USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Najgorsze seriale
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Nash
Użytkownik
#31 - Wysłana: 8 Lip 2005 15:20:09
>>Przecież inni aktorzy mogliby się wcielać w role...

Jasne, przeciez jest moda na odgrzewanki z nowa obsada. Ja dziekuje, postoje;)
Sparrow
Użytkownik
#32 - Wysłana: 8 Lip 2005 15:27:39
A co, nowa BSG ci się nie podoba?
Barusz
Użytkownik
#33 - Wysłana: 8 Lip 2005 15:29:59
Różnica polega na tym, że większość z nas nie widziało starej. Ponadto - nawet w Stanach - nie ma ona swoich "zatwardziałych" fanów, ani swojego kanonu.
Sparrow
Użytkownik
#34 - Wysłana: 8 Lip 2005 15:47:47
No nie powiem - BSG oglądałem jak byłem mały i Vipery oraz Centurioni Cyclonów zapadli mi w pamięć. Pozatym BSG pokazuje, że można zrobić dobry remake serialu sprzed lat. Jest tam nawet kilka fajnych motywów, np. Centuriona ze starej BSG widzimy w gablocie w muzeum
Barusz
Użytkownik
#35 - Wysłana: 8 Lip 2005 15:53:18
Ja nie widziałem (jestem '81). Z tego co się orientuję, to w polskiej telewizji pokazano tylko pilota. Raczej pamiętam "Dr Quinn"...

A z prawie każdego pomysłu można zrobić dobry serial. Choć ja dobrego remake'u TOSa sobie nie jestem w stanie wyobrazić.
Picard
Użytkownik
#36 - Wysłana: 9 Lip 2005 15:55:13
A wracając do tematu najgorszych seriali w dziejach TV nie sposób nie wspomnieć o najnowszej , telewizyjnej odsłonie przygód Supermana. Nie wiem do prawdy jak mogłem wcześniej nie napomknąć o tym ,,nietuzinkowym" dziele. Zwało się ono najpewniej : Lois and Clark: A new adventure of Superman" i po wielokroć puszczane było przez TVN Siedem. Musze przyznać , iż chyba nigdy - jak dotąd - niezdarzyło mi się zobaczyć badziewniejszego serialu : niskobudrzetowy , dziecinny i w wielu momentach wprost głupiutki. Żeby tam się chociaż coś działo , ale akcji to to nie miało żadnej , klimatu wcale , a humor był na poziomie piaskownicy. O przesłaniu tegoż dziełka wogóle nie wspomne , bo go ono nie miało. Nie wiem kto to oglądał : bo dzieciaki powinny być w porze emisji ,,Super-szmelc-mena" w szkole ? Zdesperowane gosposie domowe , emeryci , którzy myśleli , że to jakaś telenowela ( naprawde nie tródno było obie te rzeczy pomylić !). Oj , puścili by zamiast tego szmelcu na TVN powtórke odcinków TNG emitowanych przez tą stacje w 1998 roku. Miło sobie pomarzyć...
Dreamweb
Użytkownik
#37 - Wysłana: 9 Lip 2005 16:11:50
Co prawda nie o seriale tu chodzi, a o filmy:

http://www.imdb.com/chart/bottom

Ranking najgorszych filmów wg. czytelników IMDB.
Jo_anka
Użytkownik
#38 - Wysłana: 28 Lut 2006 22:04:12
Na AXN pojawil sie dobry kandydat na lidera: Good vs Evil / dobro kontra zlo. Diably, potepiency - morloki [komus cos dzwonilo z Wehikulu czasu Wells'a!] wszystko to w konwencji sensacyjnego "policyjniaka" z lat 60-70. W pierwszym odcinku tego cuda gra goscinnie stary trekowy znajomy - Dominic Keating. Mozliwosc zobaczenia wasatego Malcolma (nawet calkiem, calkiem ), a chwilami rogatego to jedyny walor tego "dziela"!
Q__
Moderator
#39 - Wysłana: 11 Sier 2006 00:18:08 - Edytowany przez: Q__
Jeśli chodzi o listę dennych seriali to wymienię (wspomniane już przez Was): "Zaginiony świat", "Nowe przygody Robin Hooda", ,,Herculesa", ,,Xenę". Jeśli zaś chodzi o "pogranicze dna" to wspomnę "Kosmiczny posterunek" (pamięta ktoś?) i końcowe sezony "Z Archiwum X".

