USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Parodie
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#1 - Wysłana: 1 Mar 2008 16:48:33
Odpowiedz 
Jako, iz w seekend AXN jak zwykle funduje nam post na TNG, tak wiec skazani jestesmy na stanowczo mniej oryginalne tematy. Na przyklad ten - jakie znacie parodie znanych filmow i seriali znacie, jakie sa godne uwagi? Ja doszukalem sie na poczatek czegos takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=ZfUI2KS02X4
http://www.youtube.com/watch?v=G0GpRZVYGyU&feature =related
Dragon
Użytkownik
#2 - Wysłana: 1 Mar 2008 17:53:57
Odpowiedz 
Pamiętam jak oglądałem to na polsacie, kultowa rzecz, znam to na pamięć, genialna parodia, ale śmieszna tylko wtedy jak ktoś oglądał a-team
reyden
Użytkownik
#3 - Wysłana: 1 Mar 2008 18:04:26
Odpowiedz 
B-Team jest fajne , tak jak większość z Benny Hill-a .

Z innych parodii - niezłe są Kosmiczne Jaja - parodia SW i ST oraz kilku innych filmów SF ( m.in. Obcy ) .

Do tego parodie Mela Brooksa - Ta o wampirach czy Robin Hood- Faceci w rajtuzach .

Zapomniał bym o Hot Shots - jedynka to parodia Top Gun , zaś część II to istna parodia Rambo II , nawet aktor grający szefa JR zagrał w HS II podobną postać , z elementami Terminatora II .
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 1 Mar 2008 18:18:30
Odpowiedz 
Picard

Fajny temacik.

Dragon

genialna parodia, ale śmieszna tylko wtedy jak ktoś oglądał a-team

A kto tego nie oglądał?.

reyden

Wszystkie wymienione kiedyś mnie seredecznbie ubawiły. (Uwiebiam zwłaszcza scenę gdy w "Draculi..." Brooksa Renfield mimo woli zabija swojego "Mistrza")
Dragon
Użytkownik
#5 - Wysłana: 1 Mar 2008 21:43:57
Odpowiedz 
Wszystkie parodie Mela Brooksa były doskonałe, Kosmiczne jaja w ciągu ostatnich 9 lat widziałem je z 30 razy, poważnie.
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 1 Mar 2008 21:53:29
Odpowiedz 
Dragon

Wszystkie parodie Mela Brooksa były doskonałe

Nie przeczę.

Kosmiczne jaja w ciągu ostatnich 9 lat widziałem je z 30 razy, poważnie.

Kiedyś byłem zakochany w tym filmie.Potem mi przeszło...
Dzakas
Użytkownik
#7 - Wysłana: 2 Mar 2008 10:32:21
Odpowiedz 
"Hot Fuzz" - genialna parodia filmów sensacyjnych typu "Na fali", "Bad Boys". Oczywiście aby załapać wszystkei dowcipy trzeba znać te filmy
Shadow Walker
Użytkownik
#8 - Wysłana: 2 Mar 2008 11:53:20
Odpowiedz 
teraz w usa weszła do kin parodia pt. super hero [chyba]. widziałem trailer i wydaje się być świetną parodią filmu o spider manie. oprócz tych wyżej przez was wymienionych dodałbym jeszcze not another teen movie i serie scary movie. mam też pytanie-czy zna ktoś może tytuł parodii gdzie są min. sceny z kill billa odtwarzane przez znaną z serialu buffy rudowłosą aktorkę?
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 2 Mar 2008 13:57:31
Odpowiedz 
Shadow Walker

teraz w usa weszła do kin parodia pt. super hero [chyba].

Słyszałem, słyszałem...

czy zna ktoś może tytuł parodii gdzie są min. sceny z kill billa odtwarzane przez znaną z serialu buffy rudowłosą aktorkę?

Czy to aby w którymś ze "Strasznych filmów" nie było?
Alucard87
Użytkownik
#10 - Wysłana: 2 Mar 2008 14:05:09
Odpowiedz 
"Gwiezdne Jaja" i "But Manitou" - dwie produkcje niemieckie wyśmiewające kolejno: Treka i Wsesterny. Re We La Cja!
Q__
Moderator
#11 - Wysłana: 2 Mar 2008 14:12:56
Odpowiedz 
Alucard87

yśmiewające kolejno: Treka i Wsesterny.

Dokładnie słynne NRDowskie westerny według May'a...
rorq
Użytkownik
#12 - Wysłana: 4 Mar 2008 11:13:15
Odpowiedz 
Alucard87
"Gwiezdne Jaja" i "But Manitou" - dwie produkcje niemieckie wyśmiewające kolejno: Treka i Wsesterny. Re We La Cja!
"But Manitou" - rotfliłem na nim co chwilę.. a tekst "może dać grubsza słomkę?", "brat bliźniak włóż-mi-tu" albo: "jesteśmy braćmi krwi. - znaczy sie rżnęliście się, tak?" weszły do mojego słownika
"Gwiezdne Jaja" - to faktycznie (T)raumschiff.. cienki jak tyłek węża. miałem nadzieje na parodię ST, a to była parodia SF a głównie GW, i to cienka strasznie. O ile wycieczki homoseksualne a'la Karol May jakoś do mnie trafiały, to w "Gwiezdnych Jajach" były głupie, prostackie i niesmaczne. I jakoś ciągle miałem wrażenie że słychać ten typowy sitcomowy śmiech na podkładzie.. ech.. TRAGEDIA ;(
Pah Wraith
Użytkownik
#13 - Wysłana: 4 Mar 2008 12:54:31
Odpowiedz 
Eeeee tam, Zemsta świrów rządzi! Rorq, tam jest tyle trekowych smaczków, że aż strach. Wiem, bo oglądałem z 20 razy
Zresztą widziałem ten film w przynajmniej 4 róznych towarzystwach i za każdym razem śmieszyło wszystkich co innego.
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 4 Mar 2008 16:33:43
Odpowiedz 
rorq

albo: "jesteśmy braćmi krwi. - znaczy sie rżnęliście się, tak?"

