USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Nasza Klasa -Wasze Profile
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
IcemanMC
Użytkownik
#1 - Wysłana: 31 Paź 2008 23:09:27
Odpowiedz 
Nie wiem jak tutaj ale na moim forum dzięki temu topikowi poznało się dużo osób. Myślę że stałym bywalcom ten pomysł się spodoba.. Kto chce niech zamieszcza tu linki do swojego profilu.
Jeśli się nie przyjmie temat do wyrzucenia://

Może zacznę pierwszy...

http://nasza-klasa.pl/profile/11405280
Bashir
Moderator
#2 - Wysłana: 1 Lis 2008 15:03:02
Odpowiedz 
Mi NK służy do infiltracji innych ;] także mój profil jest nie dość, że raczej biedny to jeszcze specjalnie się nim nie chwalę
Vanja
Użytkownik
#3 - Wysłana: 1 Lis 2008 17:42:25
Odpowiedz 
Mój profil na nk? Mało szczegółowy, trudno dostępny i ściśle tajny Ale jak ktoś lubi swoje dane w ten sposób rozsiewać to czemu nie?
kanna
Użytkownik
#4 - Wysłana: 1 Lis 2008 18:31:40
Odpowiedz 
Ja do mojego profilu od miesięcy nie zaglądałam... A jak raz - troche przypadkiem, a troche sie ktoś podłozył - jedną osobę namierzyłam z Forum, to się tak przeraziła, że ją śledze , czy cuś...
Delta
Użytkownik
#5 - Wysłana: 1 Lis 2008 18:45:47
Odpowiedz 
Ja to się w ogóle zastanawiam od dawna czy swojego nie wykasować. Zostałem do niego namówiony, ale nie mam z niego żadnego pożytku, nad czym zresztą nie bardzo ubolewam i praktycznie tam niemal nie zaglądam, a z tego co widzę to i inne osoby które znałem ze szkoły także (nigdy nie miałem okazji chodzić do bardzo zgranej klasy, w ogólniaku pojawiła się na to szansa, bo ludzie się dotarli, ale gdy się dotarli to już była matura ).
IcemanMC
Użytkownik
#6 - Wysłana: 1 Lis 2008 19:01:28
Odpowiedz 
Delta Ogólniak to były czasy...
Eviva
Użytkownik
#7 - Wysłana: 1 Lis 2008 19:18:16
Odpowiedz 
Ja tak nienawidziłam szkoły, że na samą myśl o znajdowaniu byłych kolegów zimno mi się robi. I ani mi się śni umieszczać swój profil na NK.
Pah Wraith
Użytkownik
#8 - Wysłana: 1 Lis 2008 22:07:20
Odpowiedz 
Delta

ja swój profil już dawno temu skasowałem i w sumie nie zauważyłem różnicy w jakości swego życia
Seybr
Użytkownik
#9 - Wysłana: 2 Lis 2008 07:15:30
Odpowiedz 
Ja tam swój jeszcze profil posiadam. Kontaktuje się ze znajomymi czasem ;]. Gdybym miał wszystkie zaproszenia przyjmować, to bym miał sporo pokemonów. Z mojej wsi, młodzi mi zaproszenia wysyłają. Czy oni są moimi znajomymi ? Dzieci na liście nie są mi potrzebni.
Nasza klasa zrobiła się bardzo pokemonowa. Umysły pokroju gimnazjum, zbierają jak najwięcej profili. Dobrze że można zablokować co nie które funkcje.
Slovaak
Użytkownik
#10 - Wysłana: 23 Sty 2009 20:15:54
Odpowiedz 
Ale profili A ja dam, a co nie wolno?

http://nasza-klasa.pl/profile/17709110

Na moje Volkańskie szpiczaste uszy, tylko bez głupawych komentarzy
Seybr
Użytkownik
#11 - Wysłana: 23 Sty 2009 22:09:03
Odpowiedz 
Slovaak

E okularnik E okularnik . Też jestem okularnik ;]. Napis w tle heheh ;]. E uszy spiczaste, czy ja wiem .
ImNotBorg
Użytkownik
#12 - Wysłana: 23 Sty 2009 22:31:17
Odpowiedz 
A co powiecie na to? Co prawda to nie NK ale garnek.pl gdzie ludzie zamieszczają własne fotki.

http://garnek.pl/dinotrek2
Slovaak
Użytkownik
#13 - Wysłana: 23 Sty 2009 22:54:05 - Edytowany przez: Slovaak
Odpowiedz 
Tyle osób mnie odwiedziło...

