USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Walentynki
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Dragon
Użytkownik
#31 - Wysłana: 16 Lut 2008 15:19:48 - Edytowany przez: Dragon
Odpowiedz 
A ja walentynek nienawidzę, i ciszę się że minęły, te plastikowe i pluszowe serduszka, durne miśki i inne dziadostwo działa mi na nerwy. Powiecie pewnie że jestem bez serca, ale co tam.
Q__
Moderator
#32 - Wysłana: 16 Lut 2008 15:34:02
Odpowiedz 
Dragon

BTW: czy Twój nickma jakiś związek z serialem "Jason z Gwiezdnego Patrolu"?
Senok
Użytkownik
#33 - Wysłana: 16 Lut 2008 15:40:14 - Edytowany przez: Senok
Odpowiedz 
Ja 14 lutego (czwartek) kupiłem dla nas bilet do kina na sobotę i... poszedłem na lubelskie spotkanie trekowe .
A moja cudowna kobieta była na tyle wyrozumiała, że czekała na mnie w domu aż wróciłem .

Oczywiście zarówno wyjście do kina jak i spotkanie trekowe były bardzo udane .

P.S.: Poza tym jeśli o mnie chodzi, to walentynek mogłoby w ogóle nie być, bo też ich nie lubię.
Dragon
Użytkownik
#34 - Wysłana: 16 Lut 2008 18:02:03
Odpowiedz 
W: czy Twój nickma jakiś związek z serialem "Jason z Gwiezdnego Patrolu"

Nie, po prostu mam słabość do smoków. A co do serialu, nie znam go, ale zaraz sprawdzę bo brzmi ciekawie.
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 16 Lut 2008 19:30:05
Odpowiedz 
Dragon

po prostu mam słabość do smoków

Rozumiem to. W wydaniu Le Guin były fascynujace.

A co do serialu, nie znam go, ale zaraz sprawdzę bo brzmi ciekawie.

Trochę oldschool'owy i hardcore'owy
http://www.70slivekidvid.com/jason.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Jason_of_Star_Command
http://www.imdb.com/title/tt0078631/
http://www.tv.com/show/6092/summary.html
i czołówka:
http://www.youtube.com/watch?v=8ZBaoBFAPRE
rorq
Użytkownik
#36 - Wysłana: 16 Lut 2008 21:54:54
Odpowiedz 
mikus1978
co ciekawego wymyśliliście lub co proponujecie na Walentynki
o jezu nie.. nie cierpię tego dnia "święta" konsumpcji

Domko
Romans robota i babo-chłopa na Walentynki? Błech...
no jak patrząc z tego punktu widzenia to może rzeczywiście nie najlepszy pomysł..

Pah Wraith
Heh, ja dostałem 6 spamów a w tym 5 ofert przedłużenia penisa
miast "spamów" przeczytałem "spazmów"..
tjaa..
Freud by się zdziwił..

Q__
A ja dostałam bukiet tulipanów i objadłam się czekoladą jak Troi
Były w tym diamenty

Co lepsze: diamenty czy zęby?

Q__
W Kabarecie Starszych Panów jest taka scenka
Też lubisz?

a jest ktoś, kto nie lubi!?

jak tak, to piosenka walentynkowa. wszędzie gdzie w tekście pojawi się "Ł" należy je zamienić na piękne, staropolskie "L':

"ty nie odmawiaj mi, nie traktuj tak surowo
perełki moich próśb na wątłej nici drżą..
jeżeli zerwiesz nić bezduszną twą odmową
te perły inny któś pozbiera dłonią swą

ich długi sznur oplącze szyję inną
i spłynie na życzliwszy dla mnie biust
lekkomyślności swej ty będziesz winną
więc proszę ty swój gust zrewiduj jeszcze raz
jeszcze raz? jeszcze raz.."

Madame Picard
Diamenty w czekoladzie? To taka luksusowa wersja bawełny w czekoladzie (patrz: Paragraf 22)?
po bawełnie w czekoladzie mam policzki jak jabłuszka, ale wciąż nie wiem czemu kot Huple'a siedzi mi na twarzy.. Nota bene Milo to prawdziwy Ferengi

kanna
Moja obraczka zaginęła; mąż nosi
ukradłeś serce, weź też i pierścień i rzuć w otchłań Orodruiny?

