USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Kryzys na giełdzie a życie codzienne
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#31 - Wysłana: 6 Lut 2014 14:30:33
Ta straszna/magiczna/legendarna Wall Street od podszewki:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Tam-mieszkam-Manha ttan-3053475.html
Adek
Użytkownik
#32 - Wysłana: 7 Lut 2014 12:12:25 - Edytowany przez: Adek
Q__:
Ta straszna/magiczna/legendarna Wall Street od podszewki:

Moja ciocia (mamy siostra k'woli zobrazowania ) była wczoraj na tym najnowszym filmie w kinie korzystając z promocji "Środy z ORANGE" (notabene kiedyś kiedy kapitalizm w Polsce raczkował dopiero to był taki napój gazowany ) ale coś ciocia nic nie napisała mi w SMSie czy jej się podobało czy nie. Może średnio w związku z tym. Ciocia wgl mało interesuje się finansami obecnie (prawie wcale) a skończyła przecież kiedyś kierunek "Finanse i bankowość". No to ja nie rozumiem po co poszła do kina hehe Spytam ją o to. A że to studiowała to tym bardziej nie kumam.
Dziś jak dla mnie niestety świat finansów kojarzy się przeważnie z przekrętami a i czasem jak ma się pecha to i bank (czytaj system komputerowy) potrafi ogołocić ci wirtualne konto. Już widzę jaka byłaby REWOLUCJA w kraju gdyby jakiś sprytny haker skasował oprogramowanie wszystkich bankomatów oraz w necie jakby tak nagle nikt nie mógł kasy wybrać. I wszyscy nagle leżą i kwiczą hehe i już widzę jak szyby lecą w bankach. Ja dlatego część gotówki trzymam ze sobą. Raz już tak było, że bank w którym jestem miał ogólnopolską zwiechę i przez 1,5 doby czasu nic nie można było podjąć z banku. Dlatego nie warto trzymać kasy tylko wirtualnie. Potem jesteś "UGOTOWANY/A" np gdzieś na urlopie.
A samego filmu nie widziałem jeszcze. Cioci spytam.
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 7 Lut 2014 13:28:41
Adek

Adek:
Dziś jak dla mnie niestety świat finansów kojarzy się przeważnie z przekrętami a i czasem jak ma się pecha to i bank (czytaj system komputerowy) potrafi ogołocić ci wirtualne konto.

A bo to taki wirtualny kapitalizm jest...
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 23 Kwi 2019 01:00:18 - Edytowany przez: Q__
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Różności / Kryzys na giełdzie a życie codzienne

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!