USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Trekowego Nowego Roku.
 Strona:  1  2  3  4  5  6  »» 
Autor Wiadomość
biter
Użytkownik
#1 - Wysłana: 30 Gru 2008 23:12:56
Odpowiedz 
Koleżanki i koledzy, dziewczęta i chłopcy, Panie i Panowie, Panny i Kawalerowie.

Zadaniem tego topicu jest skupienie osób które przełom roku 2008 i 2009 będą spędzać samotnie na Phoenixie (jak ja.). Abyśmy bez potrzeby nie bałaganili na wszystkich Topicach proponuję rozmawiać Tutaj. Kilka zasad:

1. Topic działa od chwili pojawienia się do północy z 2 na 3 stycznia. Potem zostanie formalnie i komisarycznie zamknięty.

2. Jak we wszystkich moich Topicach OT jest dozwolone

3. Po prawdzie to Off Topic jest główną formą komunikacji przyjęta i zalecaną w tym Topicu.

4 Mówimy o wszystkim ale zachowujemy podstawy kultury.

5. O północy składamy sobie życzenia pijemy szampana i lecimy wystrzeliwać petardy, tfu jakie petardy. Lecimy wystrzelić Phoenixa z Boozeman

I oby ta noc minęła wam z prędkością światła a zabawa była jak u Quarka (sobie życzę jadła od Nielixa ale wiem że wielu nie preferuje.)

I niech Borg was prowadzi.
Dragon
Użytkownik
#2 - Wysłana: 30 Gru 2008 23:15:37
Odpowiedz 
To masz pierwszego straceńca na pokład.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#3 - Wysłana: 30 Gru 2008 23:26:27
Odpowiedz 
Federacyjne Ministerstwo (wraz z pełnym barkiem ) dopisuje się...
kanna
Użytkownik
#4 - Wysłana: 30 Gru 2008 23:35:28
Odpowiedz 
Ja co prawda samotnie Sylwestra spędzac nie bedę, ale w ramach wsparcia moralnego (? )chetnie tu pozaglądam super pomysł, biter
biter
Użytkownik
#5 - Wysłana: 30 Gru 2008 23:41:14
Odpowiedz 
kanna

Uziemiona? Jeśli tylko mąż cię puści to w ramach wsparcia zapraszam.
Alucard87
Użytkownik
#6 - Wysłana: 30 Gru 2008 23:54:52
Odpowiedz 
Zgłaszam się.

Swoją drogą to smutne, że my, trekowcy, ludzie uważający się za kreatywnych, nie byliśmy w stanie nic sobie zorganizować

Poofftopujmy trochę
biter
Użytkownik
#7 - Wysłana: 30 Gru 2008 23:57:52
Odpowiedz 
Alucard87

ja sobie zorganizowałem, najlepsze miejsce najlepsze towarystwo czyli Forum i Wy, i nie mam problemu że źle karmią albo muzyka chałowa bo biore z lodówki co lubię a muze daje z płyty lub neta
Delta
Użytkownik
#8 - Wysłana: 31 Gru 2008 00:03:05
Odpowiedz 
biter

Permission to come aboard?
biter
Użytkownik
#9 - Wysłana: 31 Gru 2008 00:04:19
Odpowiedz 
granded Sirr Granded (cytując Chekova)
kanna
Użytkownik
#10 - Wysłana: 31 Gru 2008 00:22:20
Odpowiedz 
Delta jak miło Bedę Ci mogła byc dozgonnie wdzięczna również w następnym roku
Domko
Użytkownik
#11 - Wysłana: 31 Gru 2008 12:06:09
Odpowiedz 
Ja też bez planów na sylwestra. Ogólnie to imprezuję z okazji braku okazji i w sylwestra jakoś wyszło, że jak jest okazja, to nie ma z kim (prawie wszyscy znajomi są spoza Krakowa). Ale nie narzekam, bo Nowy Rok zacznę na pewno rozrywkowo to sobie odbiję.

Ale póki co przyłączam się do tego tematu, jak to ujął Dragon, straceńców.
Vanja
Użytkownik
#12 - Wysłana: 31 Gru 2008 14:31:41
Odpowiedz 
Fajna inicjatywa Udanego sylwestra i trekowego nowego roku wszystkim życzę
Madame Picard
Moderator
#13 - Wysłana: 31 Gru 2008 15:17:39
Odpowiedz 
Ja miałam zamiar spędzić tego sylwestra na kanapie pod kocem oglądając Star Treki, ale że z powodów zdrowotnych spędziłam tak prawie całą jesień, to na sylwestra zdecydowaliśmy się na bal... Ale pewnie będę znów niezadowolona, więc kiedy wrócę z bolącymi od szpilek nogami, to mam nadzieję, że przyjmiecie mnie na swoją imprezę. Tu pewnie będzie lepsza zabawa, nie wspominając już o towarzystwie...
Domko
Użytkownik
#14 - Wysłana: 31 Gru 2008 15:35:00
Odpowiedz 
Ja bym chętnie dzisiaj poczuł bolące nogi, podobnie jak na andrzejkach miesiąc temu (nie od szpilek, oczywiście - oj, poszalało się wtedy ), ale obejdę się smakiem do stycznia.

Trochę przez te święta i Sylwestra poodpoczywałem od wszelkich imprez, towarzystwa (realnego - nie wirtualnego ) i z nową siłą w Nowy Rok.

