USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Remo Wiliams

Autor Wiadomość
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#1 - Wysłana: 26 Lip 2007 22:29:00
Odpowiedz 
Film ten strasznie mi zapadł w pamięci - oglądając go jako szczenię pamiętam jak drżałem z wrażenia na widok małego, zasuszonego staruszka, który unikał kul nie gorzej niż NEO w Matrixie a trzeba zanzaczyć, ze robił to w tzw. "realnym" świecie a nie w wirtualnym.

rozdziawiałem gębe na widok kolesia biegnącego po wodzie (też jazda staruszka) a ile czasu spróbowałem, rozpalić ogień metodą gł bohatera- który kreował ogień poprzez obracanie w dłoni kawałka drewna tego zliczyć nie podobna.

Przy Remo WIliamsie Rambo, czy gubernatorzy Kaliforni i inni tacy to były zwykłe cieniasy. Wachlarz dobrych i zacnych bohatertów był dobrany tak, by skomplemetować większą częśc ludzkości mamy dobrego białego, dobrego czarnego i dobrego żółtego.

Tak więc mając ostatnio przypadkowo okazję obejrzeć film obejrzałem go. Oczwyście jako już nie szczenię wrażenia ie były takie niesamowite jak za pierwszym razem, ale i zauważyłem , ze gło.wna rola kobieca- dzielnej, nieustraszonej pani major przypadła aktorce która skądinąd znana jest w Treku - zgadnijcie o kogo chodzi ????
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 26 Lip 2007 23:54:43
Odpowiedz 
Linki o filmie:
http://en.wikipedia.org/wiki/Remo_Williams:_The_Ad venture_Begins
http://www.imdb.com/title/tt0089901/
i o jego książkowym oryginale (!):
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Destroyer

4_z_Szesciopaka

ze gło.wna rola kobieca- dzielnej, nieustraszonej pani major przypadła aktorce która skądinąd znana jest w Treku - zgadnijcie o kogo chodzi

O Kaśkę.
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#3 - Wysłana: 27 Lip 2007 00:22:48
Odpowiedz 
W rzeczy samej Q
Bubu koniokrad
Użytkownik
#4 - Wysłana: 27 Lip 2007 00:35:39
Odpowiedz 
Q, dopominaj sie teraz o nagrode
Q__
Moderator
#5 - Wysłana: 27 Lip 2007 00:41:52
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Q, dopominaj sie teraz o nagrode

Heh, bez przesady... Nam w Continuum nic już do szcześcia nie potrzeba...
Bubu koniokrad
Użytkownik
#6 - Wysłana: 28 Lip 2007 11:09:06
Odpowiedz 
Heh, bez przesady... Nam w Continuum nic już do szcześcia nie potrzeba

Czas podzielic sie szczesciem z innymi. Kiedy organizujecie "dni otwarte"?
Q__
Moderator
#7 - Wysłana: 28 Lip 2007 11:18:31 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Czas podzielic sie szczesciem z innymi. Kiedy organizujecie "dni otwarte"?

1. Od czasów Rikera stanowimy raczej zamknięty klub...
2. Nie wpuszczamy jak leci i z tej przyczyny, że boimy się nowej wojny domowej...
Ale jak poczekacie jakieś, bagatelka, milion lat, zapraszamy...
Bubu koniokrad
Użytkownik
#8 - Wysłana: 28 Lip 2007 11:25:37
Odpowiedz 
Od czasów Rikera stanowimy raczej zamknięty klub

Feudalizm powraca. Nie ma mozliwosci wspiac sie o szczebel wyzej...

Nie wpuszczamy jak leci i z tej przyczyny, że boimy się nowej wojny domowej

To moze jakis konkurs, cos na wzor Idola? . Najlepszych czy tam najciekawszych zabierzecie do Continuum

Ale jak poczekacie jakieś, bagatelka, milion lat, zapraszamy

Warunek nietrudny do spelnienia ale z waszej perspektywy
Q__
Moderator
#9 - Wysłana: 28 Lip 2007 11:32:07
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Feudalizm powraca. Nie ma mozliwosci wspiac sie o szczebel wyzej...

Czy zabraniamy Wam osiągnać podobne możliwosci własnym wysiłkiem? Feudalizm własnie to uniemożliwał...

To moze jakis konkurs, cos na wzor Idola? . Najlepszych czy tam najciekawszych zabierzecie do Continuum

Zważywszy na dotykającą nas nudę mozemy sie nad tym zastanowić... Choć zrobiliśmy coś takiego jakiś miliard lat temu i nie było to aż tak ciekawe...

Warunek nietrudny do spelnienia ale z waszej perspektywy

No to o co cały ten szum?

USS Phoenix forum / Różności / Remo Wiliams

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!