USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Drużyna A nadciąga !!!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
Autor Wiadomość
Delta
Użytkownik
#61 - Wysłana: 18 Mar 2008 11:08:19
Odpowiedz 
Doctor_Who
Zmarzluch jesteś

I to jeszcze jaki.

Q__
Toleruję tylko temperatury +15 - +20 (oczywiśie nie w skali Kelvina).

O, coś w tym stylu, ale jeszcze wyżej do +30 w słońcu. Jak się lato kończy, to na samą myśl o zimie już chory się czuję. Myślałem wyemigrowac na Wyspy Kanaryjskie (ponoć część z nich ma najlepszy klimat -cały rok ciepło w tych granicach jakie mi odpowiadają, a do tego morska bryza), ale, cholera, pomimo tego naszego bałaganu od samej władzy począwszy, łapię się na tym, że z wiekiem coraz ciężej by mi było stąd wyjechać na stałe.
Q__
Moderator
#62 - Wysłana: 18 Mar 2008 11:12:19 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Delta

pomimo tego naszego bałaganu od samej władzy począwszy, łapię się na tym, że z wiekiem coraz ciężej by mi było stąd wyjechać na stałe.

Mnie tez nigdy jakos emiogracja nie kusiła.. Moze dlatego, że organicznie nie cierpie podróży?

(Tzn. takei jak w Treku bym lubił, bo latajac Galaxy zabiera się dom ze soba.)
Delta
Użytkownik
#63 - Wysłana: 18 Mar 2008 11:31:21
Odpowiedz 
Q__
Mnie tez nigdy jakos emiogracja nie kusiła.. Moze dlatego, że organicznie nie cierpie podróży?

Też tak mam.

(Tzn. takei jak w Treku bym lubił, bo latajac Galaxy zabiera się dom ze soba.)[/i]

I to jest idealne rozwiązanie.
Q__
Moderator
#64 - Wysłana: 18 Mar 2008 11:57:11 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Delta

I to jest idealne rozwiązanie.

Podróz bez ruszania się z miejsca jak mówili w filmowej ""Diunie".
Delta
Użytkownik
#65 - Wysłana: 18 Mar 2008 12:38:43
Odpowiedz 
A jednak się zmusiłem i poszedłem do kiosku. Ale moje lenistwo zostało (ponownie) ukarane. Zamiast kilometra, zdeptałem ze trzy (i lepiej by się okazało, że było warto). Dopiero w trzecim z kolei kiosku udało się kupić. I całe szczęście, bo alternatywa nie była zachęcająca, do kolejnych jest naprawdę kawał drogi. Babka w kiosku wykazała się zdziwieniem na moją radość, że została mi już tylko droga do chałupy, a na wiadomość, że w pozostałych w najbliższej okolicy kioskach już nie ma i powiedziała, że u niej jak dotąd nie było chętnych do kupna. Zdaje się, że jak wieść się rozniesie to trzeba będzie czatować pod kioskiem czekając na jego otwarcie.
Q__
Moderator
#66 - Wysłana: 18 Mar 2008 12:50:54
Odpowiedz 
Delta

Zamiast kilometra, zdeptałem ze trzy (i lepiej by się okazało, że było warto). Dopiero w trzecim z kolei kiosku udało się kupić.

Biedactwo. Mam nadizeję, że Murdoćk i Hannibal nie zapomną ci tego poświęcenia.
Delta
Użytkownik
#67 - Wysłana: 18 Mar 2008 14:07:05
Odpowiedz 
Q__
Biedactwo. Mam nadizeję, że Murdoćk i Hannibal nie zapomną ci tego poświęcenia.

Poszedłem po "Przystanek Alaska" (bo tak z Seybrem chwaliliście ).
Doctor_Who
Użytkownik
#68 - Wysłana: 18 Mar 2008 14:08:32
Odpowiedz 
Delta

Poszedłem po "Przystanek Alaska"

Ale okazałeś wytrwałość godną Drużyny A!
Q__
Moderator
#69 - Wysłana: 18 Mar 2008 14:33:28
Odpowiedz 
Delta

Poszedłem po "Przystanek Alaska"

To Maggie Ci to wynagrodzi.. Albo Shelly.

Doctor_Who

Ale okazałeś wytrwałość godną Drużyny A!

Indeed.
Delta
Użytkownik
#70 - Wysłana: 18 Mar 2008 14:49:18
Odpowiedz 
Q__
To Maggie Ci to wynagrodzi.. Albo Shelly.

Osobiście?
Q__
Moderator
#71 - Wysłana: 18 Mar 2008 14:56:20
Odpowiedz 
Delta

Osobiście?

