USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / SPORT
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  18  19  20  21  22  »» 
Autor Wiadomość
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1 - Wysłana: 1 Lut 2009 16:34:56
Odpowiedz 
Jak wiadomo sport to jedna z nierozłącznych dziedzin naszego trekowego życia. W tym temacie możemy się podzielić wrażeniami oraz przemyśleniami dotyczącymi tego aspektu naszej egzystencji.

Polacy mają brąz w Piłce Ręcznej, drugi medal z rzędu!!!!!!!!!!!!!!!!!
biter
Użytkownik
#2 - Wysłana: 1 Lut 2009 16:37:04
Odpowiedz 

Ale słabszy niż poprzedni. A Topic popieram przyda się gdy będziesz robił kolejną relację Live dla Forumowiczów. mogę się spodziewać meczu Barcy dzisiaj?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#3 - Wysłana: 1 Lut 2009 16:43:41 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
biter

dwa lata temu z grupy wychodziły 4 ekipy, w tym tylko 2. Pamietaj ze do drugiej rundy przystepowaliśmy z zeroma punktami i wyszliśmy z grupy.Obroniliśmy medal, tak ich mało mamy w sportach drużynowych, nauczmy się je cenić. Jesteśmy trzecia ekipą na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mogę się spodziewać meczu Barcy dzisiaj?

a są w naszym gronie sympatycy najlepszego klubu na świecie F.C. Barcelona??

przyda się gdy będziesz robił kolejną relację Live dla Forumowiczów.

będę Szpakowskim klawiatury.....
Madame Picard
Moderator
#4 - Wysłana: 1 Lut 2009 18:26:03
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

a są w naszym gronie sympatycy najlepszego klubu na świecie F.C. Barcelona??
.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#5 - Wysłana: 1 Lut 2009 18:31:04 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Madame Picard

specjalnie dla ciebie

1-1 67 minuta następny gol Barcelony będzie 5000 golem w La Liga

gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllll mesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 1-2 5000 bramka Barcy w la liga Messi to młody Bóg
RaulC
Użytkownik
#6 - Wysłana: 1 Lut 2009 22:52:35
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
1-2
Co było do przewidzenia.

Szkoda, że nie ze szlachetniejszego kruszcu, ale to też było do przewidzenia, że przerżną z Chorwatami. Wolę siatkę. jest mniej przewidywalna.
Niestety w sportach zespołowych, własciwie w żadnych od baaaardzo dawna nie brylujemy. co bardzo dobrze było widać w Pekinie. Te medale cośmy zdobyli to były fuksy straszne może poza Blanikiem. Pływanie się skończyło 4 lata temu, rzut młotem też, o bieganiu nie wspomnę, bo to się na Szewińskiej i Woroninie skończyło, Małysz w tym roku cienki jak tasiemiec. Jedyne pocieszenie to Sikora i Kowalczyk. Szczypiornisci to też fuks, bo nikt wogóle na medal nie stawiał. No ale jak się nie ma co się lubi ...
biter
Użytkownik
#7 - Wysłana: 1 Lut 2009 22:58:58
Odpowiedz 
Ale FederacyjneMSZ nie powiedział (a prosiłem), w czasie meczu miały miesce dwa ważne wydarzenia.

1. Jeden z piłkarzy doznał złamania nogi, dokonanego przez drugiego piłkarza.

2. Niejaki Eto w zastępstwie ochroniarza powstrzymał kibica który wdarł się na murawę.

3. Barca kończyła grę w dziewięciu.

Oj wyszło trzy ale co tam
Alucard87
Użytkownik
#8 - Wysłana: 1 Lut 2009 23:22:00
Odpowiedz 
RaulC
Wolę siatkę. jest mniej przewidywalna.

Pomijając fakt, że Brazylia robi jak chce każdego. Rosja to samo.

Siatkówka męska ma wzloty i upadki, ale jakiś tam przyzwoity poziom trzymają.

