USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kawiarenka [luźne rozmowy] - faza II
 Strona:  ««  1  2  ...  55  56  57  58  59  ...  85  86  »» 
Autor Wiadomość
NEC
Użytkownik
#1681 - Wysłana: 4 Cze 2012 12:12:40
Q__:
Jak na kogoś kto "miał sobie iść" idziesz strasznie wolno. Rozumiem, musialeś zatrzymać się w klozecie.

Ano miałem iść, ale zaitrygował mnie wpis OmegaDirective. No i to że ktoś kuma wschodnie klimaty. Akurat czesto bywam na wschodzie i polecam Ukraine, zwłaszcza Odesse i Krym, za pół darmo można mieś fajne wakacje i jest bardziej bezpiecznie niz na Lazurowy Wybrzezu.
Seybr
Użytkownik
#1682 - Wysłana: 4 Cze 2012 12:46:03
NEC

Na Krymie bez problemu człowiek dogada się w j. rosyjskim. Wręcz obsługa woli w tym języku rozmawiać niż j. ukrainskim.

Ładnym krajem jest Slovenia, ceny podobne jak u nas, za to morze cieplejsze. Nie jest tak brudno jak jak we Włoszech (opinia moich znajomych). W następnym roku ja z zoną i dzieciakami wybieramy się tam w raz ze znajomymi.

Nie polecam Turcji, przeogromny syf.
NEC
Użytkownik
#1683 - Wysłana: 4 Cze 2012 13:06:49
Seybr:
Ładnym krajem jest Slovenia, ceny podobne jak u nas, za to morze cieplejsze. Nie jest tak brudno jak jak we Włoszech (opinia moich znajomych). W następnym roku ja z zoną i dzieciakami wybieramy się tam w raz ze znajomymi.

Też wiele dobrego słyszałem o Słoweni. Co do włoskiego syfu to zaczyna się ponizej rzymu. Północ ma ordung jak w Niemczech, ale południe to tragedia.

Turcja nie wiem, ale jeżeli jest tak jak w Egipcie to tragedia. No chyba że nie opuszczamy hotelu i nie wychodzimy dalej niz za Suk. Nasze dzielnice biedy to apartemantowce w porównaniu z normaln zabudowa w Egipcie. Ale to u nich chyba norma, bo znajomy mówił że w Tunezji jest podobnie, obdrapane domy, smieci na ulicach, brud.

Fakt na wschodzie też pod tym względem nie jest dobrze, trzeba uważać co się je zwlaszcza ze straganów, no lae przynajmniej można odkazić sie alkoholem, po którym nie boli głowa.
Seybr
Użytkownik
#1684 - Wysłana: 4 Cze 2012 13:18:16
NEC:
Fakt na wschodzie też pod tym względem nie jest dobrze, trzeba uważać co się je zwlaszcza ze straganów, no lae przynajmniej można odkazić sie alkoholem, po którym nie boli głowa.

Na wschodzie to ja byłem tak dalej ponad 800 km od Moskwy. Alkohol i papierosy tanie. Bloki, wszędzie śmieci syf jak kiedyś u nas. Daleko im do Europy. Ludzie jak ludzie, są różni. Stragany, w życiu bym nie kupił tam mięsa. Wchodzę na halę a tam syf i malaria, szybko wyszliśmy. Za to mięsny sklep u muzułmanów pierwsza klasa. Czysty schludnie, tylko wieprzowiny nie kupisz. Tano idzie kupić rożnego typu orzechy, arbuzy, inne owoce.

NEC:
Turcja nie wiem, ale jeżeli jest tak jak w Egipcie to tragedia.

Najgorzej że w wypasionym hotelu jest syf, może nie w każdym. Niby super gwiazdkowy, piękny standard a łazienka strach się myć.

NEC:
Ale to u nich chyba norma, bo znajomy mówił że w Tunezji jest podobnie, obdrapane domy, smieci na ulicach, brud.

