USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / BOINC
 Strona:  1  2  3  »» 
Autor Wiadomość
lawiscool
Użytkownik
#1 - Wysłana: 18 Wrz 2007 18:15:14
Odpowiedz 
Licze sobie BOINCA seti od pewnego czasu i jestem w teamie startrek.pl. Jak zauwazyłem byla dyskusja na ten temat jakis czas temu i admin zamknal temat. W sumie w teamie tym sa 4 osoby z czego tylko ja jestem aktywny, wiec przeniósłbym sie do jakiegos innego teamu gdzie sa jacys aktywni trekkies i mial wiecej z tego "funu".

jesli ktos gdzieś liczy w teamie trekkies to się chetnie przeniose
Darnok
Użytkownik
#2 - Wysłana: 18 Wrz 2007 18:19:23
Odpowiedz 
może linki, wytłumaczyć, co to? jeżeli chodzi o pyłgwiezdny, to ja już na koncie jeden mam
Q__
Moderator
#3 - Wysłana: 18 Wrz 2007 18:42:18 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
lawiscool

Też chętnie zrozumiem o co w tym chodzi...

A BOINC kojarzy mi się co najwyżej (na płaszczyżnie czysto fonetycznej) z boixami z "Sennych zwycięzców"...
kanna
Użytkownik
#4 - Wysłana: 18 Wrz 2007 20:55:35 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Jakbys jeszcze wytłumaczył, co sobie liczysz, to wtedy może dałoby ci się pomóc, bo moze my to smo liczymy, tylko nie wiemy?
Bo np. ktoś całe życie mówi prozą, a wcale o tym nie wie...

Takie roboty były z LEGO i one się podobnie nazywały...
dahaka
Użytkownik
#5 - Wysłana: 18 Wrz 2007 21:06:45
Odpowiedz 
mnie się akurat BOINC kojarzy z tym co trzeba. Natrafiłem na stron projektu w czasie przeszukiwania zasobów netu i poszerzaniu wiedzy o wszechświecie. lawiscool mógłbyś coś napisać o tym a coby inni się dowiedzieli, może też sie przyłączę. Ja osobiście planuję zakup teleskopu. Co prawda planuję już jakiś czas i ciągle mi wypadają inne wydatki. Może ktoś ma coś takiego i poleci jakiś, który nada się do rozbudowy.
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 18 Wrz 2007 21:19:08
Odpowiedz 
kanna

O nie, Madame, one się BIONCLE wabiły...

dahaka

awiscool mógłbyś coś napisać o tym a coby inni się dowiedzieli, może też sie przyłączę.

Popieram.
lawiscool
Użytkownik
#7 - Wysłana: 18 Wrz 2007 22:59:30 - Edytowany przez: lawiscool
Odpowiedz 
chlopaki mowiłem juz gdzies wczesniej że jestem leniem

BOINC i SETI@home to chyba można sobie zgooglować i bedziecie wiedzieli o co chodzi. tu jest strona główna projektu jezeli jestescie takimi samymi leniami jak ja:
http://boinc.berkeley.edu/
http://setiathome.berkeley.edu/

generalnie sciagacie taki programik który dziala jak wygaszacz ekranu i kiedy nie uzywacie kompa to bada według jakis algorytmów szum radiowy kosmosu starajac sie znaleźć taki wzór aby mozna było znaleźc w tym powtarzalnosc i stwierdzic że jest sygnałem sztucznym co by wskazywało na istnienie innych pozaziemskich form inteligencji.

za przetworzone dane zyskuje sie jakies punkty i one wskazuja na pozycje w rankingu ktory mozna ukladac kategoriami wedłóg najróżniejszych zmiennych

na przykład ja mam ok 60 000 pkt zebranych przez jakis tam czas co daje mi ok 100.000 pozycje na całym swiecie i którąśtam tysieczną w polsce

uzytkowicy moga zbierac punkty indywidualnie badz zreszac sie w teamy i sie jakos fajnie nazywac i zbierać te punkty wspolnie

oczywiscie jest tes pełna klasyfikacja teamów

teamy sa branzowe , tematyczne , krajowe itd tak wiec może byc wiec nawet team "amatorów tirówek" jeżeli ktos sobie wymysli i inni do niego dołącza

ja dołączyłem do teamu startrek.pl gdzie był jakis typ który miał kilkaset tysiecy punktów, z taka ogólna mysla ze to pesnie team zrezszający uzytkownikóe forum i ze skoro tu czasami pisze to i tam sie dołącze

a tymczasem wyglada na to ze tylko ja jestem jedynym aktywnym uzytkownikiem tego teamu

wiec ponowanie w skrócie : jezeli nie wiecie co to jest BOINC to sie zainteresujcie i jezeli bedziecie zagrzani to zróbmy jakiś jeden team skupiajacy trekkies z tego portalu i liczmy tam wspólnie ku chwale kosmosu w naiwnej wierze znalezienia form pozaziemskich

Amen

ps . nie chce mi sie edytowac ew bledow i literowek wiec wybaczcie
Q__
Moderator
#8 - Wysłana: 19 Wrz 2007 00:05:00
Odpowiedz 
lawiscool

Sounds interesting.
Pah Wraith
Użytkownik
#9 - Wysłana: 19 Wrz 2007 09:55:48
Odpowiedz 
kanna

też mi sie tak kojarzy ale wynika to zapewne z tego, że nie ma podobnych słów jak BIONICLE (bo tak dokładniej się nazywają te robociki LEGO - swoją drogą straszny crap :|)
Q__
Moderator
#10 - Wysłana: 19 Wrz 2007 13:02:59
Odpowiedz 
Pah Wraith

swoją drogą straszny crap

LEGO schodzi na psy... Pamiętam pierwsze zestawy z lat '70, które w rękach miałem dzieckiem będąc... To było TO.
Domko
Użytkownik
#11 - Wysłana: 19 Wrz 2007 13:09:07
Odpowiedz 
lawiscool:
Trzeba było od razu pisać, że to jak projekt SETI jest.
Q__
Moderator
#12 - Wysłana: 19 Wrz 2007 13:30:21
Odpowiedz 
Domko

Trzeba było od razu pisać, że to jak projekt SETI jest.

