USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Może urzeczywistnić USS Phoenixa?
 Strona:  ««  1  2  3  4 
Autor Wiadomość
Alucard87
Użytkownik
#91 - Wysłana: 9 Kwi 2008 18:04:19 - Edytowany przez: Alucard87
myszatorek
Czy nazwą użytkownika musi być imię postaci? Wiem ze powtarzam ale mi nie odpowiedziales
owszem, odpowiedziałem, choć nie bezpośrednio tobie
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=2046&page=2#18

a co do pytania o formę gry - jakbyście doczsytali dokładnie Original Post, to byście wiedzieli, że to nie gra, a raczej interaktywny, wielowątkowy, społecznie tworzony FanFic Taki Horizon na papierze, jeno troche bardziej rozwlekły (w sensie rozbudowany) i ciut bardziej chaotyczny
myszatorek
Użytkownik
#92 - Wysłana: 9 Kwi 2008 18:56:15
owszem, odpowiedziałem, choć nie bezpośrednio tobie

Zuwazylem ale po fakcie juz sie zameldowalem na pokładzie
Paradoks
Użytkownik
#93 - Wysłana: 9 Kwi 2008 19:51:39
Alucard87

a co do pytania o formę gry - jakbyście doczsytali dokładnie Original Post, to byście wiedzieli, że to nie gra, a raczej interaktywny, wielowątkowy, społecznie tworzony FanFic Taki Horizon na papierze, jeno troche bardziej rozwlekły (w sensie rozbudowany) i ciut bardziej chaotyczny

To wiem. Może inaczej: jak będzie to wyglądać z perspektywy przeciętnego gracza? Umawiamy się jakoś na wspólne pisanie, czy każdy piszę osobno i jakoś to łączymy? Ciężko mi sobie to wyobrazić.
Eviva
Użytkownik
#94 - Wysłana: 9 Kwi 2008 21:10:08
Jakby nie było, jesli w chwili fantazji lub zaćmienia umysłowego (do wyboru) uznasz, że mogę Ci się jakoś przydać, to tylko zagwiżdż. Ale uwaga - będziesz musiał łopatologicznie wyłożyć mi, czego oczekujesz, inaczej znów cos pokrecę. Moje myśli wedruja sciezkami niedostępnymi dla ludzi o względnie zdrowych zmysłach.
Alucard87
Użytkownik
#95 - Wysłana: 10 Kwi 2008 19:58:47
Paradoks, ja to widzę tak trochę podobnie jak w play-by-mail - fabularyści rozsyłają zadania, reszta ekipy (łącznie z fabularnymi, nie widzę przeszkód) dązy do ich rozwiązania. Mogą sie przy tym konsultować,ustalać, pierdu pierdu... po czym odsyłają wspólnie (najlepiej przez wyznaczonego 'szefa' grupy) rozwiazanie.
Tu pojawia sie problem, ile realnego czasu zajęłaby misja, ale myślę, że jak się dobrze zaprojektuje szablon dla zadania, to i odpowiedzi będą mogły być szybkie.
Co jakiś czas możnaby robic też minisesje live (przez jakiś chat, czy kanał irc), logi z niej wklejać w odpowiednie miejsce na forum i zachować dla potomności a przy okazji, kazdy mógłby tworzyć też na podstawie zaistniałych na chacie czy w misji wydarzeń swojego własnego loga (osobistego, lub też fachowego). Szczegóły są jeszcze do wykucia na gorąco, ale taki zarys IMHO daje duza elastyczność przy jednoczesnym narzuceniu pewnego rygoru (deadline na zadanie itp.)

Eviva, <gwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiżdżę>
Eviva
Użytkownik
#96 - Wysłana: 10 Kwi 2008 20:22:25 - Edytowany przez: Eviva
Jeeestem! (Tylko co, cholercia, mam robić? Aportować czy służyć na dwóch łapkach?)
twi
Użytkownik
#97 - Wysłana: 10 Kwi 2008 23:26:17
dokladnie przydalo by sie wykonac / zapozyczyc pare szablonow - instrukcji

zeby pozniej nie bylo chaosu i watpliwosci : P
Alucard87
Użytkownik
#98 - Wysłana: 11 Kwi 2008 00:12:16
Eviva, póki co to się zarejestruj i jak ci sie chce, to rozejrzyj sie po forum, powiedz co wartało by np. w wyglądzie poprawić, takie tam (dla mnie trudne zadanie, bo ja nie mam zmysłu estetycznego ). A jak ci przyjdzie co nieco trekowych rzeczy związanych nawet najodleglejszym skojarzeniem z projektem, nie bój się tego gdzieś napisać
Eviva
Użytkownik
#99 - Wysłana: 11 Kwi 2008 06:57:55
Dora, jak wrócę z roboty.
Paradoks
Użytkownik
#100 - Wysłana: 11 Kwi 2008 19:46:49
Zarejestrowałem się jakby co.
Eviva
Użytkownik
#101 - Wysłana: 11 Kwi 2008 20:57:32
Gdzie własciwie się zarejestrować, bo nie zrozumiałam? daj jakiś link czy co.
Alucard87
Użytkownik
#102 - Wysłana: 11 Kwi 2008 22:19:09
a wątek przejrzeć nie łaska? jest link na wczesniejszych stronach
Eviva
Użytkownik
#103 - Wysłana: 13 Kwi 2008 12:37:35
No łaska...
myszatorek
Użytkownik
#104 - Wysłana: 1 Maj 2008 09:57:27
Wszysc y starsi oficerowie maja zameldowac w ciagu 24 godzin o poczynaniach w sprawie budowy statku. Jesli tego nie wykonaja zostana im ograniczone racje Sytoholu i holodeków!!!
Alucard87
Użytkownik
#105 - Wysłana: 2 Maj 2008 23:57:46
Potwierdzam - kadłub statku podrdzewiał, plany zakurzyły, a głos komputera dostał chrypki (bo śpiewał z nudów klingonskie opery)

Załoga, do roboty!
(Btw - bratnia załogo USS Phoenix - z rozkoszą przyjmiemy każdą oferowaną pomoc )
Q__
Moderator
#106 - Wysłana: 3 Maj 2008 00:24:45
Alucard87

Potwierdzam - kadłub statku podrdzewiał, plany zakurzyły, a głos komputera dostał chrypki (bo śpiewał z nudów klingonskie opery)

A morderczą pleśń macie?
Alucard87
Użytkownik
#107 - Wysłana: 3 Maj 2008 20:19:40 - Edytowany przez: Alucard87
Nie, my nie z Voyagera
Choć moja pizza sprzed miesiąca powoli zaczyna objawaić pierwsze symptomy inteligencji...
Q__
Moderator
#108 - Wysłana: 3 Maj 2008 20:47:31
Alucard87

Choć moja pizza sprzed miesiąca powoli zaczyna objawaić pierwsze symptomy inteligencji...

I tak narodizł się słynny Pizza Hitt ze "SpaceBalls".
Q__
Moderator
#109 - Wysłana: 13 Sier 2015 18:10:41
Cutscenes ze
lawiscool:
Star Trek Legacy

połączone w - swego rodzaju - film:
http://www.youtube.com/watch?v=AR6JGoDFY_c
 Strona:  ««  1  2  3  4 
USS Phoenix forum / Różności / Może urzeczywistnić USS Phoenixa?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!