USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Trekowych Świąt, przyjaciele.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#31 - Wysłana: 24 Gru 2008 17:58:15
Dragon
Trudno, i tak by mnie federacja nie chciała.

No to jezd gupia.
szwagier
Użytkownik
#32 - Wysłana: 24 Gru 2008 18:33:18 - Edytowany przez: szwagier
Witam
Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia,
Szcześliwego i spełnionego Nowego Roku,
no i najważniejsze...
Where No One Has Gone Before!

Wracam oglądać TNG
Eviva
Użytkownik
#33 - Wysłana: 24 Gru 2008 18:38:37
szwagier

Oj, szwagrze, i Ty także?
Czemu nikt nie napisze "Wracam oglądać TOS"?
biter
Użytkownik
#34 - Wysłana: 24 Gru 2008 18:46:33
Eviva

Bo na AXN puszczają właśnie TNG a TOSu nie. hmmm
Eviva
Użytkownik
#35 - Wysłana: 24 Gru 2008 18:48:06
biter

Tyz prowda, gazdo. Co robic, jeśli nie wiedza tam, co dobre... Nie widać też, by zechcieli puścić DS9 czy VOY... palanty.
Hazral
Użytkownik
#36 - Wysłana: 24 Gru 2008 18:50:29
I ja także trekowych świąt życzę! (bo na białe to już liczyć nie ma co ) I chciałbym życzyć wam i sobie więcej DOBREGO treka na świecie. A Polsce życzę by ST był co najmniej tak popularny, jak SW

Skonsumowałem klingońskiego karpia, cały rok czekałem na tę potrawę ^^'
T_Lock
Użytkownik
#37 - Wysłana: 24 Gru 2008 18:58:13
Skonsumowałem klingońskiego karpia, cały rok czekałem na tę potrawę ^^'

mam rozumieć że to jakiś krewny Ziemskiej Piranii??

Ja pragnę by świeciły wam wszystkie gwiazdy wokół których krążą planety klasy M. by spadł tyle śniegu ile Andorianie mają latem, by życzenia były tak nielogiczne jak Volkanie są logiczni a potrawy tak piękne jak Orionki.
Delta
Użytkownik
#38 - Wysłana: 24 Gru 2008 19:04:10
szwagier
Witam

Oooo. Dawno nie widziana osoba. Welcome back.

Eviva

Jeśli Cię to pocieszy to właśnie wróciłem z oglądania ENT.
(ENT: Dead Stop, jakby ktoś pytał )

A wcześniej było 2x TNG.
Eviva
Użytkownik
#39 - Wysłana: 24 Gru 2008 19:10:12
T_Lock

Twoje życzenia to dopiero mają rozmach. W moim własnym imieniu składam Ci podziękowanie i zapewnienia wzajemności.

Delta

Pocieszyłeś mnie nieco. ENT, to jednak jest coś.
Hazral
Użytkownik
#40 - Wysłana: 24 Gru 2008 19:10:16
Ziemskiej Piranii
Niezupełnie. Ma "większe" uzębienie, jest generalnie większy i żarłoczniejszy. Smaczny szczególnie po klińgońsku, czyli żywcem
Eviva
Użytkownik
#41 - Wysłana: 24 Gru 2008 19:11:28
Hazral
Smaczny szczególnie po klińgońsku, czyli żywcem

Jeszcze chwila, a zostanę honorowym obywatelem Rygi.
biter
Użytkownik
#42 - Wysłana: 24 Gru 2008 19:18:33
T_Lock

Hade Bra, Vi ses Snakes. Witamy wśród Polaków i Polek. Dziękuję za życzenia, mają szerokie horyzonty, szczerze to sądziłem iż złożysz nam coś związanego z Królową.
Hazral
Użytkownik
#43 - Wysłana: 24 Gru 2008 19:19:02
Jeszcze chwila, a zostanę honorowym obywatelem Rygi.
Ależ dlaczego? Klingońskie karpie mają swoją szanse, wielu wędkarzy zostało przez nie pożartych. One nie znają litości i nie oczekują żadnej w zamian
Eviva
Użytkownik
#44 - Wysłana: 24 Gru 2008 19:28:07
Hazral

