USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / PULPIT prawdę ci powie...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
Autor Wiadomość
mr homn
Użytkownik
#31 - Wysłana: 9 Paź 2007 00:42:43 - Edytowany przez: mr homn
Domko
A ja się mogę pochwalić - nie jest to dla mnie zbyt intymne.
Ładne zdjęcie
Seybr
Ja mam wilku burdel na pulpicie, ikony się walają. Jak posprzątam to pokarzę
Czekamy, czekamy
PaulAtryda
Bosz ile ty masz przestrzeni dyskowej...!!! Zazdroszczę Nawet ciekawie ta Vista wygląda...
twi
dzieki mr homn za ten temat ...
proszę, proszę... jak to niewiele trzeba, żeby porządki zrobić
The_D
ale po posprzątaniu pulpitu obecnie wygląda prawie tak samo:
Ty też sporzątałeś??? trzeba było pokazać całego siebie i trochę bałaganu zostawić! niezły pulpit wreszcie trekowo!
Wookie
Sorry za balagan, ale nie chcialo mi sie porzadkow robic
I o to chodzi To też trekkera widać jak na dłoni
kanna
Toż to wszystko wspaniały temat analizy dla pani psycholog, jak ci się podoba materiał badawczy?

OT: czy ktoś używa Linuxa Mandrivy? Przymierzam się do przesiadki z Windy... ma ktoś poradę jakąś? EOT
PaulAtryda
Użytkownik
#32 - Wysłana: 9 Paź 2007 01:17:55
Narazie każdy daje swoje pulpity lecz nikt się nie wypowiada, na temat psychologiczny.
Może nie jestem panią psycholog, ale spróbuję ocenic was po pulpicie
Jakby co to się na mnie nie obrażajcie. Taka zabawa.

mr homn - Lubisz muzykę pankową i posiadasz nie małą wiedzę o komputerach. Masz charakter osoby, która często wybiera dobre rozwiązania, lecz są to rozwiązania które wybiera większość ludzi. Jesteś osoba niedbałą lecz sobie z tym dobrze radzisz. Widać lekki charakter twórczy.

Domko - Przywiązujesz dużą uwagę do sentymentów. Nie postępujesz jak większość ludzi, lecz mimo to są to dobre rozwiązania. Lubisz czuć się bezpiecznie. Wykazujesz duże zaintersowania artystyczne. Dbasz o pożądek ale z tym nie przesadzasz. Cenisz sobie umysłową rozrywkę.

Slovaak - Lubisz wykożystywać komputer w maksymalnym stopniu. Brak uzdolnien artystycznych. Osobowść dość chwiejna, nie potrafisz podjąć konkretnej decyzji co czasami wychodzi ci na dobre, a czasem na złe. Zawracasz sobię sprawę sprawami które ci nie są do niczego potrzebne. Umiesz poświęcić czas swojemu hobby.

Pah Wraith - Jesteś osobą, która nie boi się iść na przód z duchem czasu, nawet jeśłi przyszłośc jest niepewna.
Nie postępujesz jak większość ludzi, lecz wiesz kiedy iść za większością keidy trzeba. Cenisz sobie bezpieczeństwo, lecz znasz jego granice. Często zmieniasz decyzję, nie zakańczająć poprzednich. Przez co czasami się gubisz.

twi - Lubisz prezentować się z jak najlepszej strony, choć wiesz że to nie zawsze jest możliwe. Dbałości nie poświęcasz dużo czasu, lecz robisz to w granicach rozsądku. Lubisz zmiany i nie lubisz być taki jak inni. Nie lubisz gdy coś do siebie niepasuje wizualnie.

The_D - Uwielbiasz się poświęcać swojej pasji. Komputery to z pewnością jedna z nich. Potrafisz się skrajnie wyróżniać się od otoczenia. Cenisz sobie wygodę i nie lubisz bałaganiarstwa. Nie jesteś osobą otwartą - czasami wolisz coś ukryć niż powiedzieć prawdę.

4_z_Szesciopaka - Jesteś osobą komunikatywną i otwartą. Nie wnikasz w szczegóły. Wybory na które się decydujesz nie często kogoś zaskakują, nie są złe ale nie robią na nikim wrażenia, chociaż potrafą zmartwić ludzi bardziej obeznanych w temacie. Przywiązujesz się do starych rzeczy, nie zwracając uwagi na to że czas idzie do przodu.