Tylko żebym jeszcze wiedział kto jest kto

Vanja

Przyznaj się jako pierwsza bez bicia

E uszy spiczaste, czy ja wiem

Jak stoję przed lustrem i patrzę na wprost to sam nie mogę uwierzyć
Sh1eldeR
Użytkownik
#14 - Wysłana: 24 Sty 2009 00:43:33
Odpowiedz 
Btw., zdarzyło Wam się znaleźć kogoś na n-k i rzeczywiście odnowić z nim dobry kontakt? Ja zaobserwowałem coś takiego: niby większość z nas wspomina stare czasy (choć niektórzy nienawidzą tego okresu) i myśli sobie o dawnych kumplach i kumpelach. Człowiek se myśli, że chętnie by te znajomości odnowił...

...i przeważnie ogranicza się to do dodania takiej osoby do znajomych. I tyle. Ewentualnie wymiany paru wiadomości, co z kolei przeważnie wygląda tak, że ta druga osoba albo nie odpisuje, albo odpisuje po miesiącu mówiąc, że nie miała wcześniej czasu. I guzik z tego wychodzi.

Wygląda to tak, że bardzo wiele osób sądzi, że dzięki nk kogoś znajdzie, lub ktoś ich znajdzie, ale jak przychodzi co do czego, to guzik. Wielka przyjaźń się nie odnawia.

To tylko obserwacje, mi samemu to się praktycznie nie przytrafia, ponieważ do nikogo się na n-k nie odzywam i rzadko tam zaglądam, a profil mam "z obowiązku". Choć miałem przypadek, że ktoś mnie szukał i szukał grubo ponad rok, a gdy się wreszcie skontaktowaliśmy, najwyraźniej zostałem odhaczony i zapomniany tym razem już na dobre .

Mieliście jakieś naprawdę pozytywne zdarzenia wywołane n-k? Takie silne odnowienia znajomości? Wydaje mi się, że z paroma osobami rzeczywiście mógłbym pogadać i nawet na nowo się przyjaźnić (pytanie tylko: po co?), ale obawiam się, że każdemu się tak wydaje, a potem i tak niewiele z tego wynika.

Co do dinotreka na garnku, to zarówno serwis, jak i fota pasuje do jego ogólnego wizerunku. Choć nie zazdroszczę mu tego jednego ząbka, chyba że coś mu się przykleiło .
Pah Wraith
Użytkownik
#15 - Wysłana: 24 Sty 2009 09:27:47
Odpowiedz 
Sh1eldeR

Ja założyłem konto niemal zaraz po powstaniu serwisu, a w okresie, kiedy zdobył największą popularność wykasowałem. Dlaczego? Z tymi osobami, z którymi chcę mieć kontakt, utrzymuję go. W realu łatwo odnaleźć kontakt z innymi przez znajomych. Reszta mnie szczerze mówiąc nie obchodzi. Co mnie to, że Dyziowi Kowalskiemu żona syna powiła? Ani ja brat, ani swat (swat, więc nie S.W.A.T. ). A takie konto z dużą ilością "przyjaciół" czy jak to się tam nazywa, służy tylko do śledzenia ludzi i ich powiązań. Wiem, bo parę osób tak onegdaj dla zabawy tropiłem.
Domko
Użytkownik
#16 - Wysłana: 24 Sty 2009 09:37:17
Odpowiedz 
O tak - do śledzenia idealne. Wiem, bo nadal to robię.
Jurgen
Moderator
#17 - Wysłana: 24 Sty 2009 09:45:15
Odpowiedz 
Domko

Czyzby NK była kolejnym dziełem Tal Shiar?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#18 - Wysłana: 24 Sty 2009 14:15:12
Odpowiedz 
Jurgen

Czyzby NK była kolejnym dziełem Tal Shiar?

Wrocławskiego oddziału Tal Shiar.....
biter
Użytkownik
#19 - Wysłana: 24 Sty 2009 15:09:56
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Lubelski współpracuje i dobrze się mają. Ostatnimi czasy dołączył Puławski
Madame Picard
Moderator
#20 - Wysłana: 24 Sty 2009 17:15:16
Odpowiedz 
Sh1eldeR

Pewnie jest tak dlatego, że gdybyśmy chcieli utrzymywać kontakty z dawnymi znajomymi, to byśmy je utrzymywali; a skoro nie utrzymujemy, to mamy powody .

Natomiast n-k niewątpliwie się sprawdza jako wyszukiwarka ludzi. Gdyby nie to, że mogłam tam sprawdzić, jak wygląda waterhouse, to pewnie byśmy się jednak w Re przy pierwszym spotkaniu nie znaleźli .

