USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / PULPIT prawdę ci powie...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
Elaan
Użytkownik
#181 - Wysłana: 17 Mar 2012 20:13:11
IDIC:
u mnie aktualnie Ewan McGregor

W tym kilcie wygląda całkiem nieźle.
Ale Connery i tak wypada lepiej.

a
IDIC
Użytkownik
#182 - Wysłana: 17 Mar 2012 20:28:53
Elaan:
W tym kilcie wygląda całkiem nieźle.
Ale Connery i tak wypada lepiej.

w kilcie, bez kiltu ... Ewan generalnie nieźle wygląda
z tym, czy Connery wypada lepiej, polemizować nie będę - kwestia gustu

ode mnie - jeszcze jeden Ewan

Ewan McGregor kilted
Picard
Użytkownik
#183 - Wysłana: 17 Mar 2012 20:34:07
IDIC
Użytkownik
#184 - Wysłana: 17 Mar 2012 20:48:06
Picard:
Mój aktualny pulpit wygląda tak:
http://cyklopi.deviantart.com/gallery/?offset=24#/ d29kpef

Picard
byłaby z tego zdjęcia świetna fototapeta (dzięki tej perspektywie)
ale jak Ty na tle tego zdjęcia na pulpicie ikony widzisz???
Picard
Użytkownik
#185 - Wysłana: 17 Mar 2012 20:50:16
IDIC:
byłaby z tego zdjęcia świetna fototapeta (dzięki tej perspektywie)
ale jak Ty na tle tego zdjęcia na pulpicie ikony widzisz???

Nie mam z tym najmniejszego problemu. Zdjęcie jest mojego autorstwa - jak wszystkie w zalinkowanym profilmu. Częstuj się - obyś tylko nie bawił się nim w photoshopie i nie dorabiał się na nim kroci.
Alucard87
Użytkownik
#186 - Wysłana: 17 Mar 2012 21:06:47 - Edytowany przez: Alucard87
Picard:
obyś tylko nie bawił się nim w photoshopie i nie dorabiał się na nim kroci.

O ile wiem, to bawiła, dorabiała, jak już :P

A mój pulpit wygląda tak:

Moj Pulpit
Elaan
Użytkownik
#187 - Wysłana: 17 Mar 2012 21:19:20 - Edytowany przez: Elaan
Picard

Wspaniała tapeta. Piękno, spokój i harmonia.

Alucard87

Szczerze mówiąc, ponury. Czerń Cię nie przygnębia?
IDIC
Użytkownik
#188 - Wysłana: 18 Mar 2012 20:45:08
Alucard87:
O ile wiem, to bawiła, dorabiała, jak już :P

Alucard87

bardzo dziękuję za zwrócenie słusznej uwagi koledze Picardowi
w istocie podejrzenie, że należę do płci męskiej, to dla mnie wręcz zniewaga
jak powszechnie wiadomo, osobniki płci męskiej to wynik genetycznej mutacji, a konkretnie mechanicznego uszkodzenia: od jednego z chromosomów X odłamała się jedna "nóżka" i powstał Y

a pulpit - IMO fajny
ascetyczny, estetyczny i elegancki
Elaan
Użytkownik
#189 - Wysłana: 18 Mar 2012 20:54:17
IDIC

A co powiesz na taką tapetę?

a

Przy okazji, mam pytanie. Czy jest jakiś sposób, aby wkleić na forum obrazek wprost z komputera?
Alucard87
Użytkownik
#190 - Wysłana: 18 Mar 2012 21:32:18
Elaan
Nie ma. Ale jak np. na forum po wklejeniu linka obrazek nie chce działać, to skorzystaj z http://www.imgur.com i stamtąd wklejaj linki. Mi zawsze działają. Nawet konta zakładać nie trzeba.
Q__
Moderator
#191 - Wysłana: 18 Mar 2012 21:40:26 - Edytowany przez: Q__
Elaan

