USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Drużyna A nadciąga !!!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
Autor Wiadomość
Dreamweb
Użytkownik
#151 - Wysłana: 1 Kwi 2008 22:45:12
Odpowiedz 
Q__ z tego co zrozumiałem mówił o filmie

A to przepraszam... Te filmy (FF, Spider-Man, X-Men itd.) tak odbiegają od komiksowych pierwowzorów że dla mnie jest to zupełnie inny "universe", inny "kanon" A "Heroes Return" mam gdzieś w szafce do dziś
Doctor_Who
Użytkownik
#152 - Wysłana: 7 Kwi 2008 12:23:49
Odpowiedz 
Dzisiaj w kioskach:
11. Jeszcze raz
12. Póki śmierć nas nie rozłączy
Seybr
Użytkownik
#153 - Wysłana: 7 Kwi 2008 19:25:01
Odpowiedz 
Jutro kupię ;]. Będzie półtora godziny rozrywki ;].
Doctor_Who
Użytkownik
#154 - Wysłana: 14 Kwi 2008 12:03:29
Odpowiedz 
Dziś w kioskach:

13. Bestia z brzucha boeinga
14. Miła mieścina

A co do tego Iraku w A-Team i Fantastic Four... To chyba jakaś ostatnia paranoja. Nawet Madonna (tak, ona!) ma zamiar wystąpić we współczesnym remake'u... Casablanki, który miałby się dziać... no właśnie, zgadnijcie gdzie ...
Eviva
Użytkownik
#155 - Wysłana: 14 Kwi 2008 18:38:07
Odpowiedz 
Nawet Madonna (tak, ona!) ma zamiar wystąpić we współczesnym remake'u... Casablanki,
Tylko nie ta...! Ja mam na nią uczulenie! I żadna z niej aktorka.
Doctor_Who
Użytkownik
#156 - Wysłana: 14 Kwi 2008 19:28:15
Odpowiedz 
Mało tego, Wyczytałem dziś, że w nowej wersji Drużyny A bohaterowie będą korzystać... z broni laserowej (to może fazery od razu?)! Trzymajcie, bo padnę...
Dreamweb
Użytkownik
#157 - Wysłana: 15 Kwi 2008 22:27:59
Odpowiedz 
Taaa, i jak znam życie to przy okazji filmu słynny motyw muzyczny z Drużyny A przerobią na hip-hop, ewentualnie na asłuchalną młóckę w stylu Crazy Frog... Tak aby pójść zgodnie z obowiązującymi trendami i jeszcze trochę więcej kasy wyciągnąć od młodych.
Eviva
Użytkownik
#158 - Wysłana: 16 Kwi 2008 09:07:31
Odpowiedz 
Podobno następny w kolejce jest "Nieustraszony". Może być, przynajmniej jest na kim oko zawiesić.
Póki co, z uwagi na przerazająco niski poziom najnowszego serialu o Robin Hoodzie, TVP 2 emituje go podobnie.
Dreamweb
Użytkownik
#159 - Wysłana: 21 Kwi 2008 09:34:10
Odpowiedz 
13. Bestia z brzucha boeinga

Przyznam że dopiero wczoraj wieczorem obejrzałem ten odcinek - dziwne że nikt nie wspomniał, że szefa porywaczy zagrał... Garak
Doctor_Who
Użytkownik
#160 - Wysłana: 24 Maj 2008 14:21:05
Odpowiedz 
Delta
Użytkownik
#161 - Wysłana: 24 Maj 2008 14:31:38 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Doctor_Who
Kolejne nowiny na temat filmu "The A-Team":

Jak to się sprawdzi, to za Chiny ludowe tego nie obejrzę. I nie ma takiej groźby ani tortury, która by mnie do tego nakłoniła...
Eviva
Użytkownik
#162 - Wysłana: 24 Maj 2008 18:31:58
Odpowiedz 
Delta
Tu i ja się przyłączam.
Dragon
Użytkownik
#163 - Wysłana: 8 Cze 2008 14:46:25
Odpowiedz 
Inwencja godna Drużyny A!URL
(przewińcie na 9 minutę i 8 sekundę, tam jest właściwy materiał)
Doctor_Who
Użytkownik
#164 - Wysłana: 17 Sier 2008 17:57:00
Odpowiedz 
Ciekawy pomysł na film A-Team. Muszę przyznać, że bardziej mi się podoba od tej nowej "laserowo-irackiej" wersji, co ją próbują aktualnie sklecić w Holywood:

Since George Peppard died, why not set the movie the A-Team series timeline, but in the past. In terms of the series, that would mean parts get set in Vietnam. The team goes on the mission; finds faulty intelligence; and is accused of robbing a bank. When they attempt to return, they crash. That crash results in B.A.'s being afraid of flying. While the team undergoing trial, Murdoc surfers delusions due to the mission and is found to be insane.

Skoro ST XI zdąża w tym kierunku, to czego nie "Drużyna"?
Q__
Moderator
#165 - Wysłana: 17 Sier 2008 17:59:34
Odpowiedz 
Doctor_Who

Ciekawy pomysł na film A-Team. Muszę przyznać, że bardziej mi się podoba od tej nowej "laserowo-irackiej" wersji, co ją próbują aktualnie sklecić w Holywood

Ja wiem? Stara wersja miała swój komiksowy urok...
Doctor_Who
Użytkownik
#166 - Wysłana: 17 Sier 2008 18:06:37 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Q__

Stara wersja miała swój komiksowy urok...