Q__
Ciesz się że nie masz kligona w domu.
Bo wolę typ wolkański

O kurcze. To się nazywają fani. W domu mają obce rasy..
A jakby taka wolkanka jedna, o emocjonalności klingonki..?

Dragon
A ja walentynek nienawidzę, i ciszę się że minęły, te plastikowe i pluszowe serduszka, durne miśki i inne dziadostwo działa mi na nerwy. Powiecie pewnie że jestem bez serca, ale co tam.
Witaj bracie w przekonaniach! Zaraz się na nas rzucą że jesteśmy mruki albo że nie kochamy swoich kobiet! a my po prostu wolimy im dawać prezenty bez okazji.. I wcale nie serduszka.. I wcale nie dwa razy do roku (urodziny, imeniny), jak to sobie myślą ludzie słysząc - "lubię dawać bez okazji.."

Q__
Dragon
BTW: czy Twój nickma jakiś związek z serialem "Jason z Gwiezdnego Patrolu"

.. hmm.. a może z DragonBalls'em?
przepraszam..

Dragon
Nie, po prostu mam słabość do smoków. A co do serialu, nie znam go, ale zaraz sprawdzę bo brzmi ciekawie.
No to drodzy forumowicze - mamy smoka i nie zawahamy się go użyć!
The_D
Użytkownik
#37 - Wysłana: 16 Lut 2008 22:29:37
Odpowiedz 

W samej idei walentynek nie ma nic złego. Skoro mamy dzień padaczki, stwardnienia rozsianego itp. to czemu nie zakochanych? Wkurzajaca jest komercjalizacja tego swięta, która ustępuje chyba tylko Świętom Bożego Narodzenia. Ja osobiście mam dość atakujących ze wszystkich stron tandetnych różowych serduszek, misiów i króliczków, nagabywania ze strony operatora komórkowego, telewizji czy skrzynki pocztowej, itd, itp.
rorq
Użytkownik
#38 - Wysłana: 16 Lut 2008 22:41:26
Odpowiedz 
The_D
W samej idei walentynek nie ma nic złego. Skoro mamy dzień padaczki, stwardnienia rozsianego itp. to czemu nie zakochanych?
Gdyby na dniu stwardnienia rozsianego lub padaczki dało się tyle zarobić co na walentynkach, to dzień padaczki byłby tak jak walentynki - 3 świętem w roku (po Bożym Narodzeniu i Wielkiej Nocy).

Fakt. W idei nic złego nie ma. ale idea mówi o tym, że takich dni są wszystkie w roku, 14 lutego jest tylko dla przypomnienia. Patrząc na spam w mojej poczcie i co chcą mi sprzedac z okazji miłości, otrzymując w ciągu 3 dni 10 smsów i mmsów z mojej sieci komórkowej o treści: "nie wiesz jak to powiedzieć? wyślij pod nr XXXX a dostaniesz życzenie oraz dodatkowe gratis!" - po czymś takim to ja na prawdę nienawidze tego dnia.

Z Odettą mamy taką umowę. że absolutnie nie świętujemy 14 lutego, natomiast robimy dla siebie coś EXTRA miłego i "nie kupnego" kiedy indziej. I jakoś wychodzi. Jakoś nawet częściej niż raz do roku w lutym..
Dragon
Użytkownik
#39 - Wysłana: 16 Lut 2008 22:51:29 - Edytowany przez: Dragon
Odpowiedz 
Komercjalizacja nas zabija. Rozumiem że trzeba zarobić, sam pracuje w handlu, ale bez przesady. Ograniczanie święta do kupowania ton prezentów i usług wypacza sens tego święta, jak i innych.
Madame Picard
Moderator
#40 - Wysłana: 17 Lut 2008 10:33:49
Odpowiedz 
Panowie, spokojnie, jak będziecie się tak złościć każdym przejawem współczesnej konsumpcji, to umrzecie przed własnym zawałem .

rorq
jak tak, to piosenka walentynkowa.
Ojej, jak nam się poetycko zrobiło .
To wyobraźmy sobie jeszcze Kirka nucącego pod nosem: Bo we mnie jest seks, gorący jak samum...

T`Pol?

Zaraz się na nas rzucą że jesteśmy mruki albo że nie kochamy swoich kobiet!
Ależ co ma piernik do wiatraka? Kobiety należy kochać ciągle, a nie tylko 14.02 (mężczyzn zresztą też).

my po prostu wolimy im dawać prezenty bez okazji.. I wcale nie serduszka..
Każda okazja jest dobra, żeby dawać kobietom prezenty (zwłaszcza diamenty).

