USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Euro 2008
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
Autor Wiadomość
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#121 - Wysłana: 13 Cze 2008 21:09:30
Odpowiedz 
dla mnie hymn rosyjski, francuski, niemiecki i oczywiscie polski do ścisła czołówka
Delta
Użytkownik
#122 - Wysłana: 13 Cze 2008 21:19:32
Odpowiedz 
Madame Picard
Kto uważa - tak jak ja - że Marsylianka jest najładniejszym hymnem

Pewnie Cię zaskoczę, ale podoba mi się melodia hymnu Niemiec. Marsylianka trochę mniej.
Z tych co mi wpadły w ucho podobał mi się portugalski, japoński, RPA, no i federacyjny
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#123 - Wysłana: 13 Cze 2008 21:20:50 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Kolejna skandlaiczna decyzja, tym razem karny dla rumunia wzięty z kapelusza, a reće i cos jeszcze opadają, HOLENDER PERFIDNIE WYBIŁ PIŁKE REKA Z POLA KARNEGO, SEDZIA NIC ( ALE KIBICUJE HOLENROM)
Benjamin Sisko
Użytkownik
#124 - Wysłana: 13 Cze 2008 22:37:01
Odpowiedz 
HOLANDIA ! - nie ma co więcej pisać !
Q__
Moderator
#125 - Wysłana: 14 Cze 2008 09:08:40 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Powiem tak. Oglądałem mecz Polska-Austria i wiem jedno. Rację miał Z. Boniek - gdyby arbiter znał się na sędziowaniu wynik byłby 0:0 (najpierw naszym zaliczył gol ze spalonego, potem zasądził karnego tam, gdzie raczej nie powinien tego robić), a gdybyśmy na bramce nie mieli Boruca przegralibyśmy 3-4:0. Genialny bramkarz, żenująca drużyna. Może i sędzia był idiotą, ale ta drużyna na lepszego sędziego nie zasługiwała (za to Boruc zasługiwał na grę w lepszej drużynie). Drugoligowi Austriacy grali ładniejszy football niż oni (w pierwszej połowie).

Obejrzałem i miałem dość Euro 2008, a potem nadzszedł mecz Holandia-Francja. Jeden z najlepszych kawałków piłki nożnej jakie w życiu widziałem. Rewelacja. Holendrzy znakomici, ale i rodakom Picarda trzeba oddać sprawiedliwość - zostali zmiażdżeni, ale bronili się heroicznie. Gdyby nasze - pożalcie się Prorocy - orzełki miały tyle woli walki... Piękne widowisko.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#126 - Wysłana: 14 Cze 2008 10:40:58
Odpowiedz 
Q__

Gdyby nasze - pożalcie się Prorocy - orzełki miały tyle woli walki... maja wole , ale brak im umiejętności, teraz wyszła nasza myśl treningowa ( chodzi mi o nasze kluby)

a oranje, no cóz, jak ktos mówił ze piłka nożna jest nudno można mu puścić ten mecz, mam nadzieje ze holendzrzy dadza sie rumunii i włochy i francja pożegnaja się z Euro
Q__
Moderator
#127 - Wysłana: 14 Cze 2008 11:02:12
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

... maja wole , ale brak im umiejętności

Jeśli mają wolę to czemu biegali jak muchy w smole? (BTW: też sobie mówiłem: słąbi, ale maja wolę walki, póki nie zobaczyłem ile dawali z siebie - i nawet nie o umiejetnościach tu mówie, a o woli walki właśnie - dostajacy tęgie baty Francuzi.)

cóz, jak ktos mówił ze piłka nożna jest nudno można mu puścić ten mecz

Racja, to się broniło nawet na płaszczyźnie czysto estetycznej.
Picard
Użytkownik
#128 - Wysłana: 14 Cze 2008 11:11:47
Odpowiedz 
Jak ja sie ciesze,ze nie interesuje sie pilka inaczej po ostanim meczu pewnie wyrwal bym sobie ze zlosci resztke wlosow i wygladal bym jak ten znieslawiony, angielski sedzia lysol
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#129 - Wysłana: 14 Cze 2008 18:52:25
Odpowiedz 
Q__

Jeśli mają wolę to czemu biegali jak muchy w smole? (BTW: też sobie mówiłem: słąbi, ale maja wolę walki, póki nie zobaczyłem ile dawali z siebie - i nawet nie o umiejetnościach tu mówie, a o woli walki właśnie - dostajacy tęgie baty Francuzi.)

sama wola walki nie wystarcza, a co do rodaków Picarda to wybacz, ale oni posiadaja owe umiejętności, Francuzi to akurat zły przykład.