Ciekawe ile z tych analiz się sprawdziło
Slovaak
Użytkownik
#33 - Wysłana: 9 Paź 2007 02:09:17
cisza...
The_D
Użytkownik
#34 - Wysłana: 9 Paź 2007 02:27:55
Wookie

Taką tapetę mam pod windowsem

A w ogóle postanowiłem wrzucić różne tapety jakie miałem na pulpicie przez ostatnie lata w jedno miejsce:
http://www.d.ys.pl/backgrounds/

PaulAtryda
Uwielbiasz się poświęcać swojej pasji. Komputery to z pewnością jedna z nich.
Kolejną jest Star Trek Tylko z czasem na oddawanie sie bywa różnie :/

Potrafisz się skrajnie wyróżniać się od otoczenia.
Tyż prowda, choć to raczej naturalne skłonności niż jakaś wewnętrzna potrzeba.

Cenisz sobie wygodę i nie lubisz bałaganiarstwa.
Kolejny celny strzał, ale nadmiernego pedantyzmu też nie popieram.

Nie jesteś osobą otwartą - czasami wolisz coś ukryć niż powiedzieć prawdę.
Nie da się zaprzeczyć.
Slovaak
Użytkownik
#35 - Wysłana: 9 Paź 2007 02:36:39
Lubisz wykożystywać komputer w maksymalnym stopniu.

Wyciągam ile tylko się da i nawet więcej. <OK>

Brak uzdolnien artystycznych.

W podstawówce miałem same 5 z plastyki Ale rzeczywiście strasznie się opuściłem.
Brak programów do grafiki? Cóż, nie interesuje się tym a tapeta? sklejałem sobie model tego okrętu w skali 1:700 więc taką dałem

Osobowść dość chwiejna, nie potrafisz podjąć konkretnej decyzji co czasami wychodzi ci na dobre, a czasem na złe.

Raczej dość często zmieniam zdanie.
Osobowość rzeczywiście chwiejna, dziś samuraj obcinający ludziom głowy a jutro pacyfista który nawet muchy nie skrzywdzi nawet jeśli mu lata między oczami a monitorem

Zawracasz sobię sprawę sprawami które ci nie są do niczego potrzebne.

Mówisz jak moja mama Ale trzeba coś robić wyłącznie dla przyjemności.

Umiesz poświęcić czas swojemu hobby.

oj tak
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#36 - Wysłana: 9 Paź 2007 02:37:43 - Edytowany przez: 4_z_Szesciopaka
PaulAtryda
Przywiązujesz się do starych rzeczy

mniej więcej prawda. Co do reszty szkoda gadać...

wiwisekcja pdeudopsychologicza jakoś bardzo średnio udana.
Domko
Użytkownik
#37 - Wysłana: 9 Paź 2007 09:35:02
PaulArtyda

Ooooo - nie wiedziałem, że pulpit może tyle powiedzieć o człowieku.

Przywiązujesz dużą uwagę do sentymentów.

O tak - lubię czasem powspominać miłe chwile. Ale też przy okazji chcę doprowadzić do tego, by coś podobnego znowu się wydarzyło.

Nie postępujesz jak większość ludzi, lecz mimo to są to dobre rozwiązania.

O tak - zawsze wolę iść pod prąd, a gdy są jakieś nowinki to czekam aż nie będą nowinkami, bo wtedy można zasięgnąć cudzych opinii na ten temat.

Lubisz czuć się bezpiecznie.

Znowu tak.

Wykazujesz duże zaintersowania artystyczne. Dbasz o pożądek ale z tym nie przesadzasz. Cenisz sobie umysłową rozrywkę.

Tak, tak i tak (choć czy mam duże zainteresowania artystyczne to trudno powiedzieć).

Na drugi raz nikomu już swego pulpitu nie pokażę.
mr homn
Użytkownik
#38 - Wysłana: 9 Paź 2007 11:27:49
PaulAtryda
mr homn - Lubisz muzykę pankową
celny strzał
i posiadasz nie małą wiedzę o komputerach.
nieskromnie powiem, że też celny strzał
Masz charakter osoby, która często wybiera dobre rozwiązania, lecz są to rozwiązania które wybiera większość ludzi.
takie typowe psychologizowanie to jest. coś o mnie powiedziałeś, a tak jakbyś nic nie powiedział w tym zdaniu
Jesteś osoba niedbałą lecz sobie z tym dobrze radzisz.
oj tak
Widać lekki charakter twórczy
No, ja miałem 6 z plastyki i nawet czasami ładnie maluję, skrawam i wycinam, więc też ok

Psychoanaliza więc udana w 80% Nieźle

Domko
Na drugi raz nikomu już swego pulpitu nie pokażę.
A ja pokażę PaulAtryda kim ty jesteś z zawodu? Psychoanalitykiem?
The_D
Użytkownik
#39 - Wysłana: 9 Paź 2007 12:11:51
PaulAtryda kim ty jesteś z zawodu?

