USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Co zostawiło wam Dzieciątko?

Autor Wiadomość
Arek
Użytkownik
#1 - Wysłana: 26 Gru 2008 11:59:56
Odpowiedz 
Wigilia minęła, pierwszy dzień świąt też, trzeba wrócić do normalnego życia. Ale mam taką propozycję, by każdy napisał tu co znalazł pod choinką. Może to trochę przedłuży te miłe chwile.
To ja zacznę:
1.Książka Brisingr, kontynuacja Eragona
2.książka "Tajna Wojna Churchilla" Wołoszańskiego
3.książka :Testament Odessy" Wołoszańskiego
4. Indiana Jones Quadrilogy
5. Kurtkę Narciarską
6.kamerę internetową
7. kupa słodyczy

A na dokładkę, jak wyglądają święta pewnego trekkie z Dziergowic:
Siedzi z kubkiem z logiem Fedeacji i popija jakiś niebieski płyn. Twierdzi że to Andoriańskie Ale. Z komórki dobiega dzwonek Star Trek, oznajmiający przyjście SMS'a z życzeniami. Na komputerze z tapetą ST lecą trekowe kolędy. A na drugim trekkie oglądakolejne odcinki TOS'u i filmy.
To tak wyglądają moje święta, może napiscie też jak wasze wyglądają.
Dragon
Użytkownik
#2 - Wysłana: 26 Gru 2008 13:12:06
Odpowiedz 
Maska P-gaz MP-4
Gogle przeciwchemiczne
Pałka gumowa biała 60 cm
Nóż (do kolekcji)

Kilka innych drobiazgów
Eviva
Użytkownik
#3 - Wysłana: 26 Gru 2008 13:43:02
Odpowiedz 
Ja jedyny prezent w tym roku dostałam od od Pah Wraith.
Mama niestety nie może wstać i wyjść, by mi skombinować cokolwiek, ojciec nie miał w te święta dla mnie czasu (musiał nagle wyjechać, bo zwolniło się miejsce w jakiejś klinice, w której mają go przebadać), z kumpli jedno jest w Londynie, drugie w Dreźnie. A Mikołaj nie przychodzi do osób w moim wieku, tylko do dzieci.
To głupstwo niby - w święta nie chodzi o prezenty - ale ja je po prostu lubię. I jakoś czuję się po dziecinnemu zawiedziona, że już ich nie dostaję.
Doctor_Who
Użytkownik
#4 - Wysłana: 26 Gru 2008 14:30:15
Odpowiedz 
Arek

Uff, jak zobaczyłem temat to myślałem, że znowu będą jakieś kłótnie religijne, a tu chodzi o prezenty. W moim regionie jak byłem małym doktorkiem zawsze 24 grudnia zostawiał je Aniołek, ale od paru lat wygryza go z rynku pewien amerykański brodacz z firmowym okrzykiem Ho-hoho.
Domko
Użytkownik
#5 - Wysłana: 26 Gru 2008 14:33:40
Odpowiedz 
Dawniej mówiło się o Aniołku lub Dzieciątku. Brodacz w sumie od dość niedawna wypiera to w Polsce.
Doctor_Who
Użytkownik
#6 - Wysłana: 26 Gru 2008 14:36:45
Odpowiedz 
Domko

To zależy od regionu, u mnie był to Aniołek, a nie zapominaj o Gwiazdorze i Dziadku Mrozie. Dobrze, że jest różnorodność, niech każdy dostaje fanty podług swych przekonań politycznych i światopoglądowych .
kanna
Użytkownik
#7 - Wysłana: 26 Gru 2008 19:00:44
Odpowiedz 
U nas Swięty Mikołaj, oczywiście Sromotnie sie pomylił i zamiast dvd MammaMia! przyniósł dwupak soundtrack i płytka typu "Ciekawostki zza kulis" .. ech
Seybr
Użytkownik
#8 - Wysłana: 27 Gru 2008 13:23:23
Odpowiedz 
Co ja dostałem, uśmiechy obdarowanych, szczególnie mojej chrześnicy ;]. Dostała ładny prezent, dziecka nie było przez parę godzin. Bawiła się sama ;].

Ja dostałem grę Resident Evil 4 ;], od siostry. Świetna jest, chodź łatwiejsza od poprzednich części ;]. Od żony pena 8 GB, przyda się i to bardzo. Nie robiliśmy sobie kosztownych prezentów, bo kupiliśmy mieszkanie i będzie parę wydatków, zresztą bobas w drodze ;]. Od matki świetną koszulę, oraz sweterek typy jestem stary, wyglądam jak pantofel. Jednym słowem beznadziejny. Chyba trochę za mały. Odda się ojcu.... Od teściowej notes, przyda się do pracy. Oraz perfumy i inne drobne rzeczy.
Jestem zadowolony z czapki.

Czego nie dostałem, chciałem sobie zrobić prezent w postaci filmu SF 2008. Ale nie wyszedł w terminie i nie wiadomo kiedy będzie. Wolę być mikołajem, i dawać prezenty. Koleżance dałem drobny i ładny prezent. Uśmiech jej bezcenny, Nie spodziewała się ;].

Dragon

Maska P-gaz MP-4
Gogle przeciwchemiczne
Pałka gumowa biała 60 cm
Nóż (do kolekcji)

Kilka innych drobiazgów

Oryginalne prezenty hehehe, zestaw małego zomo ?
kanna
Użytkownik
#9 - Wysłana: 27 Gru 2008 13:27:00 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Seybr
dziecka nie było przez parę godzin. Bawiła się sama ;].

Bezcenne
A co kupiłeś, jeśli moge wiedzieć?
Seybr
Użytkownik
#10 - Wysłana: 27 Gru 2008 17:23:04
Odpowiedz 
kanna

Wiesz zestaw książeczek edukacyjnych, różne bajki w tym, do wycinania, kolorowania, czytania oraz grania samemu oraz z innymi dziecmi czy rodzicami. W sumie to moja żona kupiła. Jest tam kopciuszek, oraz inne znane bajki. Taki megamiks, w sumie sam dobrze temu nie przyjrzałem się ;].
Dragon
Użytkownik
#11 - Wysłana: 27 Gru 2008 17:30:38
Odpowiedz 
Seybr
Czy małe zomo? Hmmm, przyznaje gogle są z zomo, jednak pałka była używana przez wszystkie formacje, ta moje jest nieużywana z magazynu (niewywiercona dziura na rzemyk i resztki gumy na obrzeżach po formie). Ale swoją drogą nie chciał bym czymś takim dostać, wystarczy lekko puknąć a boli jak diabli. Maska też nówka, wojskowa, tzw buldog, no i jak ją ubieram to od razu jestem ładniejszy! A nóż jest ręcznie robiony, specjalnie dla mnie (15 nasta broń biała do kolekcji...)
Seybr
Użytkownik
#12 - Wysłana: 27 Gru 2008 17:40:14
Odpowiedz 
Dragon

Czy małe zomo?

Nie pisałem tego złośliwie, tak mi się skojarzyło ;].
Dragon
Użytkownik
#13 - Wysłana: 27 Gru 2008 17:49:21
Odpowiedz 
Seybr
Wiem, a ja tego złośliwie NIE odebrałem, mi też się tak skojarzyło.

USS Phoenix forum / Różności / Co zostawiło wam Dzieciątko?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!