Możliwe, ale to mnie jednak nie przekonuje. Brrr!
U mnie był normalny karp, a i to kupiłam wypatroszonego i bez głowy. Rozumiesz, wtedy jest jaka taka szansa, że już nie ożyje.
Hazral
Użytkownik
#45 - Wysłana: 24 Gru 2008 20:03:13
Rozumiesz, wtedy jest jaka taka szansa, że już nie ożyje.
To całkiem logiczny punkt widzenia Swoją drogą na prawde śmieszą mnie apele o humanitarne traktowanie karpików. Już wyjaśniam czemu: bo widziałem jak się traktuje wieprzowinę za życia. Karpie naprawdę mają komfortowe warunki, nie są kopane, żgane ostrymi poganiaczkami, porażane prądem (nie chodzi mi tu o uśmiercanie, bo świnie z pastuchów dostają raz za razem) na spędzie. Okropne rzeczy. Zwierzęta całe pokrwawione, w ścisku, są przewożone na miejsce rzeźni. I tak codziennie. A karp? Komfortowa bala z wodą, i szybka śmierć. A o czym się mówi? -o biednych karpiach traktowanych bestialsko raz do roku.... Ale tematy na święta! xP
Delta
Użytkownik
#46 - Wysłana: 24 Gru 2008 20:07:26
Hazral
Komfortowa bala z wodą, i szybka śmierć.

Najwyraźniej nie widziałeś filmiku, który ktoś zrobił tuż przed świętami w Carrefour. Nie chcę nikomu psuć apetytu, więc więcej nic nie powiem, jak ktoś chce to niech sam znajdzie w Internecie.
Doctor_Who
Użytkownik
#47 - Wysłana: 24 Gru 2008 20:13:35
Delta

Ja nie stołuję się w Kerfurach, Oszołomach i innych Tesakach. U mnie w mieście nawet nie ma takich herezji .
biter
Użytkownik
#48 - Wysłana: 24 Gru 2008 20:23:37
Doctor_Who

Cóż to za wspaniałe miasto, z pewnością nie Radom. Ja wolę małe sklepy szczególnie jeśli chodzi o wędlinę. mam sprawdzony sklep od sprawdzonej masarni. codziennie rano dostawa takie ilości ze wieczorem paktycznie nie ma. i zawsze świerzutkie smaczne pachnące.

BTW:

Dostaliście prezenty??

Ja dostałem książkę która bardzo chciałem <radosny>

a ojciec kamerę to hmm może jakiegoś Treka nakręcę

ST: Soviet Mirror.
Eviva
Użytkownik
#49 - Wysłana: 24 Gru 2008 20:27:18
Delta

Mnie wystarczy to, co widziałam na stoisku. Niedobrze mi od tego wszystkiego i najchętniej przeszłabym na wegetarianizm, ale niestety, żołądek to wielki egoista.
Mnie też żal świń, krów, a zwłaszcza koni przewożonych na rzeź. Nawet bardzo. Ale i karpii mi szkoda, gdy widzę, jak rozpaczliwie łapią powietrze. Może dlatego, że wiem, co to znaczy dusić się.
Co jednak mogę zrobić? Jestem drapieżcą, mam szaloną skłonność do anemii, potrzebuję mięsa. Wstydzę się i czuję się winna, nie potrafię jednak zapanować nad swoimi atawistycznymi popędami.
Doctor_Who
Użytkownik
#50 - Wysłana: 24 Gru 2008 20:32:38
biter
Cóż to za wspaniałe miasto

E tam, panie, wiocha na końcu Polski (ale prawa miejskie od siedmiu wieków), 7 km od Czech - jeśli czytałeś trylogię o Reinevanie, to powiem tyle, że mi husyci puścili z dymem .
biter
Użytkownik
#51 - Wysłana: 24 Gru 2008 20:38:39
Doctor_Who

A czegoż to oni nie puścili z dymem ale po prawdzie to tylko Bielawę i Wrocław pamiętam z "polskich" miast. Wrocław to to nie jest. Bielawa chyba praw miejskich nie ma
Weronika
Użytkownik
#52 - Wysłana: 24 Gru 2008 20:39:15
Mi karpik smakował, chociaż był zwykły, a nie klingoński, a tego drugiego był chętnie sprubowała.
Na święta był chciała dostać statek klasy Galaxy z pełnym wyposarzeniem i w bonusie bathlet.
A już dostałam od losu sen (bez podtekstów) o Spocku!
Doctor_Who
Użytkownik
#53 - Wysłana: 24 Gru 2008 20:40:54
biter

To dam położenie:

