USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Trekowego Nowego Roku.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
Autor Wiadomość
Arek
Użytkownik
#91 - Wysłana: 1 Sty 2009 03:19:35
Odpowiedz 
Delta

2. Czy lepiej zacząć od kupna DS9 czy VOY?

A to już zależy od Ciebie. Ceny są podobne.

Nie o cenę chodzi, bo na allegro są takie same. Mi chodzi który bardziej polecacie.
Delta
Użytkownik
#92 - Wysłana: 1 Sty 2009 03:29:27
Odpowiedz 
Arek
Nie o cenę chodzi, bo na allegro są takie same. Mi chodzi który bardziej polecacie.

A o to chodzi. To trudno doradzić, zależy od gustu. Ja bym zaczął od DS9, niektórzy Forumowicze od Voyagera. A jak zamierzasz kupić oba to różnicy wielkiej nie ma.

Ale chyba się spóźniłeś z zakupami po niższej cenie, bo na Allegro coś ostatnio nie widać azjatyckich wydań (chyba zakazano, bo do tej pory pełno było), tylko europejskie i amerykańskie. A te są minimum dwa razy droższe.
Arek
Użytkownik
#93 - Wysłana: 1 Sty 2009 03:39:51
Odpowiedz 
http://allegro.pl/item519319900_star_trek_tng_sezo ny_1_7_wybor_folia.html

http://allegro.pl/item513804314_star_trek_ds9_sezo ny_1_7_wybor_folia.html

http://allegro.pl/item513803136_star_trek_voyager_ sezony_1_7_wybor_folia.html

Tutaj są w niezłej cenie. Ale widzę że dodali TNG, i teraz to kompletnie nie wiem co wybrać
Szkoda tylko że nie ma polskich napisów, no ale na szczęście umiem angielski więc tragedii nie ma
Delta
Użytkownik
#94 - Wysłana: 1 Sty 2009 03:47:35
Odpowiedz 
Arek
Tutaj są w niezłej cenie.

Policz komplet 7 sezonów po 99 zł. Wyjdzie prawie 7 setek (plus przesyłka). Azjatycka wersja, nie ustępująca niczym tej z UE i USA, kosztowała ok. 350 zł z przesyłką z Szanghaju i zyskiem pośrednika.

Ale te 100 zł za sezon to i tak dużo przyzwoitsza cena niż ta którą wołał kiedyś polski dystrybutor, który kazał sobie płacić 350 zł za sezon TNG, bez polskiego lektora i bez napisów. A później pewnie się dziwił czemu mu sprzedaż nie idzie.
Arek
Użytkownik
#95 - Wysłana: 1 Sty 2009 03:59:39 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
Wiem, wyliczyłem że potrzebowałbym 2100 plus przesyłka za kolekcję, nie licząc ENT i TOS, ale czego nie robi się dla ST. Jak ja zacząłem oglądać, to już nie było wersji chińskich, więc to dla mnie dobra cena. Co do zakupu, będę kupował po trochu. Teraz kupię jeden sezon, w lutym, dwa, a potem to chyba w lipcu dopiero kolejne sezony [chyba dwa]. Generalnie chcę w tym roku zakupić przynajmniej pięć sezonów.

No dobra, dobranoc wszystkim dzisiaj.
Delta
Użytkownik
#96 - Wysłana: 1 Sty 2009 04:18:15 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Arek
Teraz kupię jeden sezon, w lutym, dwa, a potem to chyba w lipcu dopiero kolejne sezony

Jeśli masz kogo naciągnąć na większy wydatek, to kupno kompletu (7sezonów) wyszło by Ci minimum kilkadziesiąt zł taniej. Na 5 serialach, jeden miałbyś za darmo, tylko na zaoszczędzonej przesyłce.

A jeśli zamierzasz kupować filmy, to polecałbym merlin.pl zamiast Allegro. Ceny są takie same, ale w Merlinie jeśli wartość zakupu przekroczy 150 zł, to przesyłkę będziesz miał gratis, a na Allegro za nią policzą.
Eviva
Użytkownik
#97 - Wysłana: 1 Sty 2009 08:38:15
Odpowiedz 
Arek
To się nazywa uczciwość za wszelką cenę. Ja kupiłam swoja kolekcję częściowo od Pinki, a częściowo od CrashReda, czyli popełniłam przestępstwo, ale za to mało zapłaciłam i mam dopasowane napisy .
biter
Użytkownik
#98 - Wysłana: 1 Sty 2009 11:52:44
Odpowiedz 
Arek

Ja ci polecam z całego Serca DS9. Nie ma nic piękniejszego.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#99 - Wysłana: 1 Sty 2009 14:38:05
Odpowiedz 
Arek

Ja, oczywiście, Voyagera.
biter
Użytkownik
#100 - Wysłana: 1 Sty 2009 14:43:14
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak

Ty się nie znasz DS9 jest najlepsze.
Eviva
Użytkownik
#101 - Wysłana: 1 Sty 2009 14:55:04
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak
biter

Obaj się nie znacie, nie ma jak TOS.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#102 - Wysłana: 1 Sty 2009 14:55:52
Odpowiedz 
biter

Ty się nie znasz DS9 jest najlepsze.

