USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Drużyna A nadciąga !!!
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
Autor Wiadomość
Pah Wraith
Użytkownik
#1 - Wysłana: 3 Mar 2008 00:01:21
Odpowiedz 
Delta
Użytkownik
#2 - Wysłana: 3 Mar 2008 00:36:28
Odpowiedz 
Pah Wraith
niesamowity news!!!

Znów będzie można usłyszeć "I love it when a plan comes together" wymówione przez zęby zaciśnięte na cygarze.
krisbaum
Użytkownik
#3 - Wysłana: 3 Mar 2008 01:39:01
Odpowiedz 
Kurde aż dwa odcinki na tydzień, to chyba przez kilka lat będziem zbierać pełną kolekcję
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#4 - Wysłana: 3 Mar 2008 01:54:13
Odpowiedz 
krisbaum
Kurde aż dwa odcinki na tydzień, to chyba przez kilka lat będziem zbierać pełną kolekcję

14 tygodni, ergo niecałe 4 miechy
Delta
Użytkownik
#5 - Wysłana: 3 Mar 2008 02:15:10
Odpowiedz 
4_z_Szesciopaka

Jeśli wydadzą całość w tym tempie, to znacznie dłużej. 98 odcinków, co 2 tygodnie dwa, czyli 4 miesięcznie. Wychodzi ponad dwa lata.
Dzakas
Użytkownik
#6 - Wysłana: 3 Mar 2008 08:11:54
Odpowiedz 
Fak je!
myszatorek
Użytkownik
#7 - Wysłana: 3 Mar 2008 09:44:09
Odpowiedz 
i znow zobacze Murdocka mego ulubionego szalonego pilota

Doctor_Who
Użytkownik
#8 - Wysłana: 3 Mar 2008 10:50:57
Odpowiedz 
Delta

Jeśli wydadzą całość w tym tempie, to znacznie dłużej. 98 odcinków, co 2 tygodnie dwa, czyli 4 miesięcznie. Wychodzi ponad dwa lata.

2 odcinki są co tydzień, co dwa tygodnie jest pudełko na płyty. A skąd wiem? Bo właśnie rozpakowałem mój TV Okey .
Pah Wraith
Użytkownik
#9 - Wysłana: 3 Mar 2008 11:03:31
Odpowiedz 
Ooo, "TV okey"w takim razie, już poprawiam
Picard
Użytkownik
#10 - Wysłana: 3 Mar 2008 17:25:20
Odpowiedz 
myszatorek

znow zobacze Murdocka mego ulubionego szalonego pilota

Czy temu aktorowi wogole zdarzylo sie grac kogos normalnego?
Delta
Użytkownik
#11 - Wysłana: 3 Mar 2008 17:37:26
Odpowiedz 
Picard

A czy to ważne? Grunt, że jest w tym dobry. "Niech Wielki Manitou ma w opiece Twoją lodówkę i ześle jej niską temperaturę. Adios. "
Picard
Użytkownik
#12 - Wysłana: 3 Mar 2008 18:40:22
Odpowiedz 
Delta

A czy to ważne?

Nie jest wazne dla jego wizerunku - bo sadze,ze aktor z niego niezly - ale ciekaw jednak jestem czy specjalizuje sie on jedynie w tego typu nietypowych rolach. Zreszta nie on jeden - byl jeszcze przeciez ten osobnik, ktory gral zwariowanego profesora w Powrocie do przyszlosci i Klingona w Star Trek III - tez nie sa to najnormalniejsze ze wszystkich mozliwych rol, co nie zmiania postacii rzeczy, ze lubie pana, ktory owe role wykreowal.
Pah Wraith
Użytkownik
#13 - Wysłana: 3 Mar 2008 23:42:43
Odpowiedz 
"Niech Wielki Manitou ma w opiece Twoją lodówkę i ześle jej niską temperaturę. Adios. "

Po obejrzeniu pilota nasunęły mi się dwie refleksje:
1) jednak Dirk Benedict będzie lepszy jako Buźka
2) czy aby ratowany dziennikarz to nie przypadkiem komodor Decker z "Doomsday machine"?

Po obejrzeniu czołówki na youtube - bardzo rozbawił mnie Cylon, który przechodził przed Benedictem i jego gest w stylu "czy ja go już gdzieś wcześniej nie widziałem?" Nie wiedziałem wtedy, gdy oglądałem serial, że jest coś takiego jak BSG.

Polecam również do obejrzenia program, w którym spróbowano zebrać żyjących członków Druzyny. Część pierwsza:
http://pl.youtube.com/watch?v=X5UTRPKfi0A
Delta
Użytkownik
#14 - Wysłana: 4 Mar 2008 00:36:42
Odpowiedz 
Picard
Nie jest wazne dla jego wizerunku - bo sadze,ze aktor z niego niezly - ale ciekaw jednak jestem czy specjalizuje sie on jedynie w tego typu nietypowych rolach.