Dziewuszki (gdyby kobiety nie uprawiały zawodowo sportów, w ogóle bym się nie interesował sportem ) mają zniżkę formy, bo nie ma morale, nie ma chemii.
RaulC
Użytkownik
#9 - Wysłana: 1 Lut 2009 23:30:14
Odpowiedz 
Alucard87
Brazylię też idzie ograć jeśli nie ma Giby w składzie. Rosję tym bardziej co pokazaliśmy na MŚ.
Co do dziewuszek, to nawet mi się zdarza na meczyk Aluprofu iść jak u siebie grają.
Ale ogólnie przyznasz mi chyba rację, że sport u nas bardziej leży niż nawet na kolanach jest. Kiedyś to nawet w nozną nieźle grali, ale ostatnia drużyna, która jakieś sukcesy miała to 92 rok na olimpiadzie, a przedtem 10 lat wcześniej w Barcelonie na MŚ. Może za kolejne 10 lat się znów jakiejś drużyny doczekamy. Dlatego chwalmy siatkarzy i szczypiornistów bo nic innego nie mamy.
Karo
Użytkownik
#10 - Wysłana: 2 Lut 2009 16:39:00
Odpowiedz 
Ja przepraszam bardzo ale proszę o zaprzestanie siania defetyzmu i narzekania, że brązowy słabszy niż srebrny i inne takie . Należy się cieszyć z tego co się ma ( już widzę te komentarze gdyby zdobyli złoto: ale że fuksem i w marnym stylu, i że na pewno nie obronią ) dwa medale pod rząd na MŚ to nie jest fuks W siatkę to bez przesady z tą Brazylią owszem byli ostatnio najlepsi ale zdarzało im się dostać , a u kobietek to już w ogóle był moment że wszyscy myśleli że tylko Chinki a tu proszę olimpiada i co i nawet w finale nie zgrały . Ręczną się nie interesowałam ale bardzo się cieszę, dlatego że jej nigdzie nie pokazywano tak jak swego czasu zupełnie nie interesował mnie curling
biter
Użytkownik
#11 - Wysłana: 2 Lut 2009 18:40:43
Odpowiedz 
Z innej baczki, w dniu dzisiejszym doszło do zatrzymania (w związku z aferą korupcyjną) znanego piłkarza Lecha Poznań, Piotra R(ejssa)[może mnie nie wsadzą za ujawnianie danych osobowych oskarżonego.]. Piotr R. niewątpliwie chciał sobie dorobić do emerytury, wszak miał już 37 lat.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#12 - Wysłana: 3 Lut 2009 12:08:10
Odpowiedz 
znanego piłkarza Lecha Poznań

nie ma Lecha Poznań jest Amica Poznań, nie ma Poloni Warszawa jest Groclin Warszawa, "Lech" Poznań nie oberwie bo jest Amiką, m.in
biter
Użytkownik
#13 - Wysłana: 3 Lut 2009 12:11:28
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Dziś wsadzili drugiego z Amiki Poznań impreza się rozkręca.

BTW: Miło cię widzieć.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#14 - Wysłana: 3 Lut 2009 12:14:06
Odpowiedz 
biter

Ledwie wyjechałem z Wrocławia a już goście z Poznania przyjeżdzają

BTW: Miło cię widzieć.

Ciebie też, przez tydzień z Dąbrowy Górniczej
biter
Użytkownik
#15 - Wysłana: 3 Lut 2009 12:21:46
Odpowiedz 
Ledwie wyjechałem z Wrocławia a już goście z Poznania przyjeżdzają

Specjalnie czekali na twój wyjazd;]

przez tydzień z Dąbrowy Górniczej

To zabrzmiało jak komentarz telewizyjny "z Moskwy mówił dla państwa Jacek Moskwa"

"z Dąbrowy Górniczej specjalnie dla Startrek.pl FederacyjneMSZ"

Czekam na kolejne relacje
Alucard87
Użytkownik
#16 - Wysłana: 3 Lut 2009 15:46:21
Odpowiedz 
Fedek, jesteś w DG i nic nie mówisz? dyć to rzut beretem ode mnie
Bashir
Moderator
#17 - Wysłana: 3 Lut 2009 16:34:37
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ
biter
Amika Poznań

Proszę, nie przenoście tutaj ONETowych dyskusji, więc bez flameów proszę. :|
biter
Użytkownik
#18 - Wysłana: 3 Lut 2009 16:41:07
Odpowiedz 
Bashir

Przepraszam w imieniu nas obu ale jesteśmy fanami zaprzyjaźnionych WKS Śląsk Wrocław/LKP Motor Lublin. Musimy się więc wspierać.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#19 - Wysłana: 3 Lut 2009 21:37:03 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Bashir

Proszę, nie przenoście tutaj ONETowych dyskusji, więc bez flameów proszę. :|

W Krajowym Rejestrze Sądowym Lech jest Amicą.