Oni wmawiają nam że ich kultura jest taka wspaniała i czysta.
NEC
Użytkownik
#1685 - Wysłana: 4 Cze 2012 13:38:08
Seybr:
Na wschodzie to ja byłem tak dalej ponad 800 km od Moskwy. Alkohol i papierosy tanie. Bloki, wszędzie śmieci syf jak kiedyś u nas. Daleko im do Europy. Ludzie jak ludzie, są różni. Stragany, w życiu bym nie kupił tam mięsa. Wchodzę na halę a tam syf i malaria, szybko wyszliśmy. Za to mięsny sklep u muzułmanów pierwsza klasa. Czysty schludnie, tylko wieprzowiny nie kupisz. Tano idzie kupić rożnego typu orzechy, arbuzy, inne owoce.

Tak daleko nie byłem, to już musi być dziki wschód . Wiem jedno swoje trzeba odchorować inaczej nie skosztuje sie lokalnych przysmakow. A jest w czym wybierać, pełno miesa w cieście, coś ala paczki nadziewane miesem, pełno pierogów. No i suszone ryby, kalmary i krewetki, smierdzi to okrutnie, ale w smaku dobre zwłaszcza jako zakaska do piwa.

Seybr:
Oni wmawiają nam że ich kultura jest taka wspaniała i czysta.

To tylko jak się modlą, wtedy się omywaja ale tylko to co wystaje spoza ubrania, reszty Allah nie widzi . Co może szokować w Egipcie, to załatwianie potrzeb na ulicy i tony, doslownie tony smieci. Gdyby nie biedacy wynoszący te smieci miasto w tydzień utonęło by w śmieciach.
Eviva
Użytkownik
#1686 - Wysłana: 4 Cze 2012 17:42:12
NEC
Seybr

Nie piszcie no takich rzeczy, bop zaraz Was obu nazwą rasistami i powiedzą, że zadzieracie nosa wobec muzułmanów....
Seybr
Użytkownik
#1687 - Wysłana: 5 Cze 2012 09:15:59
Eviva

Muzułmanie i murzyni mają wyłączny patent na rasizm, bo im się należy a biały jak coś źle powie to jest największym rasistą ?
My tylko piszemy gdzie jest beznadziejnie, Nec mówi o południowej Italii. Tam jest syf, owszem nie wszędzie ale jest. Nawet w naszym kraju idzie ku lepszemu, ale są jeszcze ludzie którzy nie wiedzą co to kosz i segregacja śmieci. Dla mnie jest nie zrozumiałe żeby wyrzucać śmieci do lasu. Najgorsze jest to że robią to ludzie z wypchanym portfelem. Ostatnio mój kumpel leśnik złapał takich dwóch na gorącym uczynku. Jeden z nich to bogaty radny i biznesman.

Dziś sobie oglądam Pytanie na śniadanie. Temat, wielki skandal w UK. Księżna Kaska ubrała się na czerwono. Oceniał ją młody facet, ba jak to facet powiedział że byłą ubrana na czerwono. Jak dla mnie to był jakiś odcień czerwieni, (jaki to kolor to ja nie wiem, jestem facetem). Sam nie lepiej był ubrany, z niego taki facet jak ze mnie papież. Tacy ludzie jak on mi nie przeszkadzają, jestem na tyle tolerancyjny, każdy ubiera się jak chce. Każdy ma prawo do swojego spokoju. Lecz jak widzę takiego kolo, okulary typu denko, wielkie czarne oprawki (kiedyś to była siara). Ukrainski kolor marynarki, krój damski (jest na to nazwa). Ponoć pasuje to i facetowi i kobiecie, jak taki ciuch uniwersalny nazywa się, nie pamiętam. Dżins normalny, ale zachowanie i styl, jak dla mnie to bardziej kobiece. Świat mody od tyle ?

