USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / "Prison Break" ("Skazany na śmierć")
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#61 - Wysłana: 18 Kwi 2008 19:41:29
Odpowiedz 
Dzakas

A nie jest? To po prostu serial rozrywkowy, jak Trek!

Tylko bez takich porównań, bo się obrażę! Gdzie mu do TOSu?
Spohkh
Użytkownik
#62 - Wysłana: 19 Kwi 2008 07:26:28
Odpowiedz 
Widziałem tylko dwa odcinki "Skazanego", ale musze się zgodzić. Straszna, jak Wy to określacie. chała.
Dzakas
Użytkownik
#63 - Wysłana: 19 Kwi 2008 09:03:09
Odpowiedz 
No dobrze. PB to serial rozrywkowy, a Trek to ambitniejszy serial rorywkowy. LOL
Eviva
Użytkownik
#64 - Wysłana: 19 Kwi 2008 12:08:03 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Powiedz "Lepszy", to mniejsza przesada. Nawet ja nie dam głowy za to, że jakoś szczególnie ambitniejszy - w końcu nakręcono go w tym samym celu, czyli dla starej, poczciwej kasy.
Ethno
Użytkownik
#65 - Wysłana: 19 Kwi 2008 16:46:05 - Edytowany przez: Ethno
Odpowiedz 
To są jaja po prostu, sorry że tak mówię, ale takie teksty, dla kogoś kto jest mega-fanem Treka i Trek jest dla niego całym życiem, na forum ludzi o podobnych poglądach, są po prostu żałosne. A to że ktoś coś robi dla kasy nie oznacza, że nie jest to ambitne - bo kasę sypie i bierze ktoś inny - tworzy ten co dostaję możliwość - a pieniądze.... są efektem ubocznym procesu.
Domko
Użytkownik
#66 - Wysłana: 19 Kwi 2008 17:16:45
Odpowiedz 
Brawo, Ethno! W pełni popieram.

Przecież nikt nie będzie robił charytatywnie. Wszystko zależy od chęci, umiejętności i możliwości. Ambitne dzieła, nawet te, co nie mają charakteru rozrywkowego, też zawsze przynosiły choćby drobne pieniądze autorom. To nie jest tak, że darmowe jest od razu ambitne i w ogóle super, bo nikt nie ciągnął kasy. Wszystko zależy od ludzi związanych z danym projektem. Tak naprawdę tylko od tego.
Ethno
Użytkownik
#67 - Wysłana: 19 Kwi 2008 17:23:29
Odpowiedz 
Domko

To nie jest tak, że darmowe jest od razu ambitne i w ogóle super, bo nikt nie ciągnął kasy.

Dokładnie! Bo jak coś jest dobre i ambitne to prędzej czy później zostanie to docenione, a następnie przyniesie korzyści.(IMHO)
Eviva
Użytkownik
#68 - Wysłana: 19 Kwi 2008 18:37:33
Odpowiedz 
Ależ ja nie twierdzę, że robienie czegoś za pieniądze zaraz tę rzecz upadla. Wy, faceci, jesteście pod tym wzgledem dziwnie nielogiczni (tfu, gadam już jak Wolkanie). Z jednej strony sami dla forsy zrobicie wszystko, a z drugiej szukacie wzniosłych usprawiedliwień i od kobiet wymagacie pełnej bezinteresoności.
Domko
Użytkownik
#69 - Wysłana: 19 Kwi 2008 20:31:24
Odpowiedz 
Wybacz, ale uogólniasz. Nie zrobię dla pieniędzy wszystkiego - tak w ogóle to pieniądze mało dla mnie znaczą - byle mieć na utrzymanie, aby czuć się bezpiecznie i koniec. Do tego wiele rzeczy robię bezinteresownie. No i znam trochę osób, które myśli podobnie. Więc uogólnianie do "wy faceci" jest błędne.

Do tego jakiej bezinteresowności od kobiet? Nie za bardzo rozumiem do czego pijesz, gdyż tu się toczy rozmowa o serialu "Skazany na śmierć" i opłacalności tworzenia ambitnych seriali.
Eviva
Użytkownik
#70 - Wysłana: 19 Kwi 2008 20:52:07
Odpowiedz 
Do tego jakiej bezinteresowności od kobiet
Tak mi się skojarzyło. Za długo byłoby tłumaczyć, czemu, zaznacze tylko, że ta sprawa też ma coś wspólnego z serialami.
Ethno
Użytkownik
#71 - Wysłana: 20 Kwi 2008 15:49:00
Odpowiedz 
Eviva

Z jednej strony sami dla forsy zrobicie wszystko, a z drugiej szukacie wzniosłych usprawiedliwień i od kobiet wymagacie pełnej bezinteresoności.

