USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Czy jesteś z innej planety?
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Dragon
Użytkownik
#31 - Wysłana: 16 Kwi 2008 13:05:46
Ja wole zostać człowiekiem. Volkanom wole się przyglądać, jest to ciekawsze od życia bez emocji.
Ethno
Użytkownik
#32 - Wysłana: 16 Kwi 2008 14:19:25
Dragon

jest to ciekawsze od życia bez emocji.

A skąd wiesz ?
Eviva
Użytkownik
#33 - Wysłana: 16 Kwi 2008 18:33:40
Ethno
A skąd wiesz ?
Może spróbował?
Dragon
Użytkownik
#34 - Wysłana: 16 Kwi 2008 22:50:24
Pewnie że próbowałem, kazali mi oszczędzać nerwy, i się nie denerwować, ale to nie dla mnie. Nie ma to jak pow&^% i pokrzyczeć, najlepiej w pracy.
kanna
Użytkownik
#35 - Wysłana: 16 Kwi 2008 23:09:46
Nie da sie zyć bez emocji ... to kwintesencja.
Dragon
Użytkownik
#36 - Wysłana: 16 Kwi 2008 23:17:05
Spotkałem się z teorią że osoby które wyładowują nerwy krzykiem lub w inny sposób są zdrowsze psychicznie, najgorszy jest milczek który przez lata kisi w sobie emocje i agresje aż w końcu nie wytrzymuje i robi coś głupiego
kanna
Użytkownik
#37 - Wysłana: 16 Kwi 2008 23:19:26
Wyobraź sobie prosta analogie z czajnikiem... jak mu zatkasz ten dziubek, co woda paruj, to nie da rady - musi go rozsadzić.
Dragon
Użytkownik
#38 - Wysłana: 16 Kwi 2008 23:22:14
Proste, obrazowe ale prawdziwe, znam paru takich ludzi którzy teoretycznie są spokojni, ale jak się zdenerwują to klękajcie narody, dlatego nie prowokuj Volkan
kanna
Użytkownik
#39 - Wysłana: 16 Kwi 2008 23:25:19
tak... to musi byc dość niezdrowe być Wolakninem. Nigdy sie nad tym nie zastanawiałam, bo w tng jest ich mało
Dragon
Użytkownik
#40 - Wysłana: 16 Kwi 2008 23:28:00
Pomyśl żyjesz z 200 lat i każą ci chować i magazynować wszystkie toksyczne zachowania i myśli, brrr, cud że im głowy nie wybuchają.
Delta
Użytkownik
#41 - Wysłana: 17 Kwi 2008 00:50:12 - Edytowany przez: Delta
kanna
Nie da sie zyć bez emocji

Za to zawałów byłoby mniej.

Dragon
Pomyśl żyjesz z 200 lat i każą ci chować i magazynować wszystkie toksyczne zachowania i myśli, brrr, cud że im głowy nie wybuchają.

Co 7 lat uaktywnia się im "wentyl bezpieczeństwa".

znam paru takich ludzi którzy teoretycznie są spokojni, ale jak się zdenerwują to klękajcie narody

Też znam kogoś takiego. Codziennie go w lustrze widzę.
Eviva
Użytkownik
#42 - Wysłana: 17 Kwi 2008 09:17:58
tak... to musi byc dość niezdrowe być Wolakninem. Nigdy sie nad tym nie zastanawiałam, bo w tng jest ich mało

To główny minus TNG. A jest ich mało... bo może wogóle jest ich niewielu? Nie byłoby to takie znów dziwne.
Bogdan
Użytkownik
#43 - Wysłana: 17 Kwi 2008 09:48:37
Zawsze sie za młodu zastanawiałem że logika państwa socjalistycznego jest dla mnie mało zrozumiała. I to był powód że w bibliotece cała półka SF. była moja. Też się zastanawiałem czy nie jestem "Alien". W Seksmisji padło stwierdzenie . Nad sobą zastanawia się organizm chory zdrowy działa i się nad sobą nie zastanawia. Myślę że dałbym się Borg bardzo łatwo zasymilować.
Doctor_Who
Użytkownik
#44 - Wysłana: 17 Kwi 2008 10:08:57
Dragon

Volkanom wole się przyglądać, jest to ciekawsze od życia bez emocji.