,,Świat według Kiepskich" bym z tego wyłączył bo to była świadomie tandetna komedia... (Mająca zresztą niejakie związki z fantastyką.)

Picard

Lois and Clark: A new adventure of Superman" i po wielokroć puszczane było przez TVN Siedem

Przedtem było nadawane przez Polsat (2 razy)
Karo
Użytkownik
#40 - Wysłana: 11 Sier 2006 01:14:51
ja za złe określam wszystkie przerwane w bardzo interesującym momencie z napisem c.d.n po czym za tydzień zamiast następnego odcinka pojawia się pilot innego serialu wtedy nawet nazwa star trek w tytule nie pomoże
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 11 Sier 2006 01:26:57
Karo

ja za złe określam wszystkie przerwane w bardzo interesującym momencie z napisem c.d.n po czym za tydzień zamiast następnego odcinka pojawia się pilot innego serialu

Droga Karo, jeśłi "pijesz" do SAAB, jednego z moich ulubionych seriali, to nie zgodzę się z Toba... Uwązam bowiem, ze znacznie lepiej, że skończył się tak nagle i w (względnie) otwarty sposób, niż mialby podzielić np. los SQ, dla którego "śmierć" po pierwszej serii była by zdecydowanie lepszym wyjściem (wtedy odszedł by jako legenda, nie "kicha"), czy rozciągnięte (niepotrzebnie i ponad wszelką miarę) "The X-files"...
Karo
Użytkownik
#42 - Wysłana: 11 Sier 2006 12:49:30
drogi Q__
chodziło mi o Voya nadawangeo dawno temu C+ co to został przerwany po pierwszym odcinku dwuodcinkowca dlatego mówiłam że wtedy nawet nazwa Star Trek w tytule nie pomoże co innego gdyby przerwali emisję po "klasycznym odcinku"

Q__
Uwązam bowiem, ze znacznie lepiej, że skończył się tak nagle i w (względnie) otwarty sposób, niż mialby podzielić np. los SQ, dla którego "śmierć" po pierwszej serii była by zdecydowanie lepszym wyjściem (wtedy odszedł by jako legenda, nie "kicha"), czy rozciągnięte (niepotrzebnie i ponad wszelką miarę) "The X-files"...

nie sposób się nie zgodzić
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 11 Sier 2006 13:06:41
Karo

chodziło mi o Voya nadawangeo dawno temu C+ co to został przerwany po pierwszym odcinku dwuodcinkowca

W tym wypadku odpowiada za to dziwna polityka stacji, nie autorów (choć ten VOY zawsze był IMHO trochę dziwny. Jednak przy tej definicji i najlepszy serial może być "zły" jeśli nadawca go w głupi sposób potraktuje...

nie sposób się nie zgodzić

O jak miło
Karo
Użytkownik
#44 - Wysłana: 11 Sier 2006 13:20:36
wiem że to nie jest wina serialu tylko po tym jakoś do Voya straciłam serce
Q__
Moderator
#45 - Wysłana: 11 Sier 2006 13:50:49
Karo

tylko po tym jakoś do Voya straciłam serce

Jak tak czytam Forum, dochodzę do wniosku, że do VOY'a w ogóle trudno mieć serce
Jurgen
Moderator
#46 - Wysłana: 13 Sier 2006 11:46:08
To wina Kaśki .
Q__
Moderator
#47 - Wysłana: 13 Sier 2006 12:57:00
Jurgen

To wina Kaśki

Zapomniałeś o "uroczym" Neelixie...
Jurgen
Moderator
#48 - Wysłana: 13 Sier 2006 15:07:41
No fakt, w ogóle w Voyagerze były najbardziej wkurzające postacie (Entka nie liczę, bo tam postacie były raczej groteskowe).
Picard
Użytkownik
#49 - Wysłana: 13 Sier 2006 18:39:38
Najgorszy jest jednak- z dziedziny szeroko pojetej fantastyki- ,,Lois & Clark: New adventures of Superman". To byla szmira pelna geba...
Q__
Moderator
#50 - Wysłana: 13 Sier 2006 20:01:22
Picard

Najgorszy jest jednak- z dziedziny szeroko pojetej fantastyki- ,,Lois & Clark: New adventures of Superman". To byla szmira pelna geba...