Ne wiem, widziałem go tylko w czterech rolach, ale fakt, że we wszystkich czterech miał pewne odchyły: w Treku, w A-Team, w B5 i w jakimś filmie (tytułu już nie pamiętam, leciał parę lat temu zdaje się na TVN7) gdzie grał faceta, który zabił żonę dla forsy z ubezpieczenia.

Pah Wraith
Po obejrzeniu pilota nasunęły mi się dwie refleksje:
1) jednak Dirk Benedict będzie lepszy jako Buźka
2) czy aby ratowany dziennikarz to nie przypadkiem komodor Decker z "Doomsday machine"?

W obu przypadkach racja.
Domko
Użytkownik
#15 - Wysłana: 4 Mar 2008 08:41:11
Odpowiedz 
Pah Wraith

We wspomnianym przez Ciebie programie bardzo "mile" wspominają odtwórcę roli Hannibala.
Ogólnie ciekawy dokumencik.
Pah Wraith
Użytkownik
#16 - Wysłana: 4 Mar 2008 12:57:51
Odpowiedz 
Domko
We wspomnianym przez Ciebie programie bardzo "mile" wspominają odtwórcę roli Hannibala.

Oj, tak... W sumie nie dziwota. George Peppard był pewnie bardzo zgorzkniałym człowiekiem. Z powodu problemów z alkoholem zaprzepaścił swoją bardzo obiecującą karierę, by trafic do filmów klasy B, a potem do TV (co było wtedy jeszcze gorsze). Stracł rolę Blake'a Carrinngtona w "Dynastii" z powodu "różnic artystycznych" - zapewne chodziło o wielkość jego roli...
Domko
Użytkownik
#17 - Wysłana: 4 Mar 2008 13:39:40
Odpowiedz 
No, raczej nie dziwota biorąc pod uwagę sytuacje, o których w tym dokumencie wspominają.
Doctor_Who
Użytkownik
#18 - Wysłana: 4 Mar 2008 13:48:54
Odpowiedz 
Pah Wraith

Stracł rolę Blake'a Carrinngtona w "Dynastii" z powodu "różnic artystycznych" - zapewne chodziło o wielkość jego roli...

I bardzo dobrze się stało, że trafił do "Drużyny" zamiast do "Dynastii" (tfu!) - Peppard mógł co prawda uważać inaczej , ale my wiemy swoje.
Domko
Użytkownik
#19 - Wysłana: 4 Mar 2008 13:58:02
Odpowiedz 
O tak.
Q__
Moderator
#20 - Wysłana: 4 Mar 2008 19:39:48 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

niesamowity news!!!

Jakże ja się cieszę? . Jeden z ulubionych serialimej wczesnej młodości.

Delta

Znów będzie można usłyszeć "I love it when a plan comes together" wymówione przez zęby zaciśnięte na cygarze.

A i owszem

krisbaum

To nie trwa aż tak wolno...

4_z_Szesciopaka
Delta

Nie pamiętałem, że aż tyle sezonów to miało.,..

myszatorek

i znow zobacze Murdocka mego ulubionego szalonego pilota

To był też i mój ulubieniec. Za to moja mama go nie znosiła i cieszyło Ja gdy B.A. nim pomiatał.

Doctor_Who

A skąd wiem? Bo właśnie rozpakowałem mój TV Okey .

Cfaniaczek.

Picard

Oppenheimera choćby...

Delta

Grunt, że jest w tym dobry. "Niech Wielki Manitou ma w opiece Twoją lodówkę i ześle jej niską temperaturę. Adios. "

Dobry? On jest znakomity

Picard

byl jeszcze przeciez ten osobnik, ktory gral zwariowanego profesora w Powrocie do przyszlosci i Klingona w Star Trek III - tez nie sa to najnormalniejsze ze wszystkich mozliwych rol

Zagrał też Festara Addamsa choćby...

Pah Wraith

jednak Dirk Benedict będzie lepszy jako Buźka

Zdecydowanie. Zresztą to mój drugi ulubieniec obok Murdocka...

Nie wiedziałem wtedy, gdy oglądałem serial, że jest coś takiego jak BSG.

A ja owszem. I uważałem stare BSG za straszny kicz... ;]

Delta

Ne wiem, widziałem go tylko w czterech rolach, ale fakt, że we wszystkich czterech miał pewne odchyły: w Treku, w A-Team, w B5 i w jakimś filmie (tytułu już nie pamiętam, leciał parę lat temu zdaje się na TVN7) gdzie grał faceta, który zabił żonę dla forsy z ubezpieczenia.

Żałuj. "Projekt Manhattan" jest całkiem przyzwoity...

Domko

Ogólnie ciekawy dokumencik.

Owszem....