Stawiał bym, że Kwisatz Haderachem
Pah Wraith
Użytkownik
#40 - Wysłana: 9 Paź 2007 13:24:12 - Edytowany przez: Pah Wraith
PaulAtryda
Pah Wraith - Jesteś osobą, która nie boi się iść na przód z duchem czasu, nawet jeśłi przyszłośc jest niepewna.
Nie postępujesz jak większość ludzi, lecz wiesz kiedy iść za większością keidy trzeba. Cenisz sobie bezpieczeństwo, lecz znasz jego granice. Często zmieniasz decyzję, nie zakańczająć poprzednich. Przez co czasami się gubisz.

nieźle, teraz będę musiał Cię zabić

Slovaak
dla Ciebie:

A oto mój pulpit w obecnym kształcie:
waterhouse
Moderator
#41 - Wysłana: 9 Paź 2007 15:11:53 - Edytowany przez: waterhouse
to mój pulpit
[imgs] [/imgs]
Seybr
Użytkownik
#42 - Wysłana: 9 Paź 2007 17:24:27 - Edytowany przez: Seybr

Standardowa nakładka z Visty na Win XP.
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 9 Paź 2007 18:08:11
PaulAtryda

Nieżle, nieżle Panie Psychoanalityk
Pah Wraith
Użytkownik
#44 - Wysłana: 9 Paź 2007 18:13:11
Standardowa nakładka z Visty na Win XP

tak jak u mnie
Q__
Moderator
#45 - Wysłana: 9 Paź 2007 18:33:27
The_D

PaulAtryda kim ty jesteś z zawodu?

To wiele wyjaśnia .
Jurgen
Moderator
#46 - Wysłana: 9 Paź 2007 20:03:33 - Edytowany przez: Jurgen
Ja na razie mojego pulpitu nie wrzuce, bo za duży na nim jest bałagan, ale taką mam tapetkę ustawioną:

PS Nogi nie są moje.
PaulAtryda
Użytkownik
#47 - Wysłana: 9 Paź 2007 20:24:29
Ooo ciesze się, że tak dobrze mi wyszło Szkoda tylko, że 4_z_Szesciopaka oceniłem niewłaściwie (mam nadzieję że nie jesteś na mnie zły), ale to i tak wynik lepszy niż się spodziewałem

The_D

Haha
Sh1eldeR
Użytkownik
#48 - Wysłana: 9 Paź 2007 20:34:37
Jurgen
Podam ci fajna wymowke: balagan? A co to jest balagan? Moze duzo ikon? Ale to dobrze! To oznacza wykorzystanie powierzchni roboczej pulpitu! Na pulpicie masz wszystko pod reka, odlegle tylko o jedno klikniecie. Ci, co maja wielki porzadek, czyli tylko pare ikonek, albo korzystaja z bardzo malej ilosci plikow/programow (a wiec sa nierobami ), albo musza sie przedzierac przez cale drzewa menu rozwijanych (Start->...) lub folderow (co swiadczy o tym, ze traca na to czas).

Majac na pulpicie kilkadziesiat ikon, nie marnujesz jego powierzchni. Pusty pulpit nic nie daje i w niczym nie pomaga, pelny -- jak najbardziej.

Disclaimer:
Potraktujcie to z przymruzeniem oka. Tzn. czesc z tego co napisalem trudno obalic (na co komu duzo pustego miejsca na pulpicie?), ale z drugiej strony... Jesli macie 100 ikon, to i tak pewnie ich w ogole nie uzywacie, bo nie sposob odnalezc tej wlasciwej. Niedawno mialem prawie caly pulpit zawalony bo pracowalem naraz nad paroma projektami i jakos sie w tym lapalem, az mialem wolna chwile, usiadlem, popatrzylem i bez problemu wywalilem 2/3 ikon, bo ich po prostu nie uzywalem .