Picard

Jak ja sie ciesze,ze nie interesuje sie pilka inaczej po ostanim meczu pewnie wyrwal bym sobie ze zlosci resztke wlosow i wygladal bym jak ten znieslawiony, angielski sedzia lysol

ja po co się okaleczać, cała idea protestu lub buntu polega na tym że to osoba która jest powodem buntu ma cierpieć
Q__
Moderator
#130 - Wysłana: 14 Cze 2008 19:02:15
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

sama wola walki nie wystarcza, a co do rodaków Picarda to wybacz, ale oni posiadaja owe umiejętności, Francuzi to akurat zły przykład.

No wybacz. Ja bym szybciej biegał niż nasi gwiazdorzy (a stary i zniedołężniały jestem). Kto tam sie czymkolwiek (poza Borucem) popisał? Roger? Krzynówek? A reszta co, na spacerek wyszła???
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#131 - Wysłana: 14 Cze 2008 19:06:25
Odpowiedz 
Q__

No wybacz. Ja bym szybciej biegał niż nasi gwiazdorzy

ale mówilismy o francuzach a nie o marnych kopaczach z Moher landu.

A reszta co, na spacerek wyszła???

tylko smyczy zabrakło

a stary i zniedołężniały jestem

spokojnie w Milanie bybłbys jak znalazł
Q__
Moderator
#132 - Wysłana: 14 Cze 2008 19:17:15
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

spokojnie w Milanie bybłbys jak znalazł

Tyle, że ja w piłkę grać nie umiem (no dobra, oni też nie...)
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#133 - Wysłana: 14 Cze 2008 19:30:48
Odpowiedz 
Q__

Tyle, że ja w piłkę grać nie umiem (no dobra, oni też nie...)

tylko że ty mówisz o tym otwarcie, a oni owijają w bawełne i jeszcze biora za to kasiorkę
twi
Użytkownik
#134 - Wysłana: 14 Cze 2008 20:45:28
Odpowiedz 
@FederacyjneMSZ

Nie poświęcaj interesom więcej niż to jest konieczne
Madame Picard
Moderator
#135 - Wysłana: 14 Cze 2008 20:49:38
Odpowiedz 
Koszmar kibica: Holandia trafia w dalszych rozgrywkach na Grecję i przegrywa... Błagam, niech ktoś mi wyszoruje z głowy tę wizję...
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#136 - Wysłana: 14 Cze 2008 21:21:11
Odpowiedz 
Madame Picard

Błagam, niech ktoś mi wyszoruje z głowy tę wizję...

rosja gollll, grecja za burtą

twi

Nie poświęcaj interesom więcej niż to jest konieczne

święte słowa
Madame Picard
Moderator
#137 - Wysłana: 15 Cze 2008 21:03:59 - Edytowany przez: Madame Picard
Odpowiedz 
Trekowe akcenty z meczu Turcja-Czechy: turecki bramkarz ma na imię Volcan, a czeski kapitan ma wolkańskie brwi (i długie włosy, gdyby miał szpiczaste uszy, wyglądałby po prostu bosko ).
A czeski hymn melodycznie kojarzy mi się z kolędą.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#138 - Wysłana: 15 Cze 2008 21:05:35 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Odpowiedz 
Volkan Demirel, pisałem chyba o tym , czesi 1-0
Q__
Moderator
#139 - Wysłana: 15 Cze 2008 23:06:07
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

święte słowa

Ciekawe czy nadają się na Zasadę Zaboru?
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#140 - Wysłana: 16 Cze 2008 13:31:48
Odpowiedz 
Q__

Ciekawe czy nadają się na Zasadę Zaboru?

trzeba się kompetentny gatunek spytać
Dzakas
Użytkownik
#141 - Wysłana: 16 Cze 2008 13:34:52
Odpowiedz 
Kilka ostatnich dni byłem w Gdańsku, więc nie oglądałem meczy. Śmieszy mnie mówienie, że sędzia ukradł nam mecz skoro gol Rogera był ze spalonego, lol.
A i jeszcze jedno - jeden chłopak, opowiadał, że dostał wpier**ol od kibica w barwach. Brawo.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#142 - Wysłana: 16 Cze 2008 13:39:06
Odpowiedz 
Dzakas

Śmieszy mnie mówienie, że sędzia ukradł nam mecz skoro gol Rogera był ze spalonego, lol.

rozmawialiśmy na ten temat, więc mnie nie prowokuj

A i jeszcze jedno - jeden chłopak, opowiadał, że dostał wpier**ol od kibica w barwach. Brawo.

to nie kibic tylko przestępca,
Q__
Moderator
#143 - Wysłana: 16 Cze 2008 14:04:38
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

to nie kibic tylko przestępca

A różnie z tym bywa:
http://www.sportfan.pl/artykul/1439/pseudokibice-w spolpracuja-z-mafia-a-potem-przychodza-na-stadion
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#144 - Wysłana: 16 Cze 2008 14:50:33
Odpowiedz 
sorry ale o chuliganach z ległej lepiej sie nie wypowiadać, bo szkoda słów
Madame Picard
Moderator
#145 - Wysłana: 16 Cze 2008 20:54:57
Odpowiedz 
No to gramy. Jak piszą panowie "Z czuba" cytując Pratchetta: OK, to jest szansa jedna na milion. Ale szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.

