na tej liście Borg Queen się nie znalazła to szkandal jeszt (choć nie trawię Borg Queen):
http://www.vogue.com/culture/article/wicked-wardro bes-the-best-dressed-female-villains/
kanna
Użytkownik
#1716 - Wysłana: 6 Cze 2012 13:36:54
NEC:
Mężczyznom w wieku 33+ czasami odbija i zmieniają upodobania. Zazwyczaj jak maja ustabilizowane życie rodzinne, dziecko nagle uderza im woda sodowa do głowy. Związane to jest pewnie z zaburzeniami hormonalnymi, przekwitaniem. .

Więc tak... od początku, żeby nieścisłości sprostować, co ich mnóstwo w wypowiedzi wyżej jest:

1. Orientacja seksualna kształtuje się w życiu płodowym. Nie można jej "wybrać".
2. Jeśli mężczyzna w wieku 33+ odchodzi do innego faceta to nie dlatego, ze mu "odbiło", tylko raczej dlatego, że jest na tyle dojrzały, że potrafi juz jasno określić a co ważniejsze zaakceptować swoja orientację.

Zwykle jest tak: chłopakowi podobają się inni chłopcy. Myśli sobie "e, to nienormalne, nie jestem przecież pedałem, nie?", więc wiąże się z kobietą. Pierwszą, kolejną - żeby potwierdzić swoja "męskość". Czasem bierze ślub, jest presja rodziny, „żona cię z tego wyleczy”. Ale facetowi nadal podobaj się inni faceci. I wtedy musi dokonać wyboru – czy spędzę pozostałe 50 lat życia w związku z ta kobieta, która jest fajna, ale mnie nie pociąga, czy spróbuje sobie ułożyć życie na nowo.

Podobnie mają kobiety, z tym , ze one raczej czekają, aż dzieci dorosną i wtedy wchodzą w związek partnerski i z inną kobieta.

I na koniec – jakie przekwitanie w wieku 33 lat?!
NEC
Użytkownik
#1717 - Wysłana: 6 Cze 2012 13:49:04 - Edytowany przez: NEC
kanna:
1. Orientacja seksualna kształtuje się w życiu płodowym. Nie można jej "wybrać".

Jest jeszcze coś takiego jak parafilia. Może się też rozwijać na tym punkcie.

Są też przypadki np więźniów gdzie spodobał im się ten rodzaj sexu.

Jest też coraz wieksze przyzwolenie społeczne na tego typu kontakty, wiadomo "by zycie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek".

Ostatnio też czytałem o kobiecie co nie przejawiała zachowań homo, dopiero po slubie jej się odmieniło, a wynikało to z problemów małżeńskich. Tak wiec przyczyn może być wiele.

Inny pogląd głosi że, orientacje można skalować, stąd np bisexualizm. Możliwe że czesć osób rodzi się zaprogramowana na homo, wiąże się to z nieprawidłowym rozwojm mózgu, coś jak u transwestytów, gdzie płeć ciała nie odpowiada płci mózgu.

Teori jest wiele. Natomiast lansowanie jedynego słusznego poglądu przypomina inkwizycje naukowa.

kanna:
Jeśli mężczyzna w wieku 33+ odchodzi do innego faceta to nie dlatego, ze mu "odbiło", tylko raczej dlatego, że jest na tyle dojrzały, że potrafi juz jasno określić a co ważniejsze zaakceptować swoja orientację.

Chyba wie co mu się podoba? Jeżeli wie to wyrzadza drugiej osobie krzywde, i presja społeczna nie może być usprawiedliwieniem, nie żyjemy zresztą w sredniowieczu, nikt nie bedzie palił na stosie gejów. Robia to po prostu dla swietego spokoju, zwykłego egoizmu.
Q__
Moderator
#1718 - Wysłana: 6 Cze 2012 14:04:44
NEC, a raczej poligon

Ban permanentny pozstaje w mocy. Miej odrobinę honoru i nie twórz już nowych tożsamosci, tylko przestań trollić i odejdź z miejsca, gdzie nie jesteś mile widziany.
Eviva
Użytkownik
#1719 - Wysłana: 6 Cze 2012 17:37:56
NEC1:
nie mam nawet możliwości dowiedzieć się o co chodzi.