Je pytaj... Z "Alaską..." zresztą wszystko mozliwe, taki to seral...
Dreamweb
Użytkownik
#72 - Wysłana: 18 Mar 2008 22:20:54
Odpowiedz 
No panowie, widzę tu bratnie dusze W czasach podstawówki nie przypominam sobie żadnego osobnika płci męskiej w moim bądź zbliżonym wieku który by tego NIE oglądał... Teraz oczywiście kupuję TV Okay - jak dotąd wszystkie 3 płyty mam.

Ciekawy ten film "Bring Back The A-Team" - na razie nie miałem czasu obejrzeć całego, ale ten długowłosy prowadzący to taki odpowiednik "trekkie" ("teamie"? ). Takim mi się przynajmniej wydał jak recytował z pamięci czołówkę, nie wiem co jest dalej

A pamiętacie parodię w wykonaniu Benny Hilla?
http://pl.youtube.com/watch?v=ZfUI2KS02X4
http://pl.youtube.com/watch?v=G0GpRZVYGyU
Dreamweb
Użytkownik
#73 - Wysłana: 18 Mar 2008 22:27:29
Odpowiedz 
czy aby ratowany dziennikarz to nie przypadkiem komodor Decker z "Doomsday machine"?

A w najnowszym numerze w pierwszym odcinku jednego ze złych policjantów gra Dean Stockwell - zły pułkownik Grat z ENT no i partner Bakuli z Quantum Leap...
michstach
Użytkownik
#74 - Wysłana: 18 Mar 2008 23:06:07
Odpowiedz 
W tym drugim odcinku gra z kolei aktor, który grał w VOYu tego Q, który chciał popełnić samobójstwo
Pah Wraith
Użytkownik
#75 - Wysłana: 18 Mar 2008 23:18:19
Odpowiedz 
Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie kupiłem 2 i 3-ciej płytki :|
Delta
Użytkownik
#76 - Wysłana: 19 Mar 2008 02:11:45
Odpowiedz 
Dreamweb
A pamiętacie parodię w wykonaniu Benny Hilla?

Jasne.

A w najnowszym numerze w pierwszym odcinku jednego ze złych policjantów gra Dean Stockwell - zły pułkownik Grat z ENT no i partner Bakuli z Quantum Leap...

Aktorów, którzy zagrali się w obu serialach była spora grupka.
Dreamweb
Użytkownik
#77 - Wysłana: 19 Mar 2008 07:50:27
Odpowiedz 
Faktycznie, zapomniałem o Q z "Deathwish"... I pomyliła mi się kolejność - Gerrit Graham (Q) gra w pierwszym z tych odcinków, a Dean Stockwell w drugim.
Tak sobie oglądam na raty (z braku czasu) ten film "Bring Back The A-Team" (doszedłem do spotkania ze Stephenem J. Cannellem) i stwierdzam że Murdock się prawie w ogóle nie zmienił, natomiast Buźka wręcz odwrotnie - nie do poznania. Nawet głos ma inny. Chyba nawet początkowo ten długowłosy koleś nie był pewien czy to on.
Właśnie czytam sobie o Dirku w Wikipedii - nie wiedziałem że brał udział w Big Brotherze.
Pah Wraith
Użytkownik
#78 - Wysłana: 19 Mar 2008 09:44:34
Odpowiedz 
Właśnie czytam sobie o Dirku w Wikipedii - nie wiedziałem że brał udział w Big Brotherze.

- It's Dirk, fucking, Benedict!
- I seldom use my middle name.
Dreamweb
Użytkownik
#79 - Wysłana: 19 Mar 2008 11:01:10
Odpowiedz 
Ale sądząc po tym co piszą o jego wyczynach w tymże programie to nie odbiegały od tego co robiłaby postać kreowana przez niego w "Drużynie A".
Q__
Moderator
#80 - Wysłana: 19 Mar 2008 16:11:45
Odpowiedz 
Dreamweb

No panowie, widzę tu bratnie dusze W czasach podstawówki nie przypominam sobie żadnego osobnika płci męskiej w moim bądź zbliżonym wieku który by tego NIE oglądał...

Miło nam to czytać.

I doktor Yueh z "Diuny"...

michstach

W tym drugim odcinku gra z kolei aktor, który grał w VOYu tego Q, który chciał popełnić samobójstwo

Quinna.

Pah Wraith

Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie kupiłem 2 i 3-ciej płytki :|/i]

Się nie przyznmawaj, kupuj.

Delta

[i]Jasne.

Najlepszy był sparodiowany B.A...

Aktorów, którzy zagrali się w obu serialach była spora grupka.

Bo w sumie Hollywood to wąska grupa ludzi...

Dreamweb

natomiast Buźka wręcz odwrotnie - nie do poznania. Nawet głos ma inny.

IMHO to nie dobrze... Nie powinni zmieniać...

Pah Wraith

- It's Dirk, fucking, Benedict!
- I seldom use my middle name.

