USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Co to za filmy?
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
The_D
Użytkownik
#31 - Wysłana: 24 Cze 2009 23:54:38
Niedawno przypomniał mi się serial, który oglądałem jako dzieciak, może pomożecie mi ustalić tytuł. Serial leciał gdzieś w pierwszej połowie lat 90., chyba w wakacje i był raczej krótki (kilka, kilkanaście odcinków). Bohaterami były dzieci (jakże by inaczej). Z fabuły pamiętam niewiele, być może coś mi się poprzekręcało przez te lata.
Na Ziemie spadło coś (nie pamiętam co) i rozpadło się na części nadając specjalne właściwości codziennym przedmiotom. Przez większość odcinków dzieciaki próbowały zebrać wszystkie artefakty. Jednym z nich była pasta do zębów dająca znajomość języków, innym waza, reszty nie pamiętam. Wiem, że był jeszcze pies, który odegrał niebanalną rolę, ale już nie wiem jaką
Doctor_Who
Użytkownik
#32 - Wysłana: 25 Cze 2009 08:25:15 - Edytowany przez: Doctor_Who
The_D

Też pamiętam ten serial - leciał w jakieś ferie czy wakacje.
Polskiego tytułu nie pamiętam, ale chodzi o to:

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Miraculous_Mellop s

http://www.youtube.com/watch?v=AaiJY_A-zGw

Ale z wiki wynika, że w Polsce puszczono tylko pierwszy sezon
Dreamweb
Użytkownik
#33 - Wysłana: 24 Sty 2018 20:04:03
Przypomniał mi się ostatnio taki film, oglądałem go w absolutnych początkach posiadania w domu magnetowidu. Przez większą część filmu facet i babka jechali razem jakąś ciężarówką, czegoś szukali... Z kolei jedną z pierwszych scen filmu były zawody tej kobiety w barze z kimś innym na picie wódki (nie chodzi o Poszukiwaczy Zaginionej Arki, gdzie była podobna scena!). Przy czym jedna z osób piła w ten sposób, że miała kieliszek przykryty kartą do gry a potem obrócony do góry dnem. Tyle zapamiętałem. Kojarzy ktoś może co to mogło być? Chętnie bym sobie odświeżył...
Kazeite
Użytkownik
#34 - Wysłana: 29 Sty 2018 22:33:38
Ja nie mam pojęcia co to za film, i do tego mam własną zagwozdkę.

Film sci-fi, chyba nawet polski, dziejący się na... stacji kosmicznej bodajże?
Gdzie bohaterowie musieli nosić specjalne wiziery, bo inaczej widzieli tylko szum telewizyjny.

Pamiętam jeszcze tylko ze tego że korytarze tej stacji miały sekwencyjnie zapalające się panele świetlne w korytarzach (tzn zapalała się tylko ten fragment w którym aktualnie ktoś był - tak jak w "Billie Jean" Michaela Jacksona ) - w jednej scenie panele zapalały się przypadkowo, co główny bohater początkowo wziął za objaw manifestacji.... ducha? Ale nie, pogrzebał w panelu naprawczym i okazało się że to tylko awaria była.

Anyone?
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Różności / Co to za filmy?

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!