USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Drużyna A nadciąga !!!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
Autor Wiadomość
michstach
Użytkownik
#181 - Wysłana: 27 Sty 2009 14:22:35
Odpowiedz 
U mnie to samo. Ale mnie bardziej zastanawia, czy za tydzień też będzie pudełko, skoro w poniedziałek ostatnia płyta. Szkoda, że skończyli kręcić ten serial tak szybko :/
Doctor_Who
Użytkownik
#182 - Wysłana: 4 Lut 2009 11:57:08
Odpowiedz 
No szacun, szacun dla TVokey - połapali się, że palnęli byka i dali gratis poprawną okładkę do ostatniego nuemru, no i ostatnia płyta jednak z pudełkiem .

Szkoda, że to już koniec. Mogli się odchamić i dorzucić jakąś DVD z dokumentem o serialu, wspomnieniami itp. Ale dobre to co i jest.

Chyba zostanie mi zbieranie takich oto komiksów - do niedawna nawet nie wiedziałem, że wyszły!

Jak dorwę w swoje łapy, to rzucę jakąś recenzję. Rzut oka na okładkę wywołuje miłe wspomnienia - pierwsze numery TM-Semicowskich G.I.Joe i X-Men - ta stara marvelowska kreska lat 80. Mam sentyment do niej .
Eviva
Użytkownik
#183 - Wysłana: 4 Lut 2009 12:13:09
Odpowiedz 
michstach
Szkoda, że skończyli kręcić ten serial tak szybko :/

Musieli skończyć. George Peppard był już w tak złym stanie zdrowia, że nie wytrzymywał na planie. Wbrew temu, co sadzą niektórzy, aktorstwo to ciężka praca, nie żadne wygłupy.

Doctor_Who

Mogliby go w Polsce, chamy, wydać.
Doctor_Who
Użytkownik
#184 - Wysłana: 4 Lut 2009 12:18:48
Odpowiedz 
Eviva

George Peppard był już w tak złym stanie zdrowia, że nie wytrzymywał na planie.

A Filmweb podaje, że według producentów serial anulowano z powodu wysokich kosztów. Pewno wszystkie powody złożyły sie po trochę.

Cóż, zawsze mogli nakręcić The A-Team TAS - skoro udało się z powrotem do przyszłości, pogromcami duchów, czy akademią policyjną . Ja bym się nie obraził (i łatwiej by było znaleźć kogoś z głosem podobnym do Pepparda, niż aktora do zastąpienia).

Mogliby go w Polsce, chamy, wydać.

''Drużyna'' gościła na ekranach w czasach świetności TM-Semic. Mogli go wydać, mogli. Szkoda, że nie zrobili tego. Ale ja i tak spróbuję położyć na nim swoje ręce.
Eviva
Użytkownik
#185 - Wysłana: 4 Lut 2009 12:27:26
Odpowiedz 
Doctor_Who

Zrobić mogli wiele, i nie tylko z A-Team. Ja jestem zdania, że zamiast dziesięciu szmir lepiej nakręcić jeden serial, a porządny - niestety szmiry są znacznie bardziej kasowe. Niskie koszty, łatwość produkcji, i przyciągają [przed ekrany wszystkich o inteligencji poniżej 100 punktów - same plusy.
Q__
Moderator
#186 - Wysłana: 4 Lut 2009 12:38:51
Odpowiedz 
Doctor_Who

Chyba zostanie mi zbieranie takich oto komiksów

Mogliby zrobić crossover pomiedzy Drużyną A, a G.I.Joe. Obie grupy złoone są z zabawnie wystrojonych wojaków.
Delta
Użytkownik
#187 - Wysłana: 4 Lut 2009 12:51:29
Odpowiedz 
michstach
, skoro w poniedziałek ostatnia płyta.
Doctor_Who
no i ostatnia płyta jednak z pudełkiem

Jak to ostatnia? Chyba jeszcze nie skończyli całej serii?
http://www.amercom.com.pl/dr.php
Doctor_Who
Użytkownik
#188 - Wysłana: 4 Lut 2009 12:55:33
Odpowiedz 
Delta

Jako dodatek do programu TV już skończyli w ten poniedziałek. To co wrzuciłeś to seria ''Kultowe seriale''; te odcinki już dawno temu były w programie TV .
Eviva
Użytkownik
#189 - Wysłana: 4 Lut 2009 12:56:55
Odpowiedz 
Doctor_Who

A co teraz będzie, nie wiesz czasem?
Doctor_Who
Użytkownik
#190 - Wysłana: 4 Lut 2009 12:58:16
Odpowiedz 
Eviva

Magnum albo Airwolf, do wyboru.
Delta
Użytkownik
#191 - Wysłana: 4 Lut 2009 12:59:00 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Doctor_Who
Jako dodatek do programu TV już skończyli w ten poniedziałek. To co wrzuciłeś to seria ''Kultowe seriale''; te odcinki już dawno temu były w programie TV .