Logika vulkańska bardzo mi odpowiada, klimat planety Spocka już nie . Z abstynencją i wegetarianizmem też u mnie ciężko, ale myślę, że mógłbym się spokojnie przestawić bez większych wyrzeczeń...

Eviva

jest ich mało... bo może wogóle jest ich niewielu? Nie byłoby to takie znów dziwne.

Skoro istnieją statki Federacji, gdzie Vulkanie stanowią większość załogi, chyba jednak nie... Ale jak powiedział krasnolud Yarpen, ludzie mnożą się jak króliki, więc chyba szpiczastouchych przegonili...

Z drugiej strony wyobrażacie sobie serial "Star Trek:T'Kumbra" ?
Spohkh
Użytkownik
#45 - Wysłana: 17 Kwi 2008 18:38:45
Byłoby to logiczne...
Dragon
Użytkownik
#46 - Wysłana: 17 Kwi 2008 23:37:02
Volkan bardzo lubię jednak za cholerę nie chciał być jednym z nich. Logika raczej do mnie nie pasuje.
Abstynencje wytrzymam, popijam bardzo rzadko i umiarkowanie, wegetarianizm, nigdy, jestem 100% mięsożercą (Aż się prosi zacytować 12 groszy "Co to za wegetarianin co wpierd&*#@ schabowe") . Emocje- wszystko przeżywam, jestem niesamowitym nerwusem, nawet Surak mi nie pomoże,

Co do obecności Volkan w Federacji. jak wspomniał kolega o ludziach i królikach, ludzie są o wiele dynamiczniejsi w rozwoju, bardziej ciekawi i chętniej eksplorują. A Volkanie ze swoim słynnym "Raz na siedem lat" (kolejny powód by zostać człowiekiem) mają przyrost naturalny śmiesznie niski w porównaniu z ludźmi, co owocuje mniejszą liczebnością. Nie wiem jak jest z kolonizacją u Volkan, czy siedzą tylko na swojej skale?
maris
Użytkownik
#47 - Wysłana: 19 Kwi 2008 10:47:52
Dragon
mają przyrost naturalny śmiesznie niski w porównaniu z ludźmi, co owocuje mniejszą liczebnością. Nie wiem jak jest z kolonizacją u Volkan, czy siedzą tylko na swojej skale?

ale mają bardzo liczną załogę na swoich statkach (via "TOS:The Immunity Syndrome" - 400 Wolkanów na statku Intrepid... de-fuck-to wszyscy zginęli...)
Dragon
Użytkownik
#48 - Wysłana: 19 Kwi 2008 10:58:43
Załoga jest liczna ale statków jest niewiele i jest to rzadkość (mam na myśli z załogami tylko volkańskimi), zazwyczaj flota nie tworzy mono rasowych statków. Nie znam dokładnych powodów tworzenia takich załóg, i nie przypominam sobie innych, do czasu bo doszła paczka z TNG.
Margot
Użytkownik
#49 - Wysłana: 19 Kwi 2008 20:31:24 - Edytowany przez: Margot
Vulcan 75%

Federation 65%

Borg 45%

Cardassian 45%

Romulan 45%

Dominion 30%

Klingon 30%

Ferengi 30%

Jestem conajmnie zdziwiona. Do logiki jest mi raczej dosć daleko. Albo z tym testem jest coś nie tak, albo nie znam siebie (czy zaczęłam rozważać wszystkie alternatywy? ^^)
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Różności / Czy jesteś z innej planety?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!