USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Koniec Wikipedii?!
 Strona:  ««  1  2 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#31 - Wysłana: 14 Lut 2007 19:57:52
Odpowiedz 
Jurgen

po filmie nie byłem pewien

Przeciwnie, po filmie byłeś pewien jak to brzmiało w oryginale
Paradoks
Użytkownik
#32 - Wysłana: 16 Lut 2007 17:46:52
Odpowiedz 
Przyznam, że bardzo aktywnie uczestniczę w projekcie Wikipedii i nic o tym nie wiem.

Dowiem się dokładniej o co chodzi z "tym końcem Wikipedii". IMHO to niemożliwe - plotki.
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 16 Lut 2007 17:48:31
Odpowiedz 
Paradoks

Dowiem się dokładniej o co chodzi z "tym końcem Wikipedii". IMHO to niemożliwe - plotki.

1.,Jeśli to plotki, to tylko się ucieszę.
2. Witam po dłuższej przerwie.
Q__
Moderator
#34 - Wysłana: 6 Mar 2007 19:43:04 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mój nowy wkład w redagowanie Wikipedii i... popularyzowanie polskiej fantastyki:
http://en.wikipedia.org/wiki/Pan_Samochodzik
(Za uzupełnienie czy nawet ew. korekty sie nie pogniewam.)
Pah Wraith
Użytkownik
#35 - Wysłana: 6 Mar 2007 19:49:06
Odpowiedz 
Generalnie do poprawienia jest kilk rzeczy (np. styl ;]) ale generalnie brawo za ideę
Q__
Moderator
#36 - Wysłana: 6 Mar 2007 19:55:01 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Generalnie do poprawienia jest kilk rzeczy (np. styl

To popraw.

generalnie brawo za ideę

Mój wkład w angielską Wikipedię to trochę więcej niż ten artykuł (nie żebym sie chwalił).
Bashir
Moderator
#37 - Wysłana: 6 Mar 2007 20:15:16
Odpowiedz 
Pan Samochodzik to fantastyka ?

a mi się wydawało, że właściwa seria Pana Samochodzika zaczyna się od Wyspy złoczyńców, bo w tych trzech pierwszych Pan Samochodzik nie miał Samochodziak z tego co pamiętam

Może podyskutujemy które części Pana Samochodzika są mniej a które bardziej kanoniczne ?
Q__
Moderator
#38 - Wysłana: 6 Mar 2007 20:20:05
Odpowiedz 
Bashir

Pan Samochodzik to fantastyka

W niektórych tomch tak (vide robot AS w "...zagadkach Fromborka" czy człowiek z UFO okazujący się przybyszem z przyszłości),

a mi się wydawało, że właściwa seria Pana Samochodzika zaczyna się od Wyspy złoczyńców, bo w tych trzech pierwszych Pan Samochodzik nie miał Samochodziak z tego co pamiętam

Owszem, trzy pierwsze tomy (owszem o Samochodziku bez samochodzika) doklejono do cyklu póżniej (acz była to jeszcze decyzja samego Nienackiego).

Może podyskutujemy które części Pana Samochodzika są mniej a które bardziej kanoniczne ?

Elementarne, drogi Bashirze. Kanoniczne są tomy napisane przez samego Nienackiego.
Bashir
Moderator
#39 - Wysłana: 6 Mar 2007 21:05:53 - Edytowany przez: Bashir
Odpowiedz 
Elementarne, drogi Bashirze. Kanoniczne są tomy napisane przez samego Nienackiego.

tak, tak chciałem tylko sobie zażartować
btw możemy podyskutować które tomy są w "samochodzikowym" duchu, a które nie albo o "samochodzikowych" ideałach w uniwersum ST

No a tak poza tym Księga Strachów to była pierwsza ksiązka jaką przeczytałem w życiu

Q czytałeś coś z tych tomów 'niekanonicznych' ? trzymają poziom ?
Kazeite
Anonimowy
#40 - Wysłana: 6 Mar 2007 21:32:50
Odpowiedz 
Właśnie? Bo słyszałem, że nie bardzo...
Pah Wraith
Użytkownik
#41 - Wysłana: 6 Mar 2007 21:47:33
Odpowiedz 
Q__
To popraw.

Nie umiem

Bashir

Czy aby przypadkiem nie zakładałem już tu tematu o w/w bohaterze?
O, tutaj:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=1267&page=0#1

Kazeite
Bo słyszałem, że nie bardzo...

Powiedzmy, że to na pewno już nie to samo, zwłaszcza, jeśli doczyta się o tym, jak o swojej pracy wypowiadają sie sami autorzy :] Zresztą... klimat komunizmu uchwycony w "PS", choćby i spaczony i celowo wyidealizowany jest nie do odtworzenia...
Q__
Moderator
#42 - Wysłana: 6 Mar 2007 21:49:53 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Bashir

o "samochodzikowych" ideałach w uniwersum ST

Zanim zdefiniujemy "ducha Treka" i "samochodzikowe ideały" zdążymy się zmęczy kłótnią...

Q czytałeś coś z tych tomów 'niekanonicznych' ? trzymają poziom ?

Nie, nie mam o nich pojęcia, poza tym, ze istnieją...

