USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / Różności / Harry Potter 7
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#91 - Wysłana: 17 Cze 2008 08:29:49 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Dobrzy chrześcijanie, strzeżcie się HP, SW i ST:
http://www.freerepublic.com/focus/f-religion/13605 55/posts?q=1
Q__
Moderator
#92 - Wysłana: 17 Paź 2008 11:38:01
Odpowiedz 
Kolejny produkt potteropochodny

"Nieszczęśliwe przypadki Benjamina Piffa: Fabryka Życzeń" (aut. Jason Lethoe):
http://esensja.pl/ksiazka/recenzje/tekst.html?id=6 163
Q__
Moderator
#93 - Wysłana: 3 Lut 2009 00:23:14
Odpowiedz 
kanna
Użytkownik
#94 - Wysłana: 17 Lut 2009 18:41:38 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Dla miłośników(czek) prof. Snipe'a

http://www.ubieranki.eu/gry.php?id=23022
biter
Użytkownik
#95 - Wysłana: 17 Lut 2009 18:52:20
Odpowiedz 
kanna

10/10 - Boskie. Ale jednocześnie jakieś zboczone takie...
kanna
Użytkownik
#96 - Wysłana: 17 Lut 2009 18:53:55 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
biter

najpiekniejszy jest w spodniach i pelerynie w serduszka - z gołą klata
dlaczego zboczone??
biter
Użytkownik
#97 - Wysłana: 17 Lut 2009 18:56:59
Odpowiedz 
kanna

Właśnie tak go ubrałem jak pisałaś (zanim napisałaś.)
kanna
Użytkownik
#98 - Wysłana: 17 Lut 2009 18:58:59
Odpowiedz 
biter

he he.. bo to oczywisty wybór... dla kobiety A teraz się zastanów , czemu Ty wybrałes pelerynke w serduszka i gołą klatę...
biter
Użytkownik
#99 - Wysłana: 17 Lut 2009 19:00:13
Odpowiedz 
czemu Ty wybrałes pelerynke w serduszka i gołą klatę...

Jakoś zawsze lepiej dogadywałem się z kobietami niż mężczyznami ...
Eviva
Użytkownik
#100 - Wysłana: 17 Lut 2009 19:00:47
Odpowiedz 
kanna

Goła klata najlepiej prezentuje się wiesz u kogo - choć gdyby do tego miał bokserki w serduszka, dostałabym zawału ze śmiechu.
Q__
Moderator
#101 - Wysłana: 17 Lut 2009 19:26:17
Odpowiedz 
kanna
Użytkownik
#102 - Wysłana: 17 Lut 2009 21:56:31 - Edytowany przez: kanna
Odpowiedz 
Eviva

Goła klata najlepiej prezentuje się wiesz u kogo

u sama-wiesz-kogo
kanna
Użytkownik
#103 - Wysłana: 28 Mar 2009 16:46:15
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak
Użytkownik
#104 - Wysłana: 29 Mar 2009 23:14:38
Odpowiedz 
Książę Półkrwi już niedługo

Jak widzę, będzie reprezentować podobną zgodność z książką co poprzednia produkcja.

Podobnie jak i nowy startrekowy film z ideałami Treka. ALe w końcu i tak na jedno i drugie zapewne pójdę do kina... A co mi tam...
kanna
Użytkownik
#105 - Wysłana: 29 Mar 2009 23:21:06
Odpowiedz 
galaktyczny kurczak
Snipe jeszcze bedzie, więc tez ide
Q__
Moderator
#106 - Wysłana: 26 Lip 2009 16:37:55
Odpowiedz 
No i jak się Wam ten "Książę.." podobał w końcu?