Aaaaa. Dzięki. Nie chciało mi się uganiać po całym mieście za poszczególnymi płytami. Pora chyba dzwonić do wydawcy by przysłał od razu całość.

Eviva
A co teraz będzie, nie wiesz czasem?

Dla mnie najważniejsze, że Bundych zaczęli wydawać. Już mam prenumeratę.
Q__
Moderator
#192 - Wysłana: 4 Lut 2009 13:15:11
Odpowiedz 
Doctor_Who

Oba fajne. "Airwolf" przez niektórych zaliczany jest nawet do technothrillerów... (Zresztą i jeden i drugi zostały nakręcone przez pana Bellisario, tego od JAG.a)
Eviva
Użytkownik
#193 - Wysłana: 4 Lut 2009 15:40:34
Odpowiedz 
Q__
Doctor_Who

Oba fajne.

Jak dla mnie, oba do chrzanu. Inna rzecz, że jakby kto spytał "To czego chcesz, panno kaprysnico?" miałabym trudności. Chciałabym, owszem, ale obawiam się, że grupa wsłpółchcacych byłaby zbyt niewielka, by się to opłacało, bo najchętniej to "Bonanzę", "Mission Imposible" (stara wersja, ma się rozumieć), "TJ Hooker" (hehe) - no kto by mnie poparł na tyle, by zechcieli to wydać?
Eviva
Użytkownik
#194 - Wysłana: 24 Lut 2009 22:19:45
Odpowiedz 
Obejrzyjcie sobie to - powali Was

Star_Trek_jako_A-Team
Eviva
Użytkownik
#195 - Wysłana: 15 Kwi 2009 18:35:55 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
A teraz coś niemal z ostatniej chwili:

Jako że praca nas StarTrek XI jest już ukończona,Chris Pine ma nadzieję,że stanie się częścią filmowej adaptacji swego ulubionego serialu z dzieciństwa.
Jak informuje MTV,Chris Pine ponownie zbliżył się z dawnym przyjacielem, Joe Carnahanem,w nadziei, że uda mu się dostać rolę "Szalonego Wyjca" Murdocka.

"Rozmawialiśmy o tym - powiedział - Bardzo bym tego chciał. Kocham Murdocka.To rola dla mnie."
Carnahan i Pine pracowali już razem i to Carnahan załatwił Chrisowi jego:wielkie wejście",rolę w Smokin'Aces, filmie z 2006 roku, gdzie Pine grał rolę neonazisty i płatnego mordercy, Darwina Tremora.
"Najlepiej bawiłem się na planie filmu Smokin'Aces w reżyserii Joe Carnahana, faceta,który reżyserował film Narc, a teraz robi TheA-Team." - powiedział Pine "Grałem tam neonazistowskiego, prostackiego mordercę do wynajęcia,postac tak odmienną od prawdziwego mnie, jak tylko można. To była świetna zabawa,właśnie dlatego, że to taka postać."
Scenariusz TheA-Team wciąż jeszcze jest w opracowaniu.Pine ma nadzieję,że zadzwonią po niego,gdy będzie już gotowy.
"Rozmawialiśmy o tym,co dopiero się wydarzy - powiedział - Wcale nie twierdzę, że scenariusz jest już gotowy czy coś.Ale kto wie...?"

Źródło: TrekToday
Doctor_Who
Użytkownik
#196 - Wysłana: 30 Kwi 2009 20:44:11
Odpowiedz 
Będzie gra z Mr. T.

Mr. T – znany z popularnego swego czasu w Polsce serialu "Drużyna A" – dzięki staraniom studia Zootfly doczeka się własnej gry. I to w doborowym towarzystwie.

Mr. T trafi do południowej Afryki, gdzie zwiedzi tamtejsze lasy deszczowe, zaginione miasta, fabryki i nowoczesne bazy wojskowe. Po co? By zmierzyć się z pałętającymi się tam nazistami. Najlepsze jednak przed nami.

Niemcy porwali bowiem znanego amerykańskiego genetyka, którym okazuje się być… niejaki Will Wright. Tak jest, ten sam, który stworzył najpopularniejszą serię na świecie, czyli Simsy. Chcą wykorzystać go do swych niecnych planów. A że na drodze nazistom stanie Mr. T, twórca Spore zostanie ocalony i ramię w ramię wraz ze swym oswobodzicielem podejmą walkę przeciw swym wrogom.