Musisz teraz udowodnić, ze nie jesteś wielbłądem, albo zostaniesz rpzstrzelany globulkami antykoncepcyjnymi (by zapobiec dalszemu mnożeniu).
Q__
Moderator
#1720 - Wysłana: 6 Cze 2012 17:49:38
Eviva

Bardzo proszę nie dyskutować z wielokrotnie zbanowanym.
Q__
Moderator
#1721 - Wysłana: 18 Cze 2012 23:49:15 - Edytowany przez: Q__
Doctor_Who

Jeszcze a'propos:
Doctor_Who:
W ogóle zaskakującym jest dla mnie fakt, jak wielu pisarzy fantastyki, czyli teoretycznie z definicji ludzi niejako otwartych na przyszłość, reprezentuje poglądy tak ściśle konserwatywne. Być może łączy się to z faktem, że fantastyka w Polsce okresie tzw. komuny skupiała wokół siebie bardzo dużo artystów wyrażających oporu wobec władzy, ideologicznie więc na prawo.

Poglądy polityczne to pół biedy... Jeszcze ciekawsze są poglądy red. Parowskiego na SF:
http://www.fantastyka.pl/7,512.html
Wychodzi że warstwa naukowo-techniczna w SF najmniej mu potrzebna... Fantastyka naukowa ma - zdaniem jego - za formę poezji robić, metafory. (Twórcy DS9 by się ucieszyli.)
Paradoks
Użytkownik
#1722 - Wysłana: 20 Cze 2012 15:48:29
O ile humor kwejków nie zawsze do mnie trafia, ten rozbawił mnie jak nigdy:
http://kwejk.pl/obrazek/1248233/browar.html
Eviva
Użytkownik
#1723 - Wysłana: 20 Cze 2012 17:03:21
Paradoks

Doskonałe! Myślałam, że pęknę. Prawdziwa perełeczka.
Eviva
Użytkownik
#1724 - Wysłana: 21 Cze 2012 07:07:55
http://lapidarium-z-zycia-wziete.blog.pl/2012/06/1 9/nie-dajmy-sobie-wmowic-ze-jestesmy-rasistami/
Niech przeczytają to wszyscy, którzy twierdzą, że my - Polacy - jesteśmy rasistami.
mozg_kl2
Użytkownik
#1725 - Wysłana: 24 Cze 2012 11:42:35
Darnok
Użytkownik
#1726 - Wysłana: 24 Cze 2012 14:47:06
I dobrze. Szkoda tylko, że musieli go za misia przebierać, i tak na zbyt wysoki kompromis poszli.
MarcinK
Użytkownik
#1727 - Wysłana: 27 Cze 2012 20:09:46

Czyżby Bay i Abrams planowali Crossover
W końcu Paramount był dystrybutorem transformerów
MarcinK
Użytkownik
#1728 - Wysłana: 5 Lip 2012 20:19:59
http://anime.com.pl/Festiwal_JAPONSKIE_LATO_w_Kini e_Wisla,news,read,6478.html
Jakby ktoś był zainteresowany w w Warszawie w Kinie Wisła jest festiwal kina Japońskiego (czytaj Anime), z pozycji tam obecnych ja osobiście byłbym zainteresowany dwoma SPIRITED AWAY. MIASTO BOGÓW (nagrodzony słusznie oskarem) i RUCHOMY ZAMEK HAURU- oba w reżyserii Hayao Miyazaki, szkoda ze w programie nie ma jeszcze Księżniczki Mononke jednego z najlepszych anime według mnie.
W sumie kiedy pierwszy raz natrafiłem na info o tym pomyślałem "Kino Japońskie" i od razu na myśl przyszło mi Siedmiu Samurajów, Tron we Krwi i filmy Kaiju.
Inna sprawa że dostanie się do stolicy sprawiło by mi pewne problemy.
Shark
Użytkownik
#1729 - Wysłana: 8 Lip 2012 14:49:35
Nie jestem pewien, czy gdzieś już na tym forum pojawiła się wzmianka o "holodekowym" przedsięwzięciu Sony, sam news na portalu z linku też pisałem dobre parę miesięcy temu, ale zamieszczę, jako ciekawostkę .