ps. bo tak się podobał recenzentowi "Esensji":
http://esensja.pl/film/recenzje/tekst.html?id=7913
Arek
Użytkownik
#107 - Wysłana: 26 Lip 2009 22:47:03 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
Ja niestety jeszcze nie byłem, a cała moja rodzina bardzo filmy o Harrym Potterze lubi. Recenzja w zasadzie zwiększyła moje zainteresowanie filmem. I na szczęście moja największa obawa została usunięta: że film będzie tak poskracany jak poprzedni
Wkurza mnie tylko to co gościu napisał: cały świat się wali, a oni eksponują tylko wątki miłosne

kanna:
Snipe jeszcze bedzie, więc tez ide

Snape jest chyba najlepszy w całym filmie. Ale nie zapominaj o Bellatriks!
Q__
Moderator
#108 - Wysłana: 26 Lip 2009 22:59:42 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Arek

Arek:
Wkurza mnie tylko to co gościu napisał: cały świat się wali, a oni eksponują tylko wątki miłosne

Wątki miłosne są ważne.... W końcu ktoś musi naprodukować nowe pokolenia, w miejsce tych poległych w walce, nie?

ps. próba podsumowania fenomenu cyklu:
http://esensja.pl/ksiazka/publicystyka/tekst.html? id=4897
Pisarz
Użytkownik
#109 - Wysłana: 27 Lip 2009 09:40:35
Odpowiedz 
Co do tematu "HP to zuooo i sejtaaan" to ja pragnę jeszcze coś dodać.
Niektórzy ludzie są podatni na filmy, reklamy, książki... tacy trochę "ułomni" (nie wiem jak to inaczej ująć). Gdyby potraktować każdy inny film lub książkę tak jak Kościół potraktował HP to nie byłoby reklam, filmów akcji (bo w końcu Ci podatni by się na nich wzorowali), fantasy, sci-fi... ogólnie żadnej literatury i żadnego filmu. Jeśli ktoś podatny zeskoczył z okna i się zabił by udawać Batmana, to czemu Batman nie jest uznawany za największe zło i wytwór szatana? Jeśli dwóch podatnych, po zagraniu w grę MMO o nazwie Metin 2 walczą ze sobą miotłami (przykład? Na YouTube jest wiele takich filmików, na których jacyś debile biją się miotłami i podpisane "Metin 2 Parodia") to czemu ta gra nie została zakazana? W końcu zachęca do zabijania.

Takie moje zdanie na ten temat.

Nowego filmu jeszcze nie widziałem. Tak samo jak ST XI.
Q__
Moderator
#110 - Wysłana: 27 Lip 2009 10:17:28
Odpowiedz 
Pisarz

Pisarz:
Gdyby potraktować każdy inny film lub książkę tak jak Kościół potraktował HP

Heh... Filmowego "Księcia pół-krwi" ponoć Watykan zachwalał jako opowieść o przyjaźni i różnych tam ideałach , więc coś się zmieniło.
kanna
Użytkownik
#111 - Wysłana: 27 Lip 2009 10:23:02
Odpowiedz 
Arek:
kanna: Snipe jeszcze bedzie, więc tez ide
Snape jest chyba najlepszy w całym filmie. Ale nie zapominaj o Bellatriks!

Snipe jest tez najlepszy w całej ksiązce, taka tragiczna postać, w końcu ktos, kto nie jest czarny albo biały.
Od zawsze też o "dobre" zamiary go podejrzewałam ;)

No, na film pewnie jutro pójdę
jasiek1
Użytkownik
#112 - Wysłana: 27 Lip 2009 14:24:33
Odpowiedz 
nie opyla się połowę rzeczy wykasowali
Pisarz
Użytkownik
#113 - Wysłana: 27 Lip 2009 17:36:24
Odpowiedz 
kanna:
Snipe

Nie wiem czy nie miałem jakiegoś dziwnego tłumaczenia (oryginalne), ale czy on przypadkiem nie nazywał się Snape? Z tego co pamiętam zawsze mi się ze Snake kojarzył.

