USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Trekowego Nowego Roku.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#31 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:41:54
Odpowiedz 
Życzę sobie żeby jacyś obcy przylecieli i coś zrobili dobrego na tej zakichanej planecie, żeby żyło się lepiej.

Np to co ci z "Dnia Niepodległości" Zrobić chcięli
Domko
Użytkownik
#32 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:43:32
Odpowiedz 
Może z "Marsjanie atakują".
biter
Użytkownik
#33 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:46:09
Odpowiedz 
Domko

Może być. Właśnie przezywam szok. Ludzie wy nie chodzicie na Sylwestra czy chodzicie tam gdzie neta mają? Ruch na forum jak w zwykły wieczór.
Eviva
Użytkownik
#34 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:49:22
Odpowiedz 
biter

Co potwierdza, że znajomości przez internet często - aż za często - szukają samotni. Albo dziwacy. Albo i jedno, i drugie (jak na przykład moja osoba).
EnterpriseJ
Użytkownik
#35 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:52:22
Odpowiedz 
biter

Oni chcieli żebyśmy żyli?15 największych miast w jeden dzień-jakoś w to wątpie.
Dragon
Użytkownik
#36 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:57:32
Odpowiedz 
Ludzie wy nie chodzicie na Sylwestra
To gdzie mam iść, nie mam do kogo iść to siedzę w domu.

Eviva
Moja też
Delta
Użytkownik
#37 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:57:52 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Eviva
Ale tego, co każdy życzy sobie samemu, czy tego, co po cichu życzymy sobie nawzajem? Bo to mogą być dwie różne rzeczy.

Eviva, o co Ty nas podejrzewasz...

Domko
Nie ma osoby, której bym, choćby w myślach życzył np. "obyś zdechł", więc zakładam, że taki sam styl życzeń mamy tu na forum.

O to to.
Domko
Użytkownik
#38 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:59:49
Odpowiedz 
Eviva
Hmmm... Zależy co rozumiemy przez samotni. Jeżeli ktoś przebywa w towarzystwie w ciągu tygodnia, chodzi na imprezy, knajpek, pizzerii, a jedynie w Sylwestra nie idzie się bawić i siedzi w domu, to czy taka osoba jest samotna? Nie sądzę. Chyba, że ktoś siedzi przy komputerze praktycznie cały czas - to wtedy tak.

W moim przypadku pomysł zabawy z okazji Sylwestra jest trudny do zrealizowania, bo każdy ma jakieś plany, a poza tym jest wiele okazji do zabaw - niekoniecznie Sylwester. Bawić się można też z okazji braku okazji. Zresztą ja nie pamiętam kiedy byłem na jakimś Sylwestrze. Przyznaję, że dotychczas rzeczywiście z faktu, że zaliczyć mnie można było do ludzi samotnych na zasadzie, że nie utrzymuję raczej z nikim kontaktu, a już zabawy to nienajlepszy pomysł - ale od niedawna to się zmieniło. Trzeba czasem odejść od klawiatury i iść w świat, który wcale nie musi być tak zły, jak się wydaje siedząc przed monitorem - można wtedy poznać naprawdę ciekawych ludzi.

Co do dziwaków to się zgodzę - co do siebie również.
Eviva
Użytkownik
#39 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:00:36 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Delta
Domko

E tam. Wiem. Po prostu zachciało mi się trochę pożartować.

Domko
Wiem, że nie wszyscy na forum to zdeklarowani single. Dlatego podzieliłam - na samotnych i dziwaków, a takoż na hybrydę tych dwóch opcji .
Domko
Użytkownik
#40 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:04:10
Odpowiedz 
IMHO dziwaków jest tu zdecydowanie więcej.
Eviva
Użytkownik
#41 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:05:20
Odpowiedz 
Domko

Dziś, na naszej "zabawie" czy wogóle?
Domko
Użytkownik
#42 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:06:57
Odpowiedz 
Myślę, że ogólnie.

Zależy też co mamy na myśli mówiąc o dziwakach. Dla niektórych fani Star Trek są z definicji dziwakami.
EnterpriseJ
Użytkownik
#43 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:07:40
Odpowiedz 
Takie pytanko.Oprócz tego,że rozmawiacie na forum robicie coś teraz jeszcze innego?Bo ja na ten przykład oglądam teraz gwiazdy przez teleskop.
Eviva
Użytkownik
#44 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:10:22
Odpowiedz 
Domko
Dla niektórych fani Star Trek są z definicji dziwakami.

To tak, jak dla mojego ojca. To niezły facet, ale bardzo naukowy i całą fantastykę ma w głębokiej pogardzie. Niesłusznie zresztą, ale nie daje sobie tego przetłumaczyć.

EnterpriseJ

Ja gapię się w telewizor na "Czynnik PSI". Po raz n-ty.
biter
Użytkownik
#45 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:12:20
Odpowiedz 
Jeżeli ktoś przebywa w towarzystwie w ciągu tygodnia, chodzi na imprezy, knajpek, pizzerii, a jedynie w Sylwestra nie idzie się bawić i siedzi w domu, to czy taka osoba jest samotna? Nie sądzę. Chyba, że ktoś siedzi przy komputerze praktycznie cały czas - to wtedy tak.

Ja dajmy na to chodze do knajpek pizzeri znajomych ale jak tylko wracam to siadam na net i można powiedzieć że jestem samotny bo sypiam 4 godziny dziennie i każdą wolną chwilę (wolną od narzeczonej) spędzam tu.

