USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Aktorzy Trekowi w innych produkcjach
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  »» 
Autor Wiadomość
Archarachne
Użytkownik
#31 - Wysłana: 22 Wrz 2009 20:12:59 - Edytowany przez: Archarachne
Odpowiedz 
Intrepid:
Nimoy zagrał w Columbo lekarza mordercę, i z tego co pamiętam to w innym odcinku wystąpił także Shatner ale nie pamiętam czy był mordercą czy ofiarą

"Columbo" też jest jednym z moich ulubionych seriali. Jak mogłam zapomnieć o Nimoyu i Shatnerze.

Leonard Nimoy grał chirurga, który podczas operacji zastawki serca (tak mi się wydaje) zamiast nici do tego przeznaczonych użył takich, które rozpuszczają się w organizmie po pewnym czasie.

"Zaszyta zbrodnia" A Stitch In Crime (premiera: 11 lutego 1973)

William Shatner wcielił się w postać radiowca, który nie chce, by jego córka (przybrana), opuściła go, w sensie przestała pracować w radiu razem z ojcem i wyjechała z LA rozpoczynając karierę pisarską. Shatner by jej to uniemożliwić zabija jej przyjaciela-geja, który chciał pomóc dziewczynie uwolnić się od nadopiekuńczego ojca.

Butterfly In Shades Of Gray (1994)

Poza tym dokopałam się jeszcze do jednego odcinka z Billem:

Fade In To Murder (1976).

Postać Shatnera jest telewizyjnym detektywem szantażowanym przez producenta programu - zabiera mu połowę zarobków, gdyż wie, że "Shatner" zdezerterował w Korei.

PS. Fankom Nimoya polecam. Piękna kreacja inteligentnego mordercy, nazbyt jednak pewnego siebie...

PS.2: Doohan jak dobrze pamiętam nie był taki zły. Dla znających się: grał ojca doktora Warwicka.
Poza tym każdy grosz się zawsze przydaje... ;)
Eviva
Użytkownik
#32 - Wysłana: 22 Wrz 2009 20:42:25
Odpowiedz 
Nimoy grał tez w "Bonanzie", w odcinku "Małpolud", w czasach przedtrekowych. Grał bardzo nieprzyjemną, ponurą postać, trochę sutenera, a trochę szulera.
tuvix
Użytkownik
#33 - Wysłana: 22 Wrz 2009 23:20:18
Odpowiedz 
William Shatner jako William Shatner w rewelacyjnych Fanboysach.
Intrepid
Użytkownik
#34 - Wysłana: 23 Wrz 2009 00:28:46
Odpowiedz 
Archarachne:
William Shatner wcielił się w postać radiowca, który nie chce, by jego córka (przybrana), opuściła go, w sensie przestała pracować w radiu razem z ojcem i wyjechała z LA rozpoczynając karierę pisarską. Shatner by jej to uniemożliwić zabija jej przyjaciela-geja, który chciał pomóc dziewczynie uwolnić się od nadopiekuńczego ojca.

Butterfly In Shades Of Gray (1994)

Poza tym dokopałam się jeszcze do jednego odcinka z Billem:

Fade In To Murder (1976).

Postać Shatnera jest telewizyjnym detektywem szantażowanym przez producenta programu - zabiera mu połowę zarobków, gdyż wie, że "Shatner" zdezerterował w Korei.

Dzięki za przypomnienie w sumie to bezczel ze mnie, rozmyślałem czy Shatner był ofiarą czy mordercą. Przecież nie uśmierciliby kapitana Kirk'a po 10 minutach serialu. Mam gdzieś ten odcinek z 1976 na dvd, jak znajdę to zrobię screena.
Dreamweb
Użytkownik
#35 - Wysłana: 23 Wrz 2009 08:52:07 - Edytowany przez: Dreamweb
Odpowiedz 
Jak już przy serialach jesteśmy to Ricardo Montalban (Khan Noonien Singh) grał Zacharego Powersa w "Dynastii" i "Dynasti Colbych" oraz np. Vincenta Ludwiga w "Nagiej Broni", gdzie wystąpił także Tiny Ron - wcielający się w rolę Maihar'du (milczący sługa Grand Nagusa Zeka w DS9) oraz Idrina (Hirogen w VOY).
Archarachne
Użytkownik
#36 - Wysłana: 23 Wrz 2009 09:24:39 - Edytowany przez: Archarachne
Odpowiedz 
Intrepid:
Dzięki za przypomnienie w sumie to bezczel ze mnie, rozmyślałem czy Shatner był ofiarą czy mordercą. Przecież nie uśmierciliby kapitana Kirk'a po 10 minutach serialu. Mam gdzieś ten odcinek z 1976 na dvd, jak znajdę to zrobię screena

Może i nie screen, ale:

1976

http://4.bp.blogspot.com/_VlmHNP9So5Y/SowpSCOhCpI/ AAAAAAAACxk/6GiDRywuzTk/s400/ShatnerColumbo1976.jp g

http://4.bp.blogspot.com/_VlmHNP9So5Y/SmRr2YKMiZI/ AAAAAAAACVQ/TSlxoN8_-GU/s400/Fadeinto.jpg

1994
http://columbo.freeukisp.co.uk/chase.jpg

No i oczywiście, mój ulubiony pan doktor z 1973 :P
http://chud.com/nextraimages/Columbo2-11.jpg
kanna
Użytkownik
#37 - Wysłana: 23 Wrz 2009 10:30:41
Odpowiedz 
M. Sirtis wystapiła w serialu kryminalnym, gdzie grała Muzumanke, zonę zamordowanego przedsiebiorcy. Oczywiście, ona go zamordowała.
Miała śladowy makijaż i zasłonięte włosy, trudno ją było rozpoznać.

Ten odcinek niedawno oglądałam, ale tyułu nie pomnę :/
Leila
Użytkownik
#38 - Wysłana: 14 Lis 2009 09:07:57
Odpowiedz 
Patrick Stewart zagrał Charlesa Xaviera w obu częściach X-Mena.
O, dziwo, prezentuje się tam o wiele lepiej niż w TNG... Ta rola bardziej do Niego pasuje. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
jasiek1
Użytkownik
#39 - Wysłana: 15 Lis 2009 15:47:37
Odpowiedz 
ja ostatnio oglądałem z rodzicami na tewuenie [tvn] film miss agent i zauważyłem tam kapitana j.t. kirka w jakiejś drugoplanowej roli. przytyło mu się
[przepraszam za brak dużych liter, ale shift mi się rozwalił]
Christof
Użytkownik
#40 - Wysłana: 16 Lis 2009 00:12:55
Odpowiedz 
Wczoraj widziałem Leonarda Nimoya w filmie "Dawid".
Archarachne
Użytkownik
#41 - Wysłana: 16 Lis 2009 08:24:00
Odpowiedz 
Wszyscy widzieliśmy, mam nadzieję A przynajmniej wszystkie panie nimoyowo nastawione do życia.
RaulC
Użytkownik
#42 - Wysłana: 16 Lis 2009 23:36:00
Odpowiedz 
Patrick Stewart zagrał cudowną rolę w "Opowieści wigilijnej", Kate Mulgrew w serialu "Manionowie z Ameryki" u boku Pearsa Brosnana czy w babskim filmie według Kranzowej "Daddy" oraz w serialu "Murphy Brown"(te trzy były u nas puszczane a zagrała jeszcze więcej ról - zawsze chciałem obejrzeć "Mrs Colombo" - Zagrała takiego Petera Falka w spódnicy ). Shatner zagrał też w serialu "Tekwar" według własnego scenariusza.
Leila
Użytkownik
#43 - Wysłana: 18 Lis 2009 16:23:21
Odpowiedz 
Archarachne
Ja nie widziałam! Nie miałam zielonego pojęcia, że On tam będzie! Ehh, w drugiej części też się pokaże?
aanirauta
Użytkownik
#44 - Wysłana: 18 Lis 2009 16:42:24
Odpowiedz 
Leila

Ja też nie wiedziałam/nie widziałam, buuuu!
Leila
Użytkownik
#45 - Wysłana: 18 Lis 2009 16:43:24
Odpowiedz 
aanirauta
Zróbmy sobie żałobę!
aanirauta
Użytkownik
#46 - Wysłana: 18 Lis 2009 16:47:08
Odpowiedz 
Leila
Mhm, ja już jestem w trakcie.

Eeech, odbiło mi na stare lata
Leila
Użytkownik
#47 - Wysłana: 18 Lis 2009 16:49:41
Odpowiedz 
aanirauta
A ja będę klęczała za karę... Napiszę sto linijek : "Przeczytam dokładnie program telewizyjny..."
Pomyśleć, że wtedy byłam w domu!
Archarachne
Użytkownik
#48 - Wysłana: 18 Lis 2009 17:13:15
Odpowiedz 
Leila:
Ja nie widziałam! Nie miałam zielonego pojęcia, że On tam będzie! Ehh, w drugiej części też się pokaże?

aanirauta:
Ja też nie wiedziałam/nie widziałam, buuuu

Ja tam się dowiedziałam z Trek.pl... Będę się tu produkować w razie czego, jak ktoś z tamtego serwisu wspomni o Nimoyu.