Jestem facetem, facet ma wyglądać jak facet. Ubierać się z gustem w męskie marynarki itp. Kobiece ubrania są dla kobiet. Choć fajnie kobieta wygląda w męskich bojówkach ;]. Kobiety mają większe pole do manewru, bo męskie ciuchy nie raz dodają seksapilu. Facet damskich ciuchach wygląda jak hybryda.

Tolerancja a mieć swoje zdanie to dwie różne rzeczy. W żuciu nie zrobił bym komuś krzywdy za to że ubiera się jak chce.
Podoba mi się to w facetach że używają kosmetyków, kremów. Nie rozumiem facetów, którzy twierdzą że golenie pod pachami to zło. Jak dla mnie to prosta higiena osobista.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1688 - Wysłana: 5 Cze 2012 09:22:24 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Seybr

Seybr:
Jestem facetem, facet ma wyglądać jak facet.

uważaj Biedroneczka z tyłu za Tobą.

Seybr:
Kobiece ubrania są dla kobiet

Feministkomando od flanki..Zaraz Tobie wjadą z definicją płci społecznej -Gender

WHO definiuje gender jako "stworzone przez społeczeństwo role, zachowania, aktywności i atrybuty jakie dane społeczeństwo uznaje za odpowiednie dla mężczyzn i kobiet

Seybr:
Facet damskich ciuchach wygląda jak hybryda.

jesteś nietolerancyjny :P

http://www.mmwarszawa.pl/415256/2012/6/3/parada-ro wnosci--w-warszawie-zdjecia?category=kultura

zobacz jakie zdrowe byczki.

Seybr:
W żuciu nie zrobił bym komuś krzywdy za to że ubiera się jak chce.

Wystarczy , że krzywo się w ich kierunku spojrzysz.I co najważniejsze, że masz taki pogląd. Znaczy się nie dorosłeś wg ich mniemania do życia w XXi wieku

Seybr:
Choć fajnie kobieta wygląda w męskich bojówkach ;]

moja kobieta lubi takie wojskowe wdzianka...jeszcze tylko muszę znaleźć czołg bo jej marzeniem było się przejechać takim cackiem

Seybr:
Nie rozumiem facetów, którzy twierdzą że golenie pod pachami to zło

taaa, gorzej jak facet ma włosy na klacie i plecach.

Seybr:
Ostatnio mój kumpel leśnik złapał takich dwóch na gorącym uczynku. Jeden z nich to bogaty radny i biznesman.

Nie lepiej by mu było ich kropnąć na miejscu? Nie będzie miał nieprzyjemności?
Seybr
Użytkownik
#1689 - Wysłana: 5 Cze 2012 09:50:23
FederacyjneMSZ:
Nie będzie miał nieprzyjemności?

Nie będzie miał bo jak by się to ukazało w lokalnej gazecie, to wstyd na całą wieś.

FederacyjneMSZ:
moja kobieta lubi takie wojskowe wdzianka...jeszcze tylko muszę znaleźć czołg bo jej marzeniem było się przejechać takim cackiem

Moja też ;]. Są kobiety którym w gumowcach potrafią wyglądać wspaniale hehe. Wiesz w moich okolicach co roku jest zlot wojskowego sprzętu. Można się przejechać czołgiem jak i przelecieć śmigłowcem ;].
Eviva
Użytkownik
#1690 - Wysłana: 5 Cze 2012 09:54:42
Ja latam w spodniach od niepamiętnych czasów, w spódnicy i pantofelkach nawet nie potrafię na dobrą sprawę chodzić... ale wojskowego wdzianka nie noszę. Za grube okulary, nikt mnie nie weźmie za G.I. Jane. Ale czy to źle, że lubię męskie ubrania? Sukieneczek, spódniczek, kokardek itp nie znosiłam nawet jako dziecko, tylko wtedy nie miałam nic do gadania.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1691 - Wysłana: 5 Cze 2012 09:59:42
Seybr

Będę musiał się do Ciebie szeroko uśmiechnąć jak Phlox. Gdzie jest Twój Sztab główny?
NEC
Użytkownik
#1692 - Wysłana: 5 Cze 2012 10:34:19 - Edytowany przez: NEC
Eviva:
Nie piszcie no takich rzeczy, bop zaraz Was obu nazwą rasistami i powiedzą, że zadzieracie nosa wobec muzułmanów....