Mnie czasami znajdują też tam jacyś dziwni ludzie nie wiadomo skąd z problemami typu: jestem studentem w Koziej Wólce, słyszałem, że pani zajmuje się Internetem, może mi pani poradzi, jak napisać pracę .

Pah Wraith

służy tylko do śledzenia ludzi i ich powiązań. Wiem, bo parę osób tak onegdaj dla zabawy tropiłem.
W tym samym celu korzystają z n-k socjologowie. Można powiedzieć, poniekąd zawodowo .
Logan
Użytkownik
#21 - Wysłana: 25 Sty 2009 20:07:46
Odpowiedz 
Ee no nie. Nie lubiłem swojej starej klasy i broniłem się przed nk ręcami i nogami. Założyłem konto bo to najlepszy sposób na kontakt z ludźmi ze studiów ale poza nimi i kilkoma dobrymi znajomymi to konto jest top secret.

Rozbijają mnie tylko ci ludzie mający po 600 700 znajomych. Biorą wszystkich byle jak największą liczbę mieć przy profilu a większości z tych ludzi nie mówią nawet cześć na ulicy.
Nasty Rudolf
Użytkownik
#22 - Wysłana: 26 Sty 2009 15:31:34
Odpowiedz 
Najlepsze sa te z duma prezentowane zdjecia oblesnych niemowlakow wlasnej produkcji, a pod dolem trzydziesci siedem komentarzy pod tytulem "Jakie ono sliczne!". Obrzydlistwo. Wybaczcie, jesli sie komus narazilem takim stwierdzeniem, ale po prostu nie moglem sie powstrzymac.
Slovaak
Użytkownik
#23 - Wysłana: 26 Sty 2009 16:04:00
Odpowiedz 
Nie zgadzam się. Całkiem niedawno zdjęcie swojego pierworodnego wkleił mój kolega z podstawówki, sam dałem komentarz i w pełni go rozumiem. Sam bym się chciał pochwalić swoim synem.
Pah Wraith
Użytkownik
#24 - Wysłana: 26 Sty 2009 16:08:15 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odpowiedz 
Nasty Rudolf
zdjecia oblesnych niemowlakow wlasnej produkcji

Hę? Dorośniesz - zrozumiesz. (Przepraszam, "ale po prostu nie moglem sie powstrzymac")
biter
Użytkownik
#25 - Wysłana: 26 Sty 2009 16:09:51
Odpowiedz 
Slovaak

Sądzę iż odbiór takich zdjęć zależy od stosunku do niemowlaków samych w sobie. Mi na przykład nie przeszkadza wklejanie takich zdjęć. Fajnie jest zobaczyć jakiej pociechy doczekał się znajomy/znajoma. Ostatnio np moja kuzykna swtawiła zdjęcie swego nowo narodzonego synka, widziałem go tuż po urodzeniu i fajnie jest widzieć jak trochę podrósł, gdy nie mogę go na zywo zobaczyć.
Denerwujące są dla mnie osobiście jedynie zdjęcia "przekombinowane", głupio przebrane dzieciaki albo ustawiane w jakieś dziwaczne pozy.
kanna
Użytkownik
#26 - Wysłana: 26 Sty 2009 16:17:55
Odpowiedz 
He, he.. wiekszośc niemowlaków wygląda dośc paskudnie (poza własnymi, oczywiście takie ładniejsze sie robia po ok. miesiącu.
Co nie zmiania faktu, że kazdy rodzic jesdt dumny do wypęku Alternatywa do umiesczania zdjęc na naszej klasie czy innych portalach jest słanie mi ich na maila i zapychanie skrzynki ;( . wrr.
biter
Użytkownik
#27 - Wysłana: 26 Sty 2009 16:23:07
Odpowiedz 
wiekszośc niemowlaków wygląda dośc paskudnie

Ze wskazaniem na większość. Filipa widziałem dokładnie 24 godz po urodzeniu i śliczny był. Aż się łezka zakręciła że nie swoje
kanna
Użytkownik
#28 - Wysłana: 26 Sty 2009 16:26:38
Odpowiedz 
Filip sie nie liczy, percepcje masz skrzywioną, bo on prawie jak Twój Niezaleznie od sliczności Filipa.
biter
Użytkownik
#29 - Wysłana: 26 Sty 2009 16:27:45
Odpowiedz 
kanna

Czy to diagnoza zawodowa czy doświadczenie?
kanna
Użytkownik
#30 - Wysłana: 26 Sty 2009 16:30:12
Odpowiedz 
biter
Oba
 Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Nasza Klasa -Wasze Profile

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!