USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / PIS wady i zalety
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
Autor Wiadomość
neo spider
Użytkownik
#31 - Wysłana: 21 Mar 2007 20:38:41 - Edytowany przez: neo spider
Otóż, jest to rzeczownik "skroń" w rodzaju żeńskim;
neologiczny synonim wyrazu "pomyśl"
neo spider
Użytkownik
#32 - Wysłana: 21 Mar 2007 20:42:07
LUDZIE MIAŁO BYĆ BEZ POLITYKI NA FORUM- PROSZE O ZABLOKOWANIE TAMATU!

miało? skronia
Pah Wraith
Użytkownik
#33 - Wysłana: 21 Mar 2007 20:46:27
Zupełnie nie mam pojęcia o czym piszesz. I szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to...
neo spider
Użytkownik
#34 - Wysłana: 21 Mar 2007 23:28:12
Zupełnie nie mam pojęcia o czym piszesz. I szczerze mówiąc nie obchodzi mnie to...

Wiem, że nie masz pojęcia
Hazral
Użytkownik
#35 - Wysłana: 21 Mar 2007 23:41:31
Pah Wraith nie karmić trolla! Urośnie i trzeba będzie po specjalistyczne oddziały dzwonić, coby tą bestie ubiły.
neo spider
Użytkownik
#36 - Wysłana: 21 Mar 2007 23:49:19
Pah Wraith nie karmić trolla! Urośnie i trzeba będzie po specjalistyczne oddziały dzwonić, coby tą bestie ubiły.

On go karmii, bo sam jest skrytotrollem.
elbereth
Moderator
#37 - Wysłana: 22 Mar 2007 01:29:18
neo spider
mógłbyś troszke przyhamować?piszesz post za postem jedynie z rzadka postujac cos konkretnego...
także moja prośba ceń bardziej swoje słowa i staraj się wypowiadać tylko jeśli naprawde możesz wnieść coś do dyskusji, oki?
Nasty Rudolf
Użytkownik
#38 - Wysłana: 22 Mar 2007 08:03:01
Jak widać to Ty nie masz żadnego uzasadnienia do tego co mówisz poza własnym "wydaje mi sie dosc jasne"
Mam tyle, ile napisalem po zacytowanym przez Ciebie zdaniu. Moze nie jest to wiele, ale rozmawiamy przeciez tylko o mojej teorii, a nie o encyklopedycznych faktach.

A kto tu powiedział że jest inaczej?
Ty zasugegerowales, ze ja moge tak uwazac.
Q__
Moderator
#39 - Wysłana: 22 Mar 2007 08:51:47
Hazral

trzeba będzie po specjalistyczne oddziały dzwonić, coby tą bestie ubiły.

Specjalistyczny oddział w postaci elberetha pojawił się bez dzwonienia... Jeśli troll nie zbastuje, skończy jak dinozaury...
Pah Wraith
Użytkownik
#40 - Wysłana: 22 Mar 2007 09:36:55
Mam tyle, ile napisalem po zacytowanym przez Ciebie zdaniu

Pozwól w takim razie, że ja również swoje sądy będę wyrażał w sposób adekwatnie nieskrępowany

Specjalistyczny oddział w postaci elberetha pojawił się bez dzwonienia...

Powiedzmy, że nie całkiem "bez dzwonienia" :]
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 22 Mar 2007 10:18:11
Pah Wraith

Powiedzmy, że nie całkiem "bez dzwonienia"

Tak czy owak neo spider otrzymał kolejne poważne ostrzeżenie (a teraz, jeśli otrzyma bana nie będzie miał wielkich możliwości powrotu).
neo spider
Użytkownik
#42 - Wysłana: 22 Mar 2007 16:31:31 - Edytowany przez: neo spider
Tak czy owak neo spider otrzymał kolejne poważne ostrzeżenie (a teraz, jeśli otrzyma bana nie będzie miał wielkich możliwości powrotu).

KURRRR OD POCZĄTKU BŁAGAM O BAN I WIELCE UBOLEWAM, ZE MAM NEOSTRADĘ I NIE JESTEM ZADNYM TROLLEM "literko"

mógłbyś troszke przyhamować?piszesz post za postem jedynie z rzadka postujac cos konkretnego...
także moja prośba ceń bardziej swoje słowa i staraj się wypowiadać tylko jeśli naprawde możesz wnieść coś do dyskusji, oki?

