USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kolejne moje dziwactwo :)

Autor Wiadomość
Alucard87
Użytkownik
#1 - Wysłana: 2 Maj 2009 20:46:37
Odpowiedz 
http://quarto.pl/~marcin_jedrecki/DHD.exe

Nazwa pliku co nieco sama z siebie wyjaśnia. Ot, nudziło mi się, bo majówka o kant sami_wiecie_czego rozbić...

Czy to już choroba?

Sugestie? Opinie? Porady? Współpraca?
Eviva
Użytkownik
#2 - Wysłana: 2 Maj 2009 20:48:37
Odpowiedz 
Alucard87

Wytłumacz, prosze, o co chodzi, bo ni diabła nie wiem.
Alucard87
Użytkownik
#3 - Wysłana: 2 Maj 2009 21:09:41
Odpowiedz 
Stargate A konkretnie "wybieracz adresu"
Eviva
Użytkownik
#4 - Wysłana: 2 Maj 2009 21:26:44
Odpowiedz 
Alucard87

Kurcze, nie załapałam. A jak tak, to sprytnie to zrobiłeś. I dlaczego "dziwactwo"? Coś trzeba mieć z życia.
Alucard87
Użytkownik
#5 - Wysłana: 2 Maj 2009 21:35:37
Odpowiedz 
Eviva
Coś trzeba mieć z życia.

Ja na prawdę się staram. Nie siedzieć tyle przy komputerze, się znaczy. A tymczasem tylko tu potrafię coś czasem zmajstrować

Jakby znalazła się tu jakaś duszyczka znająca się na Delphi/Pascalu, i poradziła, jak wyświetlić wybrane glify, zamiast tych debilnych cyferek, to będę dozgonnie.

No i tak jak pisałem wyżej - co tu jeszcze dorobić, co poprawić, itp.
Darnok
Użytkownik
#6 - Wysłana: 2 Maj 2009 22:28:39
Odpowiedz 
Alucard87
Możesz podać nazwę świata/planety, do którego wybiera się adres
The_D
Użytkownik
#7 - Wysłana: 2 Maj 2009 22:41:27
Odpowiedz 
Czy przycisk "Dial" coś robi? Odpalałem pod linuksem, więc może to wina wine, że nie działa jak powinno?
Darnok
Użytkownik
#8 - Wysłana: 2 Maj 2009 22:48:03
Odpowiedz 
The_D
Jak już wprowadzisz adres, klikniesz w ten dial, to ten pasek "ring" symuluje chyba obroty wrót

USS Phoenix forum / Różności / Kolejne moje dziwactwo :)

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!