"lubię dawać bez okazji.."
Ja tam lubię dawać bez okazji .

otrzymując w ciągu 3 dni 10 smsów i mmsów z mojej sieci komórkowej o treści: "nie wiesz jak to powiedzieć? wyślij pod nr XXXX a dostaniesz życzenie oraz dodatkowe gratis!" -
Moze zmień operatora?

Dragon
Ludzie już tak mają, że wybierają łatwiejsze rozwiązania i unikają myślenia, jeśli tylko się da. A łatwiej jest kupić niż pomyśleć nad sensem czegokolwiek. I nie dotyczy to tylko walentynek. Zwróć uwagę, jak bardzo skomercjalizowane i wypaczone jest stare tradycyjne polskie święto Wszystkich Świętych...
Dragon
Użytkownik
#41 - Wysłana: 17 Lut 2008 11:20:29
Odpowiedz 
Powinniśmy pamiętać o sensie danego święta, moja dewiza życiowa to robić wszystko z umiarem, kupienie prezentu czy innego przedmiotu związanego z świętem jest niczym złym. Chodzi właśnie o prawdziwą idee święta.
Karo
Użytkownik
#42 - Wysłana: 17 Lut 2008 12:00:57
Odpowiedz 
The_D
W samej idei walentynek nie ma nic złego. Skoro mamy dzień padaczki, stwardnienia rozsianego itp. to czemu nie zakochanych?

w sumie Walenty to także patron chorych na padaczkę więc w sumie się wszystko zgadza . Ja nie zapomnę miny jednego mojego adoratora z lat wczesnego lo jak na ofiarowane serduszko czy inne walentynkowe coś (nie pamiętam co ale idealnie walentynkowe było) wyrzuciłam z siebie potok o nie uznawaniu imperialistycznego święta przywleczonego z USA, i dodaniu informacji że Walenty to patron chorych na padaczkę, pszczelarzy i samobójców, i że do żadnej z tych grup się nie zaliczam, potem zrobiło mi się głupio i przeprosiłam
Pah Wraith
Użytkownik
#43 - Wysłana: 17 Lut 2008 12:01:56
Odpowiedz 
rorq
a my po prostu wolimy im dawać prezenty bez okazji.. I wcale nie serduszka.. I wcale nie dwa razy do roku (urodziny, imeniny), jak to sobie myślą ludzie słysząc - "lubię dawać bez okazji.."

Odetta, czekamy na weryfikację powyższego

Madame Picard
To wyobraźmy sobie jeszcze Kirka nucącego pod nosem: Bo we mnie jest seks, gorący jak samum...

Dobry pomysł
Q__
Moderator
#44 - Wysłana: 17 Lut 2008 14:06:38
Odpowiedz 
rorq

miast "spamów" przeczytałem "spazmów"..
tjaa..
Freud by się zdziwił..

Co lepsze: diamenty czy zęby?

Niech pomytślę

jak tak, to piosenka walentynkowa. wszędzie gdzie w tekście pojawi się "Ł" należy je zamienić na piękne, staropolskie "L'

Znam, znam, znam .

ukradłeś serce, weź też i pierścień i rzuć w otchłań Orodruiny?

Właśnie wolę te chłodniejsze...

.. hmm.. a może z DragonBalls'em?
przepraszam..

ROFTL

No to drodzy forumowicze - mamy smoka i nie zawahamy się go użyć!

Madame Picard

Ja tam lubię dawać bez okazji

Dobrze wiedzieć.

Dragon

robić wszystko z umiarem, kupienie prezentu czy innego przedmiotu związanego z świętem jest niczym złym. Chodzi właśnie o prawdziwą idee święta.

Pełna zgoda.

