USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Może urzeczywistnić USS Phoenixa?
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#61 - Wysłana: 5 Sty 2008 01:14:52
Delta

Na dłuższą metę nikomu. To wina konwencji serialu: dobro zawsze w końcu wygrywa.

No właśnie I daję to kandydatom na kosmicznych piratów pod rozwagę.
Alucard87
Użytkownik
#62 - Wysłana: 6 Sty 2008 00:47:25
I kolejny projekt skończy sie na gadaniu...
Havoc
Użytkownik
#63 - Wysłana: 6 Sty 2008 02:04:03
Czy mi się wydaje, czy statek Cochrana nazywał się "Phoenix"?

Ale to było jeszcze przed powstaniem Federacji. A i my do czasów Cochrane'a mamy kilkadziesiąt lat, więc jesteśmy pierwsi.

Jeden federacyjny Phoenix już był !!!

TNG

Sezon 4

Epizod 12 "The Wounded"

.....eeech...... tylu wielbicieli TNG...... i taka plama.....
Q__
Moderator
#64 - Wysłana: 6 Sty 2008 03:01:59 - Edytowany przez: Q__
Alucard87

I kolejny projekt skończy sie na gadaniu...

Bywa... ;]

Havoc

Jeden federacyjny Phoenix już był !!!
TNG
Sezon 4
Epizod 12 "The Wounded"

Był:
http://memory-alpha.org/en/wiki/USS_Phoenix

ps. a skoro już o Phoenixach mowa:
Havoc
Użytkownik
#65 - Wysłana: 6 Sty 2008 09:45:17

Zawsze możecie okręt nazwać USS Jean Grey
Pah Wraith
Użytkownik
#66 - Wysłana: 6 Sty 2008 10:22:55
Q__

myślę, że to bardzo ładne tło dla tabliczki dedykacyjnej
Q__
Moderator
#67 - Wysłana: 6 Sty 2008 10:32:45
Havoc

Zawsze możecie okręt nazwać USS Jean Grey

Zwłaszcza, że była i postać historyczna o tym samym nazwisku.

Pah Wraith

myślę, że to bardzo ładne tło dla tabliczki dedykacyjnej

Skoro tak mówisz.
Alucard87
Użytkownik
#68 - Wysłana: 7 Kwi 2008 03:16:33 - Edytowany przez: Alucard87
dobra, pierwsza (jedna tysięczna) część projektu zrobiona (ach te bezsenne noce ) - teraz zbieram ekipę projektową - inżynierowie, zgłaszać się!

(mam tu na myśli zarówno real-life speców od informatyki, grafiki i innych multimediów, jak i fabularystów, mogących tchnąć trochę artystycznego żywota w ten pusty szkielet )

Projekt leży w mojej prywatnej stoczni: http://www.polanet.pl/~marcin_jedrecki/stforum
myszatorek
Użytkownik
#69 - Wysłana: 7 Kwi 2008 10:34:59
Ja tam sie pisze moge byc sternikiem ew. czlonikiem SpecOps ale co to programowania czy fabularyzacji to ciezko
twi
Użytkownik
#70 - Wysłana: 8 Kwi 2008 13:01:12
Alucard87
dobra, pierwsza (jedna tysięczna) część projektu zrobiona (ach te bezsenne noce ) - teraz zbieram ekipę projektową - inżynierowie, zgłaszać się!

Aye, sir!
Paradoks
Użytkownik
#71 - Wysłana: 8 Kwi 2008 18:22:57
Wygląda ładnie. Chętnie przyłączę się do zabawy, najchętniej jako operacyjny lub taktyczny, skoro sternik już zajęty. Ale jak tam wolisz, mogę być nawet szefem ekipy sprzątającej.

Jakbyś miał straszny wakat na grafika, to mogę coś pomóc, w miarę swojej skromnej wiedzy i doświadczenia.
Alucard87
Użytkownik
#72 - Wysłana: 8 Kwi 2008 18:55:31
no to sie rejestrować! potrzebuje przynajmniej dwie osoby jeszcze, coby sekcje techniczną i naukową zacząć
Eviva
Użytkownik
#73 - Wysłana: 8 Kwi 2008 19:11:52
Coś mi się zdaje, że mnie nie zechcesz, bo jestem beznadziejna w te klocki. Ale życze szczęścia.
Alucard87
Użytkownik
#74 - Wysłana: 8 Kwi 2008 19:37:52
nie dasz mi nawet szansy cię nie zechcieć?
twi
Użytkownik
#75 - Wysłana: 8 Kwi 2008 19:38:35
jesli chodzi o grafike to i ja moge cos dorzucic : P
Paradoks
Użytkownik
#76 - Wysłana: 8 Kwi 2008 19:53:07
Alucard87

no to sie rejestrować!

A nazwą użytkownika musi być imię postaci? Czy dowolny login? I jak dokładniej będzie to wygląda. Chyba pierwszy raz będę brał udział w jakimś RPG (o ile mnie pamięć nie myli ), więc nie za bardzo wiem co i jak.
Eviva
Użytkownik
#77 - Wysłana: 8 Kwi 2008 20:03:07
nie dasz mi nawet szansy cię nie zechcieć?