50° 08' 58 '' N
16° 39' 59 '' E

EnterpriseJ
Użytkownik
#54 - Wysłana: 24 Gru 2008 20:47:18
Doctor_Who

Twoje miasto to Międzylesie
Delta
Użytkownik
#55 - Wysłana: 24 Gru 2008 20:48:08
Doctor_Who
Ja nie stołuję się w Kerfurach, Oszołomach i innych Tesakach. U mnie w mieście nawet nie ma takich herezji

Ja czasami odwiedzam, ale nie kupuję ryb i mięsa (wyjątkiem są czasami plastry wędzonego łososia szczelnie fabrycznie zapakowane) odkąd zobaczyłem kiedyś promocję w Tesco, na której wszystkie ryby sprzedawano po pięć zł za kg. Kolejka była metrowa i co ciekawe nie przerzedziła się nawet gdy się dopytałem ekspedientki co to za okazja i wydusiła z siebie, że okazją było to, że nawaliły lodówki (i diabli wiedzą ile czasu te ryby leżały niechłodzone). Niektórzy zjedzą wszystko byle po promocji.

biter
Dostaliście prezenty??

Nie. Jakoś nigdy nie przepadałem za prezentami zawsze mam kaca że kogoś naciągam. Wiem, głupie, ale taki już jestem, nawet za własnymi urodzinami nie przepadam. Co innego komuś dać prezent z jakiejś okazji, ale u mnie w domu jakoś nigdy nie utarło się dawanie prezentów pod choinkę, kiedyś była jedna próba i nie przyjęło się. Za to jak byłem dzieckiem, był Mikołaj tradycyjnie 6 grudnia.

Eviva
Niedobrze mi od tego wszystkiego i najchętniej przeszłabym na wegetarianizm, ale niestety, żołądek to wielki egoista.

Mam to samo. Szkoda mi tych zwierząt, ale rozumiem, że musimy jeść mięso, tak po prostu jest.
Dragon
Użytkownik
#56 - Wysłana: 24 Gru 2008 21:20:11
Dostaliście prezenty??

Ja tak i jestem zadowolony, możecie się domyślić co, ale tan naprawdę nigdy nie przywiązywałem do tego wagi.

A karpia nie było, bo u nas nigdy się go nie robiło, wolimy inną rybę
biter
Użytkownik
#57 - Wysłana: 24 Gru 2008 21:21:19
dostać statek klasy Galaxy z pełnym wyposarzeniem

Znaczy z Picardem

wszystkie ryby sprzedawano po pięć zł za kg.

ostrzegam przed Pangą. Ryba ogólnie jest ok ale dostępne na polskim rynku "egzemplarze" są sprowadzane z ChRLD i delikatnie mocniej trujące aniżeli inne pokarmy.

Tak wiem na coś trzeba umrzeć ale nie koniecznie trzeba popełniać samobójstwo tanią rybą.
Doctor_Who
Użytkownik
#58 - Wysłana: 24 Gru 2008 21:25:56
biter

Dostaliście prezenty??

Ja dostałem mały przenośny czarno-biały telewizorek. Rozumiem, że to aluzja, żebym się z moimi sajensfikszynami innym domownikom nie naprzykrzał ??

na coś trzeba umrzeć ale nie koniecznie trzeba popełniać samobójstwo tanią rybą

Jak już popełniać samobójstwo rybą, to koniecznie najdroższą trującą fugu ?
szwagier
Użytkownik
#59 - Wysłana: 24 Gru 2008 21:27:44
Oj, szwagrze, i Ty także?
, i Ty także?

Bo nie mam TOS na DVD Jakoś trzeba święta zagospodarować, chyba że ktoś woli Kevina w TV...

Delta
Czasu nie mam za dużo na siedzenie na forach, ale stara gwardia nie odchodzi Widzę, że wielu osób brakuje...
biter
Użytkownik
#60 - Wysłana: 24 Gru 2008 21:36:27
ak już popełniać samobójstwo rybą, to koniecznie najdroższą trującą fugu ?

Widzę iż doskonale się rozumiemy.

A czy wiesz że sporządzający potrawę z Fugu kucharz ma obowiązek spróbować swe "dzieło" jeśli nic mu nie jest potrawa trafia do klienta. Jeśli xle zrobił....

stara gwardia nie odchodzi Widzę, że wielu osób brakuje...

Ale pojawia się nowa gwardia (może lepiej pasuje, bojówki terrorystyczno - Separatystyczne.) Jeszcze bałaganimy ale zaczynamy się powoli "docierać", jeszcze będzie z nas pożytek.

Kurcze robie OT we własnym Topicu, ja się jednak staczam...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Trekowych Świąt, przyjaciele.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!