USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / SPORT
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  18  19  20  21  22  »» 
Autor Wiadomość
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#91 - Wysłana: 26 Lut 2009 22:38:50 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
No i po wszystkim 2-1 dla Udine. Włosi w pierwszej odsłonie dali pyrom sobie pograć a poźniej zagrali po swojemu. Smuda dokonał dwóch cudownych zmian Wilk i Kikut wprowadzili powiew świeżości, w szczególności w naszej bramce...
RaulC
Użytkownik
#92 - Wysłana: 26 Lut 2009 23:19:35
biter
zwłaszcza że niektóre programy TVN czy ewentualnie Polsatu są bardziej misyjne niż TVP.
Dokładnie. Jedynym faktycznie misyjnym programem jest blok reklamowy . A na powaznie na TVP oglądam tylko dwie rzeczy: Boso przez świat i nastepujący po nim porgram popularno-naukowy. Zresztą niedawno emitowany miniserial o manipulowaniu pogodą był naprawdę świetny. No, jeszcze mógłbym sie zgodzić na teatr. Ale to jedynie 3 pozycje liczące łącznie około 3 godzin z przynajmniej 112 w ciągu całego tygodnia. I za co oni bira po 150 tys pensji płaconej z abonamentu? I po co w takim razie płacić abonament, będący typowym podatkiem?
Doctor_Who
Użytkownik
#93 - Wysłana: 26 Lut 2009 23:32:41 - Edytowany przez: Doctor_Who
RaulC

Boso przez świat

Miałem coś napisać o tym panu, ale stwierdziłem, że nie pasuje to do sportu, więc przeniosłem post tutaj.
biter
Użytkownik
#94 - Wysłana: 26 Lut 2009 23:36:16
Doctor_Who
RaulC

Właśnie przypomnieliście mi, tylko zdjęcia plakatu nie zrobiłem. Pan WC dostanie któregoś tam marca Honoris Causa Uczelnianego Samorządu Studenckiego KUL. i będzie miał 3 prelekcje 15 zł każda jak prof. Bartoszewski był czy prof Pipes - niech go wszyscy bolszewicy. To było za darmo a ludzie na kolanach sobie siedzieli bo aula pękała a ten każe sobie płacić.
Bashir
Moderator
#95 - Wysłana: 26 Lut 2009 23:46:12
FederacyjneMSZ

Przebij się przez swoją niechęć do Lecha i wysil się na odrobinę obiektywizmu ...
The_D
Użytkownik
#96 - Wysłana: 27 Lut 2009 03:37:41
Bashir

IMHO przebieg meczu opisany przez Federacyjnego jest całkiem obiektywny. Powiedział bym nawet, że przy grze jaką prezentował Lecha w drugiej połowie to dobrze, że tylko 2 bramki stracili. Za to nie czepiałbym się decyzji trenera - drużyna sobie nie radziła, więc zaryzykował zmiany, tylko nie miał zbytnio z kogo wybierać.
Bashir
Moderator
#97 - Wysłana: 27 Lut 2009 10:33:00
The_D

Taa zwłaszcza że pierwsza bramka zdobyta była ręką ... ale to już mniejsza o to. FederacyjneMSZ stara się podkreślić jaki to Lech jest słaby (to chyba przez to że Śląsk ma zgodę z Wisłą, a Lech z Cracovią, a wiadomo jak się lubią krakowskie drużyny). Mimo, że nie dali rady Włochom, to wstydu w europie nie przynieśli: w każdym meczu walczyli, strzelili bramkę i nie przegrali więcej niż jedną bramką. Ja tam się cieszę z emocji jakich Lech dostarczył w swoich występach pucharowych ... a niektórzy to by byli niezadowoleni nawet gdyby polska drużyna puchar zdobyła ...
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#98 - Wysłana: 27 Lut 2009 17:10:40
Bashir

FederacyjneMSZ stara się podkreślić jaki to Lech jest słaby (to chyba przez to że Śląsk ma zgodę z Wisłą, a Lech z Cracovią, a wiadomo jak się lubią krakowskie drużyny).

To samo bym napisał gdyby Wisła, Śląsk, Lechia i Motor grał jak lech wczoraj. Lech wszystkie siły stracił w pierwszej połowie, brak skrzydeł tylko wzmocnienie środka pola. To przynosiło efekty. Lech mógł pierwszą odsłonę wygrać wyżej i spokojnie grać w drugiej połowie. Od 45 do 53 minuty Lech bronił wyniku co było zabójcze. Jeszcze wprowadzenie skrzydeł ( Wilk i Kikut) nic nie dało a wręcz przeciwnie.