Bez przesady to sa luźne obserwacje. Mam nawet nie w tak dalekiej rodzinie muzułmanina z Tunezji. Żyje raczej w/g europejskich wzorców. Niestety nie bylo mi dane być na ichńszym weselu, ale z opowieści to co słyszałem było niezbyt ciekawe. Kraj zdewastowany, kobiety starsze z rodziny lataja opatulone recznikami, młode pokolenie troche się cywilizuje, ale potrzeba jeszcze kilku zanim znormalnieją.

Czekam jak rozwinie się sytuacja. Problem w tym że kobiety nie mają tam żadnych praw, a jak urodzą dzieci to państwo zawsze stanie po stronie mężusia. Czasami żartuje kiedy będą zamawiać Rutkowskiego i obym się mylił.

Seybr:
Muzułmanie i murzyni mają wyłączny patent na rasizm, bo im się należy a biały jak coś źle powie to jest największym rasistą ?

Czesto sami bedąc najwiekszymi rasistami. Pamietam dokument jakie oburzenie wsród murzynskiej społeczności wywołał fakt że biali zaczeli się wprowadzać do Harlemu.

FederacyjneMSZ:
Wystarczy , że krzywo się w ich kierunku spojrzysz.I co najważniejsze, że masz taki pogląd. Znaczy się nie dorosłeś wg ich mniemania do życia w XXi wieku

No cóż patrząc na poziom XXI pierwszego wieku, ciągłe wojny, biede, kryzys, kontrole społeczeństwa, ACTA, Gangi, pauperyzacje klasy średniej i wile innych rzeczy to raczej nie dorosłem do XXI wieku.

FederacyjneMSZ:
Seybr:
Facet damskich ciuchach wygląda jak hybryda.

jesteś nietolerancyjny :P

Ja pamietam taką zabawną sytuacje jak facet przyszedl na parade równosci z kozą. Strasznie to oburzyło tych domagających się tolerancji.

Seybr:
Dla mnie jest nie zrozumiałe żeby wyrzucać śmieci do lasu. Najgorsze jest to że robią to ludzie z wypchanym portfelem. Ostatnio mój kumpel leśnik złapał takich dwóch na gorącym uczynku. Jeden z nich to bogaty radny i biznesman.

Albo jak pies odcina kupona na trawniku/chodniku/piaskownicy. Zawsze mam aparat w komórce i robię zdjęcia, ludzie troche się peszą i czasem sprzątną. Czasem się oburzają, wtedy się pytam dlaczego nie sprzatneli po piesku. Najczesciej slyszę, że płaca podatki i to państwo ma po nich sprzatac. Podobnie jest ze smieciami w lesie. Po co ma płacic (około 50-80 zł) specjalnie za śmieciarke, skoro obok jest las.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1693 - Wysłana: 5 Cze 2012 12:56:47
NEC:
Czesto sami bedąc najwiekszymi rasistami. Pamietam dokument jakie oburzenie wsród murzynskiej społeczności wywołał fakt że biali zaczeli się wprowadzać do Harlemu.

Zobacz co czekoladowi robią w RPA z nazwami miast, które zostały założone przez białych.
NEC
Użytkownik
#1694 - Wysłana: 5 Cze 2012 13:12:53
FederacyjneMSZ:
Zobacz co czekoladowi robią w RPA z nazwami miast, które zostały założone przez białych.