Pah Wraith

Oj, tak... W sumie nie dziwota. George Peppard był pewnie bardzo zgorzkniałym człowiekiem. Z powodu problemów z alkoholem zaprzepaścił swoją bardzo obiecującą karierę, by trafic do filmów klasy B, a potem do TV

A mówią, że o zmarłych nalezy tylko dobrze...

Doctor_Who

I bardzo dobrze się stało, że trafił do "Drużyny" zamiast do "Dynastii" (tfu!) - Peppard mógł co prawda uważać inaczej , ale my wiemy swoje.

Oh yes! (Bo "O tak." już zajęte)

Domko

O tak.

Zdecydowanie.

ps. "The A-Team" w sumie przypomina komiksy "G.I.Joe" - w obu wypadkach mamy dziwnie poubieranych, charakterystycznych superkomandosów,,,
Doctor_Who
Użytkownik
#21 - Wysłana: 10 Mar 2008 10:16:59
Odpowiedz 
No i mamy kolejne dwa odcinki:
Zawodowcy i oszuści
Królik, który zjadł Las Vegas

Pudełko prezentuje się całkiem całkiem, tylko ten grzbiet jakiś dziwnie brzydki.
Wg reklam po ułożeniu wszystkich płyt miał wyjść charakterystyczny czarny van, a widać, że wyjdzie coś innego (na pierwszym pudełku widać m.in. ucho Hannibala).
Q__
Moderator
#22 - Wysłana: 10 Mar 2008 10:36:43
Odpowiedz 
Doctor_Who

No i mamy kolejne dwa odcinki

No i fajnie.

Wg reklam po ułożeniu wszystkich płyt miał wyjść charakterystyczny czarny van, a widać, że wyjdzie coś innego (na pierwszym pudełku widać m.in. ucho Hannibala).

Może van bedzie widoczny za uchem Hannibala?

ps. obowiazkowo o serailu:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_A-Team
http://www.imdb.com/title/tt0084967/
http://www.tv.com/show/727/summary.html
Domko
Użytkownik
#23 - Wysłana: 10 Mar 2008 10:41:03
Odpowiedz 
A może van z uchem Hannibala.
Q__
Moderator
#24 - Wysłana: 10 Mar 2008 10:47:27
Odpowiedz 
Domko

A może van z uchem Hannibala.

To byłby van-cyborg wręcz
Delta
Użytkownik
#25 - Wysłana: 10 Mar 2008 11:07:55
Odpowiedz 
Doctor_Who

Zerknij do wewnętrznej okładki gazety i zobacz na zdjęcie czy tam jest tylko van.
Q__
Moderator
#26 - Wysłana: 10 Mar 2008 11:09:26
Odpowiedz 
Delta

Zerknij do wewnętrznej okładki gazety i zobacz na zdjęcie czy tam jest tylko van.

Mówiłem.
Doctor_Who
Użytkownik
#27 - Wysłana: 10 Mar 2008 11:22:57
Odpowiedz 
Delta

Już zerknąłem. A tydzień temu był tylko van. Teraz coraz tego vana mniej... (swoją drogą ta pierwsza wersja grzbietu z samym vanem mi się bardziej podobała )
Delta
Użytkownik
#28 - Wysłana: 10 Mar 2008 11:27:37
Odpowiedz 
A i jeszcze jedno mi się przypomniało. Zdaje się, że wydawca płyt coś miesza w odcinkach. W pilocie jest scena startu samolotu z lotniska i w trakcie tej sceny leci podkład muzyczny. Jest zmieniony. Oryginalnie była to piosenka "Jumping Jack Flash". Powinien tez być tam fragment, w którym Murdock śpiewa to za sterami ale jest wycięty. Ciekawe ile jeszcze jest takich ingerencji ze strony wydawcy.
Q__
Moderator
#29 - Wysłana: 10 Mar 2008 11:29:09
Odpowiedz 
Doctor_Who

Teraz coraz tego vana mniej... (

Ale są i inne widoki.

Delta

W pilocie jest scena startu samolotu z lotniska i w trakcie tej sceny leci podkład muzyczny. Jest zmieniony. Oryginalnie była to piosenka "Jumping Jack Flash". Powinien tez być tam fragment, w którym Murdock śpiewa to za sterami ale jest wycięty.

Wersja re-masterowana?:
Delta
Użytkownik
#30 - Wysłana: 10 Mar 2008 11:55:37
Odpowiedz 
Doctor_Who
Teraz coraz tego vana mniej...

Faktycznie.

swoją drogą ta pierwsza wersja grzbietu z samym vanem mi się bardziej podobała

Też IMHO wyglądała lepiej.

Q__
Wersja re-masterowana?

Jak ja nie cierpię takich ingerencji reżyserów czy wydawców w raz nakręcony film/serial...
Dlatego dużo bardziej podoba mi się oryginalne TMP z 79' niż wersja reżyserska.
 Strona:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Drużyna A nadciąga !!!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!