To, że był zadeklarowanym drzymałowcem jeszcze mnie do niego nie zraziło. Ludzie robią większe błędy w życiu. Ale już wtedy po raz pierwszy przyłapałem go na kłamstwie. Otóż publicznie stwierdził, że drużyna grająca jako „Lech Poznań” gra na papierach Lecha. Nawet podpierał się numerem KRS-u.
Sprawdzałem długo. Dzwoniłem do Wydziału Gier PZPN-u, odsyłano mnie do działu prawnego i Ekstraklasy SA. Ale wreszcie wyniuchałem. Papiery na których występuje zespół nazywający się „Ech” to są dokumenty Amiki, która zmieniła nazwę na „Lech”. Tak wynika z KRS-u.

biter

Przepraszam w imieniu nas obu

Ja za nic nie przepraszam. Takie są fakty, które wynikają z dokumentów, jak prawda komuś nie pasuje to nie jest moja wina.
tuvix
Użytkownik
#20 - Wysłana: 3 Lut 2009 22:19:45
Odpowiedz 
No widzę, że to trafiony temat. Ja kibicuję dwóm drużynom 1. Śląsk 2. Barca!!
Nie zgadzam się, że siatka jest mniej przewidywalna. Jest naprawdę nudna. Niech ktoś mi powie ile akcji pamięta po meczu siatkówki?? Bo po piłce nożnej lub ręcznej kilka bramek się raczej pamięta.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#21 - Wysłana: 3 Lut 2009 22:48:38
Odpowiedz 
tuvix

1. Śląsk 2. Barca!!

Jak miło spotkać tubylca,szczególnie jak się jest poza Wrocławiem
Bashir
Moderator
#22 - Wysłana: 4 Lut 2009 00:10:09
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

No dobra, ale żeby nie było, że ostrzegałem. Chcesz flamey, okey. Myślisz że ktokolwiek się w Poznaniu przejmuje takim bezsensownym ujadaniem? Albo tym co jest napisane w jakimś KRSie ? Albo że w ogóle, ktoś 'stojący z boku' się tym przejmuje? Najważniejsze jest, że zachowana tradycja. Bo przecież każdy klub istniejący dłużej niż 10 lat miał różne perypetie z różnymi formami prawnymi, fuzjami, sponsorami ect.

I co Cię tak naprawdę boli? Że Lech jest liderem ? Że ma powodzenie w Pucharach Europejskich? Że w końcu w polskiej lidze powstaje jakiś silny zespół który nie zamierza wypromować piłkarzy po to żeby ich sprzedać tylko żeby tworzyć drużynę? A jeszcze jakbyś się wczytał dokładnie to zarzuty nie dotyczą klubu tylko piłkarzy. Ale jak można wrzucić Lechowi to czemu nie ? A że fakty się nie zgadzają? Tym gorzej dla faktów, nie ?
biter
Użytkownik
#23 - Wysłana: 4 Lut 2009 00:25:35
Odpowiedz 
Bo przecież każdy klub istniejący dłużej niż 10 lat miał różne perypetie z różnymi formami prawnymi, fuzjami, sponsorami ect.
Oj Motor istnieje od 1950 i nie wiem czy był sezon żeby nie miał problemów. W ciągu ostatniej dekady idzie o sponsorów a wszystko dzięki kochanemu Deawoo któro zainwestowało w Legię:/

A że fakty się nie zgadzają? Tym gorzej dla faktów, nie ?

Ale dlaczego tak ostro.

Czy nie możemy jak na cywilizowanym świecie kibicować tylko musimy od razu się na siebie rzucać. Panowie.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#24 - Wysłana: 4 Lut 2009 10:00:51
Odpowiedz 
Bashir

I co Cię tak naprawdę boli?

boli to mnie głowa, wujostwo mnie wczoraj ciepło przywitało......

no to czas na odpowiedz:

I co Cię tak naprawdę boli? Że Lech jest liderem ?

Nareszcie coś się dzieje, dosyć panowania Legii i Wisły, maja duzy stadion i najlepszych kibiców, w maire unormowaną politykę transferową.