Daj spokój. Ten serial miał szmirowate momenty, ale nie był taki zły...
Pah Wraith
Użytkownik
#51 - Wysłana: 13 Sier 2006 20:03:56
Właśnie. Choć, o ile pamiętam skończył się w połowie cliffhangera :]
Q__
Moderator
#52 - Wysłana: 13 Sier 2006 20:13:06
Picard
Użytkownik
#53 - Wysłana: 13 Sier 2006 20:45:56
Q__

Daj spokój. Ten serial miał szmirowate momenty, ale nie był taki zły...

Byl gorszy niz Herkules i Xenna razem wzieci! Nudny, pozbawiony humoru- a raczej z humorem plasujacym sie na poziomie piaskownicy- kiepskimi efektami i mizerna fabula. Rozczarowal mnie nawet wtedy gdy ogldalem go jako dzieciak. To juz Superman TAS mogl sie poszczycic- chodźby czesciowo- lepszymi pomyslami...
Q__
Moderator
#54 - Wysłana: 13 Sier 2006 21:19:25
Picard

Byl gorszy niz Herkules i Xenna razem wzieci! Nudny, pozbawiony humoru

O ile sobie przypominam przygody Supka w tym serialu miały być serio... A "Hercules" i "Xena" to megaszmiry jakich ze świecą szukać (acz kilka odcinków "Xeny" dało się nawet obejrzeć)...

To juz Superman TAS mogl sie poszczycic- chodźby czesciowo- lepszymi pomyslami...

Nic dziwnego - łatwiej coś narysować niż zrobić efekty specjalne...
Picard
Użytkownik
#55 - Wysłana: 13 Sier 2006 21:45:56
Q__

ile sobie przypominam przygody Supka w tym serialu miały być serio...

Ale nie byly- i gdyby jeszcze pomyslane byl jako komedia i lepiej dopracowano scenariusz to serial ow moznabylo by jeszcze obejrzec, a tak...

Xeny" dało się nawet obejrzeć

Jakie mianowicie?

Nic dziwnego - łatwiej coś narysować niż zrobić efekty specjalne...

Chodzi mi wszak o sama tresc nie zas o forme- bo z efektami masz rzeczywisice racje- byl np. odcinek kreskowki gdzie Supek musial wybierac pomiedzy zachwaniem swojej podwojnej torzsamosci a zyciem niewinnego czlowieka skazanego nieslusznie na smierc- temat dosc powazny na serial animowany, nie uwazasz? Gdy temat ten rozwinac w fabularnym serialu... Ciekawe np. jestem co tak harcerzy jak Superman mysli o kaze smierci? Swoaj droga ciekaw tez jestem czemu notoryczni kryminalisci tacy jak Jocker zostaja skazani jedynie na pobyt w szpitalu psychiatrycznym zas mordercy ,,jedynie" jednej kobiety zostaja skazani na smierc- widac Metropolis i Gotham leza w calkiem innych stanach...
Q__
Moderator
#56 - Wysłana: 13 Sier 2006 22:43:25
Picard

gdyby jeszcze pomyslane byl jako komedia i lepiej dopracowano scenariusz to serial ow moznabylo by jeszcze obejrzec, a tak...

Serial nie był najgorszy, daj spokój...

Jakie mianowicie?