W dziwnym towarzystwie się obracasz skoro dochodzisz do takich wniosków.(Feministki?) Ja się z czymś takim nie spotkałem (w takim podziale jak przedstawiasz). Są jednostki wśród kobiet i mężczyzn które mają taki sposób na życie, ale nie wszyscy - a dzielenie tego na, facetów i kobiety jest już w ogóle "nielogiczne".
Eviva
Użytkownik
#72 - Wysłana: 20 Kwi 2008 18:39:58
Odpowiedz 
Pardonsik, chłopcy, miałam fatalnego doła i koniecznie chciałam się na kimś odegrać. Macie oczywiście rację. Sama wiem, że to idiotyczne podejście, ale ilekroś mam taki nastrój, robię się, z przeproszeniem, stara kocica i tylko patrzę, kogo by tu podrapać.
Postaram się na przyszłość hamować swą napadową zgryźliwość. Buźka dla wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem tych, co mają spiczaste uszy.
Ethno
Użytkownik
#73 - Wysłana: 21 Kwi 2008 15:00:45
Odpowiedz 
Wybaczam
Spohkh
Użytkownik
#74 - Wysłana: 21 Kwi 2008 18:38:19
Odpowiedz 
Ja też.
Domko
Użytkownik
#75 - Wysłana: 21 Kwi 2008 18:48:33
Odpowiedz 
Mimo, że nie rozumiem koncepcji "doła" oraz nie pochwalam odbijania sobie czegokolwiek na innych, wybaczam (zawsze muszę trochę pomoralizować ).

A na serio - nie widzę problemu...
Doctor_Who
Użytkownik
#76 - Wysłana: 27 Gru 2008 22:44:25
Odpowiedz 
Beyond
Użytkownik
#77 - Wysłana: 30 Gru 2008 08:19:34
Odpowiedz 
Miast zjadającego własny ogon Prisona polecam:

"Świat gliniarzy"
"Ukryta komórka"

Q__
Moderator
#78 - Wysłana: 29 Paź 2009 07:11:00
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#79 - Wysłana: 23 Gru 2009 16:43:06
Odpowiedz 
"Vanished":
http://en.wikipedia.org/wiki/Vanished
http://www.tv.com/show/58394/summary.html
http://www.imdb.com/title/tt0499591/

Kolejny spiskowy serial uważany za pokrewny "PB", choć jego akcja toczy się w zupełnie innym środowisku. (Ponoć ma pewien związek fabularny z serialem "Bones" vel "Kości".)
mozg_kl2
Użytkownik
#80 - Wysłana: 3 Cze 2015 08:09:24
Odpowiedz 
http://tvline.com/2015/06/02/prison-break-revival- limited-series-fox-wentworth-miller/

wraca ahrichum x, 24, czemu nie prison break. Tylko młode lata nie chcą wrócić.
MarcinK
Użytkownik
#81 - Wysłana: 3 Cze 2015 10:42:24
Odpowiedz 
Tak właściwie jak to się wszystko skończyło? Bo 4 sezon oglądałem strasznie na wyrywki.
mozg_kl2
Użytkownik
#82 - Wysłana: 15 Lip 2015 10:21:32
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#83 - Wysłana: 27 Sty 2016 11:39:44
Odpowiedz 
mozg_kl2
Użytkownik
#84 - Wysłana: 17 Maj 2016 17:46:53
Odpowiedz 
https://www.youtube.com/watch?v=x9T-9fZn_oA

jest i pierwsza zapowiedź powrotu Prisona.
MarcinK
Użytkownik
#85 - Wysłana: 17 Maj 2016 17:53:33
Odpowiedz 
Tak właściwie jak to się skończyło? Ostatni odcinek jaki widziałem to ten w którym szykowali się do porwania tego generała.
mozg_kl2
Użytkownik
#86 - Wysłana: 11 Sty 2017 19:45:02
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#87 - Wysłana: 11 Sty 2017 21:36:29
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
data-premiery-5-s ezonu-serialu-skazany-na-smierc

Kwiecień... A już myślałem, że też w maju.
mozg_kl2
Użytkownik
#88 - Wysłana: 11 Sty 2017 21:46:32
Odpowiedz 
Q__:
Kwiecień... A już myślałem, że też w maju.

zapowiada się bardzo nostalgiczna wiosna/lato.
Q__
Moderator
#89 - Wysłana: 11 Sty 2017 21:50:10
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
zapowiada się bardzo nostalgiczna wiosna/lato.

Ano. Oby tylko to, co przyniesie dorównało wspomnieniom...
mozg_kl2
Użytkownik
#90 - Wysłana: 12 Sty 2017 18:28:52
Odpowiedz 
dostaliśmy pełny zwiastun fabularny. Przyznam Ciekawe miejsce akcji Jemen rozdarty wojną domową.

Q__:
Ano. Oby tylko to, co przyniesie dorównało wspomnieniom...

Od Losta i Prisona zaczął się nowy rynek seriali na świecie. Liczę, że tego nie zepsują (wspomnienia), bo mają tylko 9 odcinków na to.

Fabuła rozgrywa się w Jemenie, w którym wiele się dzieje. Działa tam Państwo Islamskie oraz ISA. Okazuje się, że śmierć Michaela była upozorowana, gdyż zdecydował się on pracować dla organizacji, która ostatecznie wysłała go do więzienia w Jemenie. Potem okazuje się, że został wrobiony i musi przygotować ucieczkę.
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / Różności / "Prison Break" ("Skazany na śmierć")

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!