Nie wiem, ale lubie poczytać rzeczowe artykuly bez uprzedzeń. Np tutaj jest barzdo ciekawy o Armii RPA.

http://konflikty.wp.pl/kat,1356,title,Smiercionosn y-wirus-trawi-potezna-armie,wid,14261842,wiadomosc .html?ticaid=1e935&_ticrsn=5

Nie wiem co czeka ten kraj, ale widać że wprowadza się nowe porządki, bo jaki prezydent taki kraj.

http://wyborcza.pl/1,76842,7418619,Prezydent_RPA_J acob_Zuma_ma_juz_trzecia_zone.html

Jak to mówią tak żle, tak niedobrze.
Seybr
Użytkownik
#1695 - Wysłana: 5 Cze 2012 13:25:47
Eviva:
Sukieneczek, spódniczek, kokardek itp nie znosiłam nawet jako dziecko, tylko wtedy nie miałam nic do gadania.

Wiesz moją córkę staramy się nie ubierać w róż, ale ciężko jest. Jakoś dajemy radę, trochę ubrań ma po młodym. Moro w tym rozmiarze jest ciężko dostać ;].

FederacyjneMSZ:
Będę musiał się do Ciebie szeroko uśmiechnąć jak Phlox. Gdzie jest Twój Sztab główny?

Ziemie zachodniopomorskie, wiesz zlot jest w Bornym Sulinowie, okolice. Daleko ja tam nie mam z 50 km, trudno mi powiedzieć. Ja mieszkam w 20 km na południe od Kołobrzegu.

NEC:
Strasznie to oburzyło tych domagających się tolerancji.

Może to był szatan ?
kanna
Użytkownik
#1696 - Wysłana: 5 Cze 2012 14:05:47
Seybr:
Wiesz moją córkę staramy się nie ubierać w róż, ale ciężko jest

Spokojnie, okres rózu mija, podobnie jak okres buntu dwulataka ;)
Queerbot
Użytkownik
#1697 - Wysłana: 5 Cze 2012 14:09:08
kanna:

Niestety okres prostactwa nigdy nie mija ;(
Seybr
Użytkownik
#1698 - Wysłana: 5 Cze 2012 14:56:55
kanna:

Przeżyłem bunt z synem. Teraz mam bunt 9 miesięcznego babucha. Dobrze jeszcze sama nie stoi a już chce chodzić. Dziecko z napędem warp,

Queerbot:
Niestety okres prostactwa nigdy nie mija ;(

Do kogo pijesz ?

Złego słowa o innej orientacji seksualnej nie można powiedzieć, bo to już podchodzi o dyskryminacje i prymityzm. Za to na odwrót można co nie.
Jestem poprawny, zwisa mi kto z kim sypia. Zwisa mi kto jak się ubiera. Co nie znaczy że nie podoba mi się styl typu emo ziom. Co już o tym nie można pisać ? Zabronione jest, fakt tolerancja innych zabrania.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1699 - Wysłana: 5 Cze 2012 15:03:18 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Seybr

Seybr:
Złego słowa o innej orientacji seksualnej nie można powiedzieć, bo to już podchodzi o dyskryminacje i prymityzm. Za to na odwrót można co nie.

wiesz jak narzędzie totalitarne działają po naszej myśli to jest ok. Ludzie chcą być nowocześni, dlatego myślą tak jak im narzucają "wzorce" - patrz "autorytety"

Seybr:
Co nie znaczy że nie podoba mi się styl typu emo ziom.

a to pierwszy krok do nietolerancji, uważaj

Seybr:
Jestem poprawny

własnie, że nie - myślozbrodnia w postaci innego toku rozumowania niż "odgórnie przyjęte". To już Ciebie kwalifikuje do bycia niepoprawnym.