Dały się obejrzeć, ale wybitne nie były... Myślisz, że je pamiętam?

byl np. odcinek kreskowki gdzie Supek musial wybierac pomiedzy zachwaniem swojej podwojnej torzsamosci a zyciem niewinnego czlowieka skazanego nieslusznie na smierc- temat dosc powazny na serial animowany, nie uwazasz?

Owszem, seriale animowane są dobre... Choć ja wolę BTAS...

droga ciekaw tez jestem czemu notoryczni kryminalisci tacy jak Jocker zostaja skazani jedynie na pobyt w szpitalu psychiatrycznym

Bo są niepoczytalni?
Picard
Użytkownik
#57 - Wysłana: 13 Sier 2006 22:55:04
Q__

Serial nie był najgorszy, daj spokój...

Kazdy ma swoje zdanie tak w tej jak i w kazdej innej materii. A dla mnie scenariusze tego w serialu byly wyjatkowo nieudolne.

Dały się obejrzeć, ale wybitne nie były... Myślisz, że je pamiętam?

Nie wiem- lubisz panie odziane w skore wiec... Ale ja za postacia Xenny nei przepadam- zbyt zwalista...

Choć ja wolę BTAS...

Nie twierdze, ze ten ostatni jest zly- a ja kazda kreskowke traktuje z przymrozeniem oka chodź temat odcinka Supermana, o ktorym Ci wspomnialem szczeze mnie zaskoczył. Natomiast BTAS byl wyraźnie robiony w przymrozeniem oka- ale bez bzdurnych idityzmow w stylu pies Batman, co poczytac mu mozna na plus. Humor jest, dobry, czasami czarny i aburdalny- a to w kreskowkach nie zdarza sie czesto- wiec generelnie mozna rzec,ze oceniam ten serial pozytwynie. Ale masz racje,ze przydalo by sie aby historie wen prezentowane byly dluzsze...
Q__
Moderator
#58 - Wysłana: 14 Sier 2006 01:09:27 - Edytowany przez: Q__
Picard

Kazdy ma swoje zdanie tak w tej jak i w kazdej innej materii.

I przy tym zostańmy...

Ale ja za postacia Xenny nei przepadam- zbyt zwalista...

Nie chodzi mi o urodę tej damy, a o to, że kilka z odcinków jej przygód dawało się obejrzeć bez obrzydzenia... tylko tyle.

a ja kazda kreskowke traktuje z przymrozeniem oka

Widać nie oglądałeś "Akiry" ani "Ghost in the Shell"...

A BTAS IMHO nie był komedią, choć czarny humor czasem się tam pojawiał. Mylisz groteskę z komedią po raz n-ty to męczące... Zamknijmy temat dyskusji o BTAS.

ps. link o przedmiocie sporu:

http://en.wikipedia.org/wiki/Lois_and_Clark:_The_N ew_Adventures_of_Superman
Q__
Moderator
#59 - Wysłana: 20 Sier 2006 21:11:18 - Edytowany przez: Q__
A co sądzicie o tych serialach:

"Cleopatra 2525"
http://en.wikipedia.org/wiki/Cleopatra_2525
http://www.comicsutra.com/cs/tv2000/cleopatra2525. htm
http://www.filmweb.pl/Cleopatra,2525,(2000),o,film ie,Film,id=127488
http://www.youtube.com/watch?v=4YmnG2pzVgQ

i "As wywiadu" (vel "Jack of All Trades")
http://en.wikipedia.org/wiki/Jack_of_All_Trades
http://www.comicsutra.com/cs/tv2000/jack_of_all_tr ades.htm
http://www.filmweb.pl/Jack,of,All,Trades,(2000),o, filmie,Film,id=141729

Są one dziełem Sama Raimiego, twórcy "niezapomnianych" "Herculesa", "Xeny" i cyklu "Evil Dead" (a także "Spider-manów" i "Szybkich i martwych", ale to jakby inna historia), mimo wszystko... lubiłem je oglądac.
L4SER
Anonimowy
#60 - Wysłana: 8 Wrz 2006 12:33:27
Lois and Clark:

hehe, ja tu nei pasuję, bo mi się ten serial bardzo podobał
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Najgorsze seriale

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!