USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Ferengi są wśród nas

Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#1 - Wysłana: 29 Kwi 2008 15:25:10 - Edytowany przez: Eviva
Wiem, że to idiotyczny topic, ale... Obserwując poczynania niejakiego o. Rydzyka doszłam do nieodpartego wniosku, że jest to po prostu Ferengi po kompleksowej operacji plastycznej. Nie sądzicie, że tak właśnie jest? A może znacie jeszcze jakichś jego kolegów? Bo ostatnio mam wrażenie, że jest ich między nami wcale niemało.
Doctor_Who
Użytkownik
#2 - Wysłana: 29 Kwi 2008 15:47:34 - Edytowany przez: Doctor_Who
Eviva

obserwując poczynania niejakiego o. Rydzyka doszłam do nieodpartego wniosku, że jest to po prostu Ferengi po kompleksowej operacji plastycznej.

Wiem, że nie darzysz sympatią VOY, ale False profits mi się przypominają...
Delta
Użytkownik
#3 - Wysłana: 29 Kwi 2008 15:51:38 - Edytowany przez: Delta
Eviva
Obserwując poczynania niejakiego o. Rydzyka doszłam do nieodpartego wniosku, że jest to po prostu Ferengi

E, tam. Ferengi są na ogół porządniejsi, przynajmniej nie ukrywają co jest dla nich najważniejsze. Chociaż z drugiej strony było kiedyś takich dwóch którzy podporządkowali sobie całą cywilizację podając się za bogów (VGR: False Profits).

Doctor_Who
ale False profits mi się przypominają...

Uprzedziłeś mnie.
Doctor_Who
Użytkownik
#4 - Wysłana: 29 Kwi 2008 16:09:24
Teraz pytanie, czy Ferengi dla zysku poświęciłby swoje delikatne uszy...
Ethno
Użytkownik
#5 - Wysłana: 29 Kwi 2008 17:00:25
Delta

Chociaż z drugiej strony było kiedyś takich dwóch którzy podporządkowali sobie całą cywilizację podając się za bogów

My też takich mamy a raczej mieliśmy, bo podobnie jak w VOY'u przegrali efektem końcowym.
Seybr
Użytkownik
#6 - Wysłana: 29 Kwi 2008 17:04:14 - Edytowany przez: Seybr
Eviva

Wiesz Rydzyk nie ma ten tego. Nie ma stylu i honoru ferengi .

Ferengi nie poświęciły by swoich uszów dla zysku. To jak talizman, służą do pracy. Czego inni nie słyszą oni usłyszą ;].
Eviva
Użytkownik
#7 - Wysłana: 29 Kwi 2008 18:36:51
Czyli że obraziłam rasę Ferengi porównaniem do moherowego ojczulka i mam u nich przegwizdane?
Delta
Użytkownik
#8 - Wysłana: 29 Kwi 2008 18:45:28
Eviva
Czyli że obraziłam rasę Ferengi porównaniem do moherowego ojczulka

Na to wychodzi...

i mam u nich przegwizdane?

Tam zaraz przegwizdane. Ferengim wystarczy trochę latinum i wszystko pójdzie w zapomnienie. Jak w VGR: Caretaker.
Eviva
Użytkownik
#9 - Wysłana: 29 Kwi 2008 18:47:15
No to loguje się na allegro i szukam latinum.
Ethno
Użytkownik
#10 - Wysłana: 29 Kwi 2008 18:50:47
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 6 Gru 2014 02:01:05

USS Phoenix forum / Różności / Ferengi są wśród nas

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!