Mimo, że nie dali rady Włochom, to wstydu w europie nie przynieśli:

To Włosi w pierwszej połowie nie dawali rady Lechowi i tego nasi nie wykorzystali, o to mam główne pretensje. przez głupie błędy stracili szanse na historyczny awans i dalszą grę w Puefa.

w każdym meczu walczyli,

łaski nie robią , to są zawodowcy biorący za grę pieniądze.

strzelili bramkę i nie przegrali więcej niż jedną bramką

ale awansowało średnie Udinee i to się liczy w fazie Pucharowej

Ja tam się cieszę z emocji jakich Lech dostarczył w swoich występach pucharowych

szczególnie mecz z Austrią Wiedeń w Poznaniu i bramka Murawskiego. I to spotkanie będzie rozpamiętywane

a niektórzy to by byli niezadowoleni nawet gdyby polska drużyna puchar zdobyła

a któraś z naszych drużyn w ogóle coś zdobyła??...
Bashir
Moderator
#99 - Wysłana: 28 Lut 2009 01:49:33
szczególnie mecz z Austrią Wiedeń w Poznaniu i bramka Murawskiego. I to spotkanie będzie rozpamiętywane

Prawda, byłem na tym meczu. Raz w życiu coś takiego się chyba tylko zdarza.
The_D
Użytkownik
#100 - Wysłana: 28 Lut 2009 16:08:59
Taa zwłaszcza że pierwsza bramka zdobyta była ręką ...

Ale potem Włosi mieli jeszcze sporo szans, jak choćby w akcji gdy cudem uratowała nas poprzeczka

to chyba przez to że Śląsk ma zgodę z Wisłą, a Lech z Cracovią, a wiadomo jak się lubią krakowskie drużyny

Zawsze dziwiły mnie i śmieszyły takie polityczne układy między kibicami. Podobnie jak stwierdzenia "Nie będę jadł bakomy, bo bakoma sponsoruje Widzew" - to słyszałem na własne uszy, choć daawno temu.
RaulC
Użytkownik
#101 - Wysłana: 28 Lut 2009 16:57:33
Polacy są na 3 miejscu po I serii skoków na MŚ w Libercu w konkursie drużynowym na skoczni K120.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#102 - Wysłana: 28 Lut 2009 17:01:54 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
The_D

Zawsze dziwiły mnie i śmieszyły takie polityczne układy między kibicami

tak jest w całej Europie, pewne zawiłości historyczne, polityczne, społeczne mają wpływ na ten stan rzeczy

Real - Barcelona ( wyjaśniać nie trzeba)

Katolicki Celtic vs. Protestanccy Rangers

Podobnie jak stwierdzenia "Nie będę jadł bakomy, bo bakoma sponsoruje Widzew" - to słyszałem na własne uszy, choć daawno temu.

cóż idąc tym tropem to musiałbym m.in

- zmienić dostawce internetowego gdyż Dialog=KGHM- Zagłębie Lubin

- Wymienić kuchenkę Amiki

i tak dalej i tak dalej....

RaulC

Polacy są na 3 miejscu po I serii skoków na MŚ w Libercu w konkursie drużynowym na skoczni K120.

to teraz mogą nam skoczyć.....

Wieści świeże:

http://sport.onet.pl/0,1271855,1925500,wiadomosc.h tml
RaulC
Użytkownik
#103 - Wysłana: 28 Lut 2009 17:48:48
W końcowej klasyfikacji Polska zajęła 4 miejsce za Austrią, Norwegią i Japonią. Przed ostatnią kolejką Stoch, Rutkowski, Hula i Małysz zajmowali dopiero 6 miejsce. Stanowczo zepsute skoki Koudelki i Oli przesunęły naszych na miejsce tuż za podium. Najlepszy okazał się w naszej drużynie o dziwo Stefan Hula, natomiast stanowczo zawiódł, nie pierwszy raz w tym sezonie Adam Małysz, który okazał sie najsłabszy z zespołu. jednak mimo wszystko miejsce jest najlepsze w sezonie a chłopcy, zwłaszcza Rutkowski i hula mile zaskoczyli fanów skoków.
Szkoda tylko, że Adam zawiódł bo brakło nam zaledwie 9 punktów do Japończyków czyli do medalu.
The_D
Użytkownik
#104 - Wysłana: 28 Lut 2009 18:43:53
tak jest w całej Europie, pewne zawiłości historyczne, polityczne, społeczne mają wpływ na ten stan rzeczy