Skoro pisze to znaczy, ze uwazam, ze wnosze coś do tematu. Nie rozumiesz to sie nie odzywaj "ludziku"
Q__
Moderator
#43 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:17:16
neo spider

BŁAGAM O BAN I WIELCE UBOLEWAM, ZE MAM NEOSTRADĘ

Bany na tym Forum przyznawane są na nick, nie IP. Posiadanie neo nic ci nie pomoże jakby co...
neo spider
Użytkownik
#44 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:18:48
Bany na tym Forum przyznawane są na nick, nie IP. Posiadanie neo nic ci nie pomoże jakby co...

buahahahaaahahha no to jaki problem zmienic nick? po co ten ban istnieje?
Q__
Moderator
#45 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:27:14 - Edytowany przez: Q__
neo spider

buahahahaaahahha no to jaki problem zmienic nick?

Posiadacz zbanowanego nicka jeśłi pojaiw się ponownie i zostanie zdemaskowany dostanie bana ponownie pod nowym nickiem. Zresztą IP neo (choć zmienne) są do pewnego stopnia rozpoznawalne i mozna odgadnąć czy aby zbanowany nie próbuje "powrócić zza grobu"... Tak wiec Na twoim miejscu nie czuł bym się bezkarnie.
neo spider
Użytkownik
#46 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:28:21 - Edytowany przez: neo spider
mozna odgadnąć czy aby zbanowany nie próbuje "powrócić zza grobu"

to mit, ty masz neo czy ja?
Q__
Moderator
#47 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:35:39
neo spider

to mit

1. to fakt (i możesz się o tym niedługo przekonać),
2. też mam neo,,
neo spider
Użytkownik
#48 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:37:46
1. to fakt (i możesz się o tym niedługo przekonać),

jestem calkowice spokojny
The_D
Użytkownik
#49 - Wysłana: 22 Mar 2007 18:52:40
Skoro pisze to znaczy, ze uwazam, ze wnosze coś do tematu.

Skąd taki dziwny wniosek?
Pah Wraith
Użytkownik
#50 - Wysłana: 22 Mar 2007 19:16:17
A Q__ i Picard się martwili, że wątek zamieni się w przepychankę polityczną
Q__
Moderator
#51 - Wysłana: 22 Mar 2007 19:18:37
Pah Wraith

A Q__ i Picard się martwili, że wątek zamieni się w przepychankę polityczną

Niestety stało się jeszcze gorzej...
Seybr
Użytkownik
#52 - Wysłana: 22 Mar 2007 22:28:31
Jednak każde neo ma takiego samego hosta. Da się zrobić bana na stałe ;].
Q__
Moderator
#53 - Wysłana: 22 Mar 2007 22:36:03
Seybr

Jednak każde neo ma takiego samego hosta. Da się zrobić bana na stałe

Ty wiesz, ja wiem, ale widać neo spider nie wie.
Delta
Użytkownik
#54 - Wysłana: 22 Mar 2007 23:37:08
Q__
Ty wiesz, ja wiem, ale widać neo spider nie wie.

No to chyba się dowie. Moderatorom też już podpadł.
Q__
Moderator
#55 - Wysłana: 23 Mar 2007 00:04:27
Delta

No to chyba się dowie. Moderatorom też już podpadł.