Elaan:

Ołsizt! Ulubiony obrazek Basi, jednej z moich licznych byłych... (fluor np. wie o kim mowa.)
IDIC
Użytkownik
#192 - Wysłana: 18 Mar 2012 22:14:48
Elaan:

Elaan

powiem, że mam gust inny niż Basia, jedna z licznych byłych Q__ (fluor np. wie o kim mowa)
Elaan
Użytkownik
#193 - Wysłana: 19 Mar 2012 17:56:04 - Edytowany przez: Elaan
Alucard87

Dzięki za link do tej strony. Rzeczywiście działa.
A na dowód jeszcze jedna z moich ulubionyxh tapet.

a

Q__:
Ulubiony obrazek Basi, jednej z moich licznych byłych...

Czyli gust do obrazków mamy podobny.
Radion
Użytkownik
#194 - Wysłana: 19 Mar 2012 18:13:58
Katedra

U mnie ostanio zagościł Beksiński na tapecie.
IDIC
Użytkownik
#195 - Wysłana: 20 Mar 2012 19:02:23 - Edytowany przez: IDIC
Q__:
Gadamy se - póki co z głównie z mozgiem_kl2, Picardem i Toudim, trochę rzadziej z Queerbotem, czasem z Korem i Kainem. Najwiecej o wampirach, o superbohaterach (nieco paradoksalnie w topicu o Klossie) i o Żółwiach Ninja - niby popkulturowo strasznie, ale gada się o symbolice, o treściach drugiego dna... No i nad "Prometeuszem" Scotta dumaliśmy oraz nad "dwunastką" (z odgrzewaniem "jedenastki") - co ciekawe Kor np. przedkłada XI nad ST II i potrafi to z sensem uzasadnić.
I jeszcze - nawet w ogniu szaleństw Dukata - była fajna dyskusja Kora z Kainem o cywilizacji i gadgetyzacji (z tym "Pi" w tytule); próbowałem coś tam dorzucić ale spadła z main site.
Nasze Damy zaś - IDIC i Elaan - ładnie rozwinęły - wchodząc w dygresje - banalny (pozornie) temat tapet.

Kor, Kain, mozg_kl2, Toudi, Picard, Queerbot, IDIC, Elaan i ja to nie jest chyba najgorszy zestaw dyskutantów mimo wszystko? (Do tego Jo_anka i Darklighter czasem jakiegoś fajnego newsa po dawnemu wrzucają...)

Poczytajcie proszę i serio spróbujcie coś dorzucić. A jeśli nasze dyskusje o wampirach i superherosach nie dość ambitne to zawsze możecie wrócić do tematu - tak pasjonującego Paradoksa - Dukaja czy... do Treka.
A tematy o banach etc. omijajcie, jak za niesmaczne macie. My z Jurgenem musimy jako modów para, ale kto ma słabsze nerwy, serio niech nie wchodzi.

Nawiązując do zacytowanego powyżej Apelu Moderacji chciałabym serdecznie zachęcić Wszystkich Userów do systematycznego zaglądania do banalnego (pozornie) wątku tapet, który to wątek – o dziwo! – udało się bardzo ładnie rozwinąć team’owi w składzie Dama Elaan + moja skromna osoba

Elaan publikuje tu zdjęcia swoich tapet, z których można dowiedzieć się m.in. :

1) jak wygląda Kosmos
w tej serii pojawiają się głównie fotomontaże udające rzekomo prawdziwe obrazy z Teleskopu Hubble’a
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=1936&page=5#msg245208
niedawno jednakowoż Elaan zamieściła prawdziwą perełkę:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=1936&page=6#msg248678
zdjęcie pochodzi z tajnych archiwów NASA i ukazuje nam, jak Ziemia wygląda naprawdę: jest płaska jak naleśnik, ofkors, i spoczywa na grzbietach słoni, a te słonie z kolei stoją na skorupie monstrualnego żółwia