NEC:
Nie wiem,

Pietersburg - założe w 1885 roku przez Burów, zmienia nazwę w 2003 roku na Polokwane

Pretoria - założona w 1855 roku, zmienia nazwę na Tshwane,
NEC
Użytkownik
#1700 - Wysłana: 5 Cze 2012 15:19:07 - Edytowany przez: NEC
FederacyjneMSZ:
Pietersburg - założe w 1885 roku przez Burów, zmienia nazwę w 2003 roku na Polokwane

Pretoria - założona w 1855 roku, zmienia nazwę na Tshwane,

U nas Katowice przemienili kiedyś na Stalinogród. Śmieszą mnie takie akcje bo swiadcza o kompleksach. Fakt u nas spolszczano nazwy poniemieckie, ale wiele zostało jak Wiecborg, Lęborg. Podobnie Niemcy Cottbus to dawny Chociebórz, Gorlitz-Zgorzelec. Ale tak radykalnych zmian jeszcze nie spotkałem, to jak pisanie histori na nowo. Jeżeli się z nia nie pogodzą to zawsze beda mieli bajzel.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1701 - Wysłana: 5 Cze 2012 15:41:03
NEC:
Fakt u nas spolszczano nazwy poniemieckie,

jakie? chyba tylko nazw miast utworzonych w Prusach tj. jak Katowice
NEC
Użytkownik
#1702 - Wysłana: 5 Cze 2012 15:58:31
FederacyjneMSZ:
jakie? chyba tylko nazw miast utworzonych w Prusach tj. jak Katowice

Chodzi o poniemieckie tereny co jest zrozumiałe.

P.S. a skoro juz byla dyskusja o gejach to właśnie znalazłem nowinke"

"No będziemy mieć kolejny coming out! Po 72 latach życia Green Lantern, jeden z superbohaterów świata DC Comics, przestanie ukrywać swoją prawdziwą tożsamość seksualną. W nowych zeszytach ukaże się jako homoseksualista".

Za Onet.

http://film.onet.pl/wideo/green-lantern-gejem-ciel ecka-znika-z-hotelu-52-a-d,85264,w.html#play

Z tego co pamietam to był żonaty i miał dzieci. Jaja jak berety .
MarcinK
Użytkownik
#1703 - Wysłana: 5 Cze 2012 16:10:43 - Edytowany przez: MarcinK
NEC:
znormalnieją

Zdefiniuj Normalność bo w dzisiejszych czasach trochę trudno powiedzieć co jest normalne a co nie.

NEC:
Z tego co pamietam to był żonaty i miał dzieci. Jaja jak berety .

Mogą zrobić nowe uniwersum w którym będzie gejem
Bashir
Moderator
#1704 - Wysłana: 5 Cze 2012 16:17:35
a w 606 (glowne universum marvela) ostatnio xmenowy Northstar 'wyszedł za mąż'.
NEC
Użytkownik
#1705 - Wysłana: 5 Cze 2012 17:18:03
Bashir:
a w 606 (glowne universum marvela) ostatnio xmenowy Northstar 'wyszedł za mąż'.

Jeszcze dzieci sie doczekaja, jak to mówił pan Anioł w Alternatywach 4: "A w Kursku dwóch mężczyzn wzięło ślub. Skandal!!! Krzyczeli ludzie, a po roku urodził im się piękny chłopczyk.". ))

MarcinK:
Zdefiniuj Normalność bo w dzisiejszych czasach trochę trudno powiedzieć co jest normalne a co nie.

Na razie przepoczwarzają sie w "normalny" kraj afrrykanski gdzie korupcja, mordy na ulicach i bezprawie staja się powszechne.

MarcinK:
Mogą zrobić nowe uniwersum w którym będzie gejem

Albo zmieni płeć. Tego chyba jeszcze w komiksie nie było. No cóż widac w kazdym bądź razie ducha nowych czasów .
Seybr
Użytkownik
#1706 - Wysłana: 5 Cze 2012 18:11:06
FederacyjneMSZ:
a to pierwszy krok do nietolerancji, uważaj

Właśnie że nie, to że np. kombo w postaci dresów + adidasy to nie mój styl, znaczy nie podoba mi się to też obraz braku tolerancji ? Po prostu nie podoba mi się i tyle, ale przecież nie będę kogoś z tego powodu napiętnował.
W końcu mam prawo wyrazić swoje zdanie, chyba że nie wolno. Jeżeli tak to 100 % polaków jest nie tolerancyjnych.

