USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Obejrzałem wszystko z serii ST – co dalej?!
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Ethno
Użytkownik
#31 - Wysłana: 5 Kwi 2008 12:42:55 - Edytowany przez: Ethno
Ja jeszcze bardzo polecam Jerichio - wprawdzie to nie SiFi, ale IMO jedna z lepszych produkcja, to samo jesli chodzi o Eureka - eureka to może nie typowy serial SiFi, ale posiada dużo elemetów.
The_D
Użytkownik
#32 - Wysłana: 5 Kwi 2008 12:51:06
I są jeszcze (niesprawdzone, ale polecane przez innych): nBSG, Space: Above and Beyond,

nBSG zdecydowanie warto. S:AaB odświeżałem sobie niedawno, bo pamiętałem tylko z TV. Nie jest to może superarcydzieło, ale można obejrzeć (zwłaszcza, że nakręcono tylko 1 sezon). Dużo dobrego słyszałem też o Firefly i pewnie się na niego skuszę, choć może nie prędko, bo na razie jestem głęboko w DS9.
Bashir
Moderator
#33 - Wysłana: 5 Kwi 2008 13:10:58
nBSG pochłonęło mnie bez reszty. 40-paro minutowe odcinki mijają jak 5 minutowe epizodziki. Uwaga ! serial uzależnia.
twi
Użytkownik
#34 - Wysłana: 5 Kwi 2008 14:42:25 - Edytowany przez: twi
Bashir nBSG pochłonęło mnie bez reszty. 40-paro minutowe odcinki mijają jak 5 minutowe epizodziki. Uwaga ! serial uzależnia.

i wlasnie rusza 4 sezon : )
Benjamin Sisko
Użytkownik
#35 - Wysłana: 5 Kwi 2008 15:34:00
Jest tyle tych seriali widzę, że życie by stracił oglądając je.
Możecie powiedzieć coś więcej o nBSG to jest jakiś skrót czy taka jest właśnie nazwa ?
BTW ja jeszcze Lostów oglądam ale oczywiście to nie Trek, ale ma swój klimat i uważam, że trzymają poziom nawet w 4 sezonie.
Dragon
Użytkownik
#36 - Wysłana: 5 Kwi 2008 15:42:04
nBSG czyli New Battlestar Galactica, to new jest po to żeby odróżnić nową wersję Battlestar od starej z przełomu lat 70/80
Eviva
Użytkownik
#37 - Wysłana: 6 Kwi 2008 10:54:35
No cóż, jeszcze można liczyć na to, że ktoś powydaje w Polsce książki spod znaku ST. Na razie była tylko jedna - wypożyczyłam ją i zeskanowałam w całości do komputera, a teraz będę drukować. Może i gra nie warta świeczki, ale, jak każda neofitka, jestem raczej nadgorliwa. Nawet w pracy powiesiłam sobie zdjęcie Spocka i czasem śpiewam do niego rózne miłosne kawałki.
Inna rzecz, że gdyby to usłyszał, to pewnie nie skończyłoby sie na zwykłym uniesieniu brwi i chłodnym spojrzeniu...
Alucard87
Użytkownik
#38 - Wysłana: 6 Kwi 2008 12:44:03
jak już zeskanowałaś, podziel się z resztą
Eviva
Użytkownik
#39 - Wysłana: 6 Kwi 2008 19:10:22
jak już zeskanowałaś, podziel się z resztą

Masz pojęcie, jaki to duży materiał? 150 JPG. Ale napisz do mnie na email, postaram sie przesłać.
The_D
Użytkownik
#40 - Wysłana: 6 Kwi 2008 19:17:35
Jpg zapisany w skali szarości zajmuje ok 3x mniej. Można też pobawić się z formatami opracowanymi z myślą o kompresji czarno-białego tekstu, np. TIFF z kompresją CCIT (stosowany w faksach)
Eviva
Użytkownik
#41 - Wysłana: 6 Kwi 2008 19:19:55
Tego jeszcze nie robiłam - po prostu wbijam wszystko na CD i stamtąd drukuję.
The_D
Użytkownik
#42 - Wysłana: 6 Kwi 2008 21:51:56
W czasach liceum, gdy w dostępie do internetu królowały modemy, a SDI było obiektem marzeń dostępnym wybrańcom wysyłając koledze notatki z lekcji trzeba było się liczyć z każdym kilobajtem. Wtedy człowiek nauczył się kombinować
Seybr
Użytkownik
#43 - Wysłana: 6 Kwi 2008 22:15:21
W IrfanView jest taka opcja jak zmienianie np. do jpg ;]. Można to zrobić hurtem (parę kliknięć i soft robi to za nas) ;]. W tedy książka nie zajmuje 200 mb, a 20 ;]. Wszystkie pliki pakujemy rarem i po problemie ;].

