USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / SPORT
 Strona:  ««  1  2  ...  7  8  9  10  11  ...  21  22  »» 
Autor Wiadomość
Elaan
Użytkownik
#241 - Wysłana: 24 Lut 2012 19:13:22
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Niestety, ostatnim polskim jeźdźcem, który zdobył medal olimpijski w tej dyscyplinie był Jan Kowalczyk - złoty medalista z IO w Moskwie w 1980 roku.
Jechał na pięknym Artemorze , drobnym angloarabie z Janowa Podlaskiego.

a

Obecnie jest w Polsce sporo jeźdźców, ale brak dobrych koni sportowych, bo hodowla nastawiona jest głównie na zyskowną sprzedaż gorącokrwistych koni rasowych, mało przydatnych w sporcie.
Nasi pierwszoplanowi jeźdźcy przegrywają zazwyczaj z drugim rzutem zawodników z Niemiec, Francji, Beneluxu.
To pomału się zmienia, także telewizja zaczyna dostrzegać medialność sportu jeździeckiego - a to ważne, gdy chce się organizować zawody CSIO na wysokim poziomie. Ale to wymaga czasu.
poligon
Użytkownik
#242 - Wysłana: 29 Lut 2012 17:49:05
Odpowiedz 
Dzisiaj mecz Polska Portugalia jakie wyniki typujecia. Ja 1:0 dla polski gol w drugiej połowie.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#243 - Wysłana: 29 Lut 2012 18:06:07
Odpowiedz 
poligon

Portugalczycy ten mecz zagrają na pół gwizdka ( rozgrywki klubowe wchodzą w decydująca fazę)
Ja stawiam na 1/2-0 dla Portugalczyków
Toudi
Użytkownik
#244 - Wysłana: 29 Lut 2012 18:08:04
Odpowiedz 
Ja obstawiam zawalenie się stadionu. ;)
Dukat
Użytkownik
#245 - Wysłana: 29 Lut 2012 18:09:47
Odpowiedz 
6:0 gole dla Portugalii w obu połowach. w innym przypadku za miesiąc okaże się, że mecz był kupiony...
Mav
Użytkownik
#246 - Wysłana: 29 Lut 2012 18:25:00 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Crystian popłakał się po tym meczy przegranym 2:1 kilka lat temu, więc myślę że dzisiaj będzie chciał się zemścić
Elaan
Użytkownik
#247 - Wysłana: 29 Lut 2012 19:12:16
Odpowiedz 
poligon

Też myślę, że Portugalczycy wygrają, ale nie będą chcieli się przemęczać.
2:1 dla nich [ możliwe 1:0 dla Polski w I połowie, później nas docisną ].
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#248 - Wysłana: 29 Lut 2012 19:16:59 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Ciekawe jak tam rzeźnik Pepe....

http://www.youtube.com/watch?v=YazrFjN_gYU

Dukat

Dukat:
. w innym przypadku za miesiąc okaże się, że mecz był kupiony..

ale to mecz towarzyski, w nich nawet Włochów tłukliśmy.

Mav:
Crystian popłakał się po tym meczy przegranym 2:1 kilka lat temu, więc myślę że dzisiaj będzie chciał się zemścić

ale wtedy były el.ME. Ten mecz jest o pietruszkę

co to były za czasy.. z 4. drużynie świata zabraliśmy 4 pkt na 6
Dukat
Użytkownik
#249 - Wysłana: 29 Lut 2012 19:23:12
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
ale to mecz towarzyski, w nich nawet Włochów tłukliśmy.

Tak sie pocieszaj. Mają okazje zrobic spektakularny łomot organizatorowi EURO
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#250 - Wysłana: 29 Lut 2012 19:26:00
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Tak sie pocieszaj. Mają okazje zrobic spektakularny łomot organizatorowi EURO

Ronaldo nie będzie się przemęczał broni złotego buta w Hiszpanii. Podobnie Pepe, Nani. ważniejsze są mecze ligowe, a Hiszpania i Anglia grają w ten weekend.
Dukat
Użytkownik
#251 - Wysłana: 29 Lut 2012 19:35:55
Odpowiedz 
Tym większa będzie hańba na reprezetację PZPN. Oni nie godni nosić Orła.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#252 - Wysłana: 29 Lut 2012 19:37:30
Odpowiedz 
Dukat

Dukat:
Tym większa będzie hańba na reprezetację PZPN

jaka hańba..... jesteśmy na 70 miejscu, Portugalia na 6. Gorzej gdybyśmy przegrali z Samoa amerykańskie
Dukat
Użytkownik
#253 - Wysłana: 29 Lut 2012 19:41:18
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ to jednak masz świadomość, ze przegrają?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#254 - Wysłana: 29 Lut 2012 19:47:16 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Dukat

ja tylko chce zobaczyć stadion i grę Portugalczyków(w jakiej są formie przed euro)