Ależ dam! A zechcesz?
Alucard87
Użytkownik
#78 - Wysłana: 8 Kwi 2008 20:16:05
Paradoks
chwilowo moze być dowolny, jak już zaczniemy na hardcore, to ustawię graczom możliwość zmiany
Eviva
Nie dość, że zechcę, to jeszcze na ambicję (spróbuję) zaatakuję POKAŻ JAKA Z CIEBIE FANKA TREKA!
myszatorek
Użytkownik
#79 - Wysłana: 8 Kwi 2008 20:17:25
Chyba pierwszy raz będę brał udział w jakimś RPG

Ja tez nie martw sie

A nazwą użytkownika musi być imię postaci?

Ja w tej samej kwestii!!
Eviva
Użytkownik
#80 - Wysłana: 8 Kwi 2008 20:49:50
POKAŻ JAKA Z CIEBIE FANKA TREKA!
Tak przy ludziach? A jak pokazać? Jako świeza fanka mam luki w wykształceniu i dopiero je łatam.
Alucard87
Użytkownik
#81 - Wysłana: 8 Kwi 2008 21:07:13 - Edytowany przez: Alucard87
Kusząca propozycja, ale chyba niemożliwa i nie przejmuj się, ja też trekową Alfą i Omegą nie jestem (Może i obejrzałem wszystko co kanoniczne od TNG w górę, ale to jeszcze nic nie znaczy). W tym wszystkim chodzi o dobrą zabawę i stworzenie czegoś przy okazji Nie będziemy kogoś wykopywać z ekipy tylko dlatego, że nie umie z pamieci wyrecytować listy odcinków TOSa (jest ktoś kto umie? )
Ethno
Użytkownik
#82 - Wysłana: 8 Kwi 2008 21:09:29
Alucard87

Coś tam jest na tym forum nie tak. Elegancko się zarejestrowałem, ale jak edytuje profil, a następnie zapisuje go, wyskakuje info
Pole: Rasa jest wymagane - a problem w tym, że to pole jest w rejestracji, a w profilu już nie, nawet próbowałem wyszukać, nie ma takiego słowa na stronie :/
Eviva
Użytkownik
#83 - Wysłana: 8 Kwi 2008 21:10:06
To i chwała Ci za to. Możesz być moim Mistrzem Gry - wyglądasz na całkiem-całkiem...
Alucard87
Użytkownik
#84 - Wysłana: 8 Kwi 2008 21:33:57
o mistrzowaniu pomyślim później, na razie tę krypę dokończyć trzeba, ochrzcić, załogę skompletować i wypchnąć z suchego doku (niekoniecznie w tej kolejności )
Ethno
Użytkownik
#85 - Wysłana: 8 Kwi 2008 21:38:17
Alucard87

Ponawiam moje pytanie, widzę, że zostało zignorowane.....
Alucard87
Użytkownik
#86 - Wysłana: 8 Kwi 2008 21:42:26 - Edytowany przez: Alucard87
powinno już działac prawidłowo.

No i co? I co? Ethno sie jako jedyny zarejestrował i sie pewnie speszy chłopisna, bo sam taki jak palec, no... do roboty Przygoda czeka!
Eviva
Użytkownik
#87 - Wysłana: 9 Kwi 2008 15:03:31
Kidyś uczestniczyłam w podobnej zabawie - jeszcze w podstawówce, więc w czasach prehistorycznych. Tyle, że gra dotyczyła średniowiecznej Anglii i polegała na tym, że w grubym brulionie po kolei pisaliśmy po kawałku. Najlepiej wypadała Kazia Szczuka. Wymyśliła rewelacyjną postac - Isabelle Rollen, kobietę szpiega na usługach króla - i wpost fanatastycznie ją prowadziła przez wszystkie zasadzki, jakie zdołaliśmy wymyslić. Cholera, rozmarzyłam się. Wzięło mnie na takie odległe wspominki.
myszatorek
Użytkownik
#88 - Wysłana: 9 Kwi 2008 16:04:16
Alucard87

Czy nazwą użytkownika musi być imię postaci? Wiem ze powtarzam ale mi nie odpowiedziales
twi
Użytkownik
#89 - Wysłana: 9 Kwi 2008 16:21:42
najlepiej by bylo imo jakby byly nicki z forum phoenixa i pole w profilu na imie postaci albo na odwrot zeby sie nam nie pomieszalo : P
Paradoks
Użytkownik
#90 - Wysłana: 9 Kwi 2008 16:55:23
Najpierw trzeba bu ustalić czas akcji, bez tego ciężko wymyślić zarys biografii postaci. Sugerowałbym 2380, rok po Nemesis, IMHO najbezpieczniejszy okres czasu (jeśli chodzi o potencjalne konflikty z kanonem, dopiero wtedy mogłaby istnieć klasa Phoenix).

Tak jest m.in w kilkakrotnie linkowanej grze:
http://groups.google.com/group/startrek-pbem
Chciałem się tam nawet zaciągnąć, ale w obliczu powstawania nowej chyba sobie daruje. Nasza gra będzie wyglądała jakoś podobnie czy jaka jest Twoja wizja?
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Może urzeczywistnić USS Phoenixa?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!