Ale wymowke mam i nie zawaham sie z niej skorzystac, gdy zajdzie potrzeba!
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 9 Paź 2007 20:51:25
PaulAtryda

Haha

Zgadł?
Jurgen
Moderator
#50 - Wysłana: 9 Paź 2007 20:54:33
A co to jest balagan? Moze duzo ikon? Ale to dobrze! To oznacza wykorzystanie powierzchni roboczej pulpitu! Na pulpicie masz wszystko pod reka, odlegle tylko o jedno klikniecie.

No tak, tylko jeżeli jest to kilkadziesiąt plików tekstowych z napisanymi i poprawionymi już uzasadnieniami czy projektami wyroków, to jest to po prostu lenistwo. Bo jak je pisałem, to były mi potrzebne na pulpicie, a teraz powinny znaleźć się posortowane w odpowiednim katalogu. Tylko mi się na razie nie chce lub mam ważnijsze sprawy.
PaulAtryda
Użytkownik
#51 - Wysłana: 9 Paź 2007 21:07:50 - Edytowany przez: PaulAtryda
Q__
Zgadł?

Wygląda na to, że będe musiał skoczyć do Bene Gesserit i się upewnić ;f

Sh1eldeR
Ale to dobrze! To oznacza wykorzystanie powierzchni roboczej pulpitu!

Też tak kiedyś myślałem, ale o wiele wygodniej się żyje gdy to nie wejdzie w nawyk, i nie zacznie się tego nadużywać
Q__
Moderator
#52 - Wysłana: 9 Paź 2007 21:22:35
PaulAtryda

Wygląda na to, że będe musiał skoczyć do Bene Gesserit i się upewnić

A gdzie urzędują, bo też bym się chciał upewnić...
Seybr
Użytkownik
#53 - Wysłana: 9 Paź 2007 21:31:40
PaulAtryda

Mój profil psychologiczny proszę .

Tylko mi się na razie nie chce lub mam ważnijsze sprawy.

Potem coś się stanie i po plikach. Ostatnio tak odzyskiwałem dane kumplowi z lat. trzymał sporo dokumentów na pulpicie, skasowane miał konto z XP. Część była w moich dokumentach, też skasowana. Ale co Seybr potrafi, i się pogada po łacinie ;].
Jurgen
Moderator
#54 - Wysłana: 9 Paź 2007 21:36:54
Potem coś się stanie i po plikach.

To raczej tylko kwestia porządku, bo kopie mam na dwóch komputerach, pendrivie i na dyskietce (wiem, wiem, trudno w to uwierzyc, ale w sądzie mamy jeszcze komputery, które nie mają wejścia USB). Zresztą, jakby mi się coś sypnęło, to nie bedzie mój problem, tylko sędziów, którzy moga tych uzasadnień potrzebować.
The_D
Użytkownik
#55 - Wysłana: 9 Paź 2007 21:56:37
Sh1eldeR

Ja po prostu najczęściej używane ikonki trzymam na paskach szybkiego uruchamiania - wtedy zajmują zdecydowanie mniej miejsca A do wielu programów/katalogów dostaję się korzystając z wiersza poleceń. na laptopie bez podłączonej myszki to znacznie wygodniejsze niż przeklikiwanie się przez zaśmiecony pulpit.
Seybr
Użytkownik
#56 - Wysłana: 9 Paź 2007 21:59:01
Zresztą, jakby mi się coś sypnęło, to nie bedzie mój problem, tylko sędziów, którzy moga tych uzasadnień potrzebować.

Stary a jak by chodziło o nie winnego człowieka, lub jakiegoś kryminalistę . Bagatelizujesz sprawę .
Jurgen
Moderator
#57 - Wysłana: 9 Paź 2007 22:05:36
Stary a jak by chodziło o nie winnego człowieka, lub jakiegoś kryminalistę

Wydziały karne skończyłem w tamtym roku.
Seybr
Użytkownik
#58 - Wysłana: 9 Paź 2007 22:11:45
Potem ludzie się dziwią czemu dokumenty giną w sądach .
Jurgen
Moderator
#59 - Wysłana: 9 Paź 2007 22:13:50
Potem ludzie się dziwią czemu dokumenty giną w sądach

Ależ czy ja mam akta na pulpicie komputera???
Sh1eldeR
Użytkownik
#60 - Wysłana: 9 Paź 2007 23:28:21
Jurgen
Ależ czy ja mam akta na pulpicie komputera?
A to my mamy wiedziec? Przyznaj sie, sam nie wiesz gdzie je masz! I wlasnie dlatego gina
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »» 
USS Phoenix forum / Różności / PULPIT prawdę ci powie...

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!