Real - Barcelona ( wyjaśniać nie trzeba)

Katolicki Celtic vs. Protestanccy Rangers

Sąk w tym, że potrafię zrozumieć, że kibice nawzajem się nie lubią. W końcu drużyny konkurują ze sobą i konflikty są zrozumiałem. Dziwią mnie za to sojusze i układy łączące czasem zespoły z przeciwnych krańców kraju.
biter
Użytkownik
#105 - Wysłana: 22 Mar 2009 18:35:55
BRAWO JUSTYNA KOWALCZYK!! KRYSZTAŁOWA KULA!!

ŻYCZYMY WIĘCEJ SUKCESÓW!!
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#106 - Wysłana: 27 Mar 2009 19:09:28 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA

IRLANDIA PÓŁNOCNA - POLSKA

SOBOTA GODZ. 18.10 TVP 1
tuvix
Użytkownik
#107 - Wysłana: 27 Mar 2009 23:49:57
Mam nadzieję na zwycięstwo. 2:0 byłoby w sam raz
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#108 - Wysłana: 28 Mar 2009 16:28:50
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#109 - Wysłana: 28 Mar 2009 20:20:49
strzeliliśmy 3 bramki i przegraliśmy......

Nic się nie stało, Polacy ! nic się nie stało!....
Bashir
Moderator
#110 - Wysłana: 28 Mar 2009 20:39:08
Nic się nie stało, Polacy ! nic się nie stało!....

Bzdura. Stało się. Boruc po raz kolejny pokazał swoją "klasę". Nie wiadomo co na boisku w dalszym ciągu robi M. Lewandowski i Dudka (nigdy nie wiedziałem)... Błaszczykowski prosi trenera klubowego żeby go nie wpuszczać bo się chłopak boi jeszcze (kontuzje fizyczną wyleczył, ale psychiczna w nim siedzi), a Leo go nie wiadomo po co wpuszcza. Nie wiadomo też po co wszedł Wawrzyniak... Od pierwszych minut powinien zagrać Wojtkowiak i Bosacki ;/ A Ty mówisz że nic się nie stało ? Zero walki, zero ambicji, blamaż, porażka, dno totalne. Myślałem że już niżej nie mogą upaść, aż wtedy przyszedł Borcu i rzucił mi łopatę... Tragedia. Najwyższy czas na zmiany.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#111 - Wysłana: 28 Mar 2009 20:56:09
Bashir

ragedia. Najwyższy czas na zmiany.

zostało jeszcze pięć ważnych meczy. A teraz trzymać kciuki żeby w meczu Czechy- Słowenia padł remis... Jesień tego roku zapowiada się całkiem emocjonująca...
Christof
Użytkownik
#112 - Wysłana: 28 Mar 2009 21:04:39 - Edytowany przez: Christof
Wstyd i kompromitacja, co tu dużo mówić. Liczyłem, że po przerwie zagrają na jakimś normalnym poziomie. Przeliczyłem się. Jak sami sobie strzelamy bramki, to niema co myśleć o zdobywaniu punktów. Nie czarujmy się - przegraliśmy nie dlatego, że Irlandczycy zagrali jakiś wielki mecz; przegraliśmy na własne życzenie.
biter
Użytkownik
#113 - Wysłana: 28 Mar 2009 22:24:41
Oj bracia i siostry tak się emocjonować 22 spoconymi chłopami uganiającymi się za balonem i jeszcze jeden który im pogwizduje. To piłka w skrócie.

A jutro o 8 prawdziwe emocje F1 startuje. Ryk silników, dym spalin ,zapach palonej gumy unoszący się z nad toru i 20 anorektycznych kurdupli w paskudnych (w tym roku) samochodach. czego chcieć więcej.