Przy okazji Wam też życzę siły, której ostatnio nabrałem na różne działania - oraz takiego towarzystwa jakie mam obecnie wokół siebie - czyli rewelacyjnego. Niech Nowy Rok będzie dla Was lepszy, z nowymi, pozytywnymi wyzwaniami i przyjemnościami.
Arek
Użytkownik
#15 - Wysłana: 31 Gru 2008 17:30:01
Odpowiedz 
Towarzysze, do której siedzicie dzisiaj? Bo przed północą to chyba nie zajrzę, ale potem to bardzo chętnie
biter
Użytkownik
#16 - Wysłana: 31 Gru 2008 17:43:19
Odpowiedz 
Arek

Jestem niemal do Rana
EnterpriseJ
Użytkownik
#17 - Wysłana: 31 Gru 2008 17:55:36
Odpowiedz 
Może ja też zajrze.Na NOwy Rok przydałoby się wbić 500'nego posta.
Dragon
Użytkownik
#18 - Wysłana: 31 Gru 2008 19:07:42
Odpowiedz 
Coś mnie naszło i kupiłem (może przepłaciłem) ale mam na dziś 12 torped fotonowych
kanna
Użytkownik
#19 - Wysłana: 31 Gru 2008 19:09:52
Odpowiedz 
ja tez mam torpedy i jeden moździerz ale moje maja za cel dawać efekty świetlne, nie dźwiękowe
biter
Użytkownik
#20 - Wysłana: 31 Gru 2008 19:17:16
Odpowiedz 
Także mam ale nawet nie wiem ile. zdaje się że 6. 3 duże i 3 średnie. Nie chciało mi się kupować większych ilości. Najwyżej pobawię się Fazerem (Korkowiec z doklejonym "laserem" Takim z kiosku).
Delta
Użytkownik
#21 - Wysłana: 31 Gru 2008 19:18:06
Odpowiedz 
kanna
Użytkownik
#22 - Wysłana: 31 Gru 2008 19:24:14
Odpowiedz 
Delta

stare, ale ciągle ładne dostałam to jako SMS rok temu
Delta
Użytkownik
#23 - Wysłana: 31 Gru 2008 19:31:37
Odpowiedz 
kanna
stare, ale ciągle ładne dostałam to jako SMS rok temu

Nie wiedziałem że stare, pierwszy raz zobaczyłem to parę dni temu.
Picard
Użytkownik
#24 - Wysłana: 31 Gru 2008 19:39:47
Odpowiedz 
Życzę Wam wszystkiego tego czego życzyłem Wam w wigilie, z tą różnicą, że chciał bym aby dla nas wszystkich ten nowym 2009 rok był jak najbardziej przełomowy w pozytywnym tego słowa znaczeniu i by jak najbardziej przybliżył nas realiom naszej ulubionej rzeczywistości spod znaku spodka i gondol. Czyli: mniej wojen, więcej porozumienia oraz więcej mądrego wykorzystania nauki.
Eviva
Użytkownik
#25 - Wysłana: 31 Gru 2008 19:55:44
Odpowiedz 
Picard

Ech, chłopie. Rozumiem, że to tylko życzenia, ale aż na usta cisną się słowa piosenki: Oj, naiwny, naiwny, naiwny...
MORRISSON
Użytkownik
#26 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:04:22
Odpowiedz 
Życzę Wam wszystkim dokładnie tego wszystkiego, czego sami sobie życzycie, ale przede wszystkim zdrowia i miłości.

Oby rok 2009 był dla nas wszystkich szczęśliwy w każdym aspekcie.

Pozdrawiam.
Eviva
Użytkownik
#27 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:20:24
Odpowiedz 
MORRISSON

Ale tego, co każdy życzy sobie samemu, czy tego, co po cichu życzymy sobie nawzajem? Bo to mogą być dwie różne rzeczy.
Z życzeniami bywa różnie. "Słownik Prawdy i Zdrowego Rozsądku" wyjaśnia hasło "Dobranoc" tak - Słowo, często zastępujące myśl "Bodajś jutra nie doczekał".
Oby z naszymi tu życzeniami nie było podobnie.
EnterpriseJ
Użytkownik
#28 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:27:13
Odpowiedz 
Życzę sobie żeby jacyś obcy przylecieli i coś zrobili dobrego na tej zakichanej planecie, żeby żyło się lepiej.
Eviva
Użytkownik
#29 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:31:24
Odpowiedz 
EnterpriseJ

Jeśli sami czegoś nie zrobimy, to Obcy na pewno nam nie pomogą, nie ma co marzyć. To nie dobre wróżki, o ile wiem.
Domko
Użytkownik
#30 - Wysłana: 31 Gru 2008 20:37:22
Odpowiedz 
Eviva
Ale tego, co każdy życzy sobie samemu, czy tego, co po cichu życzymy sobie nawzajem? Bo to mogą być dwie różne rzeczy.

Nie szukajmy w tym negatywów. Ja życzę Wam i wszystkim dokładnie tego, co życzyłbym sobie. Nie ma osoby, której bym, choćby w myślach życzył np. "obyś zdechł", więc zakładam, że taki sam styl życzeń mamy tu na forum.

Szczególnie, że rozmawiamy tu wszyscy już dość długo, więc myślę, że, mimo różnych różnic poglądów, życzymy sobie naprawdę dobrze.
 Strona:  1  2  3  4  5  6  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Trekowego Nowego Roku.

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!