Pytanie komu nie podpadł?
michstach
Użytkownik
#56 - Wysłana: 23 Mar 2007 00:12:59
Może wracając do tematu Mnie jest absolutnie obojętne czy będzie rządził PiS, LPR, SLD, PO czy cokolwiek innego, byle rządził dobrze i ludziom było dobrze, żeby nie było kradzieży wśród polityków itp. Chodzi mi m.in. o dotrzymywanie obietnicy, a przynjamniej próbowanie. A jeżeli ktoś coś obieca i np. nie zrobi w tym kierunku nic w ciągu 3 miesięcy, to zsyłka na dożywocie na sybir albo kara śmierci i będzie z takim spokój.
Moim skromnym zdaniem powinno się w ogóle zakazać tworzenia partii politych, ponieważ w obecnych czasach poseł w sejmie nie reprezentuje ludzi którzy go wybrali i swojego regionu, tylko partię i jej przewodniczącego, który jednym gestem jest w stanie takiego posła, który się sprzeciwi jego woli i zagłosuje inaczej, usunąć z partii albo nawet zmusić do dymisji. Prowadzi to do całkowitego odizolowania osób reprezentujących naród, od osób reprezentowanych czyli narodu. Zwykli ludzie nie mają też żadnego wpływu na możliwości odwołania osób, które wybrali i które sie nie sprawdzili, a powinni mieć taką możliwość. Ale się rozpisałem A tak na marginesie: W Star Treku powiedziane jest, że (przynajmniej w Federacji) nie ma pieniędzy, każdy wnosi do społeczeństwa pracę i umiejętności a otrzymuje w zamian potrzebne do życia środki (jedzenie itp) - to przecież realizacja idei Marksa i Engelsa, czyli socjalizm
Q__
Moderator
#57 - Wysłana: 23 Mar 2007 00:29:24
michstach

Mnie jest absolutnie obojętne czy będzie rządził PiS, LPR, SLD, PO czy cokolwiek innego, byle rządził dobrze i ludziom było dobrze, żeby nie było kradzieży wśród polityków itp.

Excatly.

A tak na marginesie: W Star Treku powiedziane jest, że (przynajmniej w Federacji) nie ma pieniędzy, każdy wnosi do społeczeństwa pracę i umiejętności a otrzymuje w zamian potrzebne do życia środki (jedzenie itp) - to przecież realizacja idei Marksa i Engelsa, czyli socjalizm

Była o tym mowa. Zresztą podobne systemy mamy w "Najeżdzie z przeszłości" Jamesa P. Hogana, "Kulturze" Iain'a M. Banksa czy "Dywizji Cassini" Kena MacLeoda (tam zresztą nawiązania do Marksa, Engelsa, a naswet Lenina pojawiaja się wprost)...
Seybr
Użytkownik
#58 - Wysłana: 23 Mar 2007 10:27:11 - Edytowany przez: Seybr
michstach

A jeżeli ktoś coś obieca i np. nie zrobi w tym kierunku nic w ciągu 3 miesięcy, to zsyłka na dożywocie na sybir albo kara śmierci i będzie z takim spokój.

Stary dobre, ale okres obietnicy był wydłużył trochę.
Moi kandydaci na Syberię:
- Andrzej L
- Roman G, oraz jego tatusia
- Bracia blizniaki K.
- Leszek Miler - mega złodziej i kłamca.
- Jeży B. - też mega złodziej i kłamca.
- wszystkich faszystów z LPR, ligi młodych.
- Pewną panią za konkordat. Chana Suchocka.
- Renate B. za głupotę.
i wielu innych.
Delta
Użytkownik
#59 - Wysłana: 23 Mar 2007 13:04:01
Seybr
Stary dobre, ale okres obietnicy był wydłużył trochę.
Moi kandydaci na Syberię:

Czego nie mogę zrozumieć to tego, że w naszych władzach są właśnie tego pokroju ludzie. Czyżby już nie było w tym kraju nikogo na lepszym poziomie? Przecież obojętnie kogo wybieramy do parlamentu, i tak ludzie nie spodziewają się po nich niczego dobrego. Pamiętam jak Samoobrona wygrała pierwszy raz wybory, niektórzy ludzie mówili, że głosowali na nich bo oni chociaż namieszają i jeszcze nie kradli. Nie, że nie będą kradli, tylko, że jeszcze nie kradli. A może ci, którzy są na lepszym poziomie, nie chcą po prostu się w tym wszystkim się babrać.
Domko
Użytkownik
#60 - Wysłana: 23 Mar 2007 13:37:00
mistach
A tak na marginesie: W Star Treku powiedziane jest, że (przynajmniej w Federacji) nie ma pieniędzy, każdy wnosi do społeczeństwa pracę i umiejętności a otrzymuje w zamian potrzebne do życia środki (jedzenie itp) - to przecież realizacja idei Marksa i Engelsa, czyli socjalizm

Nie świadczy to jednak w żadnym przypadku o widzach tego serialu, co próbował udowodnić Nasty Rudolf. W końcu nie każdy jest zwolennikiem Federacji.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
USS Phoenix forum / Różności / PIS wady i zalety

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!