Nie wiem za bardzo czy się powinien pokazać w części II bo w I prorok Samuel umiera, choć go potem wywołują jako ducha.
Leila
Użytkownik
#49 - Wysłana: 18 Lis 2009 17:55:13
Odpowiedz 
Szczęście...
Archarachne
Użytkownik
#50 - Wysłana: 18 Lis 2009 19:01:35
Odpowiedz 
Spokojnie, to film z '97 roku. 66 lat na karku miał. Co jednak mu niczego nie ujmuje.
Weaver
Użytkownik
#51 - Wysłana: 19 Lis 2009 12:57:27 - Edytowany przez: Weaver
Odpowiedz 
Michael Ansara (Kang) jako technomag w Babylon 5 oraz duża niespodzianka dla mnie z ostatnich paru tygodni - Kenneth Marshall w Krull odświeżanym po raz n-ty.
Tak mi się wydawało, że skądś znam twarz księcia Colwyna, ale jak się dowiedziałem skąd, zdębiałem.
Jednak włosy i/lub ich brak wiele mogą zdziałać: Eddington
Colwyn
Q__
Moderator
#52 - Wysłana: 23 Lis 2009 03:31:36
Odpowiedz 
Dwu Kirków, trzech Vaderów, Luke Skywalker i jeszcze sponsorowało to NASA czyli "Quantum Quest":
http://showbiz411.blogs.thr.com/new-film-combines- star-trek-and-star-wars-actors/
Dreamweb
Użytkownik
#53 - Wysłana: 27 Lis 2009 22:21:48
Odpowiedz 
Oglądałem sobie ostatnio "Egzorcystę 2" i kurczę, tak jakoś znajomo mi wyglądała grająca tam jedną z głównych ról pani doktor... Miałem różne skojarzenia, ale żadnych ze Star Trekiem. Co ciekawe, na rozwiązanie nie wpadłem sprawdzając w internecie ani w creditsach tylko... przez sen. Otóż była to Louise Fletcher, czyli Kai Winn z DS9, tylko o jakieś 20 lat młodsza, stąd mój problem z trafieniem na właściwy trop.
Madame Picard
Moderator
#54 - Wysłana: 8 Gru 2009 19:55:30
Odpowiedz 
Chyba nikt tu jeszcze nie wspomniał o iście trekowej obsadzie Heroes: oprócz znakomitego w swojej roli George'a Takei wystąpiła tam Nichelle Nichols, a w jednym z odcinków epizodyczną rólkę zagrał entkowy Malcolm Reed.
Doctor_Who
Użytkownik
#55 - Wysłana: 9 Gru 2009 00:54:59
Odpowiedz 
Heh, Takei pojawił się gościnnie w jednym z odcinków ''Cory w Białym Domu'' jako kucharz prezydenta na Air Force One.

Sam w sobie serial to nic nad czym warto by się w innych okolicznościach rozwodzić - typowo ''hannomontanowa'' historyjka dla nastolatków a i Takei miał tam mało oprócz niestrawności do zagrania, ale wspominam w ramach ciekawostki.
tuvix
Użytkownik
#56 - Wysłana: 27 Lut 2010 01:47:10
Odpowiedz 
Colm Meaney jako trener!! The Damned United- świetny film o futbolu nie tylko dla fanów piłki kopanej.
Seybr
Użytkownik
#57 - Wysłana: 27 Lut 2010 11:28:54
Odpowiedz 
tuvix:
Colm Meaney jako trener!! The Damned United- świetny film o futbolu nie tylko dla fanów piłki kopanej.

Chyba widziałem ten film.
Jeżeli chodzi o filmy w których on grał kojarzy mi się on z mendami, upierdliwymi i głupimi glinami, agentami FBI czy CSI. Parę ról miał takowych.
reyden
Użytkownik
#58 - Wysłana: 27 Lut 2010 13:20:13
Odpowiedz 
James Darren znany fanom ST z roli Vica Fonteina w DS9 zagrał Pappadimosa w Działach Navarony.

W filmie Bunt Maszyn z 2006 roku zagrało kilku aktorów z ST - 3 mainstreamowych - George Takei , Robert Picardo oraz Michael Dorn , w tym filmie grało też ze 3-4 aktorów epizodycznych z ST + kilku innych znanych kiedyś aktorów ( Aleksandra Paul , Tim Tomerson ) .

Sam film jest bardzo kiepski - w porywach kino klasy C .

W najnowszej wersji filmu Andromeda znaczy Śmierć zagrał Daniel Dea Kim , fanom ST znany przede wszystkim z epizodycznej roli w odcinku Voyagera pt. Blink on a Eye .

Zaś w oryginalnej wersji filmu grał Michael Pataki - w ST zagrał m.in. Koraxa w TOS i gubernatora Karnasa w TNG
Madame Picard
Moderator
#59 - Wysłana: 27 Lut 2010 19:35:15
Odpowiedz 
reyden:
zagrał Daniel Dea Kim , fanom ST znany przede wszystkim z epizodycznej roli w odcinku Voyagera pt. Blink on a Eye

Przemknął też kiedyś w ENT, a najbardziej znany jest chyba z roli w Lost.
tuvix
Użytkownik
#60 - Wysłana: 18 Kwi 2010 21:48:12
Odpowiedz 
Wil Wheaton czyli niezapomniany Wesley jako on sam w najnowszym odcinku The Big Bang Theory.
Inna ciekawostka : Roxann Dawson reżyserowała 9 odcinek serialu V
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Aktorzy Trekowi w innych produkcjach

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!