2) jak wyglądają i co robią Anioły
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=1936&page=6#msg248614
otóż Anioły się przytulają w celu (jakby)wzajemnego podniesienia się na duchu, przy czym podnoszącym na duchu jest Anioł (Jakby) Kobieta, natomiast wymagającym podniesienia jest Anioł (Jakby) Mężczyzna, wyglądający jednocześnie trochę jak Upadły Anioł (do zabrania głosu w tej kwestii szczególnie zachęcam Kaina, którego imiennik wprawdzie Aniołem nie był, ale w sumie też upadł, i to dość nisko)

3) jak wyglądają i co robią Połowicznie Zmumifikowane Zwłoki
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=1936&page=5#msg245243
otóż Połowicznie Zmumifikowane Zwłoki przytulają się w celu (jakby)wzajemnego podniesienia się na duchu, przy czym podnoszącym na duchu są Połowicznie Zmumifikowane Zwłoki (Jakby) Męskie, natomiast wymagającym podniesienia są Zmumifikowane Zwłoki (Jakby) Żeńskie; sama nie wiem, kogo mogłabym zachęcić szczególnie do zabrania głosu w kwestii Zwłok, może Radiona … skoro też lubi Beksińskiego

4) jak wygląda Internal Server Error
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=1936&page=5#msg245243

moja skromna osoba też publikuje tapety, na których widoczne są (i jestem tu dość konsekwentna - przyznaję się do tego ze wstydem) mniej lub bardziej obnażone osobniki płci męskiej z mniej lub bardziej skośnymi oczami
wyjątek stanowił tu Ewan McGregor, którego oczy kompletnie nie są skośne
jego klata (MP gdzie jesteś???) oraz kilt rekompensuje ów brak skośnych oczu z tzw. nawiązką (cennymi informacjami na temat nawiązki dysponuje – jak podejrzewam – Jurgen)

do zapoznawania się z publikowanymi przeze mnie tapetami zapraszam przede wszystkim Panie (jaka szkoda, że na pokładzie USS Phoenix zostało ich tak niewiele)
jeśli nudzą Was – Drogie Panie – ambitne dyskusje nerdów na temat wampirów i herosów, to moje tapety będą dla Was miłą odskocznią
i nawet nie trzeba ich komentować
wystarczy podziwiać

Uwaga! siła rażenia każdej z tapet publikowanych przeze mnie w banalnym z pozoru wątku „Pulpit prawdę ci powie” zostanie uprzednio przetestowana na moich koleżankach z pracy, w celu uniknięcia publikacji wizerunku facetów, które to wizerunki nie rzucają kolana
tacy, którzy nie rzucają na kolana, otaczają nas – Drogie Panie – na co dzień; nie musimy się katować dodatkowo oglądaniem ich w tym banalnym (z pozoru) wątku

idąc za tzw. ciosem – fotka mojego aktualnego pulpitu
wyniki wstępnej weryfikacji w środowisku pracy:
pełen zachwyt i frenetyczne owacje
ocena 15/10
+ niedowierzanie, że jakikolwiek Azjata może mieć prawie 1,9 m wzrostu i nogi aż do samej ziemi

Woo-Sung Jung

Jeszcze raz wszystkich bardzo serdecznie do tego wątku zapraszam!!!
Elaan
Użytkownik
#196 - Wysłana: 20 Mar 2012 19:15:45
IDIC

Podziękować mi jeno wypada, że zechciałaś zadać sobie tyle trudu, by zamieszczane przeze mnie skromne obrazki zebrać i poddać tak fachowej, a zarazem wnikliwej analizie.
IDIC
Użytkownik
#197 - Wysłana: 20 Mar 2012 19:21:31
Elaan:
IDIC

Podziękować mi jeno wypada, że zechciałaś zadać sobie tyle trudu, by zamieszczane przeze mnie skromne obrazki zebrać i poddać tak fachowej, a zarazem wnikliwej analizie