I właśnie ten stary urok imho diabli wezmą w tym filmie co powstaje - zrobią coś takiego co zrobili z aniołkami Charliego (też zacny stary serial). Za to na A-Team-The Beginning chętnie bym się wybrał. Ze starych aktorów to mogliby dodatkowo wziąć Mr T (który powiedział, że albo zagra BA albo w ogóle) jako swoistego "narratora" dla filmu - film mógłby powstać jako wspomnienia Barcussa i wypełnić ważną lukę w mitologii serialu.

PS. komiksy z Mr.T:
http://www.mohawkmedia.co.uk/
Q__
Moderator
#167 - Wysłana: 17 Sier 2008 18:10:04
Odpowiedz 
Doctor_Who

I właśnie ten stary urok imho diabli wezmą w tym filmie co powstaje

IMHO najlepiej by było gdyby zdołali zachować ten stary urok i dodali trochę glębi (idąc drogą podobną do tej jaką zastosowano w latach '80 "uambitniając" komiksy o superbohaterach).
Eviva
Użytkownik
#168 - Wysłana: 17 Sier 2008 18:20:33 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Q__

Jaki urok będzie można zachować z Bruce'm Willisem jako Hannibalem? Nie czarujmy się.
Już nie o to chodzi, że Willisa trawię tylko w jednej roli - jako detektywa Addisona (nie mylić z choroba Addisona, na która cierpiał m.in John Kennedy) - ale o to, że wogóle się do tego biorą. Istnieją rzeczy - filmy i piosenki - które sa dobre jedynie w prawykonaniu, i "Drużyna A" IMHO do takich nalezy.
Q__
Moderator
#169 - Wysłana: 17 Sier 2008 18:32:28
Odpowiedz 
Eviva

Jaki urok będzie można zachować z Bruce'm Willisem jako Hannibalem? Nie czarujmy się.

Fakt. Bruce Willis złym aktorem nie jest ale w filmach sens. zwykle jest bez wyrazu... No chyba, że nada swojemu Hannibalowi coś z postarzałego Addisona...
Pah Wraith
Użytkownik
#170 - Wysłana: 17 Sier 2008 18:40:37
Odpowiedz 
Istnieją rzeczy - filmy i piosenki - które sa dobre jedynie w prawykonaniu, i "Drużyna A" IMHO do takich nalezy.

Ale aby się o tym przekonać, należy to empirycznie sprawdzić. Dla mnie też obsadzanie w takiej roli Willisa nie jest strzałem w dziesiątkę. Na razie to jednak raczej tylko pogłoska...
Q__
Moderator
#171 - Wysłana: 17 Sier 2008 18:43:00
Odpowiedz 
Pah Wraith

Ale aby się o tym przekonać, należy to empirycznie sprawdzić.

Vide "The Dark Knight" chciało by się rzec.
Eviva
Użytkownik
#172 - Wysłana: 25 Sier 2008 20:29:36
Odpowiedz 
Do "Przekroju" i "Vivy" zaczynają dołączać "Latający cyrk Monty Pythona" - po trzy odcinki na płytce. Cena 11.90. Ja tam kupuję.
Biter1
Użytkownik
#173 - Wysłana: 26 Sier 2008 19:16:17
Odpowiedz 
Eviva
był niedawno na tv4 po latach robi sie nudniejszy
Eviva
Użytkownik
#174 - Wysłana: 26 Sier 2008 19:17:24
Odpowiedz 
Biter1

Ja tam lubię.
Biter1
Użytkownik
#175 - Wysłana: 26 Sier 2008 19:18:44
Odpowiedz 
Eviva
nie mówę że nie ale za drugim razem nie jest taki zabawny. i tak najlepiej wyszedł im sens zycia i scena jak anglikanin mówi swojej zonie o kondonach
Eviva
Użytkownik
#176 - Wysłana: 26 Sier 2008 19:20:32
Odpowiedz 
Biter1

Akurat ten film mi się nie bardzo podobał. Wole krótkie scenki, jak w "Latającym Cyrku" właśnie
Biter1
Użytkownik
#177 - Wysłana: 26 Sier 2008 19:24:10
Odpowiedz 
mhm, rozumię cię ale szczerze poiem że za krótkie były. swietny był jeden skecz gra słów "najzabawniejszy dowcip świata"

Swoją drogą może załozyć topik o nazwie offtopik[b][/b] i tam prowadzić takie rozmowy w końcu jesteśmy na drużynie A
Doctor_Who
Użytkownik
#178 - Wysłana: 26 Sier 2008 19:25:28
Odpowiedz 
Biter1

Swoją drogą może załozyć topik o nazwie offtopik[b][/b] i tam prowadzić takie rozmowy

Od tego jest Kawiarenka . A ja tam "Sens życia..." kocham...
Biter1
Użytkownik
#179 - Wysłana: 26 Sier 2008 19:30:01
Odpowiedz 
Doctor_Who
tak ale kawiarenka no to rozmawia sie o wszystkim a offtopik to wsam raz na krótką dyspute o treku np w kawiarence idzie teraz o broni więc szkoda przeszkadzać. momentami przydługi sens jest ale ja go lubię
Doctor_Who
Użytkownik
#180 - Wysłana: 26 Sty 2009 23:47:49
Odpowiedz 
Czy u was też tv okey pokpiło sprawę z numeracją pudełek? Po 23 nagle jest 25 (a kolejność nagranych odcinków się zgadza, więc żadnego nie przegapiłem) - Monkowa część mojej duszy będzie cierpieć gdy to na półce ustawię ...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Drużyna A nadciąga !!!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!