The_D

W czasach liceum, gdy w dostępie do internetu królowały modemy, a SDI było obiektem marzeń dostępnym wybrańcom wysyłając koledze notatki z lekcji trzeba było się liczyć z każdym kilobajtem. Wtedy człowiek nauczył się kombinować

Znam ten problem, oj wiem co to modem ;].

Zawsze też można cd pocztą wysłać ;].
Benjamin Sisko
Użytkownik
#44 - Wysłana: 6 Kwi 2008 23:35:02
Proszę jak się temat rozwinął normalnie do wielkości popularno-naukowej Dla każdego coś dobrego.
Alucard87
Użytkownik
#45 - Wysłana: 7 Kwi 2008 03:26:59
Eviva - jak bardzo ci się chce, to możesz nagrać skontaktuj sie ze mną przez GG (w profilu powinno być), nawet prześlę ci na konto te 2zł za płytkę xD
Jo_anka
Użytkownik
#46 - Wysłana: 7 Kwi 2008 08:22:42
Jest jeszcze Star Gate 1 (poza wspomnianym Star Gate Atlantis) i toto ma 10 sezonów!!! Spokojnie można polecić pierwsze 8 sezonów - są niezłe, a odcinki które tyczyły 'wyższych cywilizacji' (a nie etnograficznych spełnień marzeń Erich von Dänikena) są na dobrym poziomie.
Eviva
Użytkownik
#47 - Wysłana: 7 Kwi 2008 13:59:40
Alucard 87
pisz do mnie na etemena@poczta.onet.pl. Ja tam nie wyznaję się na gadu-gadu.
twi
Użytkownik
#48 - Wysłana: 8 Kwi 2008 12:50:59
Jestem juz po 1 odcinku 4 sezonu nBSG i musze powiedziec ze nie tylko trzyma poziom, ale wraca do formy z 1 sezonu imo moglby robic za wzor dla przyszlych (miejmy nadzieje ze tacy beda) scenarzystow treka.
Dragon
Użytkownik
#49 - Wysłana: 10 Kwi 2008 00:47:51
A ja odświeżam sobie SAAB, ostatni raz widziałem go na Polsacie lata temu, uwielbiam ten serial, nie moge przeboleć że powstał jeden sezon.
Benjamin Sisko
Użytkownik
#50 - Wysłana: 10 Kwi 2008 08:39:58 - Edytowany przez: Benjamin Sisko
W życiu nie słyszałem o SAAB, ale cieszę się, że nadmieniłeś o tym będe miał jeszcze więcej do oglądania SF. Nie wiem jak Wam ale mnie się podobał jeszcze serial ZIEMIA II szkoda, że tak mało odcinków powstało. (chyba, że o czymś nie wiem )
Dragon
Użytkownik
#51 - Wysłana: 10 Kwi 2008 09:00:41
ZIEMIĘ II pamiętam, był to jeden z seriali który przedwcześnie zakończył swój żywot, i to niesprawiedliwie, tak jak saab (Space: Above and Beyond- tak się to dokładnie pisze), oba te seriale zostały skasowanie przez głupotę zarządu, uznano że mają złą oglądalnoć i ciach, a w przypadku saab przyczyną było złe rozłożenie w ramówce. Dlaczego skasowali EARTH II, nie wiem ale mile go wspominam.
twi
Użytkownik
#52 - Wysłana: 10 Kwi 2008 20:05:15
Niema jeszcze dokladnych informacji ale wg. AXN w maju bedziemy mogli zobaczyc:
Earth:Final Conflict
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
Stargate SG-1

(:
Picard
Użytkownik
#53 - Wysłana: 10 Kwi 2008 20:19:30
Ja musze napisac,ze zaliczam sie -jeszcze- do grona szczesliwcow, ktorzy w calosi widzieli jedynie TOS i TNG oraz filmy. Pytanie co ja zrobie po zakonczeniu najwiekszej telewizyjnej przygody w moim zyciu jakim bylo TNG- skoro AXN, na razie nie kwapi sie do puszczenia czegos nowego?
Odetta
Użytkownik
#54 - Wysłana: 11 Kwi 2008 08:09:57
No masz przecież mnóstwo możliwości.. Możesz dokonać własnoręcznego nabytku, możesz pożyczyć od kolegi, możesz zarejestrować sie gdzie trzeba i pozyskać co należy Rapidsharem.. W końcu pozyskiwanie i posiadanie nie jest zabronione polskim prawem, zabronione i karalne jest udostępnianie a w systemie Rapidshare nie udostępniasz..
Jurgen
Moderator
#55 - Wysłana: 11 Kwi 2008 14:52:56
W końcu pozyskiwanie i posiadanie nie jest zabronione polskim prawem, zabronione i karalne jest udostępnianie a w systemie Rapidshare nie udostępniasz..

Ekhm... Nie do końca, patrz np. paserstwo...
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Różności / Obejrzałem wszystko z serii ST – co dalej?!

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!