Dreamweb

sądząc po tym co piszą o jego wyczynach w tymże programie to nie odbiegały od tego co robiłaby postać kreowana przez niego w "Drużynie A".

A pamiętacie że zagrał w starej BSG?
Delta
Użytkownik
#81 - Wysłana: 19 Mar 2008 17:40:13 - Edytowany przez: Delta
Odpowiedz 
Q__
Najlepszy był sparodiowany B.A...

I ta scena, gdzie Hannibal przebiera się za Araba, a wszyscy przechodnie i tak witają go: "sie ma Hannibal".

Dreamweb

Z czegoś trzeba żyć. Wydaje mi się, że oni wpadli w szufladę jak Gajos po "4 pancernych" i Mikulski po Klossie. Dla aktora to duży kłopot.

A facet, który grał pułkownika Deckera zagrał w TNG: The Emissary Klingona.
A do roli Deckera był IMHO idealny.

"Hannibal: No Smith, tym razem to już koniec. Tak pan zawsze mówi.
Decker: Już więcej tak nie powiem, Smith."
Q__
Moderator
#82 - Wysłana: 19 Mar 2008 17:52:47
Odpowiedz 
Delta

I ta scena, gdzie Hannibal przebiera się za Araba, a wszyscy przechodnie i tak witają go: "sie ma Hannibal".

To stary watek. Widzałem go w paru filmach i komiksach... (Ale to co pokazął oryginał aż się prosiło o taka ripostę)

Z czegoś trzeba żyć. Wydaje mi się, że oni wpadli w szufladę jak Gajos po "4 pancernych" i Mikulski po Klossie. Dla aktora to duży kłopot.

Fakt... :]]

A do roli Deckera był IMHO idealny.

Fakt. Wredny, up**** i w sumie b. ludzki...
Pah Wraith
Użytkownik
#83 - Wysłana: 19 Mar 2008 18:05:30
Odpowiedz 
Q__
Się nie przyznmawaj, kupuj.

Tak jest, ser!
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 19 Mar 2008 18:16:10
Odpowiedz 
Pah Wraith

Tak jest, ser!

(Sera nie kupuj No chyba, żeś głodny)
Pah Wraith
Użytkownik
#85 - Wysłana: 19 Mar 2008 18:17:44
Odpowiedz 
... na pierogi, ale to nie ten temat
Q__
Moderator
#86 - Wysłana: 19 Mar 2008 18:44:45
Odpowiedz 
... na pierogi, ale to nie ten temat

ROTFL po raz nie wiem już który
Dreamweb
Użytkownik
#87 - Wysłana: 19 Mar 2008 21:21:11
Odpowiedz 
To stary watek. Widzałem go w paru filmach i komiksach

Na przykład "It is I, Leclerc" z Allo Allo.

IMHO to nie dobrze... Nie powinni zmieniać...

Hę, nie kapuję? Chodziło mi o to że Dirk Benedict się postarzał i mało przypomina Buźkę... A że to niedobrze - cóż, każdego to czeka

Pamiętamy, zresztą tylko dlatego to oglądałem Ale tak dawno że pamiętam tylko ogólne zarysy... (nowej nie oglądałem wcale )
Q__
Moderator
#88 - Wysłana: 19 Mar 2008 21:31:17
Odpowiedz 
Dreamweb

Na przykład "It is I, Leclerc" z Allo Allo.

Choćby,,,

Chodziło mi o to że Dirk Benedict się postarzał i mało przypomina Buźkę... A że to niedobrze - cóż, każdego to czeka

Myślalem, że twierdzisz, że nowy film powstaje i cała obsada do starej podobna poza nowym "Bużką".. (Płyty póki co kupuję i nie oglądam...)

nowej nie oglądałem wcale
.
Żełuj, dobra jest...
Doctor_Who
Użytkownik
#89 - Wysłana: 19 Mar 2008 21:35:24 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Q__
Delta

Ja pamiętam jeszcze Dirka z takiego słaaabego horroru Wążżż (oryg. Sssnake ), który kiedyś puszczał RTL7 - fakt, poza The A-Team raczej nie zapisał się w pamięci (starej BSG nie pamiętam).
Dreamweb
Użytkownik
#90 - Wysłana: 19 Mar 2008 21:43:19
Odpowiedz 
Myślalem, że twierdzisz, że nowy film powstaje i cała obsada do starej podobna poza nowym "Bużką"

No bo powstaje: http://imdb.com/title/tt0429493/
Chyba zresztą: niestety...

Żełuj, dobra jest...

Jak nie gra tam Buźka to podziękuję

Ja pamiętam jeszcze Dirka z takiego słaaabego horroru Wążżż (oryg. Sssnake ),

Film kojarzę, ale baaardzo słabo.
A Hannibala pamiętam z "Breakfast at Tiffany's" - podobał mi się ten film.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Drużyna A nadciąga !!!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!