Wiem, że nie wszyscy na forum to zdeklarowani single. Dlatego podzieliłam - na samotnych i dziwaków, a takoż na hybrydę tych dwóch opcji

coby żadna z opcji nie czuła się tutaj odtrącona podzielmy się na 14 opcji. Która to rasa miała 14 płci?

IMHO dziwaków jest tu zdecydowanie więcej.

Śmiem zapytać: "Czy są tu normalni ludzie?"
EnterpriseJ
Użytkownik
#46 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:13:35
Odpowiedz 
Eviva

O 21:30 na TVP 1 będzie Mumia.Polecam!
kanna
Użytkownik
#47 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:14:10
Odpowiedz 
biter
Czy są tu normalni ludzie?"

ja, ja !! <macha_ręką_w_górze>
poniekąd
Eviva
Użytkownik
#48 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:15:06
Odpowiedz 
kanna
poniekąd

Już samo to, że się z nami zadałaś... i to nie mając nabożeństwa do ST...
biter
Użytkownik
#49 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:15:19
Odpowiedz 
Takie pytanko.Oprócz tego,że rozmawiacie na forum robicie coś teraz jeszcze innego?Bo ja na ten przykład oglądam teraz gwiazdy przez teleskop.

Ja rozmawiam Skypem z moją narzeczoną i słucham EskiRock i oglądam Testosteron
Domko
Użytkownik
#50 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:15:32
Odpowiedz 
Słucham petard za blokiem (chcąc, nie chcąc ), słucham muzyki (chwilowo przerwałem), grzebię w bebechach jednej strony internetowej, ale przede wszystkim wysyłałem życzenia i teraz odbieram wysłane mi.
kanna
Użytkownik
#51 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:20:12
Odpowiedz 
Wyprawiłam urodziny. Odpaliłam sztuczne ognie. Oglądam Finstonów. Zaraz idę odpalac petardy.
EnterpriseJ
Użytkownik
#52 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:20:45
Odpowiedz 
Domko

Petardy u mnie też słychać cały czas.Już od kilku godzin.
Eviva
Użytkownik
#53 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:21:10
Odpowiedz 
kanna
Wyprawiłam urodziny

Swoje? No to gratulacje i najlepszego!
biter
Użytkownik
#54 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:22:09
Odpowiedz 

sama ta reakcja świadczy o dziwactwie

ale zapytałem przekornie. Nie dalej jak przed świętami na pewnych cudownych zajęciach na uczelni prowadzona była rozmowa o pewnym filozofie którego miana nie pomnę. Zapytał on "Czy są normalni ludzie" i odpowiedział. "Pojęcie normalności jest równe pojęciu piękna. Nie ma czegoś takiego jak piękno lub normalność. Są jedynie zachowania, które pewni ludzie, mający wpływ na innych ludzi zwykli uznawać za piekne i normalne. Ponadto jak możemy mówić iż coś jest piękne lub normalne skoro to człowiek wymyslił te słowa i oznaczają one tyle ile inwencja ich twórcy." Na koniec powiedział "Nie jestem człowiekiem, bo co to jest "człowiek", ja nawet nie jestem bo co oznacza słowo "być", ja po prostu." i tu zamilkł.

W skrócie: Nie ma ludzi normalnych.
EnterpriseJ
Użytkownik
#55 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:24:44
Odpowiedz 
biter

Każdy jest na swój sposób normalny,czyli wszyscy jesteśmy nienormalni.
Eviva
Użytkownik
#56 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:25:37
Odpowiedz 
biter
W skrócie: Nie ma ludzi normalnych

Psychiatrzy mawiają "Nie ma ludzi normalnych, są tylko niedokładnie zdiagnozowani."
Coś w tym zapewne jest. Rozrzut statystyczny w samym schemacie neuronowym mózgu jest tak ogromny i nieprzewidywalny, że trudno cokolwiek określić jako normę, skoro w zasadzie nie posiada swego odpowiednika na calutkim świecie.
kanna
Użytkownik
#57 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:31:09
Odpowiedz 
Eviva
nie swoje , synka

biter
sama ta reakcja świadczy o dziwactwie

Kiedys zaciągnęłam męża do kina na ST. Wchodzimy, a tam sami faceci. Patrzą na nas, a na ich twarzach czytam"Biedna kobieta, facet ją tu przywlókł..."
biter
Użytkownik
#58 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:34:54
Odpowiedz 
nie swoje , synka

To złóż mu Trekowe życzenia od całej naszej Gromady. niech mu życie leci pieknie jak Enterprise w Warp a przyjaciół ma takich jak Kirk o mądrości Picarda nie wspomnę. - no i tym sposobem musi obejrzeć ST by zrozumieć

"Biedna kobieta, facet ją tu przywlókł..."

Biedni faceci o małych mózgach umieszczonych nie tam gdzie trzeba
Alucard87
Użytkownik
#59 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:36:40
Odpowiedz 
Biedni faceci o małych mózgach umieszczonych nie tam gdzie trzeba

Auć Bądź co bądź to prawda. Inna rzecz, ze na trekkies ludzie w ogóle dziwnie patrzą
kanna
Użytkownik
#60 - Wysłana: 31 Gru 2008 21:48:22
Odpowiedz 
Ogladaliście film Trekkies? My NAPRAWDE jestesmy normalni na tle tamtych bohaterów...

Alucard87
musi obejrzeć ST by zrozumieć

Grunt, to wczesna indoktrynacja Zajmuje się tym intensywnie
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Trekowego Nowego Roku.

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!