To nie moja reprezentacja. Od momentu kiedy naturalizujemy odpady , a wywalamy graczy z charakterem.

mecze towarzyskie są od eksperymentowania. Ja tam ciekaw jestem jak Wojtuś"bolący paluszek" Szczęsny będzie bronił. a ma dobre statystyki, w meczu z Milanem na 5 strzałów oddanych 4 trafiło do bramki

Oto nasze orełki:

Wojciech Szczęsny – Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Jakub Wawrzyniak – Dariusz Dudka, Eugen Polanski – Jakub Błaszczykowski (kapitan), Ludovic Obraniak, Maciej Rybus – Ireneusz Jeleń.

czyli trzymamy się 4-2-3-1........ja się pytam gdzie Grosicki
poligon
Użytkownik
#255 - Wysłana: 1 Mar 2012 11:58:14
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
Portugalczycy ten mecz zagrają na pół gwizdka ( rozgrywki klubowe wchodzą w decydująca fazę)
Ja stawiam na 1/2-0 dla Portugalczyków

Dukat:
6:0 gole dla Portugalii w obu połowach. w innym przypadku za miesiąc okaże się, że mecz był kupiony...

No cóż jak widać byłem najbliżej prawdy . Pesymizm przez was przemawia i czarnowidzenie.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#256 - Wysłana: 1 Mar 2012 15:49:23 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
poligon

Jakie czarno widzenie, Portugalczycy olali ten mecz ciepłym prostym..a w mediach podjarka że 0-0. Kurde, ale jak Irek kosmiczna rewolucja zamiast dograć do nadbiegajacego partnera chce się zabawić w Messiego...

To są mecze Towarzyskie więc szału nie ma, a wczorajszy pokazał, ze z silnym przeciwnikiem nie umiemy grać, gubimy się, nie potrafimy dwa razy podać za swoją połowa Dopiero jak Luzytowie odpuścili to mogliśmy trochę poklepać
poligon
Użytkownik
#257 - Wysłana: 1 Mar 2012 15:56:27
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
Jakie czarno widzenie, Portugalczycy olali ten mecz ciepłym prostym..a w mediach podjarka że 0-0. Kurde, ale jak Irek kosmiczna rewolucja zamiast dograć do nadbiegajacego partnera chce się zabawić w Messiego...

To są mecze Towarzyskie, a wczorajszy pokazał, ze z silnym przeciwnik nie umiem grać, gubimy się, nie potrafimy dwa razy podać za swoją połowa Dopiero jak Luzytowie odpuścili

Wniosek i tak jest taki że powinni wlepić nam przynajmniej jednego gola. W pierwszej połowie portugalczycy się starali, coś kombinowali ale im nie wyszło, druga odpuścili rzeczywiscie. Wniosek, raczej wyrównany mecz.

Co do gry na polowie przeciwnika to od razu wszystko było ustawione na szybkie kontrataki. Hehehe chyba jak zawsze.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#258 - Wysłana: 1 Mar 2012 16:06:14
Odpowiedz 
poligon

poligon:
Wniosek i tak jest taki że powinni wlepić nam przynajmniej jednego gola.

jak Boski Krystjano oraz Nani jedna nóżka nie strzelali by wprost w Wojtusia...Portugalczycy przycisnęli i zapłacili za to dwiema mięśniowymi kontuzjami - Contrao wyleciał na 3 tygodnie..
poligon
Użytkownik
#259 - Wysłana: 1 Mar 2012 16:10:01
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
jak Boski Krystjano oraz Nani jedna nóżka nie strzelali by wprost w Wojtusia...Portugalczycy przycisnęli i zapłacili za to dwiema mięśniowymi kontuzjami - Contrao wyleciał na 3 tygodnie..

Tym z południa zawsze cos nie słuzy, są jak panienki. Raz Włochom brak podgrzewanej murawy przeszkadzał, tu się Portugalczycy nadwyrężyli. Masakra.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#260 - Wysłana: 1 Mar 2012 16:16:27
Odpowiedz 
poligon

zważ, że grają po 60 - 70 meczów w sezonie...brak odpoczynku. I jeszcze te zbędne mecze towarzyskie, dobrze, że UEFA zrezygnowała z tych sierpniowych
Seybr
Użytkownik
#261 - Wysłana: 4 Maj 2012 16:08:09
Odpowiedz 
Ktoś słyszał nowy hymn na Euro 2012. Jak dla mnie to wstyd, stare baby śpiewają jak by młodych dziewczyn, pięknych kobiet w tym kraju nie było. Jakieś koko sroko......... Denny tekst, denny podkład, takie rzeczy to można grać na wiejskim festynie. Ta piosenka reprezentuje nas w takiej formie. Polska to kraj gdzie człowiek jeździ na bitkach a węgiel nosi się w wiadrach.
Europa będzie miała polewkę z nas.