Elaan

swoje też poddałam
jakby nie było: obydwie zostałyśmy "wywołane do tablicy" przez Szanowną Moderację
Q__
Moderator
#198 - Wysłana: 20 Mar 2012 20:07:44
IDIC

IDIC:
Nawiązując do zacytowanego powyżej Apelu Moderacji chciałabym serdecznie zachęcić Wszystkich Userów do systematycznego zaglądania do banalnego (pozornie) wątku tapet, który to wątek – o dziwo! – udało się bardzo ładnie rozwinąć team’owi w składzie Dama Elaan + moja skromna osoba

Se krotochwilisz... Widzę, że moje szat darcie za striptiz tu uznali.
MarcinK
Użytkownik
#199 - Wysłana: 22 Kwi 2012 17:51:46
Mój obecny pulpit prezentuje się tak
reyden
Użytkownik
#200 - Wysłana: 22 Kwi 2012 18:28:51 - Edytowany przez: reyden
Aktualny mój pulpit

Diablo

Kiedyś miałem tego Lambo na tapecie .
Elaan
Użytkownik
#201 - Wysłana: 22 Kwi 2012 19:03:35
MarcinK:
Mój obecny pulpit prezentuje się tak

Całkiem fajny, tylko ikony słabo widać.

reyden:
Aktualny mój pulpit

Ładnie się prezentuje.
U mnie też chwilowo na tapecie konie mechaniczne, choć w nieco innym wydaniu.

a
MarcinK
Użytkownik
#202 - Wysłana: 22 Kwi 2012 19:14:16
Elaan:
Całkiem fajny, tylko ikony słabo widać.

Ikony dobrze widać, ale słaba jakość Screenu.
MarcinK
Użytkownik
#203 - Wysłana: 20 Maj 2012 08:23:35
Teraz zastanawiam się czy nie walnąć sobie takiej tapetki:

http://nickagneta.deviantart.com/art/King-Ghidorah -vs-NCC-1701-197739654
Elaan
Użytkownik
#204 - Wysłana: 20 Maj 2012 23:06:37 - Edytowany przez: Elaan
MarcinK:
Teraz zastanawiam się czy nie walnąć sobie takiej tapetki:

Co też ludzie nie wymyślą. Ale obrazek jest całkiem fajnie zrobiony.
U mnie na pulpicie jest coś zupełnie innego.

a
MarcinK
Użytkownik
#205 - Wysłana: 8 Wrz 2012 09:38:58 - Edytowany przez: MarcinK
The_D
Użytkownik
#206 - Wysłana: 8 Wrz 2012 12:36:19 - Edytowany przez: The_D
A u mnie wreszcie zmiana (od czasu posta z pierwszej strony tematu ;) ). Aktualnie na tapecie mam "okręcik" Breen:
Pulpit

Nowy laptop, więc na pulpicie porządek.
Elaan
Użytkownik
#207 - Wysłana: 8 Wrz 2012 16:02:39
Skojarzyło mi się to z krajobrazem Vulcana. Takie formacje/budowle - jakkolwiek to nazwać - pasowałyby do tej planety.

a
The_D
Użytkownik
#208 - Wysłana: 8 Wrz 2012 20:15:40 - Edytowany przez: The_D
Klimat Wolkański ale architektura delikatnie przpomina Kronos.
Elaan
Użytkownik
#209 - Wysłana: 9 Wrz 2012 14:50:39 - Edytowany przez: Elaan
The_D:
architektóra

??

Po klingońsku byłoby to qachmey [budowle], nie znalazłam bowiem odpowiednika słowa architektura.
The_D
Użytkownik
#210 - Wysłana: 9 Wrz 2012 19:54:21
Elaan:
??

Już nie widać :P
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / Różności / PULPIT prawdę ci powie...

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!