USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Doktor Quinn vs The Doctor

Autor Wiadomość
Stilleto
Użytkownik
#1 - Wysłana: 11 Cze 2007 15:30:09
Odpowiedz 
Temat w sumie dla zartu zalozylem. Ostatnio zmuszony jestem ogladac Dr.Quinn i tak stwierdzam ze na te czasy to ona jest bardziej zaawansowana technologicznie niz doktor z Voyagera p nawet operacje plastyczne robi. Doktor mogłby wiele informacji od niej zasymilowac ;d
Q__
Moderator
#2 - Wysłana: 11 Cze 2007 17:11:13
Odpowiedz 
Stilleto

Ostatnio zmuszony jestem ogladac Dr.Quinn

Któż Ci tę krzywdę wyrządza?

stwierdzam ze na te czasy to ona jest bardziej zaawansowana technologicznie niz doktor z Voyagera

Wniosek stąd, że serial "Doktor Quinn" należy traktować jako historię alternatywną, jak nie przymierzając "Opowieść o Alvinie Stwórcy"...
Bashir
Moderator
#3 - Wysłana: 11 Cze 2007 20:16:16
Odpowiedz 
Paris mógłby zrobić taki holo-program to by się doktorek zdenerwował
Q__
Moderator
#4 - Wysłana: 11 Cze 2007 21:17:43
Odpowiedz 
Bashir

Paris mógłby zrobić taki holo-program to by się doktorek zdenerwował

Albo zakochał w koleżance po fachu...
Stilleto
Użytkownik
#5 - Wysłana: 12 Cze 2007 09:31:44
Odpowiedz 
Taaak raczej by sie zakochał ;d Choc w porownaniu do Harrego Kima, Doktorek dobiera raczej madrzej partnerow Paris to ma smykałke do tworzenia programow w holodeku ktorych akcja dzieje sie dawno dawno temu... w 20 czy 19 wieku

Ja powoli dobiegam do konca Voyagera i odcinek 7 z 7 sezonu Body and Soul , kiedy Seven wgrywa program Doktora "do siebie" ;d Zajebiscie Jeri Ryan zagrała w tym odcinku. Musiala zachowywac sie jak Doktor ktory tak naprawde sterował jej cialem (na marginesie jej ciało ma wieksza moc niz Borg Cube ) Usmiałem sie jak głupi przy tych scenach.
Q__
Moderator
#6 - Wysłana: 12 Cze 2007 12:12:43
Odpowiedz 
Stilleto

odcinek 7 z 7 sezonu Body and Soul , kiedy Seven wgrywa program Doktora "do siebie" ;d Zajebiscie Jeri Ryan zagrała w tym odcinku. Musiala zachowywac sie jak Doktor ktory tak naprawde sterował jej cialem

Dobre to było...
http://memory-alpha.org/en/wiki/Body_and_Soul
(Dziwne tylko, że Doctor nie został "w niej" na stałe, w końcu tą metodą można by zaoszczedzić sporo energii- wyłączyć holoemitery, a zaoszczędzona energie zużyć na replikacje żywności...)

USS Phoenix forum / Różności / Doktor Quinn vs The Doctor

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!