Link: http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=1 0215267#10215267
MarcinK
Użytkownik
#1730 - Wysłana: 19 Lip 2012 20:12:22 - Edytowany przez: MarcinK
Cytując Park Jurajski: Natura Zawsze Znajdzie Sposób
Fukushima rok po katastrofie
http://gadzetomania.pl/2012/07/19/jak-wyglada-fuku shima-w-rok-po-atomowej-katastrofie
Toudi
Użytkownik
#1731 - Wysłana: 19 Lip 2012 21:09:57
MarcinK, całkiem normalne widoki...
MarcinK
Użytkownik
#1732 - Wysłana: 19 Lip 2012 21:21:57
Toudi:
MarcinK, całkiem normalne widoki...

Takie... Polskie
Seybr
Użytkownik
#1733 - Wysłana: 20 Lip 2012 09:21:48
U nas sołtys zwinął by przy najmniej asfalt. Ukraina ma Czarnobyl i Stalkera. Japonia będzie miała Fokuszime i Ninkerów.
Japończycy mają talent do robienia gier gatunku sh.
MarcinK
Użytkownik
#1734 - Wysłana: 3 Sier 2012 17:42:44
Oto doskonały przykład na to jak spier... popsuć dobry pomysł.
W 1999 roku miała miejsce premiera świetnego filmu "Lake Placid" . Teraz przenieśmy się do 2007 roku, gdy prawa do filmu zyskała nasza kochana stacja SyFy i oto powstał Lake Placid 2 a w 2010 Lake Placid 3- komplente pomyłki, żeby tego było mało w tym roku miała/będzie miała miejsce premiera "Lake Placid: The Final Chapter".
Podobna sytuacja była z Anakondą, po świetnej jedynce i śrendiej dwójce nadszedł czas na Anakonda III:Potomstwo i "Anakonda 4: Krwawy Ślad" którego akcja dzieję się uwaga w Karpatach! A sam wąż:

1997

2009:
Elaan
Użytkownik
#1735 - Wysłana: 18 Sier 2012 16:08:51
Po wielce niemiłych stworzeniach, których fotki zamieścił tu MarcinK, coś bardziej odpowiedniego do Kawiarenki.

http://sztukatulka.pl/index.php/2012/08/17/herbata -z-lodzi-podwodnej/

Zwłaszcza robocik powinien znaleźć się na wyposażeniu podręcznym miłośnika S-F.
Q__
Moderator
#1736 - Wysłana: 18 Sier 2012 20:34:50 - Edytowany przez: Q__
MarcinK

MarcinK:
Podobna sytuacja była z Anakondą, po świetnej jedynce

IMO jednak trudno nazwać tą brednię "świetną". Góra: dobrą w swej (niewysokiej ) klasie.
Eviva
Użytkownik
#1737 - Wysłana: 7 Wrz 2012 11:55:16 - Edytowany przez: Eviva
Czy mnie oko myli, czy Q_ znowu gdzieś się od nas odpstrykał?
Seybr
Użytkownik
#1738 - Wysłana: 7 Wrz 2012 16:18:47
Eviva

Prawdopodobnie, moja intuicja mówi mi - gołe baby w Niemczech ;].
mozg_kl2
Użytkownik
#1739 - Wysłana: 7 Wrz 2012 18:07:17
Dzisiejsze google w barwach TOSa, z okazji wiadomej daty.
reyden
Użytkownik
#1740 - Wysłana: 7 Wrz 2012 19:12:32
Do tego minigierka - Kirk zabijający Gorna , przy okazji "ginie" redshirt
 Strona:  ««  1  2  ...  56  57  58  59  60  ...  85  86  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Kawiarenka [luźne rozmowy] - faza II

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!