USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Quiz Światowy ...

Autor Wiadomość
reyden
Użytkownik
#1 - Wysłana: 15 Mar 2007 23:40:00
Czyli pytanka z historii , geografii , techniki , polityki itp. świata .

Liczba pytań na raz : 1-5 .

Na początek głównie zagadnienia kolejowo-tramajowe

1. Rozwiń skrót - ICE-TD

2. Jaka firma jest producentem tramwajów serii 116 ( N/Na/Nd )

3 . Jakie miała oznaczenie pierwsza polska lokomotywa elektryczna .

4 . Co oznaczają skróty EU , EP , ET , EM , ST , SP , SM , SU .

5 . Gdzie się znajduje huta Katowice .
Pah Wraith
Użytkownik
#2 - Wysłana: 16 Mar 2007 10:24:25 - Edytowany przez: Pah Wraith
A przepraszam, ja tak w kwestii formalnej. O co chodzi?

EDIT: Acha, już zajrzałem na trek.pl i widzę o co chodzi
Seybr
Użytkownik
#3 - Wysłana: 16 Mar 2007 11:15:18
4 . Co oznaczają skróty EU , EP , ET , EM , ST , SP , SM , SU .

EU - Unia Europejska
ST - Star Trek
SP - Single Player hahaha
ET - Eneny Terrytory ;].
Kazeite
Anonimowy
#4 - Wysłana: 16 Mar 2007 12:10:29
5 . Gdzie się znajduje huta Katowice .
(długa chwila namysłu, przerywana migawkami osób które nie potrafią odpowiedzieć na pytanie gdzie leży Irak)

... w Katowicach?
spider
Anonimowy
#5 - Wysłana: 16 Mar 2007 14:18:21
EDIT: Acha, już zajrzałem na trek.pl i widzę o co chodzi

Pisze się "aha". Uczyli j.polskiego za komuny?
spider
Anonimowy
#6 - Wysłana: 16 Mar 2007 14:20:44
ET - Eneny Terrytory ;].

Enemy Territory
Jurgen
Moderator
#7 - Wysłana: 16 Mar 2007 14:57:42
Uczyli j.polskiego za komuny?

Chyba zasłużyłeś sobie na ostrzeżenie. Po pierwsze, post był dość niemiły. Po drugie, nie porawiamy sobie błędów i nie czepiamy się ich (no chyba, że coś śmiesznego przez przypadek wyjdzie). I po trzecie zobacz sobie swoje posty:

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=1213&page=63#10

obczaicie - o ile nie chodziło Ci o czas przyszły (co byłoby nieco bez sensu), to powinieneś napisać "obczajcie", zresztą obydwu nie ma w słowniku

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=1205&page=8#28

przecież
spider
Anonimowy
#8 - Wysłana: 16 Mar 2007 15:09:32
zresztą obydwu nie ma w słowniku

otóż jest, pozatym to sland/żargon cwaniaku, a wogule do co to za inteligent, ktory nie wie jak napisać "aha", to już szczyt
spider
Anonimowy
#9 - Wysłana: 16 Mar 2007 15:10:52
slang*

no chyba, że coś śmieszneg

To było smieszne dla mnie, wiec o co ci chodzi?
Q__
Moderator
#10 - Wysłana: 16 Mar 2007 15:18:40 - Edytowany przez: Q__
spider

wogule

Co słówko to błąd... (Wytykam ci to tylko po to, byś poczuł jakie to miłe być poprawianym.)
spider
Anonimowy
#11 - Wysłana: 16 Mar 2007 15:46:30
Co słówko to błąd... (Wytykam ci to tylko po to, byś poczuł jakie to miłe być poprawianym.)

Tak, bardzo mi miło. Serdecznie dziękuję za zgłoszenie błędu, ale nie, taki cham(wiadomo kto, nie ty) to za chiny nie przyzna.
Jurgen
Moderator
#12 - Wysłana: 16 Mar 2007 15:53:55
Serdecznie dziękuję za zgłoszenie błędu, ale nie, taki cham(wiadomo kto, nie ty) to za chiny nie przyzna.

Serdecznie gratuluję, bo w tym momencie zasłuzyłeś sobie na bana. Masz szczęście, że na tym forum (na razie) takie rzeczy się nie zdarzają. Chyba trzeba będzie to zmienić...
Q__
Moderator
#13 - Wysłana: 16 Mar 2007 16:05:17
spider

taki cham

Niestety rzucając takimi epitetami mozolnie zapracowujesz sobie na takie (nieprzyjazne i drwiące) traktowanie, jakie spotyka cię ze strony pozostałych Forumowiczów (zresztą odnoszę wrażenie, że jak na skalę twoich wybryków i tak okazują świętą cierpliwość...).
spider
Anonimowy
#14 - Wysłana: 16 Mar 2007 16:17:49
(nieprzyjazne i drwiące) traktowanie, jakie spotyka cię ze strony pozostałych Forumowiczów

? Niezauważyłem, nie rób jak ten ekspert od gospodarki, co swymi "wizjami" doprowadził do "zadyszki" giełd światowych na pare dni.
Pah Wraith
Użytkownik
#15 - Wysłana: 16 Mar 2007 16:20:18
Proponuję po tej żenującej scenie wrócić do konkursu.

No, trzeba powiedzieć, że pytania są trudne.
Piąte zaś jest podchwytliwe (tu oczywiście musiałem sprawdzić) bo HK znajduje się, wbew swej nazwie dokładnie w Dąbrowie Górniczej...
Q__
Moderator
#16 - Wysłana: 16 Mar 2007 16:27:17
Pah Wraith

Piąte zaś jest podchwytliwe (tu oczywiście musiałem sprawdzić) bo HK znajduje się, wbew swej nazwie dokładnie w Dąbrowie Górniczej...

Podobnie jest z miejscem produkcji kapeluszy Panama...
spider
Anonimowy
#17 - Wysłana: 16 Mar 2007 16:32:09
Piąte zaś jest podchwytliwe

WOOW naprawde? no nie człoweku respekt, chyba logiczne ze podchwytliwe.
Kazeite
Anonimowy
#18 - Wysłana: 16 Mar 2007 16:45:09
Coś w rodzaju "Ile czasu trwała wojna stuletnia" i "Jak ma na imię król Jerzy I"
Q__
Moderator
#19 - Wysłana: 16 Mar 2007 17:40:32
Kazeite

Coś w rodzaju "Ile czasu trwała wojna stuletnia" i "Jak ma na imię król Jerzy I"

Znane, znane. Był kiedyś cały test złozony z takich podchwytliwych pytań (mój przykład z Panamą też tam występował.)

USS Phoenix forum / Różności / Quiz Światowy ...

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!