(Dziewczyny, czy Wy też uważacie, że chorwacki trener jest nieprzytomnie przystojny, czy ja mam dziwny gust?)
Eviva
Użytkownik
#146 - Wysłana: 16 Cze 2008 21:04:56
Odpowiedz 
Madame Picard

Owszem, owszem... Gdyby jeszcze klatę pokazał...
Q__
Moderator
#147 - Wysłana: 16 Cze 2008 22:50:08
Odpowiedz 
Boruc nadal niezły. A co do reszty... pod koniec meczy toczyli w sumie wyrównana walke z (mającymi pierwsze miejsce w grupie) Chorwatami. I teraz z nie rozumiem, kurwa, jednego dlaczego wcześniej tak nie umieli?
Delta
Użytkownik
#148 - Wysłana: 16 Cze 2008 22:59:55 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Q__
I teraz z nie rozumiem, kurwa, jednego dlaczego wcześniej tak nie umieli?

Powtórka Korei. Dwa pierwsze mecze na żenującym poziomie, ostatni mecz na dobrym i do domu. To jakieś fatum.

Ale dalej uważam, że to wina naszych władz piłkarskich, które do dziś nie zorganizowały przyzwoitej ligi na wzór zachodnich (wliczając w to jakąś młodzieżówkę, by był stały napływ kandydatów). W ten sposób pozbywamy się szans na lepsze wyniki, bo w porównaniu z np. reprezentacją RFN, widać bardziej chaotyczną i nieskoordynowaną grę, co skutkuje brakiem wyników.
Zwróć uwagę, że największe sukcesy polska piłka odnosiła w czasach gdy system rozgrywek ligowych i "młodzieżówka" stały na dużo lepszym poziomie organizacyjnym niż dzisiaj, a zawodnicy nie odbiegali poziomem od zachodnich pomimo tego, że rzadko który grał w zagranicznych klubach. Bo oni na miejscu mieli jak doskonalić swe umiejętności i wśród sporej ich liczby, wyłuskać można było coś więcej niż podstawową jedenastkę (z czym np. Beenhakker miał obecnie kłopot). Na Zachodzie wielu z nich grzeje ławki rezerwowych, na pracę z trenerem reprezentacji nie mają czasu tyle ile mogliby mieć. I to się mści.
Sh1eldeR
Użytkownik
#149 - Wysłana: 16 Cze 2008 23:02:57
Odpowiedz 
Boruc moim zdaniem bardzo dobry! Te jego wyjscia sa po prostu genialne i praktycznie bezbledne. Szkoda, ze nasza obrona jest bardziej dziurawa niz Enterprise po Wrath of Khan...

Roger tez fajnie gra, technicznie bardzo dobry i bardzo zwrotny, szkoda ze nie biega ciut szybciej. Bardzo poczciwy chlopak z niego, z tego co widze.

Krzynowek IMO -- choc pewnie malo kto sie ze mna zgodzi -- we wszystkich meczach sie staral i naprawde robil co mogl. Tyle ze nie mial zbyt dobrej formy.

Smolarek w dwoch pierwszych meczach rozczarowywal -- nie na tle innych pilkarzy, ale w porownaniu z tym, co juz nie raz pokazywal. W ostatnim meczu Beenhakker byc moze chcial go zostawic jako asa w rekawie; wpuscic go w drugiej polowie by byl wypoczety i mogl ogrywac rywali. IMO to nie byl taki glupi plan i po czesci zadzialal. Ebi nie swiecil w poprzednich meczach, w tym -- jak najbardziej. Niektore akcje mial super i gral blisko 100% mozliwosci (nie majac niestety szczescia).

Jak zwykle, kleska . Obietnice obietnicami, a gra grą... 1 strzelony gol w calych finalach, na dodatek po spalonym, to naprawde slaby wynik.

A chorwaci grali w baaardzo drugim skladzie Q__, niektorzy pilkarze od nich pokazali sie ze swietnej strony, ale to nadal nie byl ich pierwszy sklad.

Szkoda, znowu.
Madame Picard
Moderator
#150 - Wysłana: 16 Cze 2008 23:05:14
Odpowiedz 
Q__

Uprzejmie prosimy nie przenosić na forum stadionowego słownictwa.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Euro 2008

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!