Zaznaczmy jednak – to nie żart. Taka gra rzeczywiście powstaje. Nie znamy niestety jej daty premiery, ale platformy sprzętowe już tak – tytuł pojawi się na PC, Xbox 360, PlayStation 3 i Wii.
Q__
Moderator
#197 - Wysłana: 28 Maj 2009 21:19:35
Odpowiedz 
Plakack filmu o innej grupie cud(acz)nie ubranych komandosów - "G.I.Joe: Czas Cobry":
Eviva
Użytkownik
#198 - Wysłana: 17 Paź 2009 14:58:00
Odpowiedz 
Mały update o nowej "Druzynie A" - mało zachęcający IMO

http://film.onet.pl/0,0,2062028,wiadomosci.html
Q__
Moderator
#199 - Wysłana: 24 Paź 2009 18:31:45 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
A oto nadciąga NOWA Drużyna A:

Na ekranie zobaczymy Bradleya Coopera jako „Buźkę”, Sharlto Copleya w roli Murdocka, Quinton „Rampage” Jackson wcieli się w B.A. Baracusa, a Liam Neeson wystąpi jako „Hannibal” Smith. Premiera filmu na wakacje 2010.
http://esensja.pl/film/wiesci/tekst.html?id=8425
Eviva
Użytkownik
#200 - Wysłana: 24 Paź 2009 18:47:48
Odpowiedz 
Q__

A Buźka modnie nieogolony... co za jakiś cholerny trend!
Leila
Użytkownik
#201 - Wysłana: 24 Paź 2009 18:49:56
Odpowiedz 
Eviva
To znaczy, że ten "trend" Ci się nie podoba, tak?
Eviva
Użytkownik
#202 - Wysłana: 24 Paź 2009 18:56:19
Odpowiedz 
Leila

Zdecydowanie nie podoba. Jest niechlujne i wygląda fatalnie. Oryginalny Buźka dostałby zawału na ten widok. Zawsze dbał, by być czysty i gładko ogolony.
Jedyny mężczyzna, któremy wybaczam trzydniowy zarost, to Chyck Norris.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#203 - Wysłana: 24 Paź 2009 18:57:15
Odpowiedz 
Eviva
Leila

Stara ekipa, tamten klimat....to se ne vrati..
reyden
Użytkownik
#204 - Wysłana: 24 Paź 2009 19:02:34
Odpowiedz 
@ FMSZ

Dokładnie , jak zobaczyłem tą 4 to aż się przeraziłem , co to ma być - Hannibal szczególnie .

Jak to ma tak wyglądać to niech lepiej tego nie kończą , bo skończy się jak KR 2008 .

Z drugiej strony parę fajnych reebotów ostatnio mieliśmy chociaż by ST XI , może będzie coś z tego jeszcze .
Eviva
Użytkownik
#205 - Wysłana: 24 Paź 2009 19:04:43
Odpowiedz 
reyden

Nie z taką ekipą. ST XI miał doskonałą ekipę i dzięki temu wybronił się mimo dziurawego jak ser szwajcarski i wtórnego do mdłości secnariusza.
Leila
Użytkownik
#206 - Wysłana: 24 Paź 2009 19:05:57
Odpowiedz 
Eviva
Cóż, w końcu tylko Chuck Norris dokonuje rzeczy niemożliwych.
Eviva
Użytkownik
#207 - Wysłana: 24 Paź 2009 19:19:29
Odpowiedz 
Leila:
Cóż, w końcu tylko Chuck Norris dokonuje rzeczy niemożliwych.

Dlatego jest taki wyjątkowy,
Q__
Moderator
#208 - Wysłana: 24 Paź 2009 19:50:03
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
A Buźka modnie nieogolony... co za jakiś cholerny trend!

Pół biedy. Gorzej, że wysoki i brunet.
Eviva
Użytkownik
#209 - Wysłana: 24 Paź 2009 19:52:21
Odpowiedz 
Q__:
Pół biedy. Gorzej, że wysoki i brunet.

A widziałeś pierwszego odtwórcę roli Buźki? Nie był nim Dirk Benedict, wbrew pozorom.
Leila
Użytkownik
#210 - Wysłana: 24 Paź 2009 19:53:42
Odpowiedz 
Eviva:
Dlatego jest taki wyjątkowy

On powinien być wzorem dla wielu!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Drużyna A nadciąga !!!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!