Zdajesz sobie sprawę z tego, że obrzucanie mięsem oponentów w dyskusji to moje drugie hobby Jakoś zawsze miałem ciągoty kulinarne :]

Z resztą, ja nie piszę co lepsze. Tylko polecam jedyny słuszny serial.
biter
Użytkownik
#103 - Wysłana: 1 Sty 2009 15:00:44
Odpowiedz 
Tylko polecam jedyny słuszny serial.

Ależ ja tylko poprawiam cię iż błędnie podajesz jedyny słuszny serial. W życiu bym nie polecił chłopkowi Voyagera.

Eviva

Ależ oczywiście mysiu pysiu.
Eviva
Użytkownik
#104 - Wysłana: 1 Sty 2009 15:00:49 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak
Tylko polecam jedyny słuszny serial.

Jesteście w tragicznym błędzie, towarzyszu, bo, jak wspomniałam wyżej, jedynym słusznym serialem jest TOS.

biter

Dzięki, tygrysku .
biter
Użytkownik
#105 - Wysłana: 1 Sty 2009 15:21:54
Odpowiedz 
Eviva

mrau
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#106 - Wysłana: 1 Sty 2009 16:20:07
Odpowiedz 
biter
mrau

To ja idę do kurnika.

Eviva
Jesteście w tragicznym błędzie, towarzyszu, bo, jak wspomniałam wyżej, jedynym słusznym serialem jest TOS.

Tu się zgadzam, ale nie dali mi tak szerokiego wyboru. Z dwojga złego wolę Voyagera.
Eviva
Użytkownik
#107 - Wysłana: 1 Sty 2009 18:30:31
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak

Wiesz, ja nagrywałam całego TOSa. Jeślibyś bardzo chciał, conieco mogę Ci skopiować.
Arek
Użytkownik
#108 - Wysłana: 1 Sty 2009 18:43:51
Odpowiedz 
Eviva
galaktyczny kurczak

TOS mam już od pinkiego, więc oryginały zakupię jako ostatnie. Ale na razie z pasją oglądam kolejne odcinki

Tak myślałem, że część powie DS9, a część VOY. Może mi ktoś streścić klimaty tych seriali? Łatwiej będzie wybrać.
Picard
Użytkownik
#109 - Wysłana: 1 Sty 2009 21:00:02
Odpowiedz 
A ja nim wątek zostanie zamknięty chciał bym zadać Wam jeszcze jedno z serii moich głupich pytań : kto wogóle wymyślił, że nadejście nowego roku jest powodem do świętowania? Obiektywnie bowiem patrząc to od nowego roku zawsze wszytsko drożeje, a my - niezależnie od wieku - jesteśmy ,, o rok" starsi i bliżej nam do grobowej deski. Więc z czego się tu właściwie cieszyć? Ja tylko mam nadzieje, że jednak nie okaże się aż tak naiwny jak pisała Eviva w kontekście moich życzeń , że chociaż cześć z nich się spełni. A tak wogóle to jak Wam się żyje w 2009?
Eviva
Użytkownik
#110 - Wysłana: 1 Sty 2009 21:04:45
Odpowiedz 
Picard
A tak wogóle to jak Wam się żyje w 2009?

Tak samo jak w 2008, tylko, jak słusznie zauważyłeś, jestem o rok starsza i jest mnie siebie szkoda . Ale za to można już oczekiwać wydłużenia dnia i coraz bliżej do wiadomej premiery
Delta
Użytkownik
#111 - Wysłana: 1 Sty 2009 21:29:11
Odpowiedz 
Picard
kto wogóle wymyślił, że nadejście nowego roku jest powodem do świętowania? Obiektywnie bowiem patrząc to od nowego roku zawsze wszytsko drożeje, a my - niezależnie od wieku - jesteśmy ,, o rok" starsi i bliżej nam do grobowej deski.

