USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Prośba

Autor Wiadomość
Queerbot
Użytkownik
#1 - Wysłana: 28 Cze 2009 23:23:52
Odpowiedz 
Witam, mam prośbę. Czy ktoś z was mógłby wypełnić tę anonimową ankietę o AIDS

http://pepelotta.fm.interii.pl/wersja2%5B2%5D.doc

i wysłać ją na adres trolla@autograf.pl
?

Moja siostra robi na studiach jakieś badania i podobno jest to jej niezbędne, pozdrawiam.
colonus
Użytkownik
#2 - Wysłana: 29 Cze 2009 19:54:50
Odpowiedz 
kurza stopa, ktoś to wypełnił?
kanna
Użytkownik
#3 - Wysłana: 29 Cze 2009 23:01:45 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Queerbot

Jeśli odpowiedziałaś/eś twierdząco przejdź to pytania nr 4, jeśli przecząco przejdź do pytania nr 6.

tu jest niejasność, powinno być "twierdząco na pytanie nr 3"

Pytania od 4 do 8 proszę oceniać na skali od 1 do 5, gdzie 5 oznacza zdecydowanie tak, a 1 zdecydowanie nie.

ok, ale jak oceniać pytania 9 i 10?

Sposób oceny pytania 11 zawarty jest w jego treści - brak konsekwencji, albo PRZED pytaniem sposób odpowiadana albo W pytaniu. Tu jest raz tak, raz tak.

pyt.12 i 13 - jedno bym wywaliła, w sumie o to samo pytasz

14. Czy taki sposób prezentacji problemu, jakim są choroby przenoszone drogą płciową, przemawia do młodych ludzi?

co to znaczy"przemawia do młodych ludzi"? Czy autorka pyta: czy ta reklama może (ma szanse) przemawiać, jak SADZISZ? Czy pyta: czy ta reklama przemawia do wypełniającego ankietę? czyli, czy w tym pytaniu autorkla chce znac odczucia ankietera nt reklamy, czy przekonanie ankietera nt. możliwego oddziaływania reklamy na młode pokolenie?

oryginalna forma plakatu

a jak wg mnie nie jest oryginalna?

taka ta ankieta na kolanie pisana...

USS Phoenix forum / Różności / Prośba

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!