Bo co jak co, ale wizja kontaktu z Obcymi na trekerów podziałałaby mobilizująco.
lawiscool
Użytkownik
#13 - Wysłana: 19 Wrz 2007 14:28:53
Odpowiedz 
No to jak ? moze zrobmy team phoenix.pl skupiajacy userów tej strony ?

hmmmm......????
Q__
Moderator
#14 - Wysłana: 19 Wrz 2007 15:25:03
Odpowiedz 
lawiscool

moze zrobmy team phoenix.pl skupiajacy userów tej strony ?

Może być.
lawiscool
Użytkownik
#15 - Wysłana: 19 Wrz 2007 23:00:17
Odpowiedz 
ok wiec zrobiłem team USS Phoenix.

możecie dołączyć pod tym adresem
http://setiathome.berkeley.edu/team_display.php?te amid=134047

PaulAtryda
Użytkownik
#16 - Wysłana: 20 Wrz 2007 01:26:18 - Edytowany przez: PaulAtryda
Odpowiedz 
Chyba mi się udało zapisać do grupy, chociaż jeszcze mnie nie ma na liście. Narazie 0 pkt ;/
lawiscool
Użytkownik
#17 - Wysłana: 20 Wrz 2007 12:50:20
Odpowiedz 
PaulAtryda

Wydaje mi sie ze pojawisz sie gdy zaraportujesz jakies punkty bo ja tez Cie nie widze na razie . Jak klikniesz na swoje konto to powinieneś mieć info ze nalezysz do teamu USS Phoenix.

Zapraszam tez innych
mr homn
Użytkownik
#18 - Wysłana: 21 Wrz 2007 12:50:31 - Edytowany przez: mr homn
Odpowiedz 
lawiscool
Zapraszam tez innych

No to jest nas 3ech Dołączyłem się, tylko mój komp nie jest najszybszych lotów, więc punkcików dużo zbierać nie będę... ale jestem
tuvix
Użytkownik
#19 - Wysłana: 21 Wrz 2007 13:39:53
Odpowiedz 
ja tez już sie dołączylem!! Zawsze chciałem uczestniczyć w tym projekcie, ale jakoś nie po drodze było. Teraz się udało. Czyli jest nas 4,choć widać tylko 2
lawiscool
Użytkownik
#20 - Wysłana: 22 Wrz 2007 09:15:25
Odpowiedz 
Pojawicie sie jak prześlecie pierwsze wyniki

A co z resztą ?
tuvix
Użytkownik
#21 - Wysłana: 22 Wrz 2007 21:29:50
Odpowiedz 
pojawiłem się!!!
A co z resztą )
mr homn
Użytkownik
#22 - Wysłana: 2 Paź 2007 23:44:04 - Edytowany przez: mr homn
Odpowiedz 
Powoli, powoli, ale jakoś nam idzie
http://setiathome.berkeley.edu//team_display.php?t eamid=134047
A może jeszcze ktoś się dołączy?
sudii
Użytkownik
#23 - Wysłana: 3 Paź 2007 01:33:26
Odpowiedz 
Jestem z wami!
Niech sie przyda na coś (oczywiście prócz gier ) dwu rdzeniowy procek Intel 2,5 GHz i 2x po GB DDR3 RAM
Wookie
Użytkownik
#24 - Wysłana: 3 Paź 2007 21:29:22
Odpowiedz 
Idea zaiste szczytna, wiec ja tez dolaczam
mr homn
Użytkownik
#25 - Wysłana: 3 Paź 2007 21:39:26
Odpowiedz 
Wookie
sudii

Super! Będzie nas coraz więcej... Zachęcam.
lawiscool
Użytkownik
#26 - Wysłana: 4 Paź 2007 14:44:00
Odpowiedz 
http://boincstats.com/stats/team_graph.php?pr=sah& id=134047

tutaj mozna obejrzeć sobie statystyki naszego teamu, na razie 420 pozycja w PL , 32114 na świecie ale pniemy sie w góre , heheheh

Zapraszam innych !
mr homn
Użytkownik
#27 - Wysłana: 4 Paź 2007 22:45:24
Odpowiedz 
lawiscool
Ty siedzisz w tym dłużej to może mi powiedz, czy można podpiąć drugiego kompa pod jedno konto, tak żeby 2 pracowały na nasz team pod kontem mr homn?
lawiscool
Użytkownik
#28 - Wysłana: 4 Paź 2007 23:21:57
Odpowiedz 
Ty siedzisz w tym dłużej to może mi powiedz, czy można podpiąć drugiego kompa pod jedno konto, tak żeby 2 pracowały na nasz team pod kontem mr homn?

jasne po prostu zainstaluj boinca na nastepnym komp i wpisz przy instalacji swoj username i pass.
ja mam podpiętych z 8 komp
lawiscool
Użytkownik
#29 - Wysłana: 7 Paź 2007 18:29:52
Odpowiedz 
pniemy sie w góre, pniemy but it takes time to get to the top

http://boincstats.com/stats/team_graph.php?pr=sah& id=134047

USS Phoenix Rulez
twi
Użytkownik
#30 - Wysłana: 7 Paź 2007 19:20:08
Odpowiedz 
to i ja sie dolaczam : )
 Strona:  1  2  3  »» 
USS Phoenix forum / Różności / BOINC

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!