Pah Wraith

Nie umiem

Sie klika na [edit] i sie edytuje

Czy aby przypadkiem nie zakładałem już tu tematu o w/w bohaterze?

Przypadkiem zakładałeś
Pah Wraith
Użytkownik
#43 - Wysłana: 6 Mar 2007 21:52:46
Odpowiedz 
Sie klika na [edit] i sie edytuje

Ale trzeba umieć konstruowac poprawne zdania po angielsku, a ja tylko widzę które są niepoprawne
Q__
Moderator
#44 - Wysłana: 6 Mar 2007 21:56:48 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Ale trzeba umieć konstruowac poprawne zdania po angielsku, a ja tylko widzę które są niepoprawne

Widzę, że obaj jesteśmy "lepsze anglisty"... (BTW: miałem świadomość, że niektóre zdania buduję z gracją niezrównanego Kalego, bohatera Sienkiewicza, ale unałem, ze lepsze niepoprawne, które ktoś w końcu "naprawi" niż żadne.)
Pah Wraith
Użytkownik
#45 - Wysłana: 6 Mar 2007 22:32:30
Odpowiedz 
miałem świadomość, że niektóre zdania buduję z gracją niezrównanego Kalego, bohatera Sienkiewicza, ale unałem, ze lepsze niepoprawne, które ktoś w końcu "naprawi" niż żadne

Cóż, gratuluję odwagi, ja zazwyczaj jak widże, że mi nie idzie, to jakoś mi wstyd :] Wiem, że to nielogiczne, ale tak już jest
Q__
Moderator
#46 - Wysłana: 6 Mar 2007 22:37:30 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Pah Wraith

Cóż, gratuluję odwagi, ja zazwyczaj jak widże, że mi nie idzie, to jakoś mi wstyd

Wyszedłem z założenia, że Ubung macht den Meister .
Pah Wraith
Użytkownik
#47 - Wysłana: 7 Mar 2007 10:55:34
Odpowiedz 
Masz na myśli "practice makes perfect"?
Q__
Moderator
#48 - Wysłana: 7 Mar 2007 15:47:37
Odpowiedz 
Pah Wraith

Masz na myśli "practice makes perfect"?

Coś koło tego...
Q__
Moderator
#49 - Wysłana: 13 Mar 2007 20:48:42
Odpowiedz 
Ciąg dalszy mojego wkładu w Wikipedię:
http://en.wikipedia.org/wiki/Hydrozagadka
Q__
Moderator
#50 - Wysłana: 15 Mar 2007 20:59:49
Odpowiedz 
John Belushi
Użytkownik
#51 - Wysłana: 17 Mar 2007 09:38:17
Odpowiedz 
Wikipedia ma się dobrze i całe szczęście.
jest tak zasobna w hasła i dokładne informacje jaką wiedzę mają wszyscy internauci chcący coś od siebie dodać. i chociaż zdarzają się jakieś niedopracowane czy wręcz mylne hasła to jednak est świetną alternatywą dla płatnych portali i jest dowodem że wkład każdego może służyć pożytkowi wszystkich
Q__
Moderator
#52 - Wysłana: 17 Mar 2007 14:44:40
Odpowiedz 
John Belushi

Wikipedia ma się dobrze i całe szczęście.
jest tak zasobna w hasła i dokładne informacje jaką wiedzę mają wszyscy internauci chcący coś od siebie dodać. i chociaż zdarzają się jakieś niedopracowane czy wręcz mylne hasła to jednak est świetną alternatywą dla płatnych portali i jest dowodem że wkład każdego może służyć pożytkowi wszystkich

Nic dodać, nic ująć.
mikus1978
Użytkownik
#53 - Wysłana: 5 Lip 2007 00:35:00 - Edytowany przez: mikus1978
Odpowiedz 
nic dodać nic ująć

no tak, musiałeś mieć ostatnie zdanie
Delta
Użytkownik
#54 - Wysłana: 5 Lip 2007 00:37:48
Odpowiedz 
mikus1978
no tak, musiałeś mieć ostatnie zdanie

Przywykniesz do tego.
Q__
Moderator
#55 - Wysłana: 5 Lip 2007 00:56:01
Odpowiedz 
mikus1978

musiałeś mieć ostatnie zdanie

Nie zawsze muszę je mieć... uups
Seybr
Użytkownik
#56 - Wysłana: 5 Lip 2007 09:50:56
Odpowiedz 
Nie zawsze muszę je mieć... uups

Ostatnie ma zdanie Q. Zrobi pstryk i po sprawie ;].
Paradoks
Użytkownik
#57 - Wysłana: 5 Lip 2007 11:27:16
Odpowiedz 
Przyznam, że bardzo aktywnie uczestniczę w projekcie Wikipedii i nic o tym nie wiem.

I po co tyle krzyku. Nie mówiłem, że plotki? Jeśli już to Wikipedia zamieściła by na pasku bocznym jakieś reklamy (vide projekt Wikia). Nic nie wskazuje na kłopoty finansowe Wikimedia Foundation.
 Strona:  ««  1  2 
USS Phoenix forum / Różności / Koniec Wikipedii?!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!