Nie wiem, ale to samo mi wczoraj przyszło do głowy, gdy płaciłem w sklepie za Colę 10 % drożej. Nie ma czego świętować, dlatego zawsze w Nowy Rok mam kiepski humor -najpierw się zaczynają "wspominki" a potem diabli człowieka biorą, że nie jest tak jak było.

Poza drożyzną, tak samo jak w 2008, który nie był zbyt udany.
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#112 - Wysłana: 2 Sty 2009 00:02:52
Odpowiedz 
Arek
Może mi ktoś streścić klimaty tych seriali?

Voyager: pani kapitan znośna przez pierwsze dwa sezony (jedyne, z resztą, które cenię), później to już mamuśka- Kaśka.

Dalej: gwałt na kolektywie Borga, Voyager wyglądający jak w dniu wyjścia z doku i prawie- naga Siedem.

DS9: Pierwsze dwa sezony- ciapa, podobnie jak Sisko przez wszystkie siedem. Jedyne co można w tym oglądać to Kira. Tylko ona.

Element wspólny: cholernie irytujący pracownicy barów/kantyn. Obu wysłać w głęboką przestrzeń.

Eviva

Wiesz, ja nagrywałam całego TOSa. Jeślibyś bardzo chciał, conieco mogę Ci skopiować.

Zapamiętam. Jedyne co teraz potrzebuję to: "What Are Little Girls Made Of?" Tego nie zobaczyłem na Pulsie.

Picard

Jestem starym zgredem. Kończy mi się zasób "naście" i wchodzę w "dzieścia".
Alucard87
Użytkownik
#113 - Wysłana: 2 Sty 2009 00:57:26
Odpowiedz 
Element wspólny: cholernie irytujący pracownicy barów/kantyn. Obu wysłać w głęboką przestrzeń.

Bluźnisz, synu. Quark rzadzi. Jego pogaduszki z Odo są rewelacyjne.

Arek
jak się nie możesz zdecydować, rzuc monetą. Choć all in all, DS9 na początek wydaje się lepszym wyborem.
Madame Picard
Moderator
#114 - Wysłana: 2 Sty 2009 17:08:28
Odpowiedz 
Arek

VOY był pierwszym Trekiem, jakiego obejrzałam i... no, w efekcie jestem tutaj . Przypuszczam, że gdybym zaczęła od DS9, to by mnie tu nie było. Obejrzałam toto do końca tylko dlatego, że wytrwale czekałam, aż coś zacznie się dziać. Nie zaczęło. To znaczy zaczynało parę razy, ale zawsze wtedy akcję przerywano, żebyśmy mogli przez kilka odcinków oglądać zbolałą minę któregoś z bohaterów. Z drugiej jednak strony wiele osób zachwala ten serial, więc zapewne jest to jak zwykle kwestia gustu...

galaktyczny kurczak
Jestem starym zgredem. Kończy mi się zasób "naście" i wchodzę w "dzieścia".
Bluźnisz, młody człowieku...
Ja w zeszłym roku przeżyłam prawdziwą traumę: zmianę kodu na trzy z przodu .
biter
Użytkownik
#115 - Wysłana: 2 Sty 2009 17:37:33
Odpowiedz 
Quark rzadzi.

Ta uszata karykatura mi się przyśniła aż się obudziłem. Jezzu co mi się przez to forum nie sniło brrr. Nadal polecam DS9.
Domko
Użytkownik
#116 - Wysłana: 2 Sty 2009 19:28:11
Odpowiedz 
Madame Picard
zmianę kodu na trzy z przodu

Za 2 lata czeka to mnie. Jakoś nie przewiduję wielkiej traumy.
Eviva
Użytkownik
#117 - Wysłana: 2 Sty 2009 19:33:49
Odpowiedz 
Kurcze, ale z Was młodziaki. Czuję gorzką zazdrość, gdy to czytam. Do swego wieku nawet się Wam nie przyznam, gdyz nie akceptuję go, podobnie jak innych swoich problemów.
biter
Użytkownik
#118 - Wysłana: 2 Sty 2009 19:47:21
Odpowiedz 
Eviva

więc gdy się do nniego przyznasz to my go zanegujemy i od razu poczujesz się lepiej.
Eviva
Użytkownik
#119 - Wysłana: 2 Sty 2009 19:53:36
Odpowiedz 
biter

Hehe, nice try. Nic z tego
biter
Użytkownik
#120 - Wysłana: 2 Sty 2009 20:00:24
Odpowiedz 
Eviva

Nie zaszkodziło spróbować
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Trekowego Nowego Roku.

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!