Książki wszystkie przeczytałem ale jakoś nie czuję nic specjalnego do tej serii.
kanna
Użytkownik
#114 - Wysłana: 27 Lip 2009 18:53:53
Odpowiedz 
Pisarz

Snape - oczywiście Prawdopodobnie od słowa snap
Q__
Moderator
#115 - Wysłana: 27 Lip 2009 20:57:56
Odpowiedz 
jasiek1

jasiek1:
nie opyla się połowę rzeczy wykasowali

Zważywszy na objętosć ksiażki i strawny dla widza czas trwania filmu - nie mieli wyjścia... :]
kanna
Użytkownik
#116 - Wysłana: 27 Lip 2009 21:06:52
Odpowiedz 
Q__:
strawny dla widza czas trwania filmu - nie mieli wyjścia...

mieli, mieli - ostatni tom podzileili na dwa filmy
Q__
Moderator
#117 - Wysłana: 27 Lip 2009 21:08:26
Odpowiedz 
kanna

kanna:
ostatni tom podzileili na dwa filmy

Bo ostatni jest... ostatni.
Eviva
Użytkownik
#118 - Wysłana: 27 Lip 2009 21:17:21
Odpowiedz 
Q__:
kanna: ostatni tom podzileili na dwa filmy
Bo ostatni jest... ostatni.

I chwała Bogom znanym i nieznanym... Chwała pieknej galaktyce, jak powiedziałby Harry Mudd, że to się wreszcie kończy.
kanna
Użytkownik
#119 - Wysłana: 28 Lip 2009 13:58:11
Odpowiedz 
No cały dzień grają z dubblingiem.. w Arkadii wogole nie ma z napisami, a na Targówku raz, o 21. Powariowali, czy co? przeciez to nie jest film dla przedszkolaków...
kanna
Użytkownik
#120 - Wysłana: 29 Lip 2009 12:26:47
Odpowiedz 
No i byłam, bardzo jestem zadowolona, ze wybrałam wersje z napisami, bo Alan Rickmana jako prof. Snape rerwelacyjny i starsznie miło się go słucha tego, co z nienaganna dykcja cedzi przez zeby ;)

Duze wrazenie zrobił na mnie aktor , co gra Mafloya (Tom Felton) - przez cały film widac, jak narasta w nim stres, aż w końcu nie daje rady zniść napiecia, świetnie zagrane.

Rozczarowała mnie Helena Bonham Carter, gra na jednym skrzywieniu i ciągle filmowana jest przez włosy...

Radcliff, niestety, coraz bardziej przypomina Archera - drewniany jest do bólu (podobnie jak dziewczyna grajaca Ginny - pasują do siebie , wiec ). Gra przy pomocy dwóch min - napinania mięśni szczęk i zaciskania ust. Jego możliwościm widac tylko w scenie z eliksitrem szczęścia - wtedy daje radę ;) Podobnie jak Ron w scenie z eliksirem miłosnym

Wycieli całą bitwe o Hogwart, rozumiem, ze cos musieli, ale finałowa bitwę??! nie , zebym za bitwami przepadała, ale uczucie niedosytu pozostaje. Kawałek z Horkrusami naprawdę straszny, wiedziam, co się stanie jak Harry dotknie wody, a mimo to podskoczylam w fotelu. Zdecydowanie nie dla dzieciaków, a film od 10 lat...

Zdjęcia piekne, szczególnie te, gdzie widok z lotu ptaka dają (od poczatkowych scen z czarnym dymem w Londynie, az sie ktręci w glowie) Hogwart mroczny, a watki romasnowo - miłosne z duzym wdziękiem przedstwione.

Niestety, z książki mało zostało :/

Dokładnie za to widać, po której stronie jest Snape - miał ze trzy mozliwości zabicia Harrego, w tym dwie po usmierceniu Dumbledora. A on chroni go, odbija zaklecia młodego nie czyniąc mu krzywdy i jeszcze nie pozwala go ruszyc Bellatrix ...
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  »» 
USS Phoenix forum / Różności / Harry Potter 7

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!