Że ma powodzenie w Pucharach Europejskich?

nareszcie jest komu pokibicować na wiosne w Uefa Cup, byle kryzys Udine trwał dłużej, ale i tak wszystko lezy w nogach grajków i gardłach 3.000 kibiców Lecha jak bedą grali we Włoszech

nie dotyczą klubu tylko piłkarzy

aha czyli piłkarze to nie klub, ciekawe zdobywali punkty, bramki na siebie a nie na klub...

Bo przecież każdy klub istniejący dłużej niż 10 lat miał różne perypetie z różnymi formami prawnymi, fuzjami, sponsorami ect.

to niech odpowiadają jak reszta klubów. Pamiętaj, że Lech przejął cały bałagan po Amice.

biter

Czy nie możemy jak na cywilizowanym świecie kibicować tylko musimy od razu się na siebie rzucać. Panowie.

rozmawiamy, tylko Piłka nożna potrafi elektryzować więc jest normalnie
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 4 Lut 2009 10:07:33 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
A tu - kolejny piłkarz oskarżony o sprzedawanie meczów. Magic.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#26 - Wysłana: 4 Lut 2009 10:11:26
Odpowiedz 
Jeszcze przed końcem tego sezonu, klubowi który ustawiał mecze, można wymierzyć nawet karę degradacji. Wszystko pod warunkiem, że była to tzw. korupcja ciągła, co w przypadku "Kolejorza" raczej nie byłoby trudne do udowodnienia, gdyż w ustawianie meczów zaangażowała się znaczna część drużyny.

z jednej strony niech to zwalczą,, tylko z drugie strony dlaczego teraz a nie po sezonie eh
Bashir
Moderator
#27 - Wysłana: 4 Lut 2009 16:17:34
Odpowiedz 
biter
Czy nie możemy jak na cywilizowanym świecie kibicować tylko musimy od razu się na siebie rzucać.

Jestem za. Dlatego prosiłem żeby FederacyjneMSZ nie pisał o "Amice Poznań", bo po co wrzucać nie swojej drużynie skoro można chwalić swoją. Jeżeli jest czym, oczywiście.

FederacyjneMSZ
aha czyli piłkarze to nie klub, ciekawe zdobywali punkty, bramki na siebie a nie na klub...

Rotfl, prosiłem przeczytaj uważnie: piłkarze zostali oskarżeni o sprzedanie meczu, czyli działali na szkodę ówczesnego Lecha. Teraz widzisz różnice ?

to niech odpowiadają jak reszta klubów. Pamiętaj, że Lech przejął cały bałagan po Amice.

Obecny Lech jest następcą prawnym Amici, trudno się dziwić zważywszy jaka była sytuacja finansowa klubu.

W pucharach zawsze kibicuje wszystkim polskim drużynom, nawet Legii i wydaje mi się że każdy normalny kibic powinien robić tak samo, a z Twoich wypowiedzi wynika, że chyba też tak robisz, więc jest okey. Tylko po co wrzucać, że to nie Lech tylko Amica to nie rozumiem.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#28 - Wysłana: 4 Lut 2009 21:23:53
Odpowiedz 
Bashir

bo po co wrzucać nie swojej drużynie

Nie wrzucam, przecież tylko powiedziałem rzecz oczywistą

piłkarze zostali oskarżeni o sprzedanie meczu, czyli działali na szkodę ówczesnego Lecha. Teraz widzisz różnice ?

Niejaki polski Mourihnio ( Czesiu Michbieiwcz) już się wystraszył i juz poszedł sam do prokuratury ( był trenerem Kolejorza w sezonie 2003/04). Prezesi też o tym widzieli i dlatego m.in doszło do fuzji.
Sandra0
Użytkownik
#29 - Wysłana: 4 Lut 2009 22:42:02
Odpowiedz 
Ciekawe czy korupcja w Piłce Nożnej w tym Kraju się kiedyś skończy...
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#30 - Wysłana: 4 Lut 2009 22:43:16
Odpowiedz 
Sandra0

Ciekawe czy korupcja w Piłce Nożnej w tym Kraju się kiedyś skończy...

jeszcze sie nie zaczęła na dobre moja droga. Co godzine sprzedaje się wiele meczy, wiesz poświąteczna promocja...
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  18  19  20  21  22  »» 
USS Phoenix forum / Różności / SPORT

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!