FederacyjneMSZ:
myślozbrodnia w postaci innego toku rozumowania niż "odgórnie przyjęte". To już Ciebie kwalifikuje do bycia niepoprawnym.

Ferdek ale twoje poglądy czasem mnie zaskakują, nie zgadzam się np. z nimi to od razu jestem nie tolerancyjny, no i ty też nie jesteś :P.
Nie trawię stylu emo, jeżeli wyrażam się o nim negatywnie to już tolerancyjny nie jestem ? W tym wypadku jestem poprawny politycznie. Powiem tak, nie podoba mi się, ale koleś który tak chodzi i nie wadzi mi to dla czego ja bym jemu miał wadzić. Przechodzimy obok siebie i tyle.
Chyba że taki będzie wciskał mi że jest cool.

Jeżeli czepiamy się gejów. Niech sobie żyją, mają do tego prawo. Niech się kochają, bo mają do tego prawo, nawet nie zalegalizują związki. Będzie im w życiu łatwiej dostać kredyt itp. Tylko w jednym się nie zgodzę i zawsze będę przeciwny - adopcja dzieci. Życie już pokazało jaki negatywny wpływ mają takie pary.
Mam takiego znajomego gdzie okazało się że jego ojciec jest gejem. Co on przeżył w szkole średniej, jego matka była załamana. Ludzie są okrutni, stracił on wielu kumpli. Akurat ja i paru innych ludzi nie zostawiło go i nadal się przyjaźnimy. Choć on do tej pory nie odzywa się ze swoim starym, za krzywdę jaką zrobił matce.
NEC
Użytkownik
#1707 - Wysłana: 5 Cze 2012 18:37:34
Seybr:
Mam takiego znajomego gdzie okazało się że jego ojciec jest gejem. Co on przeżył w szkole średniej, jego matka była załamana. Ludzie są okrutni, stracił on wielu kumpli. Akurat ja i paru innych ludzi nie zostawiło go i nadal się przyjaźnimy. Choć on do tej pory nie odzywa się ze swoim starym, za krzywdę jaką zrobił matce.

Mężczyznom w wieku 33+ czasami odbija i zmieniają upodobania. Zazwyczaj jak maja ustabilizowane życie rodzinne, dziecko nagle uderza im woda sodowa do głowy. Związane to jest pewnie z zaburzeniami hormonalnymi, przekwitaniem. Tez znam podobny przypadek kiedy ojciec odszedł do przyjaciela. A wydało się jak wylądował na chirurgi, nie będę pisał z jaka przypadłością. Na szczęście dziecko było jeszcze małe i znalazło normalnego ojca.
MarcinK
Użytkownik
#1708 - Wysłana: 5 Cze 2012 18:43:55
NEC:
i znalazło normalnego ojca.

A jaki jest nienormalny?
NEC
Użytkownik
#1709 - Wysłana: 5 Cze 2012 18:53:31
MarcinK:
A jaki jest nienormalny?

Taki co nie wie czego chce i zostawia rodzinę dla zachcianek. Widzę że dziś cały czas się pytasz o "normalność".
Q__
Moderator
#1710 - Wysłana: 5 Cze 2012 21:48:46
NEC:
Widzę że dziś cały czas się pytasz o "normalność".

Może ma obawy, że powyższa dyskusja nie mieści się w jej granicach?
 Strona:  ««  1  2  ...  55  56  57  58  59  ...  85  86  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Kawiarenka [luźne rozmowy] - faza II

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!