Co rzuca nowe swiatło na stosunki Old Shatterhand - Winnetou (i wyjaśnia dlaczegfo geje z "Hallo Hans" tak kochali książki May'a)...

Pah Wraith

Eeeee tam, Zemsta świrów rządzi!

Oglądałem, ale jakoś mnie nie wciągnęło...
Domko
Użytkownik
#15 - Wysłana: 4 Mar 2008 16:37:59
Odpowiedz 

Oglądaliśmy na pokazie eMPIRowym kiedyś i przyznam, że film miał swoje dobre momenty, ale już do niego raczej bym nie wrócił. Obejrzałem raz i niewiele już pamiętam.
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 4 Mar 2008 17:10:30
Odpowiedz 
Domko

Oglądaliśmy na pokazie eMPIRowym kiedyś i przyznam, że film miał swoje dobre momenty, ale już do niego raczej bym nie wrócił.

Jednomyślność adminów MA po raz kolejny?
Domko
Użytkownik
#17 - Wysłana: 4 Mar 2008 17:11:05
Odpowiedz 
Najwyraźniej.
Halbard
Użytkownik
#18 - Wysłana: 4 Mar 2008 17:45:05
Odpowiedz 
a czy ktoś widział może film "Ko(s)micza załoga"?Była to w sumie jakby nie patrzeć parodia "Star Treka"
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 4 Mar 2008 18:43:21
Odpowiedz 
Domko

Najwyraźniej.

Halbard

a czy ktoś widział może film "Ko(s)micza załoga"?

"Galaxy Quest"? Ma nawet swój topic... (Do którego Cie zapraszam...)
Eviva
Użytkownik
#20 - Wysłana: 25 Mar 2008 09:19:51
Odpowiedz 
Pah Wraith

Eeeee tam, Zemsta świrów rządzi!

Mnie też nie. Raczej była zła niż rozbawiona.
Q__
Moderator
#21 - Wysłana: 25 Mar 2008 11:05:19
Odpowiedz 
Eviva

Raczej była zła niż rozbawiona.

Że te nardy są aż tak parodystyczne? Ja też.
Eviva
Użytkownik
#22 - Wysłana: 25 Mar 2008 18:55:53
Odpowiedz 
Krótko mówiąc - lubię smaczny żart i kącik humoru, kocham Mela Brooksa, ale chamskie wyśmiewanie się z kogoś, kogo lubię powoduje, że nóż mi się otwiera w kieszeni.
Dragon
Użytkownik
#23 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:00:26
Odpowiedz 
Mel Brooks? Uwielbiam faceta, Robin Hood, Spaceballs, Nieme kino, Płonące Siodła, znam te filmy na pamięć. Ale poszukuje Histori Świata, chętnie sobie jeszcze odświeżę Lęk wysokości bo dawno nie widziałem.
Eviva
Użytkownik
#24 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:02:38
Odpowiedz 
Ja też.
Q__
Moderator
#25 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:26:34
Odpowiedz 
Eviva

kocham Mela Brooksa

Ja też.

Dragon

Mel Brooks? Uwielbiam faceta

A nowsze filmy ytego twórcy znasz? Nie gorsze wcale...

Eviva

Ja też.

To może jakiś seansik Brooksa na TrekSferze?
Eviva
Użytkownik
#26 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:30:38
Odpowiedz 
To może jakiś seansik Brooksa na TrekSferze?

Głupio przyznac, ale nie mam pojęcia, co proponujesz. Pamiętaj, że wpadłam tu z otchłani bezbrzeżnej wprost ignorancji.
Dragon
Użytkownik
#27 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:32:15
Odpowiedz 
Nowe filmy, pewnie, jako z niewielu nie tracił formy na starość.
Eviva
Użytkownik
#28 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:37:48
Odpowiedz 
Bywają ludzie, jak wino - im starsi, tym lepsi. Tyle że ich niewielu i chyba pochodzą z innej planety.
Dragon
Użytkownik
#29 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:41:18
Odpowiedz 
Bywają też ludzie jak jabol, za pierwszym razem smakuje i chcesz więcej, potem rzygasz i masz dość, na zawsze.
Q__
Moderator
#30 - Wysłana: 25 Mar 2008 19:59:15
Odpowiedz 
Eviva

Głupio przyznac, ale nie mam pojęcia, co proponujesz.

Poszukaj na Forum.

Dragon

Nowe filmy, pewnie, jako z niewielu nie tracił formy na starość.

"Dracula..." z Nielsenem wymiata...

Eviva

Bywają ludzie, jak wino - im starsi, tym lepsi. Tyle że ich niewielu i chyba pochodzą z innej planety.

Z Vulcana?

Dragon

Bywają też ludzie jak jabol, za pierwszym razem smakuje i chcesz więcej, potem rzygasz i masz dość, na zawsze.

Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Parodie

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!