USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Nowe Gadu-Gadu.

Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#1 - Wysłana: 22 Lut 2009 23:41:44
Odpowiedz 
Mam prośbę/sugestię/propozycję.

Nowa wersja komunikatora gadu-gadu oferuje możliwość tworzenia własnych skórek, taka fajna personalizacja.

Problem polega na tym że tworzy się je pisząc w notatniku tymi dziwnymi kodami.

Może ktoś mniej zielony odemnie zechciał by zrobić taką skórkę?

Pro publico bono?

Proszę
Sh1eldeR
Użytkownik
#2 - Wysłana: 23 Lut 2009 02:08:33
Odpowiedz 
Jeśli bardzo chcesz mieć skórkę GG, to zerknij sobie do instrukcji. W podkatalogu 'skins' jest plik 'Skórki - Instrukcja.pdf' i tam jest opisane tworzenie skórek. Te dziwne kody to XML. Sam język na poziomie potrzebnym do stworzenia skórki jest bardzo prosty.

Jednak by stworzyć konkretne dokumenty (pliki) XML ze skórkami dla Gadu-Gadu, trzeba je napisać w odpowiedni sposób. Ten sposób masz opisany właśnie w instrukcji i każdy, obojętnie jak zielony, czy fioletowy w temacie XML-a by nie był, musi przeczytać tę instrukcję (ew. specyfikację elementów). Więc nie jesteś na aż tak straconej pozycji .
Seybr
Użytkownik
#3 - Wysłana: 23 Lut 2009 06:05:25
Odpowiedz 
biter

Można by było zrobić, ale mi się nie chce. Nie korzystam z ułomnego komunikatora, więc nie pomogę ;]. Sh1eldeR wszystko wyjaśnił. Wystarczą chęci i trochę samo zaparcia ;].
Jestem ciekaw ile byków ma nowe GG.

USS Phoenix forum / Różności / Nowe Gadu-Gadu.

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!