No i nasi nie dogadali się EA. Jak zawsze pewnie nasi zbyt dużo chcieli $$$. Jakoś EA dogadało się z czarnymi podczas ostatnich MS, jakoś dogadali się podczas ostatnich ME. Brak licencjonowanych zespołów, a o naszym kraju nie wspomnę. Nie grałem, ale czytałem opinię. Drogo i byle jak a jak ktoś chce zagrać musi kupić Fifę 2012.
Może Lato nie dostał łapówki ?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#262 - Wysłana: 4 Maj 2012 17:08:47 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Seybr:
hymn na Euro 2012

To nie jest hymn imprezy. Tylko głowna piosenka kibiców oraz naszej reprezentacji.

http://www.cda.pl/video/2593972/Oficjalna-piosenka -EURO-2012

tutaj jest hymn/oficjalna piosenka

Seybr:
ak dla mnie to wstyd, stare baby śpiewają jak by młodych dziewczyn, pięknych kobiet w tym kraju nie było. Jakieś koko sroko......... Denny tekst, denny podkład, takie rzeczy to można grać na wiejskim festynie. Ta piosenka reprezentuje nas w takiej formie. Polska to kraj gdzie człowiek jeździ na bitkach a węgiel nosi się w wiadrach. Europa będzie miała polewkę z nas.

najgorsze jest to, że lepszych propozycji na tym festynie nie było.

Seybr:
No i nasi nie dogadali się EA. Jak zawsze pewnie nasi zbyt dużo chcieli $$$. Jakoś EA dogadało się z czarnymi podczas ostatnich MS, jakoś dogadali się podczas ostatnich ME. Brak licencjonowanych zespołów, a o naszym kraju nie wspomnę. Nie grałem, ale czytałem opinię. Drogo i byle jak a jak ktoś chce zagrać musi kupić Fifę 2012. Może Lato nie dostał łapówki ?

koszulek nie będą mieli i Ukraincy. EA chce zarobic. Kiedyś były osobne gry FIFA WC 1998 ( tam były niezłe tracki ) 2002. UEFA EURO 2004 ..., a teraz to płatny dodatek, który dodaje tylko stadiony miast - gospodarzy. I jak wspomnialeś trzeba mie wcześniej zakupioną podstawową FIFE 12
Seybr
Użytkownik
#263 - Wysłana: 4 Maj 2012 19:39:37
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
tutaj jest hymn/oficjalna piosenka

Znacznie lepsza od tego wiejskiego koko. Ale żebym był zachwycony ? Nic ciekawego, taki wiejski pop.

FederacyjneMSZ:
Kiedyś były osobne gry FIFA WC 1998 ( tam były niezłe tracki

Były nie złe, grałem i wszystkie bonusy odkryłem ;].
The_D
Użytkownik
#264 - Wysłana: 4 Maj 2012 19:44:11
Odpowiedz 
Seybr:
Znacznie lepsza od tego wiejskiego koko.

W sensie, że tekst ambitniejszy, czy podkład mniej sztampowy?
Seybr
Użytkownik
#265 - Wysłana: 4 Maj 2012 20:02:51
Odpowiedz 
The_D

Jako całość, sam tekst nie jest w cale ambitniejszy. No podkład bardziej taneczny i nawet remiks w klimatach house dało by się zrobić.
Te Euro to będzie jedna wielka wieś.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#266 - Wysłana: 4 Maj 2012 21:17:24 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Seybr

Volk euro, czy country euro? Może ciemny lud europejski to kupi i będą z tego dutki... przecież to może byc atrakcja. W imie zasady: wszystko co złe przerób na atut.

Przykład:

Zawsze rodzice mogą zostawic dzieci przy koparkach lub innych pojazdach budowniczych żeby mogły się pobawic. Ale jaka frajda jeździc modelem w skali 1:1.

Seybr:
Były nie złe, grałem i wszystkie bonusy odkryłem

ale był klimat, muzyka, te czasy już nie wrócą

Seybr:
wiejski pop.

czyli XXI wieczny dance
Queerbot
Użytkownik
#267 - Wysłana: 4 Maj 2012 22:15:05
Odpowiedz 
Seybr:
Jak dla mnie to wstyd, stare baby śpiewają jak by młodych dziewczyn, pięknych kobiet w tym kraju nie było.

Rzeczywiście powinieneś się wstydzić.
Picard
Użytkownik
#268 - Wysłana: 4 Maj 2012 23:18:09 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Queerbot:
Rzeczywiście powinieneś się wstydzić.