Karo

w sumie Walenty to także patron chorych na padaczkę więc w sumie się wszystko zgadza

ROTFL

nie zapomnę miny jednego mojego adoratora z lat wczesnego lo jak na ofiarowane serduszko czy inne walentynkowe coś (nie pamiętam co ale idealnie walentynkowe było) wyrzuciłam z siebie potok o nie uznawaniu imperialistycznego święta przywleczonego z USA, i dodaniu informacji że Walenty to patron chorych na padaczkę, pszczelarzy i samobójców, i że do żadnej z tych grup się nie zaliczam

Pah Wraith

Dobry pomysł

Bo Kirk to był sextorpeda.
Odetta
Użytkownik
#45 - Wysłana: 17 Lut 2008 14:53:52
Odpowiedz 
Pah Wraith
Odetta, czekamy na weryfikację powyższego

No to potwierdzam, że rorq jak zwykle ma rację
Dzakas
Użytkownik
#46 - Wysłana: 17 Lut 2008 15:03:40
Odpowiedz 
Nie lubie walentynek, ale i tak dostalem lizaka, oraz ramke ze zdjeciem od dwoch kolezanek (z ich zdjeciem rzecz jasna) z klasy i laurke "Lamacz serc". xDD
Q__
Moderator
#47 - Wysłana: 17 Lut 2008 15:20:49
Odpowiedz 
Odetta

No to potwierdzam, że rorq jak zwykle ma rację

Dzakas

Nie lubie walentynek, ale i tak dostalem lizaka

Już drugi na Forum. I też z nickiem zaczynajacym się na D. Fascynująca koincydencja, będę muysiał jakąś teorie spiskową stworzyć.
rorq
Użytkownik
#48 - Wysłana: 17 Lut 2008 19:42:09 - Edytowany przez: rorq
Odpowiedz 
Madame Picard
wyobraźmy sobie jeszcze Kirka nucącego pod nosem: Bo we mnie jest seks, gorący jak samum...
Wyobraxmy sobie dla nodmiany jak zblazowanie zaśpiewałby piosnkę "śpiewać każdy może"..

"uhura, koordynaty 6-7-8...

śpiewać każdy może nawet wolkanin to niebożę
ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi
czasami wolkan musi by ponfarr nie udusił

uuu...

lubię spocka piosenki to takie śmieszne dźwięki
czasami go co wzruszy stąd u wolkan te uszy
teraz będę już szczery stąd enterprise mi się należy
na mostku enterprise ze spockiem sobie poradzę..

stoję sobie na mostku, niech mnie który obcy wygoni
nawet borgów brygady już nie dadzą mi rady
wejść na mostek i zostać, reszta to fazerów postać

ja wiem co jest grane dlatego tutaj zostanę
będziem śpiewać ze spockiem, będziem drinkować z gnatkiem
będą dawać mnie kwiaty będę jak Ferengi bogaty
Bo ja się wcale nie chwalę ja niestety mam talent

Jak głos wydaję z siebie wszyscy są w siódmym niebie

stoję przy parawanie, niech się tam przebierają ładne panie
wszystkie obce brygady już nie dadzą mi rady
nikt mnie tutaj nie kiwnie bo odczuje to dziwnie
ja gwiezdnej floty nie straszę ja talentem niestety ją gaszę

Bardzo lubię piosenki i różne inne dźwięki
ja i spock głos wydajemy z siebie, Scotty do maszynowni wieje
Spock zna ładne szlagiery, pójdę z nim drogą kariery
Mecyje pod wolkańską nutę zaśpiewam... "

Q__
Właśnie wolę te chłodniejsze...
takie co umieją zrobić chłodnik?

Ja tam lubię dawać bez okazji
Dobrze wiedzieć

Widziałem chitraśny uśmiech niewiniątka, czy nie widziałem?

Dobry pomysł
Bo Kirk to był sextorped

i prawie podobny do Toma Jones'a, który jako starszy pan z ubezpieczoną klatą śpiewa szlagier "And You Can Have Sex With Me"

Dzakas
Lamacz serc". xDD
znaczy LAMACZ to od LAMY?

Q__
Już drugi na Forum. I też z nickiem zaczynajacym się na D. Fascynująca koincydencja, będę muysiał jakąś teorie spiskową stworzyć
zrobić badania.. wpływ pierwszej litery nicka na startrek.pl a spożycie lizaków w lutym?..
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 18 Lut 2008 17:24:59
Odpowiedz 
rorq

Wyobraxmy sobie dla nodmiany jak zblazowanie zaśpiewałby piosnkę "śpiewać każdy może"..

Twórczość fanowska, hmm... :]]

takie co umieją zrobić chłodnik?

Nigdy mi jakoś nie zależało na talentach kulinarnych u kobiet...

Widziałem chitraśny uśmiech niewiniątka, czy nie widziałem?

Zastanawiaj sie dalej .

zrobić badania.. wpływ pierwszej litery nicka na startrek.pl a spożycie lizaków w lutym?..

Zostaw to forumowym socjologom.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Różności / Walentynki

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!