Zestaw wymagany: wygodny fotel, pilot, Coca-Cola i Telewizor z zestawem Souround,
Bashir
Moderator
#114 - Wysłana: 28 Mar 2009 22:29:31
F1 ? To nie ten temat na forum. Bo co to za sport w którym powodzenie przede wszystkim zależy od mechaniki a nie człowieka? Nie mówiąc o tym że przez 5 lat cały czas jedna osoba wygrywała wszystko co tylko można.
biter
Użytkownik
#115 - Wysłana: 28 Mar 2009 22:34:17
Bashir

od mechaniki zależy jedynie połowa sukcesu co zresztą pokazał Alonso w ubiegłym sezonie to raz a dwa, właśnie nam się stawka wywróciła do góry nogami i będzie najciekawszy sezon jaki pamiętam. miodzio. A jest to sport, motorowy.
Bashir
Moderator
#116 - Wysłana: 28 Mar 2009 22:36:25
Pewno, trochę się nabijam. Po prostu osobiście nie widzę w tym sporcie nic ciekawego.
The_D
Użytkownik
#117 - Wysłana: 29 Mar 2009 13:28:33
No i Roberta dopadł pech. Ale wyścig pokazał jedno - ten sezon zapowiada się ciekawie.
Seybr
Użytkownik
#118 - Wysłana: 29 Mar 2009 16:33:05
The_D

Zapowiada się wspaniale. Robert miał pecha, ja co każdy wyścig czaruje jak czarownik ;]. Rzucam klątwy, pechy i udaje mi się. Gadałem tak: Niech Massie odpadną dwa koła, niech nie dokończy rajdu. Udało się, ale coś mnie duchy do końca nie wysłuchały i Kubicy odpadły heheh ;].
Najbardziej nie trawię jednego kierowcę Hamiltona. Oj napisał bym parę nie trekowych słów na tego rodowitego brytyjczyka. Typowy chamski kierowca.

Vettel który uderzył Kubicę został dotkliwie ukarany. Kubica powiedział iż zdarza się.

Brawo dla Brawn GP - czarny koń ;].
biter
Użytkownik
#119 - Wysłana: 29 Mar 2009 21:20:21
The_D

To przez Borowczyka, już mu puchar wręczał i niemal Mazurka zaczynał grać. Nie no nabijam się, zwykły pech. Pojechał ostro a Sebastianowi trochę bolid uciekł, nie ma co snuć teori spiskowych. To był 3 start Roberta w tym GP i trzeci raz nie dojechał.

Miejmy nadzieję ze to złe dobrego początki. Pokazał że BMka jest szybka i będzie się liczyć nawet przeciw dyfuzorom.

Seybr

Najbardziej nie trawię jednego kierowcę Hamiltona. Oj napisał bym parę nie trekowych słów na tego rodowitego brytyjczyka. Typowy chamski kierowca.

Jest klasą sam dla siebie w zarozumialstwie i Chamstwie. Najlepszy był komentarz, gdy oglądałem w necie treningi piątkowe pokazali Tatę Hamiltona i ktoś na Chacie live napisał. "Tata siedzi w boksie więc sezon rozpoczęty".

Vettel który uderzył Kubicę został dotkliwie ukarany. Kubica powiedział iż zdarza się.

Sebastian nie zrobił tego celowo (o celowe uderzanie podejrzewał bym tylko Hamiltona i Nakajmie temu "terroryście" to chyba płacą za rozbijanie cudzych bolidów), Zwyczajnie podbiło mu bolid, widać było wyraźnie że poszedł ślizgiem w Roberta. Zresztą nasz chłopak też mało miejsca mu zostawił. Spodziewałem się po prawdzie że Robert dojedzie z tym połamanym skrzydłem tak jak wcześniej Baricello ale widać coś się po drodze jeszcze urwało. szkoda.

The_D
Seybr

Sezon będzie niesamowity i zaczynam wierzyć w słowa Massy, jeśli Brown utrzyma taki poziom to w połowie sezonu będziemy mieli mistrza ale widać ze Redbul i BMW moga im namieszać. Ciekawe czy Nick miał problemy z bolidem czy ma jakąś blokadę psychiczną jak Ralf kiedyś.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#120 - Wysłana: 29 Mar 2009 23:06:23
biter

Oj bracia i siostry tak się emocjonować 22 spoconymi chłopami uganiającymi się za balonem i jeszcze jeden który im pogwizduje. To piłka w skrócie.

Lepiej bym tego nie podsumował...

A jutro o 8 prawdziwe emocje F1 startuje.

Emocjonować się jednym chłopem, który się nieźle poci. Resztą, która też się poci i jedzie za nim/ przed nim. Do nich wszystkich dołącza reszta, która zapewne w zdenerwowaniu również się poci...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  18  19  20  21  22  »» 
USS Phoenix forum / Różności / SPORT

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!