Nie czepiam się wieku tych pań ale piosenka jaką śpiewają jest rzeczywiście żałosna.

Seybr:
Ta piosenka reprezentuje nas w takiej formie. Polska to kraj gdzie człowiek jeździ na bitkach a węgiel nosi się w wiadrach.

Zgadza się.

Seybr:
Może Lato nie dostał łapówki ?

A mnie zarzucają, że pomawiam syna Roddenberrego.
mozg_kl2
Użytkownik
#269 - Wysłana: 5 Maj 2012 09:32:09
Odpowiedz 
Fascynuje mnie całą ta śmieszna, afera z tą piosenką. Po pierwsze to nie jest hymn Euro 2012, nakrzekac krytykować tez trzeba umieć i wiedzieć co. Niestety Polacy to naród hejterów, siedzą nic nie robią i tylko szukają powodu do narzekań, bo "zupa byłą za słona". Ta piosenka to przyśpiewka polskiej reprezentacji. Jest prosta/prostacka wpada w ucho, takie disco polo pełną głębą. I o to w niej chodzi, by każdy mógł sobie nucić. Popatrzcie co było do wyboru, oprócz tego. Rap, znowu Maryla i Feel. Ogólnie what the fuck. Wybór też jest tu słowem kluczowym. Piosenkę wybrali ludzie w głosowaniu sms, co pokazuje jak polacy podchodzą do wyborów i ich konsekwencji. Pewnie było tak, "głosuje dla jaj na to wiejskie dicho"-pomyślało 100 tysięcy osób, a teraz jest ogólno narodowy płacz. Wyprzedzając, teksty w stylu ja nie głosowałem, odpowiem witam w dorosłym życiu, nie podejmowanie wyboru to też wybór. Inna sprawa jest jeszcze ciekawa, mianowicie narzekacie na amerykanizacje naszej kultury.Mam polskie babuszki, w ludowych polskich klimatach i też Wam żle bo chcielibyście Shakire. What the fuck. Takie moje przemyślenia, jak na to wszystko patrze.
Seybr
Użytkownik
#270 - Wysłana: 5 Maj 2012 09:55:58
Odpowiedz 
Picard:
A mnie zarzucają, że pomawiam syna Roddenberrego.

Wiesz dla mnie Lato to taki obraz piłki kopanej z czasów PRL. Układy, kłamstwa i co najgorsze w tym sporcie to przekręty. Facet dostaje ogromne $$$, jest lepiej w tej piłce. Są inne sporty, mniej niby chlubne a więcej się w nich robi dla ludzi niż w piłce. Facet nie ma pomysłu na nic, łącznie z pseudo kibicami.

mozg_kl2:
Piosenkę wybrali ludzie w głosowaniu sms, co pokazuje jak polacy podchodzą do wyborów i ich konsekwencji. Pewnie było tak, "głosuje dla jaj na to wiejskie dicho"-pomyślało 100 tysięcy osób, a teraz jest ogólno narodowy płacz.

Ty wierzysz w te sms`y, kto komu udowodni, że dany kawałek wygrał. Już kilkakrotnie mówiono o tym, że konkursy sms to wałki. Tak było z programami na żywo typu Bar.
Zresztą nasz naród robi się durny i był, po wojnie szczególnie. Jak nie Kazik od łopaty to Franek pegerus a teraz mamy Pawełka gimbusa (imiona z przypadku).
Wk.... mnie gimbusy z mojej wsi, chcieli by grać w siatkę ale najlepiej jak by im się zawiesiło siatkę i skosiło trawę, wysypało linię w tedy może by przyszli. Jeszcze papieroski i piwko dać.
Gdy ja z kumplami chciałem grać to sam z nimi kosiłem, robiliśmy sobie linię. Co drugi ma kosiarkę w domu ale lenie tyłka nie ruszą. Taki żal mój do ludzkiej głupoty i lenistwa na dziś. Rodzić pegerus, to i syn bierze pegeruskie cechy. Czuję że mody dadzą mi ostrzeżenie.

mozg_kl2:
Inna sprawa jest jeszcze ciekawa, mianowicie narzekacie na amerykanizacje naszej kultury.Mam polskie babuszki, w ludowych polskich klimatach i też Wam żle bo chcielibyście Shakire.

Wolał bym polskie laski :P. Słuchaj jako naród potrafimy tworzyć piękne teksty i muzykę. Można wykonać coś na prawdę pięknego. Nie chciał bym Sikiery, bo jest tekst Waka Waka to durne dno w lepszym wydaniu.
 Strona:  ««  1  2  ...  7  8  9  10  11  ...  21